سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

masoodxl

عضو جدید
سلام
من از ورژن 11 یاهو مسنجر استفاده میکنم
در حین کار باهاش همش گیر میکنه و موس حالت ساعت شنی به خودش دست میده!!!
لطفآ راهنمایی بفرمایید.با تشکر

SuPpOrTeR

عضو جدید
سلام
من از ورژن 11 یاهو مسنجر استفاده میکنم
در حین کار باهاش همش گیر میکنه و موس حالت ساعت شنی به خودش دست میده!!!
لطفآ راهنمایی بفرمایید.با تشکر
1 - آخرین ورژن رو از سافت98 دانلود کنید.

2 - یکبار حذف/نصب مجدد

3 - بهینه سازی سیستم توسط wise 365

tara1994

عضو جدید
سلام
خسته نباشید دوستان
من یه فولدر دارم که قبلا share nobody بوده اما چون منو میشناخته میتونستم از اون فولدر استفاده کنم
حالا که ویندوزمو عوض کردم (ویندوز سون 64 بیت بود 32بیتی گذاشتم) حالا اجازه نمیده فولدرمو باز کنم
چطور میشه مث بقیه ی فولدر هام باشه و راحت باز بشه ؟!!!!!
از اول هم رمزی نداشته

آخرین ویرایش:

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خسته نباشید دوستان
من یه فولدر دارم که قبلا share nobody بوده اما چون منو میشناخته میتونستم از اون فولدر استفاده کنم
حالا که ویندوزمو عوض کردم (ویندوز سون 64 بیت بود 32بیتی گذاشتم) حالا اجازه نمیده فولدرمو باز کنم
چطور میشه مث بقیه ی فولدر هام باشه و راحت باز بشه ؟!!!!!
از اول هم رمزی نداشته

درود بر شما.
بیشتر توضیح بدین لطفا.
فولدر که رمزی نداشته ولی احیانا account قبلیتون توی ویندوز قبلیه پسوورد داشته ؟ شاید بشه با اون پسوورد بازش کرد.
Properties اون فولدر رو باز کنید و از سرفایل sharing تیک گزینه ی Make this folder private رو بردارید.
اگه رمز خواست وارد کنید.

اگه نشد از حساب کاربری Administrator لاگ کنید احتمالا بشه اینطوری بدون رمز پسووردشو برداشت.

مطمئن نیستم ولی امیدوارم به کارتون بیاد:gol:

tara1994

عضو جدید
درود بر شما.
بیشتر توضیح بدین لطفا.
فولدر که رمزی نداشته ولی احیانا account قبلیتون توی ویندوز قبلیه پسوورد داشته ؟ شاید بشه با اون پسوورد بازش کرد.
Properties اون فولدر رو باز کنید و از سرفایل sharing تیک گزینه ی Make this folder private رو بردارید.
اگه رمز خواست وارد کنید.

اگه نشد از حساب کاربری Administrator لاگ کنید احتمالا بشه اینطوری بدون رمز پسووردشو برداشت.

مطمئن نیستم ولی امیدوارم به کارتون بیاد:gol:

سلام . ممنون از راهنماییتون
اما این تیک گزینه ای که میگین رو پیدا نمیکنم .
اگه بخوام بیشتر توضیح بدم .یکی از فولدر هام با راست کلیک گزینه ی share with nobody قفل شده بود .یعنی کنار فایل هم عکس قفله بود.اما میتونستم واردش بشم اما
حالا که ویندوزشو عوض کردم . اون علامت قفل دیگه نیست اما اجازه هم نمیده بازش کنم. میگه اجازه ی دسترسی به این فولدر رو نداری...!!!!:(

SuPpOrTeR

عضو جدید
لینک تون خرابه

با winrar فشرده کنید بعد توی upload.ir آپلود کنید

لینکشو به ما بدید !

mhjiran-eng

عضو جدید
آیا کسی تا حالا با این مشکل بسیار خفن روبرو شده ؟!؟!؟؟؟

آیا کسی تا حالا با این مشکل بسیار خفن روبرو شده ؟!؟!؟؟؟

سلام به همگی
کمک
کمک
کمک

لطفا یه نفر کار بلد بیاد کمک من
چون مشکل من در حد تیم ملی هست

این برنامه ها اجرا نمی شوند:
1- task bar
2- regrdit
3-msconfig
4-controlpanel
5-network
6-......
ایرادی که میگیره:
windows can not find 'felan file !!!!!' make sure you typed the name correctly and then try again
کارایی که من کردم قبل از اینکه خراب بشه:
1- .net framework installation
سر همین هم البته خیلی اذیت شدم و چند تا دستور رو در کامند پرامپت اجرا کردم
2-kmpspico !!!!!!
3- my labtop hardware driver installation

ای تو که دستت می رسد کاری بکن

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام . ممنون از راهنماییتون
اما این تیک گزینه ای که میگین رو پیدا نمیکنم .
اگه بخوام بیشتر توضیح بدم .یکی از فولدر هام با راست کلیک گزینه ی share with nobody قفل شده بود .یعنی کنار فایل هم عکس قفله بود.اما میتونستم واردش بشم اما
حالا که ویندوزشو عوض کردم . اون علامت قفل دیگه نیست اما اجازه هم نمیده بازش کنم. میگه اجازه ی دسترسی به این فولدر رو نداری...!!!!:(

سلام ...

از مسیر زیر
Properties » sharing ... اگر گزینه sharing فعاله ... روش کلیک کنید و در کادر داخل آن بنویسید everyone و add رو بزنید ... بعد permission level رو تغییر بدید به حالت read/write ...

اگر گزینه sharing غیر فعال بود گزینه advanced sharing رو بزنید و گزینه share this folder رو بزنید و در قسمت permission تیک full control رو بزنید ...

امیدوارم اینجوری مشکل شما حل بشه ..

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام ...

از مسیر زیر
Properties » sharing ... اگر گزینه sharing فعاله ... روش کلیک کنید و در کادر داخل آن بنویسید everyone و add رو بزنید ... بعد permission level رو تغییر بدید به حالت read/write ...

اگر گزینه sharing غیر فعال بود گزینه advanced sharing رو بزنید و گزینه share this folder رو بزنید و در قسمت permission تیک full control رو بزنید ...

ایشون احتمالا اکونتشون ادمین نیست

tara1994

عضو جدید
سلام ...

از مسیر زیر

مرسی از همتون مشکلم داره حل میشه ... فک کنم همون اکانت adminم فعال نبود
برای کسایی که همین مشکلو دارن میگم چطور حلش کردم.اینو تجربی پیدا کردم.
روی هر فایل propertise>>security<<continue یک صفحه باز میشه باید administrators رو بزنیم و اوکی کنیم دوباره continue رو میزنیم و بعد .
add
توی فیلد خالی administrators رو مینویسیم و بعد all controlو ok.
-----------------
با روشی که شما گفتین فولدرم باز میشد اما اگه عکسی یا ویدیویی تو فولدر بود رو نشون نمیداد و میگفت اجازه نداری..
حالا یه مشکل دیگه دارم
اینطوری اگه 100 تا عکس داخل فولدرم باشه باید دونه دونه این کارها رو روش انجام بدم .همه با هم یا از فولدر رو امتحان کردم اما جواب نداد..:(
راهی هست که همه با هم درست شن؟

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهندس مثلا کامپیوتر منظورت از " اکونت شون " چیه !

تلفظ درست اکانت هست...

نخند ... خب که چی ؟ من فکر نمیکنم این مساله مهمی باشه ... محاوره نوشتم
مرسی از همتون مشکلم داره حل میشه ... فک کنم همون اکانت adminم فعال نبود
برای کسایی که همین مشکلو دارن میگم چطور حلش کردم.اینو تجربی پیدا کردم.
روی هر فایل propertise>>security<<continue یک صفحه باز میشه باید administrators رو بزنیم و اوکی کنیم دوباره continue رو میزنیم و بعد .
add
توی فیلد خالی administrators رو مینویسیم و بعد all controlو ok.
-----------------
با روشی که شما گفتین فولدرم باز میشد اما اگه عکسی یا ویدیویی تو فولدر بود رو نشون نمیداد و میگفت اجازه نداری..
حالا یه مشکل دیگه دارم
اینطوری اگه 100 تا عکس داخل فولدرم باشه باید دونه دونه این کارها رو روش انجام بدم .همه با هم یا از فولدر رو امتحان کردم اما جواب نداد..:(
راهی هست که همه با هم درست شن؟

نه کافی هست در قسمت advance ... chenge perimision ...tik dovomi ro bezanid این کار با راست کلیک روی فولدر اصلی انجام بدین

shaparak_7

عضو جدید
هدفونم و میزنم به لب تاپ اما صدا بازم از لب تاپ میاد . چیکار کنم؟

ویندوزم 8 هستش در ضمن.

تا ظهر هم مشکلی نداشتتتتتت. قبلا با میندوز 7 مشکلشو حل کردم الان یادم نمیاد چیکار کرده بودم :cry:

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
هدفونم و میزنم به لب تاپ اما صدا بازم از لب تاپ میاد . چیکار کنم؟

ویندوزم 8 هستش در ضمن.

تا ظهر هم مشکلی نداشتتتتتت. قبلا با میندوز 7 مشکلشو حل کردم الان یادم نمیاد چیکار کرده بودم :cry:

سلام ..

از تو قسمت کنترل پنل برید sound > manage audio devices و هدفون رو دیفالت قرار بده !!

salar-fa

عضو جدید
با سلام
دوستان گوشی من اندروید 4 و مدتی پیغامه حافظه پر شده میده خیلی از برنامه ها رو حذف کردم ولی هنوز همین پیغامو میده چه کارش باید کنم ممنون.

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
:D چه ربطی داره عزیز
فکر نکنم مربوط بشه :D
نود روش نصب کردم خیلی هم عالی جواب داد
ولی کلا با ویندوزش حال نکردم همون 7 رو نصب کردم دوباره
دیدم که میگم!! من هم ازاورژینال آنتی ویروسا استفاده میکنم هم اصلشون. اصلشون اصلا اذیت نمیکنه
مهندس مثلا کامپیوتر منظورت از " اکونت شون " چیه !

تلفظ درست اکانت هست...

:w11::w15::w15::w15::w17::w17::w17::w17::w17::w22:
با سلام
دوستان گوشی من اندروید 4 و مدتی پیغامه حافظه پر شده میده خیلی از برنامه ها رو حذف کردم ولی هنوز همین پیغامو میده چه کارش باید کنم ممنون.
سلام. این چیزی که میگم واس اچ تی سیه ولی با یکم تفاوت تو اسم ها میتونی تو بقیه گوشیا اجرا کنی. برو توی setting قسمت storage
این بخش دو قسمت داره. قسمت اولش مربوط به دستگاه و قسمت بعدیش مربوط به sd card
یه گزینه داره make more space. واردش که بشی میفهمی چیکار کنی. برنامه هات رو به رم گوشیت انتقال میده وخیلی ساده فضای گوشیت خالی میشه

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
نخند ... خب که چی ؟ من فکر نمیکنم این مساله مهمی باشه ... محاوره نوشتم

نه کافی هست در قسمت advance ... chenge perimision ...tik dovomi ro bezanid این کار با راست کلیک روی فولدر اصلی انجام بدین
آخه مهندس که نباید ازین سوتیا بده!!

ali_s.t

عضو جدید
کمک !!!! دارم جلوی یه بچه ضایع میشم.کمک!!!

کمک !!!! دارم جلوی یه بچه ضایع میشم.کمک!!!

سلام به همه دوستانی که آبروی دوستاشون براشون مهمه
کمک
کمک
کمک
آقا کل کله و من کم آوردم ، داره آبروم میره:cry:،لطفا کمک کنید! کمک!!!!!

این داداش من!؟ برداشته یک فولدر توی سیستمم رو یه کاری کرده که اصلا نه خودش نشون داده میشه نه محتویاتش. تیک hidden رو میزنم بازم هیچی نشون نمیده.ویندوزم 8 و 64 بیتیه. این در حالیه که خودش دسترسی داره و وقتی از توی internet explorer>>>history>>>today>>>computer نگاه میکنم، و روی فولدری که اون هر وقت میخواد می تونه بازش کنه:)wallbash:) کلیک میکنم یه پیامی میده که میگه شما اجازه ندارین.
این مطالب چند تا پست قبلی رو راجع به sharing و security امتحان کردم ولی حتی فایل رو نشون هم نداد.
تصویر پیام خطای سیستم رو میزارم لطفا کمکککککککککککککککککککککککککک!!!!!
آبروم داره میره آخه یه بچه فسقلی باید اینهمه چیز بلد باشه از کامپیوتر بعد ما که عمریه چشامون پای سیستم درومده مثل...توی گل بمونیم؟!!!!
لطفا کمک!!!!!!!
123.png

yas87

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آخه مهندس که نباید ازین سوتیا بده!!

:mad:
خوبه منم بگم اورجينال درسته نه اورژينال

سلام به همه دوستانی که آبروی دوستاشون براشون مهمه
کمک
کمک
کمک
آقا کل کله و من کم آوردم ، داره آبروم میره:cry:،لطفا کمک کنید! کمک!!!!!

این داداش من!؟ برداشته یک فولدر توی سیستمم رو یه کاری کرده که اصلا نه خودش نشون داده میشه نه محتویاتش. تیک hidden رو میزنم بازم هیچی نشون نمیده.ویندوزم 8 و 64 بیتیه. این در حالیه که خودش دسترسی داره و وقتی از توی internet explorer>>>history>>>today>>>computer نگاه میکنم، و روی فولدری که اون هر وقت میخواد می تونه بازش کنه:)wallbash:) کلیک میکنم یه پیامی میده که میگه شما اجازه ندارین.
این مطالب چند تا پست قبلی رو راجع به sharing و security امتحان کردم ولی حتی فایل رو نشون هم نداد.
تصویر پیام خطای سیستم رو میزارم لطفا کمکککککککککککککککککککککککککک!!!!!
آبروم داره میره آخه یه بچه فسقلی باید اینهمه چیز بلد باشه از کامپیوتر بعد ما که عمریه چشامون پای سیستم درومده مثل...توی گل بمونیم؟!!!!
لطفا کمک!!!!!!!
مشاهده پیوست 165064

کامپيوتر که تو و داداشت رو تشخيص نميده که کدومتون هستين ...

اين کارا رو انجام دادي؟

براي پيغامت هم همون مراحل security رو درست تکرار کن.. دسترسي رو بده
اگه نشد تيم بده

آخرین ویرایش:

masoodxl

عضو جدید

سلام
از کجا بفهمم که مودمم wifi ساپورت میکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چه مدل مودم wifi خوبه؟؟؟قیمتش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آیا میشه با adsl از طیق گوشی با اینترنت کار کرد؟؟؟؟؟؟؟مرسی

masoodxl

عضو جدید
سلام
آیا میشه با مودم

wifi adsl از طریق گوشی با اینترنت کار کرد؟؟؟؟متصل شدم؟؟؟مرسیمن وقتی اینترنت کار میکنم از کجا بفهمم که داره از شارژم کم میشه یا از طریق
wifi

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
آیا میشه با مودم

wifi adsl از طریق گوشی با اینترنت کار کرد؟؟؟؟متصل شدم؟؟؟مرسیمن وقتی اینترنت کار میکنم از کجا بفهمم که داره از شارژم کم میشه یا از طریق
wifi

سلام . اولش ک میخواید وصل بشید ازتون سوال میپرسه مرورگر که از چه نوع شبکه ای میخواید استفاده کنید . انتخاب کنید شبکه وای فای . به همین راحتی

masoodxl

عضو جدید
سلام
از اینترنت اکسپلوره ورژن 9 استفاده میکنم
حالت بدی داره
مثل موج دار صفحات رو نشون میده!!!
لطفاً راهنمایی بفرمایید.متشکرم

ali_s.t

عضو جدید
بابا دوستان عزیز کمک!!خودتونم یه وقت توی همچین موقعیتی گیر می کنیدا !!! یه بچه سر کل کل آبروتونو ببره ها !!!!

بابا دوستان عزیز کمک!!خودتونم یه وقت توی همچین موقعیتی گیر می کنیدا !!! یه بچه سر کل کل آبروتونو ببره ها !!!!

سلام دوباره
آقا نمیشه.هیچ فرقی نکرد.تمام مراحل رو تکرار کردم ولی هیچ فرقی نکرد
بازم ممنونم.
:mad:
خوبه منم بگم اورجينال درسته نه اورژينال

کامپيوتر که تو و داداشت رو تشخيص نميده که کدومتون هستين ...

اين کارا رو انجام دادي؟

براي پيغامت هم همون مراحل security رو درست تکرار کن.. دسترسي رو بده
اگه نشد تيم بده

بالا