راهنمایی , سوالات و مشکلات مرتبط با باشگاه رو اینجا مطرح کنید

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
بازم سلام
2 سوال دارم :
1-نمی دونم امکان جستجوی یه واژه یا یه موضوع که در عناوین پست ها مطرح شده در سایت وجود داره یا نه؟
2-اگه ترتیب الفبایی پست ها اهمیت داشته باشه می شه یه پست رو مابین پست های قبلی جا داد ؟
این موضوع به خاطر این که هر پست قابلیت آپلود تصاویر محدودی رو داره بنا بر این ویرایش و افزایش مطلب جدید به پست های قبلی فاقد ارزشه.
سپاسگزارم

سول اولتون امکان جستجو هست در هر صفحه ای که باشین، یه باکس جستجو در قسمت بالا چپ هست که قابلیت تایپ دارین. کنارش هم یه علامت آیکون ذره بین به معنی جستجو. شما که عنوان پست رو می خواین جستجوی پیشرفته رو می زنین که درست زیر همون باکس هست می رین صفحه "جستجوی پیشرفته". اونجا SEARCH FOR کلمه کلیدی جلوش یه باکس هست کلمه مورد نطر رو می نویسین، جلوش یه منوی کشویی هست SEARCH TITLE ONLYرو انتخاب می کنین و SEARCH رو می زنین! همه پستهایی که این کلمه مورد نظر شما در عنوانش باشه نمایش داده می شه! امتحان کردم تاپیک ها رو نشون می ده نه تک تک پست ها رو! بهتره عنوانتون رو داخل متن هم بنویسین.

سوال دوم: نمی دونم شما چی پست می کنین ولی پست ها بر اساس زمان ارسال مرتب می شن نه حروف الفبا! + کتاب یا مجله کاغذی نیس که حروف الفبا مهم باشه وقتی دیجیتالی می شه، حروف الفبا اهمیتی نداره. با چن کلیک همشون پیدا می شن!

آخرین ویرایش:

ثریا قدوسی

عضو جدید
ممنون از توضیحات دقیق تون ولی وقتی فرار باشه برای مثال 5000 پست در یک تاپیک قرار بگیره و کسی بخواد دنبال یه پست خاص بگرده پس از طریق جستجوی عنوان هر پست در باکس جستجو امکان پذیره . منظورم به نحوی کاربرد یه تاپیک به عنوان دیکشنری در پست های متعدد هست .
با سپاس فراوان

"ALPHA"

کاربر ممتاز
ممنون از توضیحات دقیق تون ولی وقتی فرار باشه برای مثال 5000 پست در یک تاپیک قرار بگیره و کسی بخواد دنبال یه پست خاص بگرده پس از طریق جستجوی عنوان هر پست در باکس جستجو امکان پذیره . منظورم به نحوی کاربرد یه تاپیک به عنوان دیکشنری در پست های متعدد هست .
با سپاس فراوان

خب طرف 5000 پست رو نمی خونه... ولی داخل متنتون دوباره عنوان رو بنویسین با جستجوی ساده پیدا می شه!

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلام..
میگم اگه سوالی درمورد یه فیلم و درخواست زیرنویس و اینا داشته باشم باید کدوم تالار برم؟؟:confused:

Sima

مدیر تالار مهندسی هسته ای همکار مدیر تالار زبان
مدیر تالار
کاربر ممتاز
واسه همه لینک هایی که من میخوام بصورت فایل ضمیمه قرار بدم error میده
چیکار میتونم بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

"ALPHA"

کاربر ممتاز
میشه توضیح بدین که چطور میتونیم این کارو بکنیم؟؟؟؟؟

برنامه زیپzipداشته باشی همین که توی یه پنجره ای یا دسکتاپت راست کلیک کنی و new رو بزنی می بینی compressed (zipped) folder

Right click> New> Compressed (zipped) Folder
اونو انتخاب می کنی می شه new zıpped folder
فایلتو می ندازی توی اون فولدر فشرده خواستی اسم هم بذار بعدش ضمیمه کن. همین.

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
تو پیام خصوصی چطور میتونیم یه فایل مثه عکس رو از کامپیوتر اپ کنیم
اونجا که فقط url میتونیم وارد کنیم

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز

میتونی اصلا از سرور باشگاه استفاده نکنی ، توی یکی از سرور های آپلود عکس آپلودش کن بعد لینکشو بفرست واسه دوستت

• Like
واکنش ها: Sima

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز
میتونی اصلا از سرور باشگاه استفاده نکنی ، توی یکی از سرور های آپلود عکس آپلودش کن بعد لینکشو بفرست واسه دوستت
از خود باشگاه چطوره؟؟؟؟؟

Angel Chemistry

عضو جدید
راهنمایی

راهنمایی

سلام
اگر اطلاعاتی در مورد سایت و فعالیت های آن را خواستار باشیم کجا می توان این اطلاعات را یافت؟
باتشکر

Sima

مدیر تالار
کاربر ممتاز

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلام
من خیلی وقته که نمیتونم امتیاز بدم
تشکر دارم ولی امتیاز نه:(

سلام ...

اگه زیاد از تشکر استفاده کنید دیگه نمی تونید امتیاز بدید ...یه روز زیاد دکمه تشکر رو نزنید بعد می بینید که می تونید امتیاز بدید ...

sh@di

عضو جدید
پیام خصوصی قسمتی که مربوط به پیام های فرستاده شده است همیشه 0 ..باید چکار کنم تا بتونم پیام هایی که قبلا فرستادم رو ببینم ؟ ..مرسی

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
پیام خصوصی قسمتی که مربوط به پیام های فرستاده شده است همیشه 0 ..باید چکار کنم تا بتونم پیام هایی که قبلا فرستادم رو ببینم ؟ ..مرسی

سلام

کنترل پنل//کادر سمت راست؛ تنظیمات شخصی//sent private massege//تیک سیو کردن//ذخیره اکی

art-s

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان. یه سوال داشتم که جوابش رو پیدا نکردم.
گذاشتن تبلیغات مثلا یک موسسه خاص تو قسمت امضا خلاف قوانین باشگاه هست ؟

فاطمه عظیمی

عضو جدید
سلام.ضمن خسته نباشید یه گله ای از سایت شما دارم.اول اینکه چرا مبلغ را نمیشه از راه سایت واریز کنیم حتما باید فیش واریزی را پست پیشتاز کنیم ؟زمان بر هست.من الان یه مقاله ای را می خام بخونم اما شما اجازه نمیدید که کل مقاله بیاد ومشاهده بشه!!من که نیاز مبرم دارم بنظر شما چه راه آسان تری را پیشنهاد می فرمایید؟لطف کنید ابا ر اول نشون داده بشه سپاس فراوان

geeeeek

عضو جدید
:(
با عرض سلام خدمت کاربران گرامی باشگاه :gol:

هرگونه سوال ، ابهام و یا مشکلاتتون در رابطه با باشگاه رو در این تاپیک مطرح کنید !

منتها قبل از هر چیز تاپیک های زیر رو جهت آشنایی با قوانین و نحوه استفاده از باشگاه مطالعه بفرمائید :

:(
سلام چرا وقتی به پیام های خصوصیم جواب مییدم ارسال نمیشن
با ارسال پیام تازه هم امتحان کردم نشد
هی مینویسه پیام های ارسال شده 0

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
:(:(
سلام چرا وقتی به پیام های خصوصیم جواب مییدم ارسال نمیشن
با ارسال پیام تازه هم امتحان کردم نشد
هی مینویسه پیام های ارسال شده 0

سلام دوست من ...

پیام های شما فرستاده می شوند ولی در هنگام ارسال پیام یک گزینه در پایین صفحه وجود دارد که نوشته
ذخيره يك نسخه از پيام در پوشه فرستاده شده که اگر تیک این گزینه را بزنید پیام های فرستاده شما نیز در پوشه ای برای شما ذخیره می شود .

موفق و پیروز باشید .

tmp.reyhaneh

عضو جدید
:D

:D

ی سوال :
چراکسی عکس خودشو نمیزاره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:(
یعنی من هم نبایدبزارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aban.sabz

عضو جدید
سلام. میخوام رمز ورودم رو تغییر بدم اما نمیدونم از کجا باید این کار رو بکنم؟

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام. میخوام رمز ورودم رو تغییر بدم اما نمیدونم از کجا باید این کار رو بکنم؟

سلام
دوست عزيز وارد كنترل پنل بشيد(كنار نام كاربريتون بالاي صفحه) بعد ابزار در سمت راست براي شما به نمايش در مياد كه در سمت راست صفحه نوشته شده(ويرايش ايميل و رمز عبور)

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام.ضمن خسته نباشید یه گله ای از سایت شما دارم.اول اینکه چرا مبلغ را نمیشه از راه سایت واریز کنیم حتما باید فیش واریزی را پست پیشتاز کنیم ؟زمان بر هست.من الان یه مقاله ای را می خام بخونم اما شما اجازه نمیدید که کل مقاله بیاد ومشاهده بشه!!من که نیاز مبرم دارم بنظر شما چه راه آسان تری را پیشنهاد می فرمایید؟لطف کنید ابا ر اول نشون داده بشه سپاس فراوان

:surprised:
کجای این سایت همچین چیزی رو مشاهده کردین

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاقا ما ی سوال واسمون پیش اومده...؟؟؟؟ :d میخاستم بدونم وقتی کسی یکیو از لیست دوستان حذفت میکنه...چطور میشه فهمید طرف کی بوده؟ :d

بالا