كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
چند سال بعد مهم نیست مهم الانه که با قدرت و جوانی بازی میکنه.وارزش هاشو که تو پرسپولیس زیر سوال رفتو بخوبی تو استقلال نشون میده.
شما کلا خوبی؟
همینطوری وسط بحثا میای یه چیزی میگی .. مطمئنم پستای قبلم نخوندی ببینی چی داریم میگیم اصلا ..
البته شما که کلا فوتبال نمیبینی همینطوری جدول رو نگاه میکنی و طرفدار یه تیم میشی :D

abandon

عضو جدید
شما کلا خوبی؟
همینطوری وسط بحثا میای یه چیزی میگی .. مطمئنم پستای قبلم نخوندی ببینی چی داریم میگیم اصلا ..
البته شما که کلا فوتبال نمیبینی همینطوری جدول رو نگاه میکنی و طرفدار یه تیم میشی
آره من خوبم تو خوبی؟:D
پستای قبلی هم همه رو خونده بودم.
با اون همه اطلاعاتی که تو این دوسه روزه تو بحثام رو کردم معلومه که همینطوری نبوده. فقط من مثل شما حرص نمیزنم تیمم اونقدی خوب بوده و هست که نیازی به حرص زدن نداشته باشه مخصوصا درمقابل شماها.:D
پرسپولیس سوراخ سوراخ سوراخ سوراخ :D
چرا 4 تا ؟ :D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آره من خوبم تو خوبی؟:D
پستای قبلی هم همه رو خونده بودم.
با اون همه اطلاعاتی که تو این دوسه روزه تو بحثام رو کردم معلومه که همینطوری نبوده. فقط من مثل شما حرص نمیزنم تیمم اونقدی خوب بوده و هست که نیازی به حرص زدن نداشته باشه مخصوصا درمقابل شماها.:D

چرا 4 تا ؟ :D
اطلاعات !!!!!!!!!!!!!!!!!
اکی پس خوش باش .. :biggrin:

abandon

عضو جدید
آخرین ویرایش:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
رینولدز جان. بحث اصلیمون جام جهانی رفتن تیمای ملی نبود که،بحثمون صعود کردن تیمای باشگاهی در کنار برنامه های تیمای ملی بود( که شما اینو مطرح کردی بدون اینکه سندی ارائه بدی) که این حرفت هم تکرار همون حرفای قبلیه.
تو اینکه فدراسیونها و سطح فوتبال کره و ژاپن از ما بالاتره و اینکه ما باکمی شانس رفتیم جم جهانی شکی نیست.مسئله همین تناقضیه که وجود داره. ما کره و ژاپن هرسه رفتیم جام جهانی ولی تو جام باشگاهها یه نماینده اومده جزو 8 تا . از ایران سه تیم استقلال سپاهان و تراکتور بودهن که دیدین سپاهان و تراکتور با اینکه فقط دوسه بازیکن تو تیم ملی داشتن رفتن مقابل تیمای عربی لوله شدن و حذف شدن. این دلیلش ضعیف بودن تراکتور و سپاهان نبود(مگه اینکه شما سپاهان و تراکتور فصل پیشو ضعیف بدونی) دلیلش قوی بودن تیمای عربی بود.
ضمنا تیم ژاپن با همون بردهایی که همون اول تو گروهش آورد احتمال صعودشو بالا برد و این یعنی اینکه بازیهای بعدی میتونست تمرکزشو بذاره رو تیمای باشگاهیش.
من ترجیح میدم بیش از این رو این موضوع بحث نکنم.شما با سند بگین که دلیل ضعیف بودن تیمای کره و ژاپن بازیهای انتخابی جام جهانی بوده من پاسختونو میدم.حداقلش اینه که میتونین برین بررسی کنین ازون تیمهای باشگاهی که تو جام باشگاهها بودن چند تا بازیکنشون توی تیم ملی بودن.;)
اگر از 8 تا نماینده کره ژاپن یکی اومده بالا آیا اینو نقض میکنه که تیمای تابلندی چینی قوی بودن؟
شما از کجا میدونین برنامه های چین تایلند یکی دو ساله بوده؟(این حرفت هم بدون سند بود) (بعد از اون) مگه پیش نمیاد تیمهایی بصورت مقطعی قوی میشن و خوب بازی میکنن ؟
اینکه میگین استقلال تو گروهش(که عنوان گروه مرگ روداشت) اول شده کار شاقی نکرده هم خیلی جالبه. :eek:
من کاری به اینکه امسال استقلال حفظ شدیا نه و قبلا چه اتفاقی میوفتاد ندارم با اینکه ما از همون پارسال از مسئولان استقلال میشنیدیم که استقلال برای جام باشگاههای آسیا برنامه داره. این عالی بودن کادر و مجموعه استقلال رو میرسونه که با شایستگی تا اینجا صعود کرده و انشالله تا قهرمانی بخوبی پیش خواهد رفت.

من سعی میکنم به حرفایی که جدیده جواب بدم.در ضمن دلیلی هم نمیبینم که یا شما حرفای منو تائید کنید یا بالعکس

تو بحث حذف تراکتور بگم که این تیم برای اولین بار هست که تجربه آسیایی شدن رو داشت و هیچ توقعی نبود که تیمش بیاد بالا.چون تو این بازیا تجربه آیتم مهمیه که تراکتور فاقد اون بود.در ثانی تراکتور نیمکت خوبی اصلا نداشت امسال و همین که تو ایران دوم شد کار بزرگی بود.تراکتور یه جورایی آخرای فصل کم اورد جون فشار زیادی به تیمش وارد شد
در مورد سپاهانم بگم که سپاهان درسته که تو لیگ ایران دوم شد و جام حذفی رو گرفت.ولی بنطرم سال پیش تیمش افت زیادی داشت.چون بازیکنای خوبش اکثرا رفتند.شما تیمشو با تیم 2-3 سال پیش مقایسه کنید میبینید که قابل قیاس با سال پیش نبود. سال پیشم که جزو 8 تا تیم بود ولی بعد فصل جدید به طور تاسف باری و با اختلاف 4 گل از تیم عربستانی شکست خورد و خیلی راحت حذف شد.از اونجا میشد گفت که سپاهان پارسال تضعیف شد.با این وجود اینکه از دید من سپاهان تو ایران از همه تما بهتر بازی میکنه ولی اعتقاد دارم تیمش رو برای آسیا نبسته بود.
البته تیمای عربی هم قوی شدن ولی معمولا سپاهان در مواجهه با تیمای عربی و حتی عربستانی سربلند بوده.حتی بیشتر از استقلال و پرسپولیس تو زمین تیمای عربستانی برنده بوده.

پس این لوله شدن ها بقول شما میتونه دلایل مختلفی داشته باشه
لیگ باشگاهی قوی و تبمای باشگاهی قوی باعث میشه که تیم ملی قوی داشته باشی.این چیزی هست که ما تو سالای 75-76 تجربه کردیم.دلیل اینکه تیم ما تو جام آسیای 96 و جام جهانی 98 قوی بود همین بود.به قول معروف تیم ملی قوی از دل یه لیگ خوب در میاد.
شما فرض کن لیگای تایلند و چین 20 ساله رو برنامه دارند کار میکنند(فرض محال).با همین فرضم بازم هیچوقت به کره و ژاپن نمیرسند.فقط این برنامه ریزی باعث میشه اختلافشون بیشتر نشه.در ضمن تو سالای منتهی به جام جهانی یه جورایی تیمای باشگاهی فدای تیم ملی میشند .چون مطمئنا هدف اصلی فدراسیون ها جام جهانی و مجبورند که جوری برنامه ریزی کنند که تیم مبیششون در الویت باشه.کاری که تو ایران زیاد بهش بها داده نمیشه.یه دلیلی که کروش از بیشتر بازیکنای استقلال استفاده کرد همین بود.چون وقت زیادی برای هماهنگی بازیکنا نداشت.ما بعد بازی با ازبکستان حداقل 6 ماه وقت داشتیم.ولی لیگ ترجیح داده شد به تیم ملی.بازیکنایی مثل بیک زاده و صادقی در حد تیم ملی نبودند و بازیکنای بهتری داشتیم .ولی به دلیل اینکه مشکل هماهنگی بازیکنان رو داشتیم مجبور شد از این بازیکنا بازی بگیره.چون همیشه کنار هم بودند.
شما مطمئن باشید اگه لیگ کره و ژاپن افت کنه تیم ملیشونم افت میکنه.چون این دو رابطه مستقیم باهم دارند
اخه امسال که استقلال تو گروهش اوب شد خیلی سرو صدا شد که استقلال کار عجیب و بزرگی انجام داده .ولی خوب ذوب آهن و سپاهان هم قبلا از پسش بر اومده بودند و با وجود گرها سخت به عنوان تیم اول اومده بودند بالا.خود پرسپولیسم سال 87 با وجود گروه سخت اومده بود بالا.اونم تیم اول.
الهلالم با وجود اینکه اسم بزرگی داره از سوی تیم معمولی لخویا قطر حذف شد.لخویایی که تو یه گروه راحت بود

مغمولا همه تیما دوست دارند که با یه تیم کامل برن تو آسیا.ولی تو ایران این بشرطی هست که وزارت ورزش چه رفتاری باهاشون داشته باشه.امسال وزارت ورزش سنت شکنی کرد و به قول معروف یه حل اساسی به استقلال داد که بی سابقه بود.این از دید شما شاید یه موضوع پیش و پا افتاده ای باشه ولی خوب در اصل اگه تیمتون موفق بشه از دید من 90% به خاطر این حرکت وزارت ورزش بوده

علیرضا ل

عضو جدید

اينم پرسيدن داره، خوب معلومه ديگه؛

15 بهمن ماه 1350؛ پرسپوليس 4 استقلال 1
گلها: حسين كلاني (2 گل) ، صفر ايرانپاك ، محمود خوردبين

اين كيسه كشا رو اذيت نكنيد. همونطور كه بازيكن خودشون گفته كل يوم مسخره اند. مسخره ها به خودشون 4 نشون ميدن
:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اينم پرسيدن داره، خوب معلومه ديگه؛

15 بهمن ماه 1350؛ پرسپوليس 4 استقلال 1
گلها: حسين كلاني (2 گل) ، صفر ايرانپاك ، محمود خوردبين

اين كيسه كشا رو اذيت نكنيد. همونطور كه بازيكن خودشون گفته كل يوم مسخره اند. مسخره ها به خودشون 4 نشون ميدن

میگم خوب بلدین بازی های قبلی رو نگاه کنین ها،راه دور چرا .....میگم تاریخ چوبله رو خوندی؟

خدایی ما از قطری ها 5 تا میخوردیم،دیگه اینجا صدام در نمیومد:D

علیرضا ل

عضو جدید

میگم خوب بلدین بازی های قبلی رو نگاه کنین ها،راه دور چرا .....میگم تاریخ چوبله رو خوندی؟

بازم توهم؛ اگه قرار باشه مساوي بين بازيها در نظر گرفته بشه سرورتون شما رو پنج تايي كرده. ميدونم الان جوابت چيه: اين با اون فرق داره، آره واسه شما همه چي فرق داره. حالا تو برو تاريخو بخون

راه دور چرا؟ شما شش تا از سالارتون خوردين درسته صداتون در نمياد اما روتون كم از سنگ پاي قزوين نيستا :D

چهار تا شش تا از ما خوردن ميرن دست به دامن تيماي ديگه ميشن، كل يوم مسخره ها

GAME_OVER

کاربر ممتاز

از ازبک ها که 4 تا خوردین .. نوف باخورررررر !!!!!!!!!!!!! خخخخخخ

چهار تا شش تا از ما خوردن ميرن دست به دامن تيماي ديگه ميشن
دقیقا ..خخخ
یا از سپاهان میگن یا از فتح و الغرافه !!!!!!!! نمیدونم اینا چه ربطی به استقلال داره ... خب از خودتون بگین بابا :D

آخرین ویرایش:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

:surprised:
ببین....میدونی چی باعث شد سهمیه آسیایی ایران رو کم کنن تا شماها تو حسرت آسیا بمونین؟همون 5 تایی که از قطر خوردین....از ایران کم کردن و دادن به قطر...قطر الان 4 تا سهمیه داره.....

خدایی ما سنگه پاییم؟نه خدایی؟خدایی دیگه...

علیرضا ل

عضو جدید
ببین....میدونی چی باعث شد سهمیه آسیایی ایران رو کم کنن تا شماها تو حسرت آسیا بمونین؟همون 5 تایی که از قطر خوردین....از ایران کم کردن و دادن به قطر...قطر الان 4 تا سهمیه داره.....

خال روي خودتون رو نكن بزن رو يكي ديگه! شما بين چهار تيم چهارم شديد و سهميه رو كم كردن نه به خاطر يه بازي.
اون وقت كه پرسپوليس الشباب رو با شش تا به شما پيوند زد نظري در مورد سهميه نداشتي؟
خدايي هر چي فكر ميكنم سنگ پايي

علیرضا ل

عضو جدید
داربی های تاریخی :

داربی 4 تایی
: سال 1350 .... پرسپولیس 4 - 1 استقلال ... در این داربی پرسپولیس در طول 90 دقیقه 4 بار دروازه استقلال را باز کرد .

داربی 6 تایی : سال 1352 .... پرسپولیس 6 – 0 استقلال ... ( تاریخی ترین داربی ) .... پرسپولیس در این داربی در طول 90 دقیقه 6 بار توپ را درون دروازه استقلال قرار داد و استق لال را به 6 میخ کشوند . این بازی تاریخی ترین داربی بین پرسپولیس و استقلال شده است .

داربی 9 نفره : سال 1378 .... پرسپولیس 0 - 0 استقلال .... پرسپولیس از دقیقه 30 بازی 9 نفره شد . ولی استقلال نتوانست پرسپولیس 9 نفره را شکست دهد و بازی بدون گل به پایان رسید !!!

داربی 3 - 10 - 10 : سال 1390 .... پرسپولیس 3 - 2 استقلال .... در حالی که استقلال تا دقیقه 82 از تیم 10 نفره پرسپولیس با 2 گل جلو بود . ایمون زاید در 10 دقیقه یه هت تریک داغ زد و در نهایت پرسپولیس این بازی را 3 - 2 برد !!!

سه تا داربي تاريخي كيسه:
هر سه تا بازي نيمه كاره به نفع كيسه تموم شده :biggrin:
غير از اين سه تا اگه بازم دارن بيان بگن. :D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خال روي خودتون رو نكن بزن رو يكي ديگه! شما بين چهار تيم چهارم شديد و سهميه رو كم كردن نه به خاطر يه بازي.
اون وقت كه پرسپوليس الشباب رو با شش تا به شما پيوند زد نظري در مورد سهميه نداشتي؟
خدايي هر چي فكر ميكنم سنگ پايي

:biggrin:ببین خداییی داری چی رو با چی مقایسه میکنی....اون ماله دوره قبلیش بود...دوره بعدش کلن لنگی ها فقط میخوردن؛باس همون کم کردن پسرم

علیرضا ل

عضو جدید
:biggrin:ببین خداییی داری چی رو با چی مقایسه میکنی....اون ماله دوره قبلیش بود...دوره بعدش کلن لنگی ها فقط میخوردن؛باس همون کم کردن پسرم

اگه قرار باشه به خاطر يه بازي سهميه كم كنند كه شما رو بعد از خوردن شش تا بايد از صحنه روزگار محو ميكردن نه فقط از ليگ ايران. :biggrin:
الانم بايد ليگ با شش تيمي كه از پرسپوليس شش تا نخوردند برگزار ميشد.
سهميه كشورها بر اساس يك بازي نيست بر اساس نتايج تيم ها در دوره هاي قبله اگه فقط به خاطر يه سال بود بعد از اينكه شما آخـــر شديد بايد كلا ايرانو به خاطر شما از آسيا مينداختن بيرون... برو تاريخ بخون برو

GAME_OVER

کاربر ممتاز

:w15:
شما خوبی ؟
ما 5تا از الغرافه خوردیم ولی بعنوان سرگروه صعود کردیم به دور بعد .. ولی استقلال بین 4 تیم 4م شد ..
یکی دو تیم دیگه داشتیم فکر کنم صبا هم بود سپاهانم بود فکر کنم اونا هم نتونستن صعود کنن و فقط پرسپولیس صعود کرد ..
نه شما اصلا سنگ پا نیستید شما سنگ پا رو از رو بردید واقعا ..!!

GAME_OVER

کاربر ممتاز
اگه قرار باشه به خاطر يه بازي سهميه كم كنند كه شما رو بعد از خوردن شش تا بايد از صحنه روزگار محو ميكردن نه فقط از ليگ ايران. :biggrin:
الانم بايد ليگ با شش تيمي كه از پرسپوليس شش تا نخوردند برگزار ميشد.
سهميه كشورها بر اساس يك بازي نيست بر اساس نتايج تيم ها در دوره هاي قبله اگه فقط به خاطر يه سال بود بعد از اينكه شما آخـــر شديد بايد كلا ايرانو به خاطر شما از آسيا مينداختن بيرون... برو تاريخ بخون برو

نمیدونم با چه اعتمادبنفسی میاد اینجا میگه ای اف سی بخاطر اون باخت سهمیه ایرانو کم کرد !!!!!
یه درصد هم فکر نمیکنه که چی داره میگه و باعث خنده ما میشه .. بابا دیگه از خودتون حرف نزنید دیگه کل کلم خز و خیل شده :biggrin:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:w15:
شما خوبی ؟
ما 5تا از الغرافه خوردیم ولی بعنوان سرگروه صعود کردیم به دور بعد .. ولی استقلال بین 4 تیم 4م شد ..
یکی دو تیم دیگه داشتیم فکر کنم صبا هم بود سپاهانم بود فکر کنم اونا هم نتونستن صعود کنن و فقط پرسپولیس صعود کرد ..
نه شما اصلا سنگ پا نیستید شما سنگ پا رو از رو بردید واقعا ..!!

:surprised:خوب میخنیدین ها...

بابا صعود کننده....بابا حضور تو مرحله بعد لیگ قهرمانان...بابا حضور همیشگی...بابا 10 ستاره...بابا...

دیگه با این وضعه سهمیه ها،فک کنم تو خواب هم اون روزارو نبینین....هرچند اون روزا هم مالی نبود...

GAME_OVER

کاربر ممتاز

شما هنوز نمیدونی تو همون دوره استقلال 4م شد با این اعتمادبنفس حرف میزنی !!!
قبل از اینکه اینقد با اطمینان حرف بزنید بد نیست یه تحقیق درموردش بکنید .. استقلال اون دوره از 6 بازی هیچکدوم رو نتونست ببره و 4 مساوی و 2 تا باخت آورد و مفتحضانه 4م شد ...

درضمن ایران اون سال 4تا سهمیه داشت که قهرمان حذفی و 3 تیم اول لیگ بودن و سال بعد هم همون 4 سهمیه رو داشت .. همون سالی که ذوب اهن نایب قهرمان شد ...مطمئنید سهمیه ایران کم شده ؟؟؟
اتفاقا الان سهمیه ایران زیاد هم شده و تیم 4م لیگ میتونه تو مقدماتی شرکت کنه ..!!!

آخرین ویرایش:

علیرضا ل

عضو جدید

:surprised:منطق؟

اینا چیه؟3تاچی؟

چوبله؟

:surprised:خوب میخنیدین ها...

بابا صعود کننده....بابا حضور تو مرحله بعد لیگ قهرمانان...بابا حضور همیشگی...بابا 10 ستاره...بابا...

دیگه با این وضعه سهمیه ها،فک کنم تو خواب هم اون روزارو نبینین....هرچند اون روزا هم مالی نبود...

بيا جواب بده بابا اينا چيه؟ سه تا سوال ازت پرسيدم، تو توهم غلط ميزني
چرا وقتي از ما چهار تا و شش تا ميخوريد از تيمهاي ديگه مايه ميذاريد؟
چرا هر سه تا بازي نيمه تمام دربي به نفع كيسه شد؟
نظرت در مورد دربي هاي تاريخي چيه؟
البته اين آخريو قبلا اسطورتون علي منصور :biggrin: جواب داده بود. تو برنامه نود وقتي استيلي از چهار تا دربي تاريخي گفت منصوريان اومد رو خط كه مثلا جواب بده گفت ما هم دربي هاي تاريخي زيادي داشتيم، مثلا يك هيچ برديم، دو هيچ برديم، سه دو برديم! استيلي هم وقتي ديد كلا از مرحله پرته ديگه جوابشو نداد.
دقيقا مثل الان من و تو... خوش باش تو توهماتت... حقا كه مسخره ايد (البته طبق گفته يكي از نزديكان خودتون :D)

علیرضا ل

عضو جدید
شما هنوز نمیدونی تو همون دوره استقلال 4م شد با این اعتمادبنفس حرف میزنی !!!
قبل از اینکه اینقد با اطمینان حرف بزنید بد نیست یه تحقیق درموردش بکنید .. استقلال اون دوره از 6 بازی هیچکدوم رو نتونست ببره و 4 مساوی و 2 تا باخت آورد و مفتحضانه 4م شد ...

درضمن ایران اون سال 4تا سهمیه داشت که قهرمان حذفی و 3 تیم اول لیگ بودن و سال بعد هم همون 4 سهمیه رو داشت .. همون سالی که ذوب اهن نایب قهرمان شد ...مطمئنید سهمیه ایران کم شده ؟؟؟
اتفاقا الان سهمیه ایران زیاد هم شده و یه تیم میتونه تو مقدماتی شرکت کنه ..!!!

گفتم كه توهمه
تاريخش هم خيلي ضعيفه
ولش كن ، خيلي عقبه فاز نميده

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سه تا دربي نيمه تمام به نفع استقلال تموم شد!!!

ويكي پديا!!

• (شهرآورد۴ام):در سال ۱۳۴۸ بازی تاج و پرسپولیس در حالی که تا دقیقه ۸۲ با نتیجه یک بر صفر به سود تاج در جریان بود که در همین لحظه محمود خوردبین بازیکن تیم پرسپولیس گل تساوی را وارد دروازه‏ تاج کرد اما داور این گل را نپذیرفت و اعلام کرد که قبل از ضربه خوردبین خطای وی را بر روی قلیچ‌خانی گرفته‌است. که این امر با اعتراض پرسپولیسی‌ها و ترک زمین از سوی آنها منجر شد و بازی در نهایت سه بر صفر به سود استقلال اعلام گردید.
  • (شهرآورد۶ام):در سال ۱۳۴۹ بازی دو تیم تاج و پرسپولیس در حالی که یک بر یک مساوی بود در دقیقه ۷۵ و به علت اعتراض بازیکن‌های پرسپولیس به قضاوت داور و در نتیجه ترک زمین از سوی فدراسیون سه بر صفر به نفع استقلال اعلام شد.
  • (شهرآورد۲۲ام):در سال ۱۳۵۸ دو تیم استقلال و پرسپولیس در شهرآورد ۲۲ در حالی که بازی یک بر صفر مساوی به سود استقلال بود در دقیقه ۷۵ با هجوم تماشاگران نیمه‌تمام ماند این بازی هرگز تکرار نشد و همان نتیجه(۱-۰ تادقیقه۷۵ به سود استقلال) ثبت شد.
  • (شهرآورد۳۸ام):در سال ۱۳۷۳ در حالی که نتیجه بازی تا دقیقه ۸۸ دو بر دو مساوی بود به علت هجوم تماشاگران تیم پرسپولیس به داخل زمین و درگیری بازیکن‌های دو تیم با یکدیگر نیمه کاره پایان یافت و نتیجه این دیدار نیز ۳ بر صفر به نفع استقلال اعلام گردید.[SUP][۱۲][/SUP]

• در سال ۱۳۷۹ نیز بازیکن‌های استقلال و پرسپولیس بعد از بازی به زد و خورد پرداختند. نتیجه این بازی نیز دو بر دو مساوی به اتمام رسید.
پرسپوليس زمين بازي رو ترك ميكنه....بايد نتيجه مسابقه به نفعش بشه ديگ اره؟؟:D
هواداران پرسپوليس ميان داخل زمين....بايد به نفع پرسپوليس اعلام كنن نتيجه رو خو ...اره ديگ:D
من يه مصاحبه از عبدل علي چنگير خوندم ك راجع به همين قضيه هجوم هواداران پرسپوليس صحبت هايي كرده بود:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

دقیقا ..خخخ
یا از سپاهان میگن یا از فتح و الغرافه !!!!!!!! نمیدونم اینا چه ربطی به استقلال داره ... خب از خودتون بگین بابا :D

من تا حالا نشنيده بودم از فتح 6 تا خورده پرسپوليس...عجب!!:D
اخه ميدوني قضه چيه بذار يه جور ديگ بهت بگم...شايد درك كردي:D
تو به عنوان يك پرسپوليسي ميري با يه هوادار فتحي صوبت كني
بهش ميگي اقا فردا با هم بازي داريم
هوادار فتحي ميگه...ما ك 6 تا زديم!
بهش ميگي فردا تو ورزشگا خيلي راحت ميبريمتون...مثل دفه هاي قبل
هواردار فتحي:ما ك 6 تا زديم
بهش ميگي:الان تيمتون كجا جدوله؟
اون برميگرده ميگه ما ك 6 تا زديم!!
بهش ميگي ما چند ساله از شما بالاتريم!!
اون ميگه ما ك 6 تا زديم
بهش ميگي چند ساله ما داريم ميبريمتون
اون ميگه:ما 6 تا زديم
حالا اينه وصف حال ما استقلاليا با شما پرسپوليسي ها:D
بريد از خدا بترسيد:D

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من تا حالا نشنيده بودم از فتح 6 تا خورده پرسپوليس...عجب!!:D
اخه ميدوني قضه چيه بذار يه جور ديگ بهت بگم...شايد درك كردي:D
تو به عنوان يك پرسپوليسي ميري با يه هوادار فتحي صوبت كني
بهش ميگي اقا فردا با هم بازي داريم
هوادار فتحي ميگه...ما ك 6 تا زديم!
بهش ميگي فردا تو ورزشگا خيلي راحت ميبريمتون...مثل دفه هاي قبل
هواردار فتحي:ما ك 6 تا زديم
بهش ميگي:الان تيمتون كجا جدوله؟
اون برميگرده ميگه ما ك 6 تا زديم!!
بهش ميگي ما چند ساله از شما بالاتريم!!
اون ميگه ما ك 6 تا زديم
بهش ميگي چند ساله ما داريم ميبريمتون
اون ميگه:ما 6 تا زديم
حالا اينه وصف حال ما استقلاليا با شما پرسپوليسي ها:D
بريد از خدا بترسيد:D
الان چه ربطی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
ما میگیم شماها از فتح و سپاهان مایه میزارید برای جواب دادن به ما ...... خیلی بی ربط بود این حرفت ...!!!
حداقل میگیم 6تا زدیم، واقعا 6تا زدیم... و مثل بعضیا تو فکر و خیال نیستیم که الکی 4 نشون بدیم در حالیکه نه 4 تا زدیم و نه 4بازی پشت هم بردیم ...توهم نیست حداقل !!!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان چه ربطی داشت ؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!
ما میگیم شماها از فتح و سپاهان مایه میزارید برای جواب دادن به ما ...... خیلی بی ربط بود این حرفت ...!!!
حداقل میگیم 6تا زدیم، واقعا 6تا زدیم... و مثل بعضیا تو فکر و خیال نیستیم که الکی 4 نشون بدیم در حالیکه نه 4 تا زدیم و نه 4بازی پشت هم بردیم ...توهم نیست حداقل !!!!

من فقط الان خودتونو گذاشتم جاي استقلاليا در مواجه با پرسپوليسي ها...چشاتو باز كن ...دقيقا همينطوريه!!:d
من از فتح و سپاهان نگفتم...گفتم دامنه افتخاراتتونو جلو استقلال يكم وسيع كنيد....البته تلاش كنيد ك وسيع بشه :دي
قضيه چهار تا بازي پشت سر هم...سميه تو ميخواي تو ذهن خودت فقط توجيه كني ك نيست...در صورتي ك هست:d
مثل قهرماني استقلاال تو اسيا ك ميگي چيزي مهمي نيست....در صورتي ك خودت ميدوني ك هست...تو واسه كمرنگ كردن ارزش كار تيم استقلال حداقل جلو چشم خودت اين كارو ميكني!!:gol:(نظر شخصي من در مواجه با صحبت هات بود)

GAME_OVER

کاربر ممتاز
من فقط الان خودتونو گذاشتم جاي استقلاليا در مواجه با پرسپوليسي ها...چشاتو باز كن ...دقيقا همينطوريه!!:d
من از فتح و سپاهان نگفتم...گفتم دامنه افتخاراتتونو جلو استقلال يكم وسيع كنيد....البته تلاش كنيد ك وسيع بشه :دي
قضيه چهار تا بازي پشت سر هم...سميه تو ميخواي تو ذهن خودت فقط توجيه كني ك نيست...در صورتي ك هست:d
مثل قهرماني استقلاال تو اسيا ك ميگي چيزي مهمي نيست....در صورتي ك خودت ميدوني ك هست...تو واسه كمرنگ كردن ارزش كار تيم استقلال حداقل جلو چشم خودت اين كارو ميكني!!:gol:(نظر شخصي من در مواجه با صحبت هات بود)
این چه ربطی داشت بنظر من تو فقط میخوای هر چیزی رو به یه جای دیگه بکشونی و پرت کنی .. وگرنه وقتی ما میگیم از خودتون بگین و نه از فتح و سپاهان خیلی منظورمون واضحه .. بعد تو میای میگی من خودتونو گذاشتم جای استقلالیا .. خیلی شیک میپیچونی :D
من واقعا نمی فهمم چرا درک این براتون سخته اصلا یه بار رفتی تاریخچه دربی ها رو بخونی ؟؟؟
بزار من عکس تاریخچه دربی ها رو بزارم برات .. که دقیقا دربی ها اینطوری ثبت شده ..

خونه های ابی رو استقلال برده قرمز رو پرسپولیس سفید هم مساوی شده .. فکر کنم همه چی واضحه ..
اینکه میگید دربی جام ولایت بوده و اینا هم همش بهونه س و خودتونم قبول دارید .. اون تیمی که مقابل پرسپولیس بازی کرد استقلال بود و اون بازی هم جز تاریخچه دربی ها ثبت شده نمیدونم چرا اینقد براتون سخته درک این !!!!!!!!!!!!!
درمورد قهرمانیای استقلال من کاملا رو آمار حرف زدم این شماهایید که نمیخواید قبول کنید من گفتم استقلال با یه باخت و یه مساوی به نیمه نهایی آسیا رفت و با یه برد مقابل الریان نایب قهرمان آسیا شد ... حرفام خیلی واضحه نمیدونم چرا خودتو میزنی به اون راه و فکر میکنی میخوام مثلا موفقیتای استقلال رو کمرنگ کنم .. این نایب قهرمانی اینقد کمرنگ هست که نیازی به کمرنگ کردن من نباشه .. اونوقت اون کاربری که خیلی هم ادعای اطلاعات داره میاد میگه نایب قهرمانی استقلال و بعد نایب قهرمانی سپاهان و ذوب اهن !!!!!!
اما تو وحشتناک با دید تعصب به همه چی نگاه میکنی .. من تاریخچه دربیا رو گذاشتم و نتایج و آمار استقلال تو اسیا هم کاملا معلوم و واضحه .. ولی بازم تو میای یه چیز پرت میگی و کلا بحث رو به یه جای دیگه میبری و بازم فقط حرف خودت رو میزنی .. بنظر من این بحث به جایی نمیرسه چون بشکل وحشتناکی تعصب نمیزاره چیزی رو ببینی ..

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه ربطی داشت بنظر من تو فقط میخوای هر چیزی رو به یه جای دیگه بکشونی و پرت کنی .. وگرنه وقتی ما میگیم از خودتون بگین و نه از فتح و سپاهان خیلی منظورمون واضحه .. بعد تو میای میگی من خودتونو گذاشتم جای استقلالیا .. خیلی شیک میپیچونی :D
من واقعا نمی فهمم چرا درک این براتون سخته اصلا یه بار رفتی تاریخچه دربی ها رو بخونی ؟؟؟
بزار من عکس تاریخچه دربی ها رو بزارم برات .. که دقیقا دربی ها اینطوری ثبت شده ..

خونه های ابی رو استقلال برده قرمز رو پرسپولیس سفید هم مساوی شده .. فکر کنم همه چی واضحه ..
اینکه میگید دربی جام ولایت بوده و اینا هم همش بهونه س و خودتونم قبول دارید .. اون تیمی که مقابل پرسپولیس بازی کرد استقلال بود و اون بازی هم جز تاریخچه دربی ها ثبت شده نمیدونم چرا اینقد براتون سخته درک این !!!!!!!!!!!!!
درمورد قهرمانیای استقلال من کاملا رو آمار حرف زدم این شماهایید که نمیخواید قبول کنید من گفتم استقلال با یه باخت و یه مساوی به نیمه نهایی آسیا رفت و با یه برد مقابل الریان نایب قهرمان آسیا شد ... حرفام خیلی واضحه نمیدونم چرا خودتو میزنی به اون راه و فکر میکنی میخوام مثلا موفقیتای استقلال رو کمرنگ کنم .. این نایب قهرمانی اینقد کمرنگ هست که نیازی به کمرنگ کردن من نباشه .. اونوقت اون کاربری که خیلی هم ادعای اطلاعات داره میاد میگه نایب قهرمانی استقلال و بعد نایب قهرمانی سپاهان و ذوب اهن !!!!!!
اما تو وحشتناک با دید تعصب به همه چی نگاه میکنی .. من تاریخچه دربیا رو گذاشتم و نتایج و آمار استقلال تو اسیا هم کاملا معلوم و واضحه .. ولی بازم تو میای یه چیز پرت میگی و کلا بحث رو به یه جای دیگه میبری و بازم فقط حرف خودت رو میزنی .. بنظر من این بحث به جایی نمیرسه چون بشکل وحشتناکی تعصب نمیزاره چیزی رو ببینی ..

تعصب...اتفاقا من هميشه فك ميكنم تو خيلي رو تيمت تعصب داري!!
این چه ربطی داشت بنظر من تو فقط میخوای هر چیزی رو به یه جای دیگه بکشونی و پرت کنی .. وگرنه وقتی ما میگیم از خودتون بگین و نه از فتح و سپاهان خیلی منظورمون واضحه .. بعد تو میای میگی من خودتونو گذاشتم جای استقلالیا .. خیلی شیک میپیچونی :d
ن به هيچ وجه من بحث به بيراهه نكشوندم
ببين وقتي ما ميايم ميگيم چند تا دربي رو برديم...جوابتون چيه؟...ما 6 تا زديم
ميگيم ما چند ساله بالاتريم از شما...جوابتون چيه...ما 6 تا زديم
اون پست من جنبه فان داشت اما يك حقيقت تلخ هم براي تويه پرسپوليسيم توش داشت:d
پست من مثل روز روشنه....داستناي ك راجع به هوادار پرسپوليس و فتح هست دقيقا مثل داستان استقلاليا و پرسپوليسي ها هستش!
جام ولايت عزيزم يه مسابقه غير رسميه!!...و غير اين جدول فك نكنم جاي ديگ ثبت شده باشه!!استقلال جلو پرسپوليس بود اما با تيم دومش:gol:

اگ اينقدر اسون بدست امده قهرمانيه استقلال...بهم بگو چرا تو ويترين پرسپوليس نميبينم اين چنين افتخاراتي رو؟؟
دو قهرماني...نايب قهرماني هاش و مقام سومشو چي؟ اونام كمرنگن؟
اما تو وحشتناک با دید تعصب به همه چی نگاه میکنی .. من تاریخچه دربیا رو گذاشتم و نتایج و آمار استقلال تو اسیا هم کاملا معلوم و واضحه .. ولی بازم تو میای یه چیز پرت میگی و کلا بحث رو به یه جای دیگه میبری و بازم فقط حرف خودت رو میزنی .. بنظر من این بحث به جایی نمیرسه چون بشکل وحشتناکی تعصب نمیزاره چیزی رو ببینی
بازم ميگم...من كل كل كردنم جنبه فان داره
بحث تعصب رو فك كنم همه ميتونن با يه مرور ساده هم بفهمن كي تعصب خيلي بالايي داره و كي نه!!
امار استقلال بله ك واضه...امارشم تو همين تاپيك گذاشتم برات...بعد از پوهانگ استيلرز در كنار الهلال جز پر افتخار ترين هاي اسياست!!
حرف كاملا منطقي و درست بر پايه واقعيت...بعد باز به من ميگه تعصبي!:D
يه چيز ديگ ك برام جالبه هميشه تو پستات حرف خودتو نفي ميكني!!
الان گفتي از افتخارات خودتون بگيد نه از فتح و سپاهان!
تو هم از نايب قهرمانياي پرسپوليس تو اسيا بگو و حمايت كن ن ذوب اهني و سپاهان خخخخ

بالا