استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

nimaz1

اخراجی موقت
اقا وحیدوحید عزیز

کار شما از نظر اخلاقی درست نیست
اومدید بخش هایی از کتاب یک نفر رو که کلی زحمت کشیده رو واسه دانلود گذاشتید .. از نظر قانون کپی رایت و از نظر اخلاقی اصلا کار درستی نیست....
بهر حال بازم تصمیم با خودتونه و من به نظرتون احترام میگذارم....

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا وحیدوحید عزیز

اومدید بخش هایی از کتاب یک نفر رو که کلی زحمت کشیده رو واسه دانلود گذاشتید .. از نظر قانون کپی رایت و از نظر اخلاقی اصلا کار درستی نیست....
کجارو گذاشته؟!! من که متوجه نشدم شما چی میگین!!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند ساعته دارم زنگ می زنم به شماره ای که تو sms بود همش اشغاله ...........آخرین دفعه هم که آزاد شد هر چی زنگ خورد کسی گوشی رو بر نداشت.......................کسی موفق شده تماس بگیره صحبت کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

برای شما هنوز نامه نیومده؟ از تهران بودین درسته؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
الف
پارس جنوبی
اینبار فکر نکنم بر اساس هیچ نوع ترتیبی باشه. هر کی کارای گزینشش زودتر تموم شده باشه، زودتر براش نامه رو فرستادن. البته پارس جنوبی فقط :)
ولی من هنوز فکر میکنم حتی بعد از استخدام ممکنه توی یه برهه زمانی تست عقیدتی برای تکمیل گزینش و پرونده از همه گرفته بشه

Yadavaran

عضو جدید
آقا جان این نامه ما کی میاد خو الان 20 هست یعنی طبق گفته خودشون خو 22 مرداد نامه میاد خو.

وحیدوحید

عضو جدید
اقا وحیدوحید عزیز

اولا اینکه من این فایل رو از تاپیک نفت برداشتم و بعید میدونم وقتی که این فایل توی اون تاپیک گذاشته شد جنابعالی هنوز کتاب رو نوشته باشید!
دوما اینکه فکر کنم قصد جفتمون کمک به دیگران باشه حالا شما توی پیغام خصوصی به دیگران کمک میکنی اما من در ملا عام کمک میکنم
سوما اینکه اون آقایی که این فایل رو گذاشته بود توی تاپیک، گفته بود که این فایل رو از پرسنل شرکت نفت گرفته
به هر حال اگر شما این سوال ها رو توی کتابتون گذاشتین پس قانون کپی رایت رو رعایت نکردین ;)

ولی خودمونیم باز هم کتابت رو خیلی نامحسوس تبلیغ کردیا :D

Yadavaran

عضو جدید
نامه طب صنعتی

نامه طب صنعتی

آقا جان از بچه های پالایشگاها کسی است نامه اش اومده باشه خو . اینجا فقط پارس جنوبی ها هستند خووووو.

hadishs

عضو جدید
ولی من هنوز فکر میکنم حتی بعد از استخدام ممکنه توی یه برهه زمانی تست عقیدتی برای تکمیل گزینش و پرونده از همه گرفته بشه

حتما میگیرن :)
حتما یه بار باید بریم واسه مصاحبه عقیدتی و سیاسی. اونایی که الان دعوت نمیشن، معمولا بعد از دوران آموزشی و قبل از بستن قرارداد رسمی دعوت میشن :)
اما الان اگه دعوت بشی یکم استرسش بیشتره :)

nimaz1

اخراجی موقت
اولا اینکه من این فایل رو از تاپیک نفت برداشتم و بعید میدونم وقتی که این فایل توی اون تاپیک گذاشته شد جنابعالی هنوز کتاب رو نوشته باشید!
دوما اینکه فکر کنم قصد جفتمون کمک به دیگران باشه حالا شما توی پیغام خصوصی به دیگران کمک میکنی اما من در ملا عام کمک میکنم
سوما اینکه اون آقایی که این فایل رو گذاشته بود توی تاپیک، گفته بود که این فایل رو از پرسنل شرکت نفت گرفته
به هر حال اگر شما این سوال ها رو توی کتابتون گذاشتین پس قانون کپی رایت رو رعایت نکردین ;)

ولی خودمونیم باز هم کتابت رو خیلی نامحسوس تبلیغ کردیا :D

سلام کتاب مال من نیست من اصلا کتاب ننوشتم.... البته سعادت و یا توانایی این کار رو نداشتم............کتاب مال اقای محسن ناظمی هست...... جلد مشکی..... من اصلا ایشون رو نمیشناسم... کاری هم ندارم...... اما کاری که شما کردید درست نبود...............
برید سرچ کنید ببینید این کتاب مال کیه.... درست نیست... اون بنده خدا نشسته کلی نوشته و زحمت کشیده... بعد شما گذاشتید رویه سایت... بهر حال خودتون میدونید

وحیدوحید

عضو جدید
سلام کتاب مال من نیست من اصلا کتاب ننوشتم.... البته سعادت و یا توانایی این کار رو نداشتم............کتاب مال اقای محسن ناظمی هست...... جلد مشکی..... من اصلا ایشون رو نمیشناسم... کاری هم ندارم...... اما کاری که شما کردید درست نبود...............
برید سرچ کنید ببینید این کتاب مال کیه.... درست نیست... اون بنده خدا نشسته کلی نوشته و زحمت کشیده... بعد شما گذاشتید رویه سایت... بهر حال خودتون میدونید

عجب! پس کتاب واسه شما نیست!:biggrin: پس شما دایه عزیز تر از مادر هستین و در حال انجام کارهای فرهنگی هستین! احسنت!
لطفا دیگه توی این تاپیک تبلیغ نفرمایید و بحث این تاپیک رو هم منحرف نکنید :|

vahidmanu

عضو جدید
آقا جان این نامه ما کی میاد خو الان 20 هست یعنی طبق گفته خودشون خو 22 مرداد نامه میاد خو.

ظاهرا تاریخ نگارش همه نامه ها و شماره نامه مربوط به 92/5/13 هستش
ولی
مسئله سر تحویل نامه ها به اداره پست هست!
روی برچسب پست پیشتاز (پاکت نامه من) تاریخ تحویل به اداره پست رو نوشته 92/5/16 ساعت 14.
به عبارتی دیگر موقعی که اولین نفر تو این تاپیک اعلام کرد که نامه اش رسیده و عکسش رو آپلود کرد، نامه من هنوز تحویل اداره پست نشده بود.
بنابراین
همه نامه ها آماده هستند ولی بنا به دلایلی که خودشون میدونن، زمان ارسال نامه ها این ور-اون ور شده!

baaroon

عضو جدید

بابا جون بچت بکش بیرون ازین تاپیک

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به این نیما اینقدر گیر ندین ! من کاری ندارما اما خب حالا اینکه ایشون کتابی تو زمینه مهندسی شیمی تبلیغ بکنن بدم نیست ! یعنی نمیدونم شاید اگر منم گاز قبول نشده بودم الان یکی میخریدم (البته شاید).
ولی خب نظره همه محترمه ;)

وحیدوحید

عضو جدید
بچه ها به این نیما اینقدر گیر ندین ! من کاری ندارما اما خب حالا اینکه ایشون کتابی تو زمینه مهندسی شیمی تبلیغ بکنن بدم نیست ! یعنی نمیدونم شاید اگر منم گاز قبول نشده بودم الان یکی میخریدم (البته شاید).
ولی خب نظره همه محترمه ;)

آخه جون رامین ببین داره چی میگه!
میگه کپی رایت رو رعایت کن! :D

wood64

عضو جدید
رعایت کردن کپی رایت در ایران واجب کفائیست.و همینکه نیما جان رعایت میکنن از سایر دوستان کفایت میکند:D .

.Petroleum

عضو جدید
شرکت گاز زنگ زدم ، منشی تلفنی گذاشتن ، میگه اوناییکه کارایه گزینش شون تموم شده براشون نامه فرستادن ، بقیه هم تا کامل شدن مراحل گزینش شون باید صبر کنن ، حالاسوال بی پاسخ ما اینجاست ! کساییکه گزینش شاید رد شده باشن چی؟ چطو بفهمن که رد شدن؟ بعدش برای من 8 تیر اومدن تحقیق ، یعنی هنوز حاظر نشده ؟؟؟برای همه ی کساییکه نامه براشون اومده تحقیق اومدن یا تاریخ تحقیقشون رو میدونن؟

mansour.mm20

عضو جدید
شرکت گاز زنگ زدم ، منشی تلفنی گذاشتن ، میگه اوناییکه کارایه گزینش شون تموم شده براشون نامه فرستادن ، بقیه هم تا کامل شدن مراحل گزینش شون باید صبر کنن ، حالاسوال بی پاسخ ما اینجاست ! کساییکه گزینش شاید رد شده باشن چی؟ چطو بفهمن که رد شدن؟ بعدش برای من 8 تیر اومدن تحقیق ، یعنی هنوز حاظر نشده ؟؟؟برای همه ی کساییکه نامه براشون اومده تحقیق اومدن یا تاریخ تحقیقشون رو میدونن؟

بابا گزینش رد شدنش 1 در هزاره...
اگه رد بشید بهتون نامه میدن میگن.
شما هم میرید اعتراض میذارید اینقد میرید و میاید تا قبول بشید...
مگر اینکه تروریستی،کافری،معاند یا ملحدی چیزی باشی و آشکارا اعلام کنی تا ردت کنن. البته بلانسبت شماها... کلی میگم;)

farhad1989

عضو جدید

دوست عزیز شما سهمیه ای هستی؟

بالا