ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali-gold

کاربر فعال
یه اعلامیه غیر منتظره(جواب نهایی ارشد زودتر اعلام میشود):

سازمان سنجش اعلام کرد که جواب نهایی کنکور ارشد برخلاف گفته قبلی زودتر اعلام میشود.بچه ها جوابا 5 روز دیگه اعلام میشه....پایین لینکشو گذاشتم.....
.
.

.
.

..
.

.
.

.
.

.
.
.

.

.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
..

.
.
.
.
.
.
.

.
.

.
.

.
.
.
.
.
.
.
.

.
.

.
ستاد ایجاد کننده استرس داوطلبان ارشد:biggrin::biggrin::thumbsup2::cowboy::d:w21::w14::w17::w17::w11::d:w07::w12::w12::w12::w12::w12:

بچه ها نفرینم نکنینا،شوخی کردم:w12::w12::w12:

memeghme

عضو جدید
دلیل خاصی فک نکنم داشته باشه،اینو از رتبه های قبولی هم میشه فهمید که تبدیل زودتر پر میشه.

دو تا دلیل داره یکی اینکه در مقطع ارشد اقبال به تبدیل انرژی بیشتره و اینکه ظرفیت دانشگاه های خوب تو تبدیل کمتره البته بستگی به سختی و آسونی جامدات یا سیالات تو کنکور هم داره مثلا وقتی سیالات ساده تر از جامداته ( که به نظر من امسال بر عکس این بود) رتیه ی بچه هایی که لیسانس جامدات بودند هم توی زیرگروه تبدیل انرژی از رتبه ی زیرگروه طراحی کاربردی بالاتر میره و برای اینکه دانشگاه های بهتری برن تبدیل انرژی رو انتخاب می کنن.و در نتیجه تبدیل زودتر پر میشه. البته همونطور که گفتم امسال اکثرا تا اونجایی که من دیدم رتبه طراحی کاربردی از رتبه تبدیل بهتر بود.

karim-mech

کاربر بیش فعال
خدایا من با 625 تبدیل دانشگاه تبریز قبول میشم؟ خدایا همه امیدم تویی. اگه تبریز رو رد کنه میره سمت اصفهان!

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
خدایا من با 625 تبدیل دانشگاه تبریز قبول میشم؟ خدایا همه امیدم تویی. اگه تبریز رو رد کنه میره سمت اصفهان!
کریم جون اختیار داری اصفهان که زودتر پر میشه تبریز و 100 درصد میاری نگرانش نباش

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان.

من یه مدت نبودم،یه سرعت گیر بزرگی از زندگیمو رد کردم،مادرم مریض شده بود.

آمدم بگم که نماز و روزه هاتون قبول،عیدتونم مبارک،اجرتونم با خدا

ما رو هم از دعاهاتون بی نصیب نکنین،یا حق

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز

nimaie

عضو جدید
مشاوره (پرسش و پاسخ اینترنتی) با مهندس میلاد عسگری،مهندس فرید علی‌نژاد،مهندس ایمان معصومی در سایت mechedep.com.
در این دپارتمان شیوه جدید و کاملا متفاوتی از کلاس‌های کنکور کارشناسی ارشد برای تمامی باکس‌های مکانیک به صورت نیمه خصوصی(7 نفر) و در زمان(و هزینه!!) بهینه برای دوستان مکانیکی در نظر گرفته شده است.این کلاسها در 3 سه سطح درس و تست،نکته و تست(حلِ تمرین)،جمع‌بندی ارائه می‌شود.

Arman_awn

عضو

آقای کریم واقعاً فکر میکنی تبریز رو که با 1200 هم راحت آوردن تو این دو سه سال، شما با 625 قبول نمی شی؟ با این رتبه روزانه صنعتی اصفهان رو هم راحت میاری چه برسه تبریز

irang1388

عضو جدید
سلام دوستان عزیز عیدتون مبارک نماز روز هاتون قبول.
با 1757 واسه تبدیل روزانه .همدان .زنچان .قزوین شانسی هست؟
لطف کنید جواب بدید.

87682111

عضو جدید
زمان اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 92

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور همچنین از اعلام نتایج نهایی آزمون کارشناسی ارشد 92 در هفته اول شهریور خبر داد و با بیان اینکه آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 در روزهای 18 تا 20 بهمن 91 با رقابت 741 هزار و 232 داوطلب حاضر در جلسه آزمون برگزار شد، گفت: از این تعداد 362 هزار و 938 داوطب در این آزمون مجاز به انتخاب رشته شده‌اند.

به گفته وی گزینش نهایی در کلیه کد رشته‌های تحصیلی بر اساس 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی و سهمیه داوطلبان انجام می‌شود.

توکلی با بیان اینکه داوطلبان مجاز امکان انتخاب 100 کد رشته محل از میان کد رشته‌ محل‌های مورد علاقه خود را داشتند، افزود: فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در هفته اول شهریور ماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش اعلام می‌شود.

yohanblack43

عضو جدید
اونایی که با سهمیه قبول شدن مثلا رتبه اول دانشگاهشون بوده همونجا پذیرش گرفته که دیگه ربطی به رتبش نداره!!اگه کنکور هم نداده بود می تونست پذیرش بگیره!!

karim-mech

کاربر بیش فعال
سلام دوستان عزیز عیدتون مبارک نماز روز هاتون قبول.
با 1757 واسه تبدیل روزانه .همدان .زنچان .قزوین شانسی هست؟
لطف کنید جواب بدید.
بنده لیسانسم رو زنجان خوندم. 1600 و خورده ای روزانه طراحی قبول شده بود سال پیش. تبدیلش سال دوم که دانشجو میگیره.
طراحیش خیلی سطحش بالاست با استادای بیمار و روانی! ولی تبدیلش خوراکه خوراکه!

87682111

عضو جدید
دوستان یه آیین نامه مال سال 90 دیدم توش نوشته بود حداکثر دوره ی ارشد باید در 6 ترم تمام شود. اما ترم 5 و 6 شهریه معادل نوبت دوم باید پرداخت شود. کسانی که پروژه ی تجربی (9 واحدی) اخذ می کنند، ترم پنجم هم رایگان است.

این درسته؟ اصلا به رشته ی ما هم ربط داره یا نه؟

ali-gold

کاربر فعال
دوستان یه آیین نامه مال سال 90 دیدم توش نوشته بود حداکثر دوره ی ارشد باید در 6 ترم تمام شود. اما ترم 5 و 6 شهریه معادل نوبت دوم باید پرداخت شود. کسانی که پروژه ی تجربی (9 واحدی) اخذ می کنند، ترم پنجم هم رایگان است.

سلام.

تازه میگن آنایی که به ترم 6 رسیدن واسه دکترا محروم میشن!!!!

حالا راست و دروغشو نمیدونم،شاید شایعه باشه!!!

lanner

عضو جدید
لیلا جون رتبت چند شده که لب مرزی؟؟؟رتبه من شده 2100طراحی.

باز خداروشکر کنین که گرایشتون یجوریه تشخیص میدین لب مرزین این گرایش ساخت یجوریه که نمیفهمی لب مرزی ،بالای مرزی یا زیر مرزی
پارسال تا رتبه 1400 قبول شدن امسال میگن نهایتا تا 600 قبول میشن. خیلی برزخ بدیه حتی رو رتبت احتمالم نمیتونی بدی چون کسی نمیدونه مرز قبولی تا چه رتبه ایه.

mori1365

عضو جدید

همیشه همین بوده روال همینه کسی همت کنه میتونه حتی سه ترمه هم تموم کنه اکثر دانشجوهای ارشد ترم چهارم فقط پروژه دارن اونایی که طولانی تر تموم میکنن اکثرا به خاطر سربازیه که واحد نگه میدارن

irang1388

عضو جدید
بنده لیسانسم رو زنجان خوندم. 1600 و خورده ای روزانه طراحی قبول شده بود سال پیش. تبدیلش سال دوم که دانشجو میگیره.
طراحیش خیلی سطحش بالاست با استادای بیمار و روانی! ولی تبدیلش خوراکه خوراکه!
دستت درد نکنه داداش.
یعنی ما شانسی واسه زنجان داریم؟

مکاترونیک8282

عضو جدید
به حساب من 14 روز دیییییگه رااااااااااحتییییییم!:))) یکی از بی ثمرترین تابستون های عمرم از لحاظ درسی و یکی از بهترین تابستون های عمرم از لحاظ پولی بود! دقیقا برعکس اون چیزی که برنامه ریزی کردم!:))

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا