صفحه 1 از 11 12345 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 1 تا 10 از 104

تاپیک: سيمنار ، همايش در زمينه فناوري اطلاعات

عضو فعال آواتار Pari-2719
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

Arrow سيمنار ، همايش در زمينه فناوري اطلاعات

سلام دوستان خوبم

اين تاپيك را ايجاد كردم تا در مورد روز و تاريخ سمينارها و همايش ها و كنفرانس ها در زمينه فناوري اطلاعات بهمديگر خبر دهيم تا اگر توانستيم شركت كنيم.

لطفا شما اگر در مورد تاريخ و زمان ثبت نام سمينارها اطلاعاتي داشتيد حتما به اطلاع بقيه دوستان از طريق اين تاپيك اعلام فرماييد.

درضمن گزارش مربوط به سمينارها و همايشها و كنفرانسهاي تشكيل يافته را هم توي اين تاپيك قرار دهيد تا كساني كه حضور نداشتند از اخبار آن مطلع شوند.

با آرزوي موفقيت بيشتر
    پري
    ويرايش شده توسط Pari-2719 در 2008/12/01 در ساعت 05:46 PM
    دلم می خواد برای فردایی بهتر تلاش کنم

2. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض همایش تخصصی «ارزیابی سیاستگذاری‌های توسعه فناوری اطلاعات در ایران»

دوشنبه، ۱۱ آذرماه ۱۳۸۷
    ايتنا - انجمن ایرانی مطالعات جامعه اطلاعاتی در نظر دارد تا با همکاری مرکز محاسبات دانشگاه صنعتی شریف همایش تخصصی با موضوع «ارزیابی سیاست‌گذاری‌های توسعه فناوری اطلاعات در ایران، با نگاهی به برنامه پنجم توسعه» را برگزار نمايد.

در این همایش از رضا باقری اصل، محقق و کارشناس حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، و مدیر دفتر فناوری های نوین مجلس به عنوان سخنران اصلی دعوت شده است.

مخاطبان این همایش تخصصی، متخصصان، اساتید و صاحبنظران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات، همچنین مدیران و کارشناسان برنامه‌ریزی و تصمیم‌گیری؛ و دانشجویان و علاقه‌مندان مباحث جامعه اطلاعاتی می‌باشند.
    حضور کلیه علاقه‌مندان و صاحبنظران در این همایش آزاد خواهد بود.

به گزارش ايتنا اين همايش در روز شنبه مورخ 23/آذرماه/1387 از ساعت 15:30 لغایت 17:30 در آمفی‌تئاتر مرکزی دانشگاه صنعتی شریف برگزار خواهد شد.

4. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض

دوشنبه، 11آذرماه ۱۳۸۷

ايتنا - نخستين سمينار آشنايي با فناوري‌هاي كاربرد IT در محيط‌هاي صنعتي توسط شركت ايزي در تهران برگزار گرديد.

در اين سمينار تخصصي كه توسط نماينده منطقه‌اي MOXA برپاگرديد،گروه بزرگي از مديران و كارشناسان ارشد صنايع و فناوري اطلاعات با راه حل‌هاي اين شركت در صنعت و شبكه‌هاي صنعتي آشنا شدند.

به گزارش موسسه دیده‌بان آی‌تی، نخستين سخنران سمينار سيدمصطفي سبزواري، مدير تجارت MOXA در خاورميانه بود كه ضمن خوشامدگويي به حاضران به تاريخچه مختصري از فعاليت مشترك شركت‌هاي MOXA و ايزي اشاره كرد.

سبزواري با بيان سابقه همكاري ديرينه دو شركت كه بيش از 15 سال مي‌باشد تصريح كرد كه خوشبختانه راه حل‌هاي MOXA براي شبكه‌هاي صنعتي در بسياري از صنايع به كار گرفته شده است و سمينار امروز ضمن معرفي فناوري‌هاي جديد مروري هم بر تجربه‌هاي موفق در اين زمينه در كشور خواهد داشت.

سخنران بعدي آقایclyde مدير فروش منطقه‌اي MOXA بود. وی ضمن بيان تاريخچه شركت به بيان كلي راه حل‌هاي پیشنهادی آن پرداخت.
    وي بيان داشت كه شركت MOXA از سال 1987 در تايوان تاسيس شده و در حال حاضر تامين كننده اصلي تجهيزات و محصولات شبكه در محيط‌هاي صنعتي است . اين شركت از همان سال تاسيس روي راه حل‌هاي ويژه صنايع و كاربردIT در صنعت تمركز نموده و اكنون با دارا بودن صدها نمايندگي و دفتر فروش در سراسر جهان به عنوان مهمترين شركت در اين زمينه مطرح مي‌باشد.
    كلايد با اشاره به طيف گسترده محصولات MOXA كه در كليه شرايط كاري، دما، آب و هوا و آلودگي صنعتي قادر به كاركرد هستند، اين شركت را در اين زمينه بدون رقيب عنوان كرد.

در ادامه سمينار، حسين صوفي پور مدير اجرايي از شركت eword دبي ( نمايندگي انحصاري منطقه) از حضور شركت MOXA در نمايندگي‌هاي منطقه اي و بين المللي IT نفت و گاز، برق و صنعت ياد كرد.
    وي با اشاره به برخي پروژه‌هاي مهم شركت از جمله در شركت نفتي عظيم آرامكو، شركت برق اردن ، شركت اكسين و شركت حمل و نقل دبي، از موفقيت‌هاي شركت در چندين پروژه جديد نيز ياد كرد.

صوفي پور ضمن اشاره به طيف گسترده محصولات MOXA آن ها را فهرست وار چنين برشمرد: سوییچ‌هاي اترنت IEC 61850، انواع Remote I/O ، انتقال ویدئو در شبكه‌هاي صنعتي ، ترمينال سرورها، Serial Device Server ها، دروازه‌هاي Fieldbus اترنت ، انواع مالتي پورت ، انواع مبدل، کامپیوترهای مبتنی بر RISC و x86 و همچنين راه حل‌هاي شبکه های WAN .

همچنين در بخش ديگري از سمينار كارشناسان شركت‌هاي پرديسان و پارسه به همراه آقاي كيومرثي از شركت ايزي با بيان موفقيت‌هاي خود در به كارگيري راه حل‌هاي MOXA در شركت‌هاي مطبوعشان، به بيان ويژگي ها و كاربردهاي خاص خود در اين زمينه پرداختند .

پايان بخش سمينار نيز جلسه پرسش و پاسخ ، قرعه كشي و اهدای جوايز بود.

علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص مي توانند با شماره تلفن 88318288 شركت ايزي تماس حاصل نمایند .

6. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض سومين همايش فناوري اطلاعات و ارتباطات

سه شنبه 12 آذر ماه 1387

سومين همايش مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات

نوع:‌ همايش
    تاريخ شروع: 13 آذر 1387
    مدت: 1 روز
    مهلت ثبت نام: - - -
    محل برگزاري:‌ تهران / تهران
    زبان همايش: فارسي
    همراه با كارگاه جانبي: خير
    همراه با نمايشگاه جانبي: خير

URL: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

برگزار كننده:‌ دبيرخانه دايمي همايش مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات
    نام مسئول:
    تلفن تماس:‌ 88898326
    فكس:‌ 88807453

8. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض

برنامه های سومين همايش فناوري اطلاعات و ارتباطات اعلام شد .
    در آستانه هفته پژوهش برنامه های سومین فناوری اطلاعات و ارتباطات اعلام شد .
    مهندس رضا پارسا دبیر سومین همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات با اعلام اینکه این همایش با حضور بیش از 200 نفر از اساتید ، پژوهشگران و دانشجویان از صبح فردا در هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد گفت : در طول برگزاری این همایش 11 مقاله و پژوهش منتخب در حوزه شبکه نسل آینده مخابرات ارایه خواهد شد . وی با تأکید بر اینکه نحوه برنامه ریزی به گونه ای است که نهایت بهره برداری علمی از این همایش صورت گیرد افزود : هیچ زمانی برای ایراد سخنرانی های از قبل برنامه ریزی نشده اختصاص نداده ایم . دبیر سومین همایش فناوری اطلاعات و ارتباطات از سرويس جديد مخابراتي ، فرصت ها ، چالش ها -امنيت در شبكه هاي نسل آتي- بكارگيري وب سرويس هاي امن در پرداخت سيار - مديريت سرويس در شبكه NGN با رويكرد معماري سرويس گرا - ریسک در پیاده سازی شبکه نسل آینده-راهکارهای گذار به شبکه نسل آینده- برگزاری پنل با موضوع آموزش NGN - مدلسازی صوت ، تصویر و داده در شبکه های مخابراتی سرعت بالا با استفاده از مدل BMAP - سیگنالهای مبتنی بر کیفیت سرویس در شبکه نسل آینده - ارائه چارچوب امنیت برای خدمات در شبکه های نسل آینده - معماری و مکانیزم مدیریت منابع در شبکه های بی سیم نسل آینده و امنیت در معماری سرویس گرا به عنوان سرفصل مقالات ، پژوهش ها و برنامه های همایش یاد کرد و ادامه داد : تقدیر از سه مقاله برتر و سه نشریه تخصصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات از دیگر برنامه های این همایش خواهد بود .
    گفتنی است در دو دوره گذشته این همایش موضوعات مدیریت در فناوری اطلاعات و ارتباطات ومديريت و راهبري مراكز داده مورد بررسی قرار گرفته بود.

10. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض

پنجمین كنفرانس بين‌المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات با حضور جعي از مديران، صاحبنظران و كارشناسان مديريت فن‌آوري اطلاعات كشور29 و30 بهمن ماه 87در تهران برپا مي‌شود.

به گزارش روابط عمومي كنفرانس مديريت فناوري اطلاعات وارتباطات، دبير اجرايي اين كنفراسن با اعلام خبر فوق افزود: از مهم‌ترين اهداف « پنجمین كنفرانس بين‌المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات»، توسعه وترويج فرهنگ تحقيق و پژوهش در زمينه مباحث مديريت فناوري اطلاعات و معرفي آخرين دستاوردهاي تحقيقاتي و كاربردي است.

مهرداد شرافت تبادل دستاوردها و تجربيات شركت‌هاو سازمان‌هاي برتر، آسيب‌شناسي مديريت اطلاعات ، شناسايي موضوعات و نگرش‌هاي نوين در زمينه اجراي روش‌ها و اصول فناوري اطلاعات در سازمان‌ها و شركت‌هاي ايراني و نيز« امكان سنجي» اصولي كاربرد مديريت فناوري اطلاعات در صنايع بزرگ كشور را از ديگر اهداف برپايي اين كنفرانس برشمرد.
    وي تصريح كرد: مديريت دانش و سازمان هاي ياد گيرنده، شهر الكترونيك ، تجارت الكترونيك، یادگیری الکترونیکی،سیستم های اطلاعاتی،هوشمندی کسب وکار،برنامه ریزی منابع سازمانی(ERP)،مدیریت خدمات الکترونیکی،دولت الکترونیک ، فناوري اطلاعات وارتباطات و مدیریت استراتژیک،معماری سازمانی از عمده محورهاي اين كنفرانس را تشكيل مي‌دهد.

دبير اجرايي « پنجمین كنفرانس بين‌المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات» بر گزاري كنفرانس در چند سالن، سخنراني استادان ميهمان از دانشگاه‌هاي داخلي و خارجي، ارايه مقالات برگزيده، برگزاري كارگاه‌ها و سمينارهاي آموزشي و نمايشگاه كتب مديريت از برنامه‌هايي است كه در اين كنفرانس ارايه خواهد شد.

وي با اشاره به اينكه مديريت استراتژيك و فناوري اطلاعات، مهندسي مجدد در سازمان‌ها ، كارت هوشمند ملي و بهره‌وري و مديريت فناوري اطلاعات، محورهاي ديگر اين كنفرانس را تشكيل مي‌دهد،‌مديريت ارتباط با مشتري، برنامه‌ريزي منابع سازماني، مديريت زنجيره تامين، معماري سازماني سيستم‌هاي اطلاعات جغرافيايي(GIS)، سيستم« كاداستر»، سيستم‌هاي اطلاعاتي و بانكداري الكترونيكي را از جمله محورهايي برشمرد كه قرار است، در اين كنفرانس مورد بحث و تبادل نظر كارشناسان و صاحبنظران قرار گيرد.

علاقه‌مندان جهت استفاده از امکانات سایت از قبیل ارسال مقالات،ثبت نام و ... می توانند پس از عضویت از طریق سایت از این امکانات بهره مند شوند.
    [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

12. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض سخنرانی دكتر فریدون قاسم زاده در پنجمین كنفرانس مدیریت فناوری اطلاعات

دكتر فریدون قاسم زاده از اساتید مطرح حوزه فناوری اطلاعات و دکتري مديريت سيستم هاي اطلاعاتي از دانشگاه مک مستر کانادا بوده و ضمن عضویت ایشان در كمیته علمی كنفرانس در اولین روز كنفرانس به ارائه سخنرانی در حوزه مدیریت فناوری اطلاعات خواهند پرداخت.
    معرفی كوتاهی از استاد:
    دکتر فريدون قاسم زاده
    استاديار ، عضو هيئت علمي دانشکده مديريت واقتصاد دانشگاه صنعتي شريف

دکتري مديريت سيستم هاي اطلاعاتي از دانشگاه مک مستر کانادا (1998)

کارشناسي ارشد مهندسي صنايع از دانشگاه تربيت مدرس (1994)

کارشناسي مهندسي صنايع از دانشگاه صنعتي شريف (1361)

14. تشكر از اين پست

پیشکسوت فعال فناوری اطلاعات آواتار Drago
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی فوق لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/10
    محل سكونت
    Right through the Information Flow

پيش فرض

لطفا محل همایش ها رو با آدرس کامل بدین.و همچنین بگین که ورود برای همه آزاد هست یا نه. و اینکه کسایی مثل من که یه دانشجوی ترم 2 هستم به درد میخوره شرکت کنیم یانه؟
    راستی هزینه و ... روهم بگین.
    آها اینو یادم رفت لطفا مثل اون پنجمین كنفرانس بين‌المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات از جند وقت قبل حداقل یه ماه قبل بگین.
    مرسی.
    ويرايش شده توسط Drago در 2008/12/02 در ساعت 08:05 PM دليل: PS!

16. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض

نقل قول نوشته اصلي بوسيله Drago نمايش پست
    لطفا محل همایش ها رو با آدرس کامل بدین.و همچنین بگین که ورود برای همه آزاد هست یا نه. و اینکه کسایی مثل من که یه دانشجوی ترم 2 هستم به درد میخوره شرکت کنیم یانه؟
    راستی هزینه و ... روهم بگین.
    آها اینو یادم رفت لطفا مثل اون پنجمین كنفرانس بين‌المللي مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات از جند وقت قبل حداقل یه ماه قبل بگین.
    مرسی.

سلام دوست خوبم
    حتما اگر اطلاعاتي داشتم مي گذارم شما هم در اين امر ياري كنيد چون اگر فقط يك نفر اين كار را انجام بده ممكنه بعضي از كنفرانسها و همايشها جا بي افته لطفا شما هم اگر اطلاعاتي داشتيد توي اين تاپيك بگذاريد
    درضمن آدرس سايت اطلاع دهنده را مي گذارم تا اطلاعات كافي را از آن سايت بگيريد

موفق باشيد
    پري

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض

پنج شنبه 14 آذرماه 1387

دوره جدیدی از جلسات گروه کاربران لینوکس تهران با حمایت شرکت داده‌پردازی ایران و در سالن اجتماعات مرکز آموزش عالی انفورماتیک این شرکت برگزار می‌شود.این جلسه در روز یک‌شنبه ۱۷ آذر‌ماه در محل جدید برگزاری جلسات به آدرس خیابان استاد نجات‌الهی (ویلا) - نرسیده به چهار راه سپند - کوچه خسرو – پلاک ۵۵ – طبقه همکف – سالن اجتماعات از ساعت ۱۶:۳۰ الی ۱۸:۳۰ برگزار می‌شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید به وب‌سایت این گروه به آدرس Tehlug.org مراجعه نمایید.

19. تشكر از اين پست

صفحه 1 از 11 12345 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2013/12/26, 01:13 AM
  2. توسعه همکاریها با کشورهای اکو در زمینه فناوری اطلاعات
    توسط مهرنيوز در تالار اخبار فناوری
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2012/6/23, 09:43 AM
  3. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2011/1/11, 01:13 AM