صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين
نمايش نتايج 21 تا 30 از 104

تاپیک: سيمنار ، همايش در زمينه فناوري اطلاعات

عضو فعال آواتار anahita shams
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    tehran

Star دومین کنفرانس جهانی مدیریت زنجیره تامین 4 و 5 اسفند برگزار می شود.

دومین کنفرانس جهانی مدیریت زنجیره تأمین و سیستم های اطلاعات در نظر دارد در قالب برنامه ترکیبی مباحث نظری و کاربردی مبادرت به ارائه مقالات پذیرفته ، نشست های هم اندیشی و موضوعی، مودرکاوی های پژوهشی (Case Study )، تجارب موفق (Best Practice )، کارگاه های تخصصی و تجارب و عملکردهای صنعتی نماید.
    زنجیره تامین به عنوان یکی از جامع ترین متدهای مدیریت عملیاتی کسب و کار به ویژه در سطوح کلان اقتصادی در دنیای امروز تحولات بسیار شگرفی را به وجود آورده است. بیشتر سازمان های پویا با بهره برداری از مدل ها, ابزارها و شیوه های زنجیره تامین توانسته اند جریان ها و فرآیند های کاری خود را بهینه سازند و در ساختارهای کاری و اجرایی خود تغییر ایجاد کنند.
    ویژگی مهم و جالب توجه زنجیره تامین اثرگذاری فراوان آن بر حوزه های کاری مختلف در لایه کسب و کار و تدارکات سازمان است. دومین کنفرانس بین المللی زنجیره تامین و سیستم های اطلاعاتی با هدف بررسی شرایط و راه کارهای عملیاتی پیاده سازی و توسعه سامانه های اطلاعاتی در صدد است زمینه نزدیکی افکار و انتقال تجربیات سازمان های ایرانی و خارجی را در زمینه توسعه زنجیره تامین فراهم نماید.
    نگاه ویژه کنفرانس سال 1387 در 5 حوزه زیر متمرکز است که مقالات ارایه شده در این بخش ها در داوری ها اولویت بالاتری خواهند داشت. همچنین برای این حوزه ها نشست های تخصصی ویژه ای نیز برگزار خواهد شد.
    . زنجیره تامین خدمات مالی ( بانک, بیمه, سرمایه گذاری و...)
    . زنجیره تامین در صنایع نیمه سنگین( خودروسازی, لوازم خانگی و...)
    . زنجیره تامین در صنایع سنگین( فولاد, ذوب آهن, سیمان و...)
    . زنجیره تامین در صنایع نظامی
    . زنجیره تامین در صنعت فناوری اطلاعات

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام می توانند با شماره 88844973 و 88844974 تماس بگیرند و یا به سایت [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] مراجعه فرمایند.
    تکیه به شونه هام نکن .من از تو افتاده ترم. ما که به هم نمیرسیم بسه دیگه بذار برم. کی گفته بود به جرم عشق .یه عمری پرپرت کنم .حیف تو نیست کنج قفس .چادر غم سرت کنم .من نه قلندر شبم نه قهرمان قصه ها .نه برده ی حلقه به گوش. نه نامی فرشته ها .من عاشقم همینو بس. غصه نداره بی کسی. قشنگی قصه ماست که ما به هم نمیرسیم .

2. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار متالیک
    رشته
    مهندسی مواد و متالورژی
    مقطع
    لیسانس
    تاريخ عضويت
    2007/10

پيش فرض گشايش نمايشگاه بين المللي فناوري اطلاعات وارتباطات ؛کيش

نخستين جشنواره و نمايشگاه بين المللي فناوري اطلاعات و ارتباطات آيتکس 2009
    براي ارائه دستاوردهاي30 ساله جمهوري اسلامي ايران در حوزه هاي ارتباطات و فناوري در کيش گشايش يافت.
    در اين نمايشگاه که درمرکز دايمي نمايشگاه هاي بين المللي برپاست ،بيش از 75 شرکت داخلي و خارجي در اين نمايشگاه آخرين دستاوردهاي خود را در زمينه هاي ارتباطات، ماهواره، رايانه، سيستمهاي هوشمند، نرم افزار و سخت افزار و گسترش خطوط ارتباطي را عرضه کرده اند.
    در اين نمايشگاه پنج نمايندگي خارجي از کشورهاي چين، امارات ، ترکيه ، ژاپن و اوکراين حضوردارند ودرمجموع اين نمايشگاه در بيش از10 هزار متر مربع وسعت، پيشرفتهاي کشورمان را در زمينه هاي مختلف به نمايش گذاشته است.
    همچنين درنخستين نمايشگاه بين المللي فناوري اطلاعات و ارتباطات کيش، سيستم بانکداري و بيمه الکترونيک ، اتوماسيون اداري، شبکه اي رايانه اي و مخابراتي، سيستمهاي هوشمند، شبکه هاي بي سيم وکتابخانه هاي ديجيتالي نيز در معرض ديد متخصصان و بازديدکنندگان قرار گرفته است.
    همزمان با برگزاري اين نمايشگاه، چندين سمينار، کارگاه آموزشي و همايش علمي با حضور متخصصان، کارشناسان و اساتيد دانشگاهي در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات در جزيره کيش برگزارمي شود.
    دراين نمايشگاه شبکه هاي مختلف صدا و سيما و بخش هاي مختلف فني ايران سازمان دستاوردهاي خود را در زمينه گسترش خطوط ارتباطي رسانه ملي عرضه کرده اند.
    نخستين جشنواره و نمايشگاه بين المللي فناوري اطلاعات و ارتباطات (آيتکس 2009) با شعار تجلي دستاوردهاي 30 ساله جمهوري اسلامي ايران در بخش (آي سي تي) تا 15 بهمن در جزيره کيش ادامه دارد.

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

4. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

سمينار آموزشي آشنايي با تجارت الکترونيک و سيستم هاي پرداخت الکترونيک

نوع:‌ كلاسهاي آموزشي
    تاريخ شروع: 29 بهمن 1387
    مدت: 1 روز
    مهلت ثبت نام: - - -
    محل برگزاري:‌تهران / تهران
    زبان همايش: فارسي
    همراه با كارگاه جانبي: خير
    همراه با نمايشگاه جانبي: خير

URL: [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]

برگزار كننده:‌دانشکده مهندسي برق و کامپيوتر دانشگاه شهيد بهشتي با همکاري شبکه علمي غرب آسيا
    نام مسئول:‌
    تلفن تماس:‌
    فكس:‌88937117 021

توضيحات:
    امروزه تجـارت الکترونيک و سيستم هاي پرداخت الکترونيک يکي از مهـم تـرين شاخص هاي توسـعه پايـدار و بارزترين ابـزار اقتصـادي هـزاره سـوم به شمـار مي رود و موفق تريـن فروشـگاه الکترونيک جهـان با آدرس [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] متعلق به آقاي اميديار، ايراني مقيم آمريکا مي باشد که با راه اندازي اين فروشگاه در ليست چهل مرد ثروتمند جهان قرار گرفته و اين موضوع نشانگر خلاقيت منحصر به فرد ايرانيان در تجارت الکترونيک است.

دانشکده مهندسي برق و کامپيوتر دانشگاه شهيد بهشتي با همکاري شبکه علمي غرب آسيا اقدام به برگزاري سمينار آموزشي يک روزه با عنوان آشنايي با تجارت الکترونيک و سيستم هاي پرداخت الکترونيک نموده و انتظار مي رود کليه شرکت کنندگان، پس از حضور در اين سمينار بتوانند يک فروشگاه الکترونيک خصوصي يا دولتي را با کمترين هزينه راه اندازي نمايند و در فرآيندهاي مالي سازمان هاي دولتي و غير دولتي از ابزارهاي پرداخت الکترونيک در بستر بانکداري اينترنتي بهره جويند.

محورهاي سمينار :

1- تعاريف تجارت و اقتصاد الکترونيک
    2- تاريخچه و نمونه هاي موفق در جهان و ايران
    3- اجزاي يک سيستم تجارت الکترونيک(E- Commerce)
    4- آشنايي با سيستم هاي پرداخت الکترونيک(E-Payment) و بانکداري اينترنتي (E-Banking)
    5- نحوه راه اندازي و مديريت يک فروشگاه الکترونيک (E-Shop)
    مخاطبين : رؤسا، مديران ، معاونين، کارشناسان و کارکنان محترم بخش هاي دولتي، دانشگاهي و خصوصي

موضوع : آموزش تجارت الکترونيک(E-Commerce) و سيستم هاي پرداخت الکترونيک(E-Payment)

هدف : آموزش اصول تجارت الکترونيک، آشنايي با سيستم هاي پرداخت الکترونيک، بانکداري الکترونيک و ايجاد و مديريت يک فروشگاه الکترونيک
    تکیه به شونه هام نکن .من از تو افتاده ترم. ما که به هم نمیرسیم بسه دیگه بذار برم. کی گفته بود به جرم عشق .یه عمری پرپرت کنم .حیف تو نیست کنج قفس .چادر غم سرت کنم .من نه قلندر شبم نه قهرمان قصه ها .نه برده ی حلقه به گوش. نه نامی فرشته ها .من عاشقم همینو بس. غصه نداره بی کسی. قشنگی قصه ماست که ما به هم نمیرسیم .

6. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

پنجمين كنفرانس بین المللی مدیریت فناوری اطلاعات وارتباطات (ICTM)

نوع:‌ كنفرانس
    تاريخ شروع: 29 بهمن 1387
    مدت: 2 روز
    مهلت ثبت نام:
    زبان همايش:
    همراه با كارگاه جانبي: خير
    همراه با نمايشگاه جانبي:

برگزار كننده:‌ICTM
    نام مسئول:‌مهرداد شرافت
    تلفن تماس:‌88758011- 88758076- 88757859
    فكس:‌88756236

توضيحات:
    • توسعه و ترويج فرهنگ تحقيق و پژوهش در زمينه مباحث مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات

• معرفي آخرين دستاوردهاي تحقيقاتي و کاربردي در زمینه های تخصصی مدیریت فناوری اطلاعات از قبیل:تجارت الکترونیک،دولت الکترونیک،شهر الکترونیک،ERP،CRM،BPR،KM و ...

• تبادل دستاوردها و تجربيات شرکتها و سازمانهاي برتر در زمينه به کارگيري فناوري اطلاعات

• معرفي توانمندي هاي شرکتهاي ايراني در زمينه مديريت فناوري اطلاعات در بين نمايندگان خارج کشور شرکت کننده در اين کنفرانس
    • کمک به تأسيس انجمن مديريت فناوري اطلاعات و ارتباطات

8. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

دومين كنفرانس بين المللي مديريت زنجيره ي تامين و سيستم هاي اطلاعات

تاريخ شروع: 01 اسفند 1387
    همراه با كارگاه جانبي: بلي
    همراه با نمايشگاه جانبي: بلي

برگزار كننده:‌مركز توسعه اطلاعات كاربردي
    تلفن تماس:‌021-88844973
    فكس:‌021-88844973

توضيحات:
    دومين كنفرانس مديريت زنجيره تأمين و سيستم هاي اطلاعات در نظر دارد در قالب برنامه تركيبي مباحث نظري و كاربردي مبادرت به ارائه مقالات پذيرفته ، نشست هاي هم انديشي و موضوعي، مودركاوي هاي پژوهشي (Case Study ) ، تجارب موفق (Best Practice ) ، كارگاه هاي تخصصي و تجارب و عملكردهاي صنعتي نمايد.
    اين كنفرانس به گونه اي طراحي شده است تا فعالان دانش و مهارت حوزه مديريت زنجيره تأمين و سيستم هاي اطلاعات و ارتباطات با رغبت و شجاعت علمي خود به جامعه صنعتي و علمي كشور شناسانده شوند .
    زنجيره تامين به عنوان يكي از جامع ترين متدهاي مديريت عملياتي كسب و كار به ويژه در سطوح كلان اقتصادي در دنياي امروز تحولات بسيار شگرفي را به وجود آورده است. بيشتر سازمان هاي پويا با بهره برداري از مدل ها, ابزارها و شيوه هاي زنجيره تامين توانسته اند جريان ها و فرآيند هاي كاري خود را بهينه سازند و در ساختارهاي كاري و اجرايي خود تغيير ايجاد كنند.
    ويژگي مهم و جالب توجه زنجيره تامين اثرگذاري فراوان آن بر حوزه هاي كاري مختلف در لايه كسب و كار و تداركات سازمان است. دومين كنفرانس بين المللي زنجيره تامين و سيستم هاي اطلاعاتي با هدف بررسي شرايط و راه كارهاي عملياتي پياده سازي و توسعه سامانه هاي اطلاعاتي در صدد است زمينه نزديكي افكار و انتقال تجربيات سازمان هاي ايراني و خارجي را در زمينه توسعه زنجيره تامين فراهم نمايد.

رويكرد هاي تخصصي مورد نظر كنفرانس عبارتند از:
    • SCM بويژه مفاهيم جديد مانند CPFR
    • تجارت الكترونيكي در مدلB2B و G2B
    • ارتباط با مشتريان و شهروندان در مدلهاي G2C وB2C
    • راه حلهاي مبتني بر RFID
    • ساير راه حل هاي مرتبط با حوزه مديريت زنجيره تامين

اهداف كنفرانس
    0 كشف كنش پذيري ، نفوذ و تعامل مديريت زنجيره تأمين (SCM ) ، سيستم هاي اطلاعات و ارتباطات (ICS ) ، يكپارچگي جهاني و لجستيك .
    0 شناخت مدل هاي بلوغ ، چالش ها وريسك هاي SCM , ICS ، يكپارچگي جهاني و لجستيك .
    0 كشف شناخت از طريق پژوهش در مشكلات و شرايط جاري نظام هاي حكومتي و پيكره هاي بين المللي ( ازجمله WTO ) در SCM و ICS و يكپارچگي جهاني و لجستيك .
    0 شناخت روشهاي جاري سازي و كاريردي SCM و ICS و لجستيك .
    0 شناخت شرايط زنجيره تأمين و سيستم هاي اطلاعات در كشور ، ارائه راهكار در حل مسائل آن .
    0 ايجاد بستر علمي و عملي لازم جهت كاربردي كردن فناوري اطلاعات (IT ) در مديريت زنجيره تأمين (SCM) .
    0 شناخت فعالان ، دست اندركاران ، پژوهشگران ، مشاوران حوزه يكپارچگي IT و SCM و لجستيك .

محورهاي كنفرانس:
    پژوهشگران ، مؤلفان ، علاقمندان و حرفه اي هاي SCM , ICS , IT ولجستيك را به ارائه مقالات ، مورد كاوي ها (Case Study) و تجارب موفق (Best Practice ) درهمه جنبه هاي تخصصي زير دعوت مي نماييم:

( محور هاي ارائه شده هيچگونه محدوديت موضوعي ايجاد نمي كنند وعزيزان پروهشگر در ارائه مباحث خود آزادند )

نگاه ويژه كنفرانس سال 1387 در 5 حوزه زير متمركز است كه مقالات ارايه شده در اين بخش ها در داوري ها اولويت بالاتري خواهند داشت. همچنين براي اين حوزه ها نشست هاي تخصصي ويژه اي نيز برگزار خواهد شد.
    . زنجيره تامين خدمات مالي ( بانك, بيمه, سرمايه گذاري و...)
    . زنجيره تامين در صنايع نيمه سنگين( خودروسازي, لوازم خانگي و...)
    . زنجيره تامين در صنايع سنگين( فولاد, ذوب آهن, سيمان و...)
    . زنجيره تامين در صنايع نظامي
    . زنجيره تامين در صنعت فناوري اطلاعات

حوزه 1 : كاربردهاي مديريت زنجيره تأمين ( Supply chain Management Applications) :
    • مديريت تقاضا (Demand Management )
    • برنامه ريزي زنجيره تأمين (Supply chain Planning )
    • كنترل زنجيره تأمين (Supply chain Control )
    • برنامه ريزي منابع توزيع ( Distribution Resource Planning )
    • مفهوم ناب (Lean ) و چابكي در مديريت زنجيره تأمين (Agility )
    • Security and Risk management in Supply chain
    • همكاري، اشتراك اطلاعات در زنجيره تأمين (Collaboration and Information sharing in Supply chain)
    حوزه 2 : طراحي زنجيره تأمين (Supply chain design ):
    • انتخاب و توسعه مشاركت مبتني بر مشتريان / تأمين كنندگان
    • Choice and Development of Partnership with Customers / Suppliers Best
    • كارآفريني و زنجيره تأمين Enterprenear ship and Supply chain
    • برون سپاري ، درون سپاري و موارد مرتبط . Out sourcing , off shoring ,Insourcinganel Back souraing
    • زنجيره تأمين پويا ( Dynamic Supply chain )
    • لجستيك معكوس ( Reverse Logistic )
    • توليد شبكه اي ( Network Manufacturing )
    • طراحي ، كنترل سازمان شبكه ( Network Enterprise Design and Control )
    • سازمان مجازي ( Virtual Enterprise )
    • خدمات توليد مجازي ( Virtual Manufacturing Service )
    • مديريت امنيت و ريسك در زنجيره تأمين
    Security and Risk Management in Supply chain

حوزه 3 : سيستم هاي تصميم گيري و اطلاعات درمديريت زنجيره تأمين Information and decision systems for SCM :
    فناوري اطلاعات (IT) در مديريت زنجيره تأمين (SCM) شامل : ERP,CRM,APS,SCEM,SRM,SCE,EA I,MPR II .
    0 هوش كسب و كار Business Intelligenee
    0 سيستم هاي پشتيباني تصميم Decision Sopport Systems
    0 يكپارچگي سيستمي System Integration
    0 قابليت تبادل اطلاعات سازمان Enterprise Interoperability
    0 يكپارچگي زيرساختي Infrostructure Integration
    0 مديريت دانش و اطلاعات Knowledge and information Management
    0 مديريت ارتباط تأمين كننده Supplies Relation Ship Management

حوزه 4 : زنجيره تأمين الكترونيكي (e-Supply Chain):
    . ارتباطات B2B و B2C
    . بازارگاه الكترونيكي و مديريت زنجيره تأمين e-marketplace and sc
    . همكاري الكترونيكي e-collaboration and sc
    . تجارت الكترونيكي e-commerce and sc
    . لجستيك الكترونيكي e-Logistics and sc
    . معماري و مدل هاي كسب وكار الكترونيكي e-business models and architectures
    . تكنيك هاي خدمات الكترونيكي و زنجيره تأمين e-service technigues and sc
    . بهره گيري از تكنيك شناسايي محصول شامل : RFID , EDI,VMI,3PL
    . توليد بر پايه وب Web-Enabled manufacturing
    . راهكارها و پيشرفته هاي بي سيم . Wireless Solution

حوزه 5 : لجستيك Logistics :
    0 مديريت لجستيك و مدل هاي عملياتي Logistics management Operation model and
    0 لجستيك عملياتي Operation Logistics
    0 راهبردهاي فهرست كالا و اموال Intentory Strategies
    0 بهينه سازي تحويل خدمات و كالا Inventory and service delivery optimization
    0 سيستم هاي تأمين ( مانند : VMI , SMI ,…… )
    0 مديريت انبار Warehouse Management
    0 سيستم هاي ترابري و حمل ونقل Transportation Systems
    0 سيستم هاي توزيع Distribution Systems

حوزه 6 : مدل سازي و ارزيابي زنجيره تأمين Supply Chain Modeling and Valuation :

. روش شناسي هاي مدل سازي Modeling Methodologies
    . مدلسازي : ابزارها و تكنيك ها Modeling , Tools and Technigues
    . متريك و اندازه گيري عملكرد Metric and Performance Measurement
    . تحليل عملكرد Performance analysis
    . مديريت عملكرد زنجيره تأمين Supply Chain Performance Management
    . الگوبرداري و تجارت موفق Best Practices and Benchmarking
    . بهينه سازي زنجيره تأمين Supply Chain Optimization

حوزه 7 : ديدگاه سازماني و اقتصادي زنجيره تأمين :
    0 موضوعات بين الملل و جهاني سازي .
    0 زنجيره تأمين در بنگاه هاي كوچك و متوسط .
    . مهندسي مجدد فرايند هاي كسب و كار و مديريت فرآيندهاي كسب وكار .
    . مديريت ويكپارچگي سازمان .
    . فرهنگ سازمان و منابع انساني در زنجيره تأمين .
    . موضوعات مالي در مديريت زنجيره تأمين .

10. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/11
    محل سكونت
    tehran

پيش فرض

چهاردهمین كنفرانس ملی كامپیوتر ایران

تاريخ شروع: 20 اسفند 1387
    همراه با كارگاه جانبي: بلي
    همراه با نمايشگاه جانبي: بلي

برگزار كننده:‌انجمن كامپیوتر ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر
    تلفن تماس:‌64542727
    فكس:‌66495521, 64542704

توضيحات:
    نجمن كامپیوتر ایران و دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی‌تکنیک تهران) چهاردهمین کنفرانس ملی کامپیوتر را با هدف رشد و توسعه دانش و فناوری كامپیوتر در دو بخش مقالات عادی و پوستری برگزار می‌كنند. تأكید کنفرانس بر جنبه‌های بنیادی، كاربردی، راهبردی، و توسعه‌ی كه از سودمندی خاص در سطح كشور برخوردارند می‌باشد. از تمامی محققین، دانشگاهیان، و مهندسین دعوت می‌شود تا با ارسال مقاله و شركت در كنفرانس با تبادل یافته‌های علمی، پژوهشی، و كاربردی خود موجب غنی‌تر و مفیدتر شدن كنفرانس در راستی اهدافش باشند

12. تشكر از اين پست

عضو فعال آواتار Pari-2719
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض برگزاري كنفرانس بين‌المللي آشنايي با نرم ‌افزارهاي متن باز و لينوكس

كنفرانس بين‌المللي آشنايي با نرم‌افزارهاي متن باز و لينوكس به همراه بررسي نحوه‌ اخذ مدارك بين‌المللي لينوكس با حضور نمايندگان LPI خاورميانه در سه شهر تهران، اصفهان و شهركرد برگزار مي‌شود.
    به گزارش خبرشبکه فن آوری اطلاعات ايران،از سایت ايسنا، اين كنفرانس در روزهاي شنبه ‌١٠ اسفندماه در دانشگاه صنعتي شريف تهران، يكشنبه ‌١١ اسفندماه در شهركرد و دوشنبه ‌١٢ اسفندماه در دانشگاه اصفهان برگزار خواهد شد.
    بنا بر اعلام علاقه‌مندان جهت كسب اطلاعات بيش‌تر يا ثبت نام در كنفرانس مذكور و دريافت فرم ثبت‌نام مي‌توانند به وب سايت‌هاي [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] و [مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ] مراجعه كنند.
    لازم به ذكر است كه از جمله حاميان اين كنفرانس، موسسه حرفه‌اي لينوكس (LPI)، دانشگاه صنعتي شريف، مركز تحقيقاتي فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات پيشرفته دانشگاه صنعتي شريف، دانشگاه اصفهان، شركت پيشرو شريف كيش، دانشگاه جامع علمي كاربردي واحد استان چهار محال و بختياري، مركز رشد فن‌آوري اطلاعات و ارتباطات تعاوني پيام شهركرد، انجمن صنفي كاربران نرم‌افزارهاي آزاد / متن باز و غيره هستند.
    دلم می خواد برای فردایی بهتر تلاش کنم

14. تشكرها از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

پيش فرض

دومین همایش ملی فناوری های بومی

لطفا جهت اطلاعات بیشتر به آدرس زیر مراجعه فرمایید.

[مشاهده ی لینک ها فقط برای اعضا امکان پذیر است. ]
    ويرايش شده توسط Pari-2719 در 2009/2/15 در ساعت 01:54 AM

16. تشكر از اين پست

رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    تاريخ عضويت
    2008/1

Arrow ايران در نمايشگاه سبيت حضور مي‌يابد

ايتنا - غرفه جمهوري اسلامي ايران امسال نيز با حمايت دولت و مشارکت شرکت‌هاي خصوصي در بيست‌و سومين دوره نمايشگاه سبيت آلمان برگزار خواهد شد.

به گزارش ايتنا، نمايشگاه سبيت بزرگ‌ترين رويداد فناوري اطلاعات و ارتباطات دنيا محسوب مي‌شود که در آن بيش از 6هزار شرکت از 77 کشور دنيا حضور دارند. ايران نيز هر سال داراي غرفه‌اي مستقل و گروهي است که در آن شرکت‌هاي ايراني به معرفي محصولات خود مي‌پردازند.

امسال نيز غرفه ايران با مشارکت بخش خصوصي و حمايت شوراي عالي اطلاع‌رساني كشور و مركز توسعه فناوري اطلاعات و رسانه‌هاي ديجيتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در فضايي به مساحت 60 مترمربع در سالن 6 نمايشگاه برپا شده و‌ حداقل 6 شرکت ايراني در آن حضور خواهند داشت.

سعيد سالاريان، معاون پشتيباني دبيرخانه شوراي عالي اطلاع‌رساني حمايت انجام شده را در راستاي پشتيباني از بخش خصوصي به خصوص تولیدکنندگان محتوای الکترونیکی براي ارائه محصولات در بازارهاي جهاني و معرفي هرچه بهتر توانمندي‌هاي متخصصان كشورمان در حوزه فناوري اطلاعات و ارتباطات دانست.

اشكان تربيت‌جويي، مدير غرفه ايران نيز در اين باره گفت: حضور محصولات شرکت‌هاي ايراني در نمايشگاه سبيت که بزرگ‌ترين رويداد علمي فناوري اطلاعات و ارتباطات دنيا به شمار مي‌رود، مي‌تواند به اعتلاي نام ايران به عنوان کشوري داراي فناوري و تخصص در اين زمينه کمک كند، ضمن اين‌که اين حضور مي‌تواند در راستاي تحقق اهداف سند چشم‌انداز کشور مبني بر حرکت در مسير علم و فناوري و معرفي آن به دنيا به شمار آيد.

گفتني است نمايشگاه سبيت از سوم تا هشتم مارس برابر با 13 تا 18 اسفندماه امسال در شهر هانوور آلمان برگزار خواهد شد.

تازه وارد
    رشته
    مهندسی فناوری اطلاعات
    مقطع
    دانشجوی لیسانس
    تاريخ عضويت
    2008/10

پيش فرض نظر

سلام
    نظرتون چیه که دانشجویان هر شهرستان در سایت Iran-eng هستند همایش بذارن(راجع به IT ) ؟ .در دانشگاه ها ی شهرستانشون.

صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567 ... آخرينآخرين

تاپیک های مشابه

1. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2013/12/26, 12:13 AM
  2. توسعه همکاریها با کشورهای اکو در زمینه فناوری اطلاعات
    توسط مهرنيوز در تالار اخبار فناوری
    پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2012/6/23, 08:43 AM
  3. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2011/1/11, 12:13 AM
  4. پاسخ ها: 0
    آخرین ارسال: 2011/1/08, 12:13 AM