در خواست کمک برای انتخاب موضوع پایان نامه

sunset10

عضو جدید
سلام به همگی
میشه در مورد انتخاب موضوع پایان نامه هم کمک کنید، کسی هست که در این کار هم تجربه داشته باشه؟
من دنبال موضوعی برای پایان نامه ارشد مهندسی IT هستم که ترکیب مهندسی و مدیریت دانش یا مدیریت ارتباط با مشتری باشه.
ممنون

R-Quantum

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول ورودتون رو به تالار خودتون خوش امد میگم.
در مورد انتخاب موضوع برای پایان نامه شما باید با استاد راهنماتون مشورت کنید. همیشه میگن که بهتره موضوع پایان نامه ادامه موضوع سمینار باشه . تو سمیتار مرور ادبیات انجام میدید و متوجه میشید که چه کارایی تو اون زمینه شده و شما یه موضوع تازه ای رو تو اون زمینه پیشنهاد میدید.
تو اون زمینه ای که شما گفتید خیلی کارا میشه انجام داد ولی بهتره از استاد خودتون راهنما بگیرید. موفق باشید

sunset10

عضو جدید
ممنون از پاسختون اما استاد راهنما میگن که خودتون موضوع انتخاب کنید!!!!!!!!!!!!!!! من فرصت ندارم!!!!!!!!!!!!!!!!!
محدوده موضوعی نیست که بتونم ازش کمک بگیرم برای سرچ؟؟؟؟

yuzi

عضو جدید
با سلام..موضوع پایان نامه ما امکانسنجی یک شرکت برای پیاده سازی برنامه ریزی منابع سازمانی ERP است..کسی میتونه کمک کنه؟

zhazha

عضو جدید
  • [FONT=&quot]-[/FONT][FONT=&quot]كاربرد داده كاوي در حوزه بازاريابي با نگرشي بر رفتار مشتريان[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]کاربرد داده کاوی در مدیریت ارتباط با مشتری[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]کاربرد داده کاوی در رتبه سنجی اعتباری مشتریان[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]کاربرد داده کاوی در مهندسی و طراحی مجدد فرایندها[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]کاربرد داده کاوی در مدیریت پروژه[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]کاربرد داده کاوی در بهینه سازی زنجیره[/FONT][FONT=&quot][/FONT]
  • [FONT=&quot]الگوهای ایده آل همسویی[/FONT][FONT=&quot] (Alignment) [/FONT][FONT=&quot]استراتژیک[/FONT][FONT=&quot] IT [/FONT][FONT=&quot]و عملکرد تجاری[/FONT][FONT=&quot][/FONT]

hbigdeli

عضو جدید
موضوع من رای گیری الکترونیکی و تحلیل امنیتی اون بود. موضوع جالبی بود.