همه اعضای باشگاه بیایین پاسخ دهند............

وضعیت
موضوع بسته شده است.

arisa textile

عضو جدید
اون بحثی که روت نمیشه رو اصلا بذار کنار قبلش به این اول فکر کن:

تو هر جنسیتی خوب و بدش هست اینو قبول داری؟

همه مثل هم نیستند؟

آره كاملا قبول دارم كه خوب و بد توي هر دو جنس وجود داره اما احساس خرج كردن ربطي به خوب يا بد بودن نداره كه
من پرسيدم شما آقايون توي يك رابطه با يك دختر خانم كي به اين فكر ميفتين كه جديتر به رابه فكر كنين؟يعني دختر چه شرايطي بايد داشته باشه تا كيس جدي شما بشه؟

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جمع میبندم:cool:

من آقایی نمیشناسم ک عاشق 1دخترزشتوفقیرو. ..شده باشه و بگه شخصیت برام مهمه!!نه پولوزیباییوموقعیتت!

البته ابن قضیه درمورد بعضی خانوم هاهم صدق میکنه که اونام عاشق نشدن وفقط بخاطرمنفعتای شخصی باطرف دوستن

نظر خودم: دختری باشه مایه ؟آرامش زندگی باشه دوستی که سهله باهاش ازدواجم می کنم نه پول برام مهمه و نه زیبایی

حاشیه توی بحثه...
اینجا دخترو پسر نداریم...
آدم بی معرفت بی معرفته...
چه دختر چه پسر...

کاملا باهات موافقم دمت گرم

*rahil*

عضو جدید
کاربر ممتاز
همیشه هم اینطور نیست مخالفم لاقل واسه ادمای که سنش بالاتره و خوب و بد تشخیص میدن اینطوری نیست حاضر نیستن اونیکه عشقشونه بدبخت کنن
بله يه عده هستن ولي معدود..عشقي كه شما داشتيد و طرفتون قابل ستايشه...من كلي گفتم

اولش فک بکن بعد پای دلتو بیار وسط
پس عاشق نشدي به جرات اينو ميگم.....بعضي افراد هستن كه خيلي پختن كه هيچ اونا حسابشون از بقيه جداست...ولي گاهي ممكنه 70الي 80 درصد ببيني طرفت اونيه كه ميخواي اينقد اون خواستن در نظرت برجسته ميشه كه 30الي 20درصد بديشو نميبيني...كه اكثر مواقع از اون درصد كمه ضربه ميخورن

siavash@dt

عضو جدید
دوست دختر مثل آدامس میمونه چجوری؟؟حالا میگم:
از دوست دختر باید به عنوان جرم گیر استفاده کرد،وقتی دیدی شیرینیش تموم شد و دندوناتو خوب جرم گیری کرد باید انداخت بیرون و یدونه تازه و ترگل ورگلشو جایگزین کرد.
کارایی دیگه نداره به نظرم.
من استفاده کردم راضی هم هستم،واسه پسرا هم سفارش میکنم حتما لب بزنن و کام بگیرن.موفق باشید.

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
جمع میبندم:cool:من آقایی نمیشناسم ک عاشق 1دخترزشتوفقیرو. ..شده باشه و بگه شخصیت برام مهمه!!نه پولوزیباییوموقعیتت!البته ابن قضیه درمورد بعضی خانوم هاهم صدق میکنه که اونام عاشق نشدن وفقط بخاطرمنفعتای شخصی باطرف دوستن
من میشناسم مستاجر رفیقمون عاشق خانومی شد که میدونست سرطان داره و قیافه نه چندانی داره اما زیبایی مرده طوریه که حتی پسر مجذوبش میشه خدا الان بهشون یه پسر داده به نام امیر علی واقعا بچشون زیباست هستن اینگونه ادم ها

zarzari jon

عضو جدید
حرف آخر من...
یاد بگیریم توی زندگی هر کی میریم ... یه خاطره ی خوب باشیم...یا یه تاثیر خوب بذاریم:gol::gol:
چیزی که توی دنیا تکراری نمیشه مهربونیه...:smile:
دوستون دارم...
بای:smile:

arisa textile

عضو جدید
کلیت داره چون عشقی وجود نداره

هممون بخاطرمنفعتای شخصیمون عاشق میشیم!
اصلا حرفتو قبول ندارم اگه عشقي وجود نداشته باشه كه همه چي بي معنيه آدم با عشق خلق شده .كسايي رو ميشناسم كه عشقشون آدم رو به حسادت واميداره

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره كاملا قبول دارم كه خوب و بد توي هر دو جنس وجود داره اما احساس خرج كردن ربطي به خوب يا بد بودن نداره كه
من پرسيدم شما آقايون توي يك رابطه با يك دختر خانم كي به اين فكر ميفتين كه جديتر به رابه فكر كنين؟يعني دختر چه شرايطي بايد داشته باشه تا كيس جدي شما بشه؟

هرکس ملاکها و روش زندگی خودشو داره

یکی هست که با یک دختر معمولیه و یک تار موی دوستش به 100 دختر بهتر نمی ده اما یکی هم هست که بهترین دختر دوستش امما باز میوفته دنبال یکی که از اون بدتره

تو خانم ها هم همینطوره

mahsa728

عضو جدید
ببینید بعضی ها که اومدن جبهه گرفتن که میگن دوست دختر و دوست پسر نداشته باشین و از اینجور چیزها به نظرم یه حرف مزخرفه!
هر چیزی جای خودشو داره!مثلا اگر یه دختر 25 و 26 ساله (حالا یکی دیگه توی فامیلشون رسمه 20 سالگی وقت ازدواجشونه یا اینکه بعضی ها هم 30 سالگی به بالا رو برای ازدواج خوب میدونن!)که وقت ازدواجشه یه پسری بهش پیشنهاد اشنایی بیشتر بده میتونه بره با مامانش درباره ی پیشنهاد پسره صحبت کنه و اگر خانواده اش موافقت کرد و پدرش رابطه ی اینا رو پذیرفت اونوقت میتونه خیلی راحت با طرف اشنا بشه که اگر دیدن تفاهم دارن اخرش با هم ازدواج کنن!(البته این رابطه منظورم از اون رابطه های خاک بر سری نیستش)....به اینجور اشنایی و ارتباط اجتماعی یه ارتباط اجتماعی سالم گفته میشه که پدر و مادرت خبر دارن و از هر لحاظ میتونه خیالت تخت باشه که مامان و بابات پشتتن!....
اما اینکه یه دختر اول راهنمایی انواع و اقسام دوست های پسر رو داشته باشه و از داشتنشون افتخار کنه و ... واقعا این یه جور انگل بودن جامعه هستش و داره از الان هوس رانی میکنه و اینو بدونید وقتی بزرگتر بشه و جزء مادرهای جامعه بشه فرزندان مفیدی برای جامعه نمیتونه پرورش بده!
و اما میرسیم به قسمت سوال اصلی...
تجربه بدست اوردن خوبه ولی نه توی هر چیزی!توی این مورد باید ادم بیشتر از تجربه های بزرگتر و مادر و پدر ها استفاده کنه تا اینکه بیاد خودش کارهایی رو انجا بده که براش تجربه بشه...مثلا ادم از دوست پسرش یا دوست دخترش چی رو میخواد یاد بگیره؟!؟!خیانت؟؟؟؟؟؟؟؟؟عشق های نا سرانجام؟اینکه مرد ها نامردن؟؟؟؟یا اینکه میخواد یاد بگیره به هر کسی نباید اعتماد و اطمینان کنه ؟(که برای این موضوع گفتم که بهتره خانواده ها از ارتباط ها اگاه باشن تا با این مشکل و مشکل های بعدی برخورد نکنید چون اگر طرف مقابلتون بدونه کسی هست که مراقب رفتارتونه مطمئنا به خودش این اجازه رو نمیده که خیلی از بلاها رو سرتون بیاره)
امیدوارم چند بار این مطلب رو بخونید و سبک سنگینش کنید بعدش اگر با نقطه ی مخالفی بهش رسیدین میتونین مقابلم گارد بگیرین...

J.AVID

عضو جدید
کلیت داره چون عشقی وجود نداره

هممون بخاطرمنفعتای شخصیمون عاشق میشیم!

عشق اگه واقعی باشه آدم برای راضی بودن عشقش حاضره جونش رو بده(که شامل 99% دوستی های خیابانی نمیشه حداقل برای پسرها) (البته اون عشق واقعی هیچ وقت این اجازه رو نمیده)

ستایش1991

عضو جدید
من میشناسم مستاجر رفیقمون عاشق خانومی شد که میدونست سرطان داره و قیافه نه چندانی داره اما زیبایی مرده طوریه که حتی پسر مجذوبش میشه خدا الان بهشون یه پسر داده به نام امیر علی واقعا بچشون زیباست هستن اینگونه ادم ها

دم این جور پسرا گرم (استثنابوده)

arisa textile

عضو جدید
از دوست دختر باید به عنوان جرم گیر استفاده کرد،وقتی دیدی شیرینیش تموم شد و دندوناتو خوب جرم گیری کرد باید انداخت بیرون و یدونه تازه و ترگل ورگلشو جایگزین کرد.
من استفاده کردم راضی هم هستم،واسه پسرا هم سفارش میکنم حتما لب بزنن و کام بگیرن.موفق باشید.
مرسي واقعا لطف كردي كه كاربرد ما دخترا رو گوشزد كردي خيلي شرمندمون كردين آقا

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
من تسلیم خالصانه
الهی فدات

یه چیزی به همه بگم برم
سعی کنید قبلا اینکه عاشق بشید طرفتون بشناسید قبل اینکه حسی بینتون بوجود بیاد ازش مطمئن باشید درضمن ادمی که شمارو برای ایندش و زندگی بخواد هیچوقت ازتون انتظارات نامشروع نداره
برای همتون ارزوی عشق واقعی دارم تابا عشق زندگی کنید زندگی بدون عشق بی معنیه
شادو سلامت باشید :gol:

ستایش1991

عضو جدید
ببینید بعضی ها که اومدن جبهه گرفتن که میگن دوست دختر و دوست پسر نداشته باشین و از اینجور چیزها به نظرم یه حرف مزخرفه!
هر چیزی جای خودشو داره!مثلا اگر یه دختر 25 و 26 ساله (حالا یکی دیگه توی فامیلشون رسمه 20 سالگی وقت ازدواجشونه یا اینکه بعضی ها هم 30 سالگی به بالا رو برای ازدواج خوب میدونن!)که وقت ازدواجشه یه پسری بهش پیشنهاد اشنایی بیشتر بده میتونه بره با مامانش درباره ی پیشنهاد پسره صحبت کنه و اگر خانواده اش موافقت کرد و پدرش رابطه ی اینا رو پذیرفت اونوقت میتونه خیلی راحت با طرف اشنا بشه که اگر دیدن تفاهم دارن اخرش با هم ازدواج کنن!(البته این رابطه منظورم از اون رابطه های خاک بر سری نیستش)....به اینجور اشنایی و ارتباط اجتماعی یه ارتباط اجتماعی سالم گفته میشه که پدر و مادرت خبر دارن و از هر لحاظ میتونه خیالت تخت باشه که مامان و بابات پشتتن!....
اما اینکه یه دختر اول راهنمایی انواع و اقسام دوست های پسر رو داشته باشه و از داشتنشون افتخار کنه و ... واقعا این یه جور انگل بودن جامعه هستش و داره از الان هوس رانی میکنه و اینو بدونید وقتی بزرگتر بشه و جزء مادرهای جامعه بشه فرزندان مفیدی برای جامعه نمیتونه پرورش بده!
تجربه بدست اوردن خوبه ولی نه توی هر چیزی!توی این مورد باید ادم بیشتر از تجربه های بزرگتر و مادر و پدر ها استفاده کنه تا اینکه بیاد خودش کارهایی رو انجا بده که براش تجربه بشه...مثلا ادم از دوست پسرش یا دوست دخترش چی رو میخواد یاد بگیره؟!؟!خیانت؟؟؟؟؟؟؟؟؟عشق های نا سرانجام؟اینکه مرد ها نامردن؟؟؟؟یا اینکه میخواد یاد بگیره به هر کسی نباید اعتماد و اطمینان کنه ؟(که برای این موضوع گفتم که بهتره خانواده ها از ارتباط ها اگاه باشن تا با این مشکل و مشکل های بعدی برخورد نکنید چون اگر طرف مقابلتون بدونه کسی هست که مراقب رفتارتونه مطمئنا به خودش این اجازه رو نمیده که خیلی از بلاها رو سرتون بیاره)
امیدوارم چند بار این مطلب رو بخونید و سبک سنگینش کنید بعدش اگر با نقطه ی مخالفی بهش رسیدین میتونین مقابلم گارد بگیرین...

موافقم

Eastern Lady*

عضو جدید

مطمئن باش دختره چیزی داشته ک می ارزیده زیباییشوندیده بگیره

ضمنافردی ک خودش زیباست دیگه قیافه زیباخیلی براش مهم نیست

arisa textile

عضو جدید
عشق اگه واقعی باشه آدم برای راضی بودن عشقش جونشو میده(که شامل 99% دوستی های خیابانی نمیشه) (البته اون عشق واقعی هیچ وقت این اجازه رو نمیده)

موافقم اگه عشق وجود داشته باشه و آدم عاشق كسي باشه حاضره به خاطر عشقش همه كار كنه و مطمئنن راضي به اذيت يا تحميل كردن خواسته هاي خودش نميشه اما مشكل اينه كه اون عشق سراغت بياد

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست دختر مثل آدامس میمونه چجوری؟؟حالا میگم:از دوست دختر باید به عنوان جرم گیر استفاده کرد،وقتی دیدی شیرینیش تموم شد و دندوناتو خوب جرم گیری کرد باید انداخت بیرون و یدونه تازه و ترگل ورگلشو جایگزین کرد.کارایی دیگه نداره به نظرم.من استفاده کردم راضی هم هستم،واسه پسرا هم سفارش میکنم حتما لب بزنن و کام بگیرن.موفق باشید.
بچه بد ...................

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اون قسمتو متوجه نشدم!

امیدوارم این حرفتون شعارنباشه و بتونین عملیش کنین!

ببین آدم با کسی دوست میشه یا حتی ازدواج می کنه که اون آرامش و راحتی زندگیش بیشتر بشه نه این که دائما تو جنگ و دعوا باشه

بله يه عده هستن ولي معدود..عشقي كه شما داشتيد و طرفتون قابل ستايشه...من كلي گفتم

پس عاشق نشدي به جرات اينو ميگم.....بعضي افراد هستن كه خيلي پختن كه هيچ اونا حسابشون از بقيه جداست...ولي گاهي ممكنه 70الي 80 درصد ببيني طرفت اونيه كه ميخواي اينقد اون خواستن در نظرت برجسته ميشه كه 30الي 20درصد بديشو نميبيني...كه اكثر مواقع از اون درصد كمه ضربه ميخورن

عاشق شدم تو 19 سالگی تو 22 سالگیم باهاش ازدواج کردم تو 25 سالگیم ازش جدا شدم هنوزم دارم چوب گذشته رو می خورم بازم بگم

آرامش رو چي تعريف ميكني؟ميشه بيشتر توضيح بدي؟

یک کاغذ A4 برات تایپ کنم

ما فقط داریم بحث می کنیم فایده نداره که نداره

چرا نداشته باشه؟

ایول

ستایش1991

عضو جدید

با این طرز فکر به هیچ جایی جز جهنم نمیری

arisa textile

عضو جدید
مطمئن باش دختره چیزی داشته ک می ارزیده زیباییشوندیده بگیره

ضمنافردی ک خودش زیباست دیگه قیافه زیباخیلی براش مهم نیست

موافقم چون زيبايي ظاهري كه همه دنبالشن(مخصوصا آقايون)فقط به درد چند روز ميخوره اما اگه يكي شخصيت و باطن زيبا داشته باشه هر كسي رو ميتونه مجذوب كنه

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مطمئن باش دختره چیزی داشته ک می ارزیده زیباییشوندیده بگیرهضمنافردی ک خودش زیباست دیگه قیافه زیباخیلی براش مهم نیست
دختره نجابت حیا عفت کلام داشته یه خانواده فقیر اینا رو خوده مستجره برامون تعریف میکنه خیلی خانواده باحالین درک و سطحشون از خیلی های ما بالاتره بعدش یکی از فامیلایی ما که خیلی زیبا بود همشم پی خوشگلا بود که مهریه عروسو به تولد میلادیش سکه مهر کرد که 5 ماه بعد عروسی طلاق بخاطر مهر ربطی نداره همه جور ادم هست ادم های مثل برسیایی عابد و حر گناه کار همه نوع ادم هست

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا