كل كل فوتبالی

كل كل فوتبالی

• مجموع رای دهندگان
    968

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار

بازی اول رو از ما بردین
با حاشیه بازی کار ندارم

درسته باختیم بهتون .. ولی یه چیزایی توی تیمم دیدم که بنظرم امسال با اختلاف زیادتر از شما جام رو میبره
چند سالیه وقتی پیش بینی میکنم یا استقلال یا سپاهان رو قهرمان پیش بینی میکنم .. ولی امسال سپاهان رو خطری نمیبینم

یه تیم داریم که اگر بیفته روی دور کسی نمیتونه جلوشو بگیره :D

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بازی اول رو از ما بردین
با حاشیه بازی کار ندارم

درسته باختیم بهتون .. ولی یه چیزایی توی تیمم دیدم که بنظرم امسال با اختلاف زیادتر از شما جام رو میبره
چند سالیه وقتی پیش بینی میکنم یا استقلال یا سپاهان رو قهرمان پیش بینی میکنم .. ولی امسال سپاهان رو خطری نمیبینم

دقت کن ناخدا
اگه بیفته روی دور

dzzv_13

مدیر تالار
دقت کن ناخدا
اگه بیفته روی دور

من برای جام باشگاه ها گفتم .. و بعدش رقابت بین قاره ها
وگرنه توی ایران همینطوری اولیم :D

ولی جدا اگر تیم ها اتفاق خاصی براشون نیفته و همین بازیکنا بمونن این نظر من برای لیگ امساله

1. استقلال
2. یه تیم که هنوز شک دارم و شاید یه تیم پدیده باشه
3. سپاهان
4. پرسپولیس
و...

ثبت کن این پستم رو .. بعد آخر لیگ ببین جایگاه سه تا تیمی که گفتم همین میشه یا نه :smile:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
طرح پیراهن‌ها جالب‌ است. تلاش شده در آن از رنگ‌های قرمز و آبی به عدالت استفاده شود.

این تیمی است که ۲۰ سال قبل تحت عنوان منتخب استقلال و پرسپولیس تشکیل شد تا برای یک دیدار خیریه در ورزشگاه آزادی تهران به میدان برود. شاید جالب‌ترین نکته عکس طرح پیراهن‌هایی باشد که تلاش شده در آن از رنگ‌های قرمز و آبی به عدالت استفاده شود.

1 نکته جالب در تعداد این 11نفر هست.
کی میتونه قبل اینکه جوابو از زیر عکس ببینه، بگه و به نکته عکس پی ببره؟؟؟؟؟؟؟؟

.
.
.

جواب : ۴ پرسپولیسی در کنار ۷ استقلالی قرار گرفته‌اند
به این دوعدد توجه کنین لنگیا از بیست سال پیش 4 بهشون چسبیده بوده توسط 7 استقلالی یا همون7مقدس

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من موندم بحث چی میکنید !!

خب معلومه استقلال سرور سپاهانه

پرسپولیس یه زمان خوب بود .. الان باید بره با مس کرمان و ذوب آهن کل کل کنه .. این 5 سال قهرمان یا استقلال بوده یا سپاهان .. (از جضور در جام باشگاهها هم چیزی نمیگم)

همین بس که تا سه سال پیش پر افتخارترین تیم آسیا استقلالبود و الان در آسیا دومین تیم پرافتخار هست و در رنکینگ فیفا هم دوم آسیا هست (پرسپولیس کجاس؟؟ حتما میخواین بگین فیفا هم کشکه !!)

پرسپولیسی ها یه زمانی ما رو هم برده باشن .. برای اونا افتخاره وگرنه برد اونا زیاد هم دیگه دلپسب نیست و تکراری شده
این شش تا و چهارتا .. نمیدونم دسته سه گیرم بوده .. که چی ؟!!
البته خب اینکه به ما 6 تا زدن خیلی چیز بزرگیههههههههه .. چون ما قدرت اول ایران بودیم و هستیم .. پس ما رو با این گل حتی 40 سال پیش هم برده باشن بازم براشون افتخاره

مهم اینه ما بیشتر بردیمشون
مهم اینه ما قهرمانی آسیا داریم
مهم اینه نایب قهرمانی آسیا داریم
مهم اینه الان دومین تیم پرافتخار آسیا هستیم
مهم اینه الان آبروی ایران توی آسیاییم
مهم اینه رنکینگ جهانی 98 هستیم و قرمز 460 !!
و...

اصن دقت کردین ما هی از جام هامون میگیم و افتخاراتمون .. بعد قرمزا از برد ما میگن .. آیا این نشون نمیده برد ما براشون خیلی بزرگه ولی ما بردامون در مقابلشون رو چیز خاصی نمیبینیم !! :D

البته خب پرسپولیس من فقط از یه چیزش خوشم میاد .. اون هم بازیکنای قدیمیش مثل علی دایی و مهدوی کیا و چند نفر دیگس .. اون هم چون برا کشورمون افتخار آفریدن و دورد بر غیرتشون ..
ولی فعلا تیم ملی دست استقلالی ها هست .. و مهم الان هست

رنکینگ فیفا کشک نیست؟استقلال بالاتر از رم بود.اینم احتمالا داستان همون شوالیه اس:biggrin:

والا یه زمانی هم تیم ملی همه پرسپولیسی بودن.تیم 98 چند نفرشون پرسپولیسی بود؟

حالا یه سال اونم بنا به دلایلی تعداد استقلالی ها زیاد شد تو تیم ملی

هوادارای بی جنبه استقلال اومدن رنگ پرچم ایران رو عوض کردن من بهشون حق میدم این شاید عقده شده بود براشون

هر فصلی که تموم میشه پرونده اش بسته میشه فصل قبل تموم شد.لیگ امسال شروع شده در مورد امسال حرف بزنید.

حالا خوبه ما از بردهای خودمون میگیم شما که از برد تیم های دیگه مقابل پرسپولیس میگین.

کاملا مشخصه از افتخاراتتون حرف می زنید.

اینم نمونه اش :

به این دوعدد توجه کنین لنگیا از بیست سال پیش 4 بهشون چسبیده بوده توسط 7 استقلالی یا همون7مقدس

ما نفهمیدیم استقلال کی به پرسپولیس 4تا گل زد؟کسی اگه میدونه بگه

آخرین ویرایش:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا خوبه ما از بردهای خودمون میگیم شما که از برد تیم های دیگه مقابل پرسپولیس میگید.

بله کاملا مشخصه شما فقط از افتخاراتتون میگید.
اینم نمونه اش :

اگههههههههه شما هم افتخاری دارین بگین خب !!!!

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
زیباترین جوک سال رو گفتین :biggrin:
شما اگه خودت نمیدونی بپرس ببین پر افتخارترین تیم ایران کدومه بعد بیا اینجا بخند.

در ضمن یه چیزی اینجا یاد گرفتم با دختر نباید کل کل کرد.

چون 99 درصدشون که به خاطر قیافه یه بازیکن میان طرفدار یه تیم میشن

اون یه درصد هم هنوز فرق اوت با کرنر رو نمیدونن که بخوای باهاشون کل کل کنی.

نمونه اش خود شما هنوز نمیدونی پر افتخارترین تیم ایران پرسپولیسه

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما اگه خودت نمیدونی بپرس ببین پر افتخارترین تیم ایران کدومه بعد بیا اینجا بخند.

نمونه اش خود شما هنوز نمیدونی پر افتخارترین تیم ایران پرسپولیسه
خب کل کل نکن. اخه من همیشه حقیقتو میگم !!! رویا شما واس خودتون .

abandon

عضو جدید
من موندم بحث چی میکنید !!

خب معلومه استقلال سرور سپاهانه

پرسپولیس یه زمان خوب بود .. الان باید بره با مس کرمان و ذوب آهن کل کل کنه .. این 5 سال قهرمان یا استقلال بوده یا سپاهان .. (از جضور در جام باشگاهها هم چیزی نمیگم)

همین بس که تا سه سال پیش پر افتخارترین تیم آسیا استقلالبود و الان در آسیا دومین تیم پرافتخار هست و در رنکینگ فیفا هم دوم آسیا هست (پرسپولیس کجاس؟؟ حتما میخواین بگین فیفا هم کشکه !!)

پرسپولیسی ها یه زمانی ما رو هم برده باشن .. برای اونا افتخاره وگرنه برد اونا زیاد هم دیگه دلپسب نیست و تکراری شده
این شش تا و چهارتا .. نمیدونم دسته سه گیرم بوده .. که چی ؟!!
البته خب اینکه به ما 6 تا زدن خیلی چیز بزرگیههههههههه .. چون ما قدرت اول ایران بودیم و هستیم .. پس ما رو با این گل حتی 40 سال پیش هم برده باشن بازم براشون افتخاره

مهم اینه ما بیشتر بردیمشون
مهم اینه ما قهرمانی آسیا داریم
مهم اینه نایب قهرمانی آسیا داریم
مهم اینه الان دومین تیم پرافتخار آسیا هستیم
مهم اینه الان آبروی ایران توی آسیاییم
مهم اینه رنکینگ جهانی 98 هستیم و قرمز 460 !!
و...

اصن دقت کردین ما هی از جام هامون میگیم و افتخاراتمون .. بعد قرمزا از برد ما میگن .. آیا این نشون نمیده برد ما براشون خیلی بزرگه ولی ما بردامون در مقابلشون رو چیز خاصی نمیبینیم !! :D

البته خب پرسپولیس من فقط از یه چیزش خوشم میاد .. اون هم بازیکنای قدیمیش مثل علی دایی و مهدوی کیا و چند نفر دیگس .. اون هم چون برا کشورمون افتخار آفریدن و دورد بر غیرتشون ..
ولی فعلا تیم ملی دست استقلالی ها هست .. و مهم الان هست

خیلی پخته توضیح دادین :gol:
من بخاطر فوتبال زیاد حرص نمیزنم. اما بین تیما ایرانی استقلالو بخاطر افتخارآفرینیش تو آسیا دوست دارم:gol:،
رده بندیه تیمای ملی دوجوره،یکی براساس عملکرد اون تیم و دیگری عملکرد باشگاههاشون.
یعنی اگر رده بندی تیمای ملی براساس افتخارآفرینیه باشگاههاشون باشه از ایران استقلاله که نام ایرانو بالا میکشه.بخاطر دوقهرمانی و دو نایب قهرمانی بعدش پاس سپاهان و ذوب آهن.
یه نکته ی جالبی که میبینیم اینه که پرسپولیسیای عزیز همیشه میخواستن این افتخارات آسیایی رو کمرنگ کنن دلیلشو نمیدونم(شایدچون خودشون ندارن;))
اما یسوال دیگه هم تو ذهنمه.استقلال اگر دسته سه رفت توجام باشگاهها آسیا خیلی خوب عمل کرده چرا پرسپولیس که سالها تو لیگ ایران قهرمان بود هیچوقت تو باشگاه ای اسیا موفق نبود؟(دوستان پرسپولیسی میشه بگین چرا؟)
بازی اول رو از ما بردین
با حاشیه بازی کار ندارم

یه چیز دیگه هم بود.استقلال رو آماده نبودن تیم نتونست به سپاهان گل بزنه. اما امیر قلعه نوعی با سیستمی که ریخت ضعفای سپاهانو واسه همه تیما رو کد.تراکتور اگر زرنگ باشه سپاهانو میبره سپاهان تیم ضربه پذیریه. ;)

persian_land

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چیز دیگه هم بود.استقلال رو آماده نبودن تیم نتونست به سپاهان گل بزنه. اما امیر قلعه نوعی با سیستمی که ریخت ضعفای سپاهانو واسه همه تیما رو کد.تراکتور اگر زرنگ باشه سپاهانو میبره سپاهان تیم ضربه پذیریه. ;)

جوجه رو آخر فصل می شمارن .....قهرمانی واسه سپاهان ....زنده باد سپاهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان .......

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با شما کل کل نکردم شما از من نقل قول گرفتی

!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگن پرسپولیسیا توهم میزنن نمیدونستم تا این حد!!!! من کجا از شما نقل قول گرفتم یه صفحه برین عقب همه چی گویا هست من یه تایپ فرستادم شما نقل قول گرفتین نظر دادین منم جوابتون رو دادم !! بعدش الان رفتین نوشتتون رو ویرایش کردین؟؟؟ البته تو جواب نقل قول شما من جواب دادم هنوز حرف اولتون هستش!! زشته بخدا درسته تیم مخالفمونین ولی به هر حال تیم ایران هستین دیگه ابرو ما رو هم نبرین !!:cool:

abandon

عضو جدید
جوجه رو آخر فصل می شمارن .....قهرمانی واسه سپاهان ....زنده باد سپاهاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااان .......
کل کل با سپاهانی های عزیز را مشتاقیم.:w16:
ودر ادامه
چی میگن اینااااااااااااااااااااااااااااااااا اول فصلی؟؟:biggrin:
شوخی بود همه تیما قابل احترامن:w24::lol:

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اگههههههههه شما هم افتخاری دارین بگین خب !!!!
الان اونی که نوشتید افتخار بود ؟ :biggrin:
شماها معلوم نیست با خودتون چندچندین .. هیچوقت نه تونستین تو یه بازی به پرسپولیس 4 تا بزنید و نه 4 بازی پشت سر هم ببرید .. این 4 هم یه عدد من دراوردی و مسخره ست که چون سالها جوابی نداشتید به 6 پرسپولیسیا بدید اینو به ما میگید ..

من اصلا حرفتو قبول ندارم و بنظرم این حرفت توهین به دخترهاست ..
من دخترایی میشناسم که بخاطر پرسپولیس حتی بعضی اعضای خانوادش رو هم کنار گذاشته .. و اتفاقا خیلی دخترها فوتبال رو دنبال میکنن و مثل شماها براشون مهمه ..
خیلی پخته توضیح دادین :gol:
من بخاطر فوتبال زیاد حرص نمیزنم. اما بین تیما ایرانی استقلالو بخاطر افتخارآفرینیش تو آسیا دوست دارم:gol:،
رده بندیه تیمای ملی دوجوره،یکی براساس عملکرد اون تیم و دیگری عملکرد باشگاههاشون.
یعنی اگر رده بندی تیمای ملی براساس افتخارآفرینیه باشگاههاشون باشه از ایران استقلاله که نام ایرانو بالا میکشه.بخاطر دوقهرمانی و دو نایب قهرمانی بعدش پاس سپاهان و ذوب آهن.
یه نکته ی جالبی که میبینیم اینه که پرسپولیسیای عزیز همیشه میخواستن این افتخارات آسیایی رو کمرنگ کنن دلیلشو نمیدونم(شایدچون خودشون ندارن;))
اما یسوال دیگه هم تو ذهنمه.استقلال اگر دسته سه رفت توجام باشگاهها آسیا خیلی خوب عمل کرده چرا پرسپولیس که سالها تو لیگ ایران قهرمان بود هیچوقت تو باشگاه ای اسیا موفق نبود؟(دوستان پرسپولیسی میشه بگین چرا؟)
از حرفای شما اینطور برداشت کردم که کلا فوتبال نمی بینید ولی چون استقلال سال قبل قهرمان شده و دو بار قهرمان اسیا شده همینطوری میگید استقلالیم .. مثل اینا که به جدول نگاه میکنن و هر تیمی بالاتر بود میگن من طرفدار اونم ..
دو قهرمانی استقلال برمیگرده به زمانی که این بازیها لیگ قهرمانان آسیا نبود و جام باشگاههای اسیا بود و اتفاقا تیمای خیلی قدرتمندی از عربستان و ژاپن و کره توش شرکت نمیکردن و اتفاقا هم تو یکیش از بازیکنای کمکی پرسپولیس و پاس استفاده کرده.. بگذریم ..
اما پرسپولیس هم یه قهرمانی و یه نایب قهرمانی جام در جام اسیا رو داره ولی از سال 2002 بود فکر کنم که این دو جام با هم ادغام شد و تحت یه جام به نام لیگ قهرمانان آسیا برگزار شد که خیلی هم جام معتبریه و از همه کشورای صاحب فوتبال آسیا تیمای قدرتمندی توش شرکت میکنن .. پس اگه قراره جامی که الان وجود خارجی نداره برای استقلال ارزش به حساب بیاد پس برای پرسپولیس هم اینطور باشه چون نه جام باشگاههای آسیا و نه جام در جام آسیا الان وجود ندارن ..
بعدشم دوست عزیز این برای من خیلی جالبه که اول میگی استقلال بعد پاس بعد ذوب آهن و سپاهان !!! در حالیکه نایب قهرمانی سپاهان و ذوب آهن تو "لیگ قهرمانان آسیا" بسیار با ارزشتر از قهرمانی های استقلال و پاس در "جام باشگاههای آسیا" هست ..حالا استقلال خیلی دوست داره اون دو تا قهرمانی رو باارزش جلوه بده و حتی دو تا ستاره رو پیرهنش زده در حالیکه پاس با وجود اینکه یه قهرمانی داره ستاره ای نزده رو لوگوش ..
الان میشه دقیقا بگید قلعه نوعی چه کار تاکتیکی کرد که ضعف سپاهان رو رو کرد ؟ استقلال حتی بعد از گل دوم که خورد خیلی بد بازی کرد و حدود 10 دقیقه آخر بازیش خیلی خوب شد وگرنه قبلش حرفی برای گفتن نداشت .. حالا همچین میگید قلعه نوعی سیستم پیاده کرد هر کی ندونه فکر میکنه هر بازی 10 تا پلن داره .. سیستم قلعه نوعی فقط سانتر و بازی رو هواست .. که اونم اگه خسرو حیدری نباشه لنگ میمونه .. دیگه کسی که یه دفاع آخر رو برداره بزاره نوک حمله این میشه سیستم ؟

dzzv_13

مدیر تالار
1.رنکینگ فیفا کشک نیست؟استقلال بالاتر از رم بود.اینم احتمالا داستان همون شوالیه اس:biggrin:

2.والا یه زمانی هم تیم ملی همه پرسپولیسی بودن.تیم 98 چند نفرشون پرسپولیسی بود؟

3.حالا یه سال اونم بنا به دلایلی تعداد استقلالی ها زیاد شد تو تیم ملی

4.هوادارای بی جنبه استقلال اومدن رنگ پرچم ایران رو عوض کردن من بهشون حق میدم این شاید عقده شده بود براشون

5.هر فصلی که تموم میشه پرونده اش بسته میشه فصل قبل تموم شد.لیگ امسال شروع شده در مورد امسال حرف بزنید.

6.حالا خوبه ما از بردهای خودمون میگیم شما که از برد تیم های دیگه مقابل پرسپولیس میگین.

7.کاملا مشخصه از افتخاراتتون حرف می زنید.

اینم نمونه اش :

8.ما نفهمیدیم استقلال کی به پرسپولیس 4تا گل زد؟کسی اگه میدونه بگه

1. آره استقلال بالاتر از رم هست .. مشکلی هست ؟!!

2. من هم گفتم اگر پرسپولیس نقطه عطف داشته باشه همون بازیکنای اونموقعش هست .. الان که چیزی نداره

3. همش یه سال ؟؟ اون هم به دلایلی ؟؟ وقتی نمیخواین باور کنین زوری نیست که :D

4. اون هوادار استقلال نبوده .. تماشاگر نما بوده (منم با این حرکت کاملا مخالفم) .. و اینکه تمام تماشگرای پرسپولیس معصوم هستند ؟؟ کجا بودی وقتی تمام شیشه های اتوبوسهای ما رو پایین آوردن و کلی بچه هایی که مثل اونا وحشی نبودن کلی سرما خوردن ؟؟ اینم از مهمون نوازی های شما قرمزا (دیدار پاس و پرسپولیس رو میگم)

5. خیلییییییییییییییییی این حرفت دیگه باحالهههههههههههه .. ببین کی این حرف رو میزنه .. کسی که وقتی میخواد چیزی از قرمزا بگه برمیگرده به 40 سال پیش بعد میگه فصلی که تموم شد باید درش رو بست .. پس شما هم اینقدر زیر و رو نکنین فوتبال رو :D

6. خب شش تا از یه تیم ناشناخته فتح خوردین دیگه :D.. بعد اینکه ما که شما رو بیشتر بردیم !!

7. این خاطره بود .. افتخار نبود عزیز :smile: (منم اولین باره اینو میشنوم)

8. چهارتا گل نیست .. چهاربازی پشت سر هم لیگ هست که باختین (پرویز سوبله چوبله رو که میشناسی !! )

(دوست عزیز من حرفام همه من باب کل کل و سر به سر گذاشتن هست و قصد توهین ندارم .. اگر توی نوشته هام بی ادبی دیدی ببخش :gol:)

dzzv_13

مدیر تالار
کسایی که میگم فصلی که تموم شد باید درش رو ببندن و در مورد حال حرف زد .. این رو هم ببنند آخرین رده بندی جهانی و آسیایی:D

عاقا ما نمیگیم .. ما اصن هیچ حرف نمیزنیم .. فیفا و ای اف سی که توش کلی مشاوره و کارشناس های واقعی هست نظر میدن

فکر کنم اختلاف کاملا قابل محسوس هست

پرسپولیس اومد جز 100 تای اول دنیا بعد بیاد کل کل کنه

حالا باز سپاهان رو بگی که نزدیک 140 هست .. :D

و تمام :cool:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان اونی که نوشتید افتخار بود ؟ :biggrin:
شماها معلوم نیست با خودتون چندچندین .. هیچوقت نه تونستین تو یه بازی به پرسپولیس 4 تا بزنید و نه 4 بازی پشت سر هم ببرید .. این 4 هم یه عدد من دراوردی و مسخره ست که چون سالها جوابی نداشتید به 6 پرسپولیسیا بدید اینو به ما میگید ..
یه پرسپولیسی تو جواب تایپ من گفت از افتخارات فقط میگم منم تو جوابش اونو گفتم . شما خودتونم با خودتون مشکل داریناااا اول برین یکم باهم کنار بیاین حداقل کم سوتی بدین !!! ولی درکل همه کارهای استقلال افتخاره ......

GAME_OVER

کاربر ممتاز
یه پرسپولیسی تو جواب تایپ من گفت از افتخارات فقط میگم منم تو جوابش اونو گفتم . شما خودتونم با خودتون مشکل داریناااا اول برین یکم باهم کنار بیاین حداقل کم سوتی بدین !!! ولی درکل همه کارهای استقلال افتخاره ......
خوبی شما ؟ دقیقا کدوم سوتی رو من دادم ؟
شما میگی 4 و 7 مقدس...بعد میگی شماهام از افتخاراتتون بگین .. این یعنی 4 و 7 مقدس (!!) رو جز افتخاراتتون حساب کردین دیگه ...
منم گفتم کلا خودتونم نمیدونید چی میگید .. نه 4 تا به پرسپولیس زدید و نه 4 تا پشت سر هم بردین .. حله ؟

dzzv_13

مدیر تالار
منم گفتم کلا خودتونم نمیدونید چی میگید .. نه 4 تا به پرسپولیس زدید و نه 4 تا پشت سر هم بردین .. حله ؟
برای روشن شدن مطلب اینکه توی لیگ 4 بازی پشت سرهم باختین .. این 4 برای اون هست ;)

پرسپولیس بنظرم افتخار تیمیش در مقابل استقلال کم هست (واقعیته .. قبول کنید)
همونطور که بازیکنای پرسپولیس بیشتر اسطوره بودن در مقابل آبی ها

GAME_OVER

کاربر ممتاز
برای روشن شدن مطلب اینکه توی لیگ 4 بازی پشت سرهم باختین .. این 4 برای اون هست ;)

پرسپولیس بنظرم افتخار تیمیش در مقابل استقلال کم هست (واقعیته .. قبول کنید)
همونطور که بازیکنای پرسپولیس بیشتر اسطوره بودن در مقابل آبی ها
بشمرید کدوم بازیها رو ؟ 69 70 71 73 ..
اگه قرار باشه مساوی های بینش حساب نشه ما 5 برد پشت سر هم داریم ...

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبی شما ؟ دقیقا کدوم سوتی رو من دادم ؟
شما میگی 4 و 7 مقدس...بعد میگی شماهام از افتخاراتتون بگین .. این یعنی 4 و 7 مقدس (!!) رو جز افتخاراتتون حساب کردین دیگه ...
منظور از چهار گلهای هست ک پرسپولیس دیقه 90 از تیم های دیگه خورده ک باعث شده چهارتایی معروف شه من ک این اسمو نذاشتم!!! اینم دو نمونه اش رو من میزارم .

!!!! سپاهان در 15 سال اخیر برابر پرسپولیس بردهای زیادی را چه در اصفهان و چه در تهران کسب کرده است که گل سرسبد آنها دو برد 4 -1 بوده است.
8 خرداد 1386 و در مرحله نیمه نهایی جام حذفی ، پرسپولیس در تک بازی این مرحله با پنالتی دقیقه 64 فرزاد آشوبی از میزبان خود پیش افتاده بود و تنها 4 دقیقه با رسیدن به فینال فاصله داشت ولی یک پنالتی پرحرف و حدیث توسط محسن قهرمانی علیه پرسپولیس اعلام شد تا هادی عقیلی کار را به تساوی بکشاند و در وقت اضافه محمود کریمی مهاجم سپاهان که این روزها دستیار کرانچار محسوب می شود، با هت تریک خود عملا پرسپولیس دنیزلی را نابود کرد.
8 آذرماه سال 89 و در بازی رفت لیگ دهم پرسپولیس با هدایت علی دایی با گل دقیقه 31 تیاگو فراگا از سپاهان پیش افتاد ولی سپاهان با هدایت امیرقلعه نویی با گل های ابراهیم توره (41) هادی عقیلی(65- پنالتی) خسرو حیدری(72) و غلامرضا عنایتی(86- پنالتی) 4 گل زد تا قاطعانه ترین برد سپاهان برابر پرسپولیس در تاریخ بازی های لیگ برتر به دست بیاید. جالب اینجاست که داور این بازی هم محسن قهرمانی بود!

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
واسه کل کل و شوخی میگم جنبه داشته باشین خووو. چهار جهانی شده ،

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم پرسپولیسی ها با دیدن این مطالب دیگه چهار خودشون رو کم انکار کنن . عکسی از دوران چهارتای شدن پرسپولیس.

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
!!!!!!!!!!!!!!!!!! میگن پرسپولیسیا توهم میزنن نمیدونستم تا این حد!!!! من کجا از شما نقل قول گرفتم یه صفحه برین عقب همه چی گویا هست من یه تایپ فرستادم شما نقل قول گرفتین نظر دادین منم جوابتون رو دادم !! بعدش الان رفتین نوشتتون رو ویرایش کردین؟؟؟ البته تو جواب نقل قول شما من جواب دادم هنوز حرف اولتون هستش!! زشته بخدا درسته تیم مخالفمونین ولی به هر حال تیم ایران هستین دیگه ابرو ما رو هم نبرین !!:cool:

خانم احترام خودتون رو نگه دارید.خواهشا درست صحبت کنبد.

من از آقای dzzv_13 نفل قول گرفتم نه از شما.

هر وقت مستقیم از شما نقل قول گرفتم یعنی شما رو مخاطب خودم قرار دادم ،بعد میتونید به من جواب بدید.

برگردید عقب ببینید من از شما نقل قول گرفتم.

بالا