نمونه رتبه های قبولی در کنکور ارشد از سال 88 تا 91

وضعیت
موضوع بسته شده است.

emrah931

عضو جدید
سلام

داوطلبین ارشد جهت اطلاع از رتبه های قبولی فایل ضمیمه رو دانلود کنید.

پیوست ها

• Rotbe Arshad.zip
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

GOLDEN_ACORN

عضو جدید
ممنون دوست عزیز
ولی کاش رتبه های بالا رو هم میزدید. مثلا حول و حوش 1000 و 2000. این رتبه ها که هرچی بخوان قبول میشن

ashkannnnnn

عضو جدید
سلم خدمت دوستان گلم
تو را خدا کمکم کنید با مشخصات زیر در ارشد عمران میشه روزانه یا شبانه قبول شد؟کجا
رتبه 4106
نمره کل 3384
معدل موثر 17.77

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلم خدمت دوستان گلم
تو را خدا کمکم کنید با مشخصات زیر در ارشد عمران میشه روزانه یا شبانه قبول شد؟کجا
رتبه 4106
نمره کل 3384
معدل موثر 17.77

سلام .
اول اینکه باید هر سوال را فقط در یک تاپیک مطرح بکنید
دوم اینکه در کنکور ارشد همین سال تعداد 2052 نفر در روزانه ، 679 نفر در شبانه ، 825 نفر غیرانتفاعی و 210 نفر در پیام نور قبول میشن.
جمع 4 مورد بالا میشه 3766. اگر سهمیه خاصی ندارید گمان نمیکنم بتونید گرایش و شهر خوبی قبول بشید

آخرین ویرایش:

emrah931

عضو جدید
سلم خدمت دوستان گلم
رتبه 4106
نمره کل 3384
معدل موثر 17.77

سلام

شما شبانه یا غیرانتفاعی قبول میشید.و اگر مرحله اول نشد در تکمیل ظرفیت حتما قبول خواهید شدالبته با تاثیر معدلتون :gol:

ashkannnnnn

عضو جدید
سلا میگم معدل را در گزینش نهایی ارشد تاثیر میدن؟ یا قبلا دادن ؟
نحوه تاثیر چجوریه؟

ashkannnnnn

عضو جدید
میگن پارسال پارسه با 4100 در روزانه باهنر کرمان سازه قبولی داده چطوریه؟

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگن پارسال پارسه با 4100 در روزانه باهنر کرمان سازه قبولی داده چطوریه؟

نمیدونم والا.... حرف های زیادی هست اما باید رو اعداد و ارقام نظر داد. شما کارنامه اونو دیدید؟ شاید سهمیه ای چیزی داشته ..

ashkannnnnn

عضو جدید
راستم میگید باید رو اعداد و ارقام حرف زد....
ما هم انتخاب رشته هم روزانه زدیم هم شبانه ولی هر چی خدا بخواد. انشالله که هیچ امیدواری نا امید نشه....
شما از سازه های هیدرولیکی شهرکرد فرق نمیکنه روزانه یا شبانه اطلاعی ندارید؟در مورد رتبه

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستم میگید باید رو اعداد و ارقام حرف زد....
ما هم انتخاب رشته هم روزانه زدیم هم شبانه ولی هر چی خدا بخواد. انشالله که هیچ امیدواری نا امید نشه....
شما از سازه های هیدرولیکی شهرکرد فرق نمیکنه روزانه یا شبانه اطلاعی ندارید؟در مورد رتبه

من عقیده دارم باید واقع بینانه باشیم. من خودم عاشق راهم ولی گمون نکنم بتونم جای خوبی قبول شم. باید ببینیم چی میشه.
انشاء الله هر جایی که می خواین قبول شین.
نه متاسفانه از شهرکرد خبری ندارم.

emrah931

عضو جدید
نحوه تاثیر چجوریه؟

سلام

معدل در گزینش نهایی تاثیر داره نه در رتبه.اگر دقت کرده باشید در کارنامه اولیه و هنگام انتخاب رشته شما میتونستید معدلتون رو در صورت اشتباه ویرایش کنیدو این خود گویای این مطلب هست که معدل در گزینش نهایی تاثیر داره و به احتمال زیاد شما شبانه قبول خواهید شد .امیدوارم شما هم جزو دانشجوهای ارشد سال 92 باشید:gol:

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
میگم راستی ظرفیت دانشگاهها چه تغییری کرده؟

سلام .
اول اینکه باید هر سوال را فقط در یک تاپیک مطرح بکنید
دوم اینکه در کنکور ارشد همین سال تعداد 2052 نفر در روزانه ، 679 نفر در شبانه ، 825 نفر غیرانتفاعی و 210 نفر در پیام نور قبول میشن.
جمع 4 مورد بالا میشه 3766. اگر سهمیه خاصی ندارید گمان نمیکنم بتونید گرایش و شهر خوبی قبول بشید

اعداد بالا رو خودم شمردم. مال امساله. از سالهای پیش خبر ندارم اما میتونی دفترچه شماره 2 سال پیش رو دانلود کنید و یه نگاه بندازید.
البته بعضی از سایتها هم اومدن این کارو کردن و به طور خلاصه امار دادن. یه سرچ تو اینترنت بکنی میتونی مطالب خوبی پیدا کنید.

mahian90

عضو جدید
کاربر ممتاز
نحوه تاثیر چجوریه؟

تا اونجایی که من میدونم تاثیرش تو نمره نهایی و رتبه بوده

راجب تاثیر معدل همونطور که گفتم خاطرم نمیاد در دفترچه یا اطلاعیه های سازمان سنجش گفته باشه که معدل در رتبه تاثیر داره یا در قبولی و فقط گفته گزینش نهایی 20 درصد معدل و 80 درصد نمره آزمون هستش.

اینکه من گفتم معدل تو نمره کل تاثیر داره برای اینکه تو کارنامه آزمون آزمایشی سازمان سنجش نوشته بود

karname.JPG

emrah931

عضو جدید
من معدلم 17.77 دوستم هم 17.22 فکر میکنید چقد تاثیر داره؟

بستگی به این داره که مدرکت از کدوم دانشگاه گرفته باشی.چون سازمان سنجش دانشگاه ها رو رتبه بندی کرده اینکه سراسری باشه یا غیرانتفاعی یا آزاد باهم فرق میکنه یعنی معدل 17 دانشگاه سراسری با 17 دانشگاه آزاد فرق میکنه البته یه مقدار خیلی کمی. در هر صورت معدل شما 17 هست و جزو معدل الف محسوب میشه و تاثیرش در گزینش نهایی مطلوبه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا