..:: پاسخ به سوالات Word , Excel , PowerPoint , Outlook::..

ئدز

عضو جدید
فایل به صورت زیر اما یه مشکل این که با محور افقی که زمان 30 تا باشه اما 80 تاس مشکل چیه؟

سلام سوال من جواب نداره؟وقتی تک تک رسم می کنم درسته اما 6تا باهم حتی 3 تا 3تا هم رسم میکنم درست نمی شه چرا؟بعد محور افقی من تا 30 اما با رسم میده 80 چرا؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام سوال من جواب نداره؟وقتی تک تک رسم می کنم درسته اما 6تا باهم حتی 3 تا 3تا هم رسم میکنم درست نمی شه چرا؟بعد محور افقی من تا 30 اما با رسم میده 80 چرا؟

سلام
شما احتمالا وقتي همه رو با هم ميگيرين، سيستم سطر و ستون رو اشتباه در نظر ميگيره. شما عددهاتون رو ستوني كنيد ببينين بازم اين مشكل هست؟

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
فایل به صورت زیر اما یه مشکل این که با محور افقی که زمان 30 تا باشه اما 80 تاس مشکل چیه؟

این مشکل برای این پیش اومده که ستون اول رو در نظر گرفته و با ستون های بعدی رسم می کنه ... شما بهتره هر نمودار رو جدا رسم کنی و بعد همشون رو توی یک نمودار کپی کنی .. اینطوری درست میشه ...

ebi2020560

عضو جدید
سلام
یه مشکلی توی ورد دارم این هست که مثلا یه دایره میکشیم به قطر دو اینچ ومیخواهیم پرینت بگیریم اما میخوایم در صفحه A4 به تعداد ده عدد از این دایره کنار هم پرینت بگیریم چه باید بکنیم؟؟؟؟

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
یه مشکلی توی ورد دارم این هست که مثلا یه دایره میکشیم به قطر دو اینچ ومیخواهیم پرینت بگیریم اما میخوایم در صفحه A4 به تعداد ده عدد از این دایره کنار هم پرینت بگیریم چه باید بکنیم؟؟؟؟

سلام. چيزي كه شما ميخواين امكانش نيست.
شما دو راه دارين.
1- هر چند تا شكل كه لازم دارين داخل يه صفحه طراحي كنيد
2- چند صفحه درست كنيد و داخل هر صفحه يك شكل طراحي كنيد. موقع پرينت گزينه pages per sheet رو تنظيم كنيد

راه اول پيشنهاد منه

takmemar

عضو جدید
سلام دوستان
من تو شماره گذاری صفحه ها و عکسام تو ورد مشکل دارم!
وقتی میخوام شماره صفحه یا شماره عکسامو تو caption بذارم و تیک includ chapter number میزنم، ارور میده که chapter number نداری! نمیدونم چطوری میتونم chapter number بذارم؟!

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام دوستان
من تو شماره گذاری صفحه ها و عکسام تو ورد مشکل دارم!
وقتی میخوام شماره صفحه یا شماره عکسامو تو caption بذارم و تیک includ chapter number میزنم، ارور میده که chapter number نداری! نمیدونم چطوری میتونم chapter number بذارم؟!

سلام. شما بايد از قسمت multilevel list اقدام به chapter سازي بكنيد. قبلش هم حتما بايد heading بندي كرده باشيد. سر تيتر هاي اصلي رو heading 1 و بقيه رو به ترتيب رو ساير heading ها تنظيم كنيد

takmemar

عضو جدید
سلام. شما بايد از قسمت multilevel list اقدام به chapter سازي بكنيد. قبلش هم حتما بايد heading بندي كرده باشيد. سر تيتر هاي اصلي رو heading 1 و بقيه رو به ترتيب رو ساير heading ها تنظيم كنيد

ممنون
میشه بیشتر توضیح بدین؟ multilevel list کجاست؟!
هدینگ بندی کردم...

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی از کمکتون
یه سوال دیگه ام دارم: من یه متن زیر نویس دار رو تو متن خودم کپی کردم، الان شماره زیر نویسها توی صفحه م درسته ولی تو زیر نویس بهم ریخته!!

معمولا اين مشكل وقتي پيش مياد كه زير نويس تو همون صفحه جا نميشه و به صفحه بعد كشيده ميشه. با enter و چيزاي ديگه يكم فاصله ايجاد كنيد تا زيرنويس تو صفحه خودش بيفته

SEMINAR

کاربر فعال
سلام. من یه سوال فوری دارم:
من میخوام یه جدولی با 15ستون و 8ردیف در ورد ایجاد کنم. باید چه بکنم؟؟ مرحله به مرحله بگید.
خودم میدونم باید برم تو تب table و عدد سط و ستون رو بدم ولی با کادر ها و کوچک و بزگ گزدن اونا مشکل دارم. هر جوری میکنم تو یه صفحه جا نمیگیره و بهم میریزه.باید چه بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

masoodxl

عضو جدید
سلام
جناب قاسمیان معمولاً برای ارائه تحقیق دانشجویی که به استاد تحویل میدهند،از چه فونتی استفاده میکنند؟؟؟آیا میشه از فونت نستعلیق استفاده کرد؟؟؟
چند نمونه بسم الله برای اول صفحه تحقیق لطفاً برام قرار بدین.متشکرم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام. من یه سوال فوری دارم:
من میخوام یه جدولی با 15ستون و 8ردیف در ورد ایجاد کنم. باید چه بکنم؟؟ مرحله به مرحله بگید.
خودم میدونم باید برم تو تب table و عدد سط و ستون رو بدم ولی با کادر ها و کوچک و بزگ گزدن اونا مشکل دارم. هر جوری میکنم تو یه صفحه جا نمیگیره و بهم میریزه.باید چه بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام.
بعد از ساختن جدول از قسمت table tools تب layout گزينه height ميتونين ارتفاع رو تنظيم كنيد. اگه بازم نتونستين از تب page layout قسمت margin گزينه narrow رو انتخاب كنيد

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
جناب قاسمیان معمولاً برای ارائه تحقیق دانشجویی که به استاد تحویل میدهند،از چه فونتی استفاده میکنند؟؟؟آیا میشه از فونت نستعلیق استفاده کرد؟؟؟
چند نمونه بسم الله برای اول صفحه تحقیق لطفاً برام قرار بدین.متشکرم

سلام. معمولا از نازنين يا زر استفاده ميشه.
اصلا نستعليق توصيه نميشه
براي بسم الله هم تو سايت تبيان قسمت دانلود سرچ كنيد. يه پك 128 تايي عكس بسم الله داره

masoodxl

عضو جدید
سلام
چناب قاسمیان ببینید این فایل چه مشکلاتی داره؟؟؟
با تشکر فراوان

پیوست ها

• New Microsoft Office Word Document.rar
    29.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

masoodxl

عضو جدید
سلام
یه pdf رو چجوری تبدیل به word کنم؟؟؟
آموزشش رو لطقاً ذکر کنید.متشکرم

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
چناب قاسمیان ببینید این فایل چه مشکلاتی داره؟؟؟
با تشکر فراوان

ترتيبشو بايد اصلاح كنيد. ساختارش رو هم بايد از خود دانشگاهتون بپرسين كه چي ميخواد چي نميخواد با چه فونت و اندازه اي

سلام
یه pdf رو چجوری تبدیل به word کنم؟؟؟
آموزشش رو لطقاً ذکر کنید.متشکرم

سرچ كنيد. مطلب در اين مورد زياده

masoodxl

عضو جدید
ترتيبشو بايد اصلاح كنيد. ساختارش رو هم بايد از خود دانشگاهتون بپرسين كه چي ميخواد چي نميخواد با چه فونت و اندازه اي
ترتیب رو چجوری باید حفظ کنم؟؟؟

سرچ كنيد. مطلب در اين مورد زياده
ترتیبش رو چجوری باید حفظ کنم؟؟؟
یه نرم افزار معرفی کنید.مرسی

masoodxl

عضو جدید
سلام
در موقع تبدیل word به pdf ارور دریافت میکنم!!!
قبلاً این سوال رو ازتون پرسیدم،ولی الان او پست رو پیدا نمیکنم!!!
لطفاً راهنمایی بکنید.با سپاس

masoodxl

عضو جدید
سلام
این گزینه موقع پرینت گرفتن چه مفهومی داره؟؟؟
اگر تیک رو بزنیم چه اتفاقی میافته؟؟؟؟
برای شروع این گزینه به طور اتوماتیک تیک دار هست یا نه؟؟؟مرسی
collate

امیرحسین.

اخراجی موقت
سلام
این گزینه موقع پرینت گرفتن چه مفهومی داره؟؟؟
اگر تیک رو بزنیم چه اتفاقی میافته؟؟؟؟
برای شروع این گزینه به طور اتوماتیک تیک دار هست یا نه؟؟؟مرسی
collate
سلام
بطور اتوماتیک تیک دار هست.
اگر تیک دار باشه طبق تصویر کنارش که مشخصه در صورت فایل چند صفحه ای رو بخاید بیشتر از یک چاپ ازش بگیرید اول صفحه اول تا آخر را چاپ میکند بعد چاپ بعدی را انجام میدهد.
اما در صورت تیک دار نشدن اول صفحه اول را به تعداد خواسته شده چاپ میکند بعد صفحه دوم و ....

تغییرزبان kmplayer

تغییرزبان kmplayer

سلام زبان kmplayer من چینی شده چه جوری اونوبه فارسی تبدیل کنم لصفابه صورت ویدئویی نشون بدید.تشکر

masoodxl

عضو جدید
سلام
چگونه در این فایل متنم رو در تمام صفحه پوشش بدم؟؟؟الان توی این فایل پایین صفحه خالی هست!!!با سپاس

پیوست ها

• New Microsoft Office Word Document (2).rar
    9.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0