کلوپ آبیدلان.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]حضور کادرفني تيم ملي درتمرينات تيم استقلال[/h]
[h=2]کادر فني تيم ملي در تمرينات تيم استقلال حاضر شدند.[/h]

سيموئز، دن‌گاسپار و مارکار آقاجانيان سه تن از اعضاي کادر فني تيم ملي بعد از ظهر امروز با حضور در تمرينات تيم استقلال تمرينات اين تيم را زير نظر گرفتند.

به گزارش فارس،سيموئز در حاشيه اين ديدار گفت: من سال گذشته هم به کمپ استقلال آمدم هيچ چيز تغيير نکرده اما کيفيت زمين چمن کمپ استقلال بهتر شده است.

در ادامه امير قلعه‌نويي سرمربي تيم استقلال و ساير اعضاي کادر فني استقلال با ديدن سيموئز و ساير اعضاي کادر فني استقلال به سمت آنها آمدند و حضورشان در تمرين استقلال را خوش‌آمد گفتند.

قلعه‌نويي خطاب به کادر فني تيم ملي گفت: تيم ملي با هدايت کادرفني به جام جهاني صعود کرد ولي قبل از صعود تيم ملي به جام جهاني بيشتر به تمرينات ما مي‌آمديد و الآن کمتر مي‌آييد. اعضاي کادر فني تيم ملي فرا رسيدن عيد سعيد فطر را به اعضاي کادر فني استقلال تبريک گفتند.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
کربکندي:رحمتي بايد حواشي را کنار بگذارد

دروازه بان پيشين تيم ملي فوتبال ايران گفت::اميدوارم رحمتي از بي تفاوتي دور شود و فرصت حضور در جام جهاني را مغتنم بشمارد.

رسول کربکندي پيرامون اينکه درباره مهدي رحمتي عنوان کرده بود نمي داند چرا اين دروازه بان يقه پيراهنش را در فصل جديد ليگ برتر بالا زده است اظهار داشت:از ديد من دروازه بان استقلال بايد در اين فصل حساس و سرنوشت ساز همه تمرکزش را روي کارش بگذارد تا بتواند افکار عمومي و جامعه را متقاعد کند که به کي روش فشار بياورند تا او به تيم ملي دعوت شود.

به گزارش اوج نيوز،وي ادامه داد:من به شخصه به رحمتي علاقه دارم اما از ديد من او بايد در بحث رفتاري متين تر عمل کند و به ظاهرش اهميت بدهد.من هم در بحث هاي فني پيگير بازي رحمتي هستم و هم روي مسائل غيرفوتبالي او حساسيت دارم.افتخار حضور در جام جهاني موضوعي نيست که به سادگي به دست بيايد و رحمتي هم نبايد نسبت به اين مساله بي تفاوت باشد.اين گل هايي که رحمتي در سه بازي اخير خورده است نشان از اين دارد که او نسبت به جايگاهش کمي بي تفاوت شده است و اين آفت بزرگي براي يک بازيکن باتجربه محسوب مي شود.

سرمربي پيشين تيم هاي سپاهان و ذوب آهن با اشاره به اينکه رحمتي در مسابقات امسال بازوبند کاپيتاني تيمش را هم بر بازو بسته است گفت:کاپيتان يک تيم خودش بايد يک تيم باشد.انتظارات از کاپيتان يک تيم بسيار بالاست.کاپيتاني فقط در ميدان نيست و در اين مساله محرم نويدکيا بهترين الگو براي سايرين مي تواند باشد.همه مي دانيم بازيکنان سپاهان نسبت به محرم چه علاقه دارند و او را مثل برادرشان دوست مي دارند.اگر کاپيتان يک تيم پراشتباه ظاهر شود و در تيم قبولش نداشته باشند هم براي خود و هم تيمش مشکلاتي به وجود مي آيد.

کربکندي خطاب به دروازه بان استقلال افزود:اميدوارم رحمتي از بي تفاوتي دور شود و فرصت حضور در جام جهاني را مغتنم بشمارد.او بايد از حواشي را کنار بگذارد و کاري کند که از ديد جامعه و افکار عمومي ملي پوش باشد.من اطمينان دارم او با ارائه بازي هاي خوب مي تواند دوباره ملي پوش شود.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز

بار الها
برمحمد و آل او رحمت آور
وبه دوستی ارزشمندت ،نامورم فرما
راه درست هدایت را فرارویم قرار ده
در فراخی روزی آزمایشم مکن
به کرامت زندگی خوشی نصیبم فرما
تا در برداشتن بار معاش به سختی نیفتم
مرا از اسراف باز دار
روزیم را از تلف شدن نگاهدار
داراییم را با برکت دادن فراوان کن
در انفاق ، راه درست و نیک بخشش را نصیبم فرما

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

بار الها
برمحمد و آل او رحمت آور
وبه دوستی ارزشمندت ،نامورم فرما
راه درست هدایت را فرارویم قرار ده
در فراخی روزی آزمایشم مکن
به کرامت زندگی خوشی نصیبم فرما
تا در برداشتن بار معاش به سختی نیفتم
مرا از اسراف باز دار
روزیم را از تلف شدن نگاهدار
داراییم را با برکت دادن فراوان کن
در انفاق ، راه درست و نیک بخشش را نصیبم فرما

:w27:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلن اعصاب نداریا:biggrin:
نه اعصاب دارم.......اصلا مشکلی نیست ولی همون حسی که به سعید پلیمر دست داد داره به منم دست میده که باز برم..........
فکر کنم خیلیا هستند که دوست ندارند من اینجا باشم..........
ولی من فعلا هستم چون بهم اثبات نشده.........

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه اعصاب دارم.......اصلا مشکلی نیست ولی همون حسی که به سعید پلیمر دست داد داره به منم دست میده که باز برم..........

این حرفا چیه موندن شما و آقا سعید خیلیم مهمه شما از بزرگای کلوپین شما نباشین ک هیچی سرجاش نیست....:(

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:
من دوست دارم مجيدم:D:gol:
:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
این حرفا چیه موندن شما و آقا سعید خیلیم مهمه شما از بزرگای کلوپین شما نباشین ک هیچی سرجاش نیست....:(
مرسی مهنا خانم.......شما لطف دارید........من برای خودم ناراحت نیستم.........یعنی برام مهم نیست من اون کسایی رو که می خواستم برای خودم از این کلوپ انتخاب کردم.......
من همه پست ها رو می خونم.........از رفتاری که با سعید پلیمر شد من واقعا ناراحت شدم.........خیل بی رحمانه با یه آبیدل رفتار شد........امیدوارم بر گرده...........
من دوست دارم مجيدم:D
تو که گلی محسنم.........بحث تو با بقیه جداست........خودت که میدونی.........پیش ما پروندت جداست..........

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی مهنا خانم.......شما لطف دارید........من برای خودم ناراحت نیستم.........یعنی برام مهم نیست من اون کسایی رو که می خواستم برای خودم از این کلوپ انتخاب کردم.......
من همه پست ها رو می خونم.........از رفتاری که با سعید پلیمر شد من واقعا ناراحت شدم.........خیل بی رحمانه با یه آبیدل رفتار شد........امیدوارم بر گرده...........

واقعن!!!!خوش ب حالشون......
من متوجه رفتارا با آقا سعید نشدم آخه هروقت میام چی بشه ک بزنم پستارو بخونم وگرنه همون صفحه آخرو باز میکنم.........توهین شده بهشون؟؟

آخرین ویرایش:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو که گلی محسنم.........بحث تو با بقیه جداست........خودت که میدونی.........پیش ما پروندت جداست..........

بگو ببينم چي شده پسر؟

هر جا خواستي اينجا...خصوصي...عصن هر جا ك خواستي

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعن!!!!خوش ب حالشون......
من متوجه رفتارا با آقا سعید نشدم آخه هروقت میام چی بشه ک بزنم پستارو بخونم وگرنه همون صفحه آخرو باز میکنم.........توهین شده بهشون؟؟
خوش به حال من چون ارتباط با اونا برای من گنجه..........حالا بگذریم.........
بله من دیدم سعید پیام داده........همه با هم صحبت کردن.......ولی کسی جواب سعید رو نداد........اونم ناراحت شد گفت من رفتم..........
من چون دائم پای نت هستم...... دائما پیج کلوپ بازه همه صفحات رو می خونم ولی زیاد پست نمی دم که همش حرفای من نباشه صحبت های بقیه دوستان هم دیده بشه........
بگو ببينم چي شده پسر؟

هر جا خواستي اينجا...خصوصي...عصن هر جا ك خواستي
مرسی محسن جان تو پروفت دلیل ناراحتی شخصیم رو گفتم..........ولی واقعا ناراحتیم واسه سعید و بی تو جهیه که بهش شد..........
بینم پسر تو داری میری.........این دم آخریم همش شدی سنگ صبور ما...........خیلی آقایی.........ایشالا به خیر و خوشی بریو زود برگردی.........که دیگه با ذئق بخندی نه با زور..........

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله من دیدم سعید پیام داده........همه با هم صحبت کردن.......ولی کسی جواب سعید رو نداد........اونم ناراحت شد گفت من رفتم..........
من چون دائم پای نت هستم...... دائما پیج کلوپ بازه همه صفحات رو می خونم ولی زیاد پست نمی دم که همش حرفای من نباشه صحبت های بقیه دوستان هم دیده بشه........

مرسی محسن جان تو پروفت دلیل ناراحتی شخصیم رو گفتم..........ولی واقعا ناراحتیم واسه سعید و بی تو جهیه که بهش شد..........
بینم پسر تو داری میری.........این دم آخریم همش شدی سنگ صبور ما...........خیلی آقایی.........ایشالا به خیر و خوشی بریو زود برگردی.........که دیگه با ذئق بخندی نه با زور..........

فدات پسر گل

اق سعيدم درستش ميكنيم غصه نخور عمدي در كار نبوده

زوري نيست باو دم اخري بهتر خندم مياد:D

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایشالا ک عمدی درکار نبوده....آقا سعیدم ب بزرگواری خودشون بچه هارو ببخشن و برگردن پیشمون...

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فدات پسر گل

اق سعيدم درستش ميكنيم غصه نخور عمدي در كار نبوده

زوري نيست باو دم اخري بهتر خندم مياد:D

آقایی دادوووووووووووووو
ان شالله چ.ن اگه تا آخر هفته نیاد منم به نشانه اعتراض تابرگشتش اینجا رو ترک میکنم............
محسنم داری خل میشی دم آخریه..............خخخخخخخخخخخ
ایشالا زود بر میگردی............

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقایی دادوووووووووووووو
ان شالله چ.ن اگه تا آخر هفته نیاد منم به نشانه اعتراض تابرگشتش اینجا رو ترک میکنم............
محسنم داری خل میشی دم آخریه..............خخخخخخخخخخخ
ایشالا زود بر میگردی............

بذار برم بعد بگو ايشالا زود برگردي:d

هاع خل شدم رفت :دي

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
بذار برم بعد بگو ايشالا زود برگردي:d

هاع خل شدم رفت :دي
ایشالا نرفته برت گردونن..........بگم این خله رو بفرستین همون جا که اومده باز میای پیش خودمون............محسن برگردی قل میدم برات زن بستونم..........خخخخخخخخخخ
نه تو خل بودی..........واسه همین خل بازیاته دوست داریم خله.........
من رفتم دیگه شب بخیر.........

paradise94

عضو جدید
این حرفا چیه میزنی :surprised:
درمورد احساسات ک تیرماهی ها کلن 1دقیقه شادن 1دقیقه ناراحت جدی نگیر:biggrin:

Old Architectur

عضو جدید

چی شده مجید؟عکس بده جنازه تحویل بگیر عزیز....:smile:

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز

وا، آقا مجید!! چی شده؟ چرا یکی یکی داره یه حسایی بهتون دست میده:surprised: ؟؟ خب شما بهش دست ندید:D .
این حرفا چیه می زنید؟ این کارا چیه میکنید؟
میخواید دشمن شاد شیم؟:razz:؟؟!!!
نمیشه که شماها نباشید:mad:...... (شما، مهندس سعید و ... )

Old Architectur

عضو جدید
وا، آقا مجید!! چی شده؟ چرا یکی یکی داره یه حسایی بهتون دست میده:surprised: ؟؟ خب شما بهش دست ندید:D .
این حرفا چیه می زنید؟ این کارا چیه میکنید؟
میخواید دشمن شاد شیم؟:razz:؟؟!!!
نمیشه که شماها نباشید:mad:...... (شما، مهندس سعید و ... )

تازه ساوه هم چند روزه نیس:cool:اینجا چه خبره؟