زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی!

baran92

عضو جدید

خدای مهربانم
گاهی دنیایم آنقدر کوچک می شود که صدای تیک تاک ساعت،پتکی میشود به سنگینی یک لحظه انتظار...
چشم دوخته ام به هر سه تای این عقربه ها،گوش سپرده ام به دنگ دنگ این دایره ی انتظار...
نکند جوجه ی ساعتی خوابش برده باشد؟؟؟!!!...
اما به حرمت تمام ثانیه های پرعشقی که با حرکت هر عقربه،تیک زدی،بار انتظار این روزها را هر چه قدر سنگین به جان میخرم،دوست دارم این ثانیه های پربار را...بیهوده که بگذرانم،غرور لحظه هایم را شکسته ام...
از دیروزهایی که به تو سپردم تا فرداهایی که به نگاهت گره زدم،یک دنیا آرامش ست...
با تو که باشم،آسوده ام...آسوده ام که همانند ما نیستی،عشق تو ساعتی نیست...
هر روز عشقی در گنجینه ی دل جا میدهی،بی آنکه از سهم فرداهایم کم کنی،نه چون من که حتی در یک ثانیه مکث شادی،حرمت این عشق را بارها شکسته ام!!!...
آری آسوده ام،با تو لحظه هایم پر وزن تر از این انتظارند،وزنی به سنگینی یک عشق...
ساعتم را کوک نمیکنم دیگر...دیگر پا به پای عقربه ها نمی روم،عشق پا به پای من ست...
هر وقت خواستید تند بروید،کند بروید،اصلأ بایستید،بیمی نیست..عشق پا به پای من ست...

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
می بخشم!

اللهم غشّنی ...

اون مال فرداست ! :biggrin:

دعای روز بیست و نهم

بسم الله الرحمن الرحیم

اللهمّ غَشّنی بالرّحْمَةِ وارْزُقْنی فیهِ التّوفیقِ والعِصْمَةِ وطَهّرْ قلْبی من غَیاهِبِ التُّهْمَةِ یا رحیماً بِعبادِهِ المؤمِنین.

خدایا بپوشان در آن با مهر و رحمت و روزى كن مرا در آن توفیق و خوددارى و پاك كن دلم را از تیرگیها و گرفتگى‌هاى تهمت اى مهربان به بندگان با ایمان خود.

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی آلزایمر گرفتم ؟ :w20:

امروز چه دعایی خوندیم :w05:

اللهم غشنی !!!! :w22: خاک وچوک !

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ااز هیاهوی واژه ها خسته ام
من سکوتم را
از اوراق سپید آموختم
آیا سکوت
روشن ترین واژه ها نیست؟
همیشه در خلوت
مرگ را مجسم دیده ام
آیا مرگ
خونسرد ترین واژه ها نیست؟
تا چشم گشودم
از چشم زندگی افتادم
شبی-شاید امشب-
زیر نور یک واژه خواهم نشست
نام خونسرد معشوقه ام را
بر حواس پنج گانه ام
خال خواهم کوفت.
و هم زمان
پایین آخرین برگ خاطراتم
خواهم نوشت:
پـــــــــایــــــــــــا ن...

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز

تا حالا دقت کرده بودین مهندس مانی ، دائم الآنلاین می باشند ؟ فکر کنم وقتی پای سیستم نباشه هم صفحه باشگاهو باز میزاره که امتیازش کم نشه :D

همش تو نخ اون شیش تا مربع زردشم بدجوری حسودیم میشه !

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
تا حالا دقت کرده بودین مهندس مانی ، دائم الآنلاین می باشند ؟ فکر کنم وقتی پای سیستم نباشه هم صفحه باشگاهو باز میزاره که امتیازش کم نشه :D

همش تو نخ اون شیش تا مربع زردشم بدجوری حسودیم میشه !

سلام

منم میخواستم همینو بگم

فکر کنم نت مجانی کشف کرده ان
:D

لیمویی

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر : می دونی فردا عمل قلب دارم پسر: اره عزیزم دختر :منتظرم میمونی؟ پسر رویش را به سمت پنجره کرد تا دختر اشکهایش را نبیند و گفت منتظرت میمونم دختر:دوستت دارم بعد از عمل دختر داشت به هوش می امد به ارامی چشم باز کرد و نام پسر رو زمزمه کرد پرستار :اروم باش تو باید استراحت کنی دختر:ولی اون کجاست؟گفت که منتظرم میمونه،به همین راحتی گذاشت و رفت؟ پرستار در حالی ک سرنگ ارام بخش رو درسرم دخنر خالی کرد گفت میدونی کی قلبش رو به تو هدیه کرده؟ دختر به یاد پسر افتاد و اشک از دیده گانش جاری شد.آخه چرا؟ پرستار:شوخی کردم بابا!رفته دستشویی الان میاد.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

همش تو نخ اون پنج تا مربع زردشم بدجوری حسودیم میشه !

سلام خوبی عیدتون مبارک امیدوارم یعنی ارزو می کنم همیشه لحظات زندگی تون عید باشه

نه تنها اون مربع های زرد بلکه اون مربع های سبز هم تقدیم به شما

BISEI

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر : می دونی فردا عمل قلب دارم پسر: اره عزیزم دختر :منتظرم میمونی؟ پسر رویش را به سمت پنجره کرد تا دختر اشکهایش را نبیند و گفت منتظرت میمونم دختر:دوستت دارم بعد از عمل دختر داشت به هوش می امد به ارامی چشم باز کرد و نام پسر رو زمزمه کرد پرستار :اروم باش تو باید استراحت کنی دختر:ولی اون کجاست؟گفت که منتظرم میمونه،به همین راحتی گذاشت و رفت؟ پرستار در حالی ک سرنگ ارام بخش رو درسرم دخنر خالی کرد گفت میدونی کی قلبش رو به تو هدیه کرده؟ دختر به یاد پسر افتاد و اشک از دیده گانش جاری شد.آخه چرا؟ پرستار:شوخی کردم بابا!رفته دستشویی الان میاد.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام استاد خوبی عیدتون مبارک

نت مجانی هم مگه داریم

سلام بر شما

ممنون از تصویر زیباتون

بله که داریم

مثلا

اخوی من وقتی میان منزلمون
میپرسن: نت داری
منم میگم بله قابل شما رونداره
میگن چندتا کار اداری
.
.
.
.
.
.
.
ساعت میشه 12 ونیم شب

هنوز کار اداری
.
.
.

به این میگن نت مجانی :D

البته یادشون میره حافظه رو پاک کنند بعدش من متوجه میشم تمام کارها!!!!!!!!!! اداری بوده:biggrin:

orkidehm

مدیر تالار زیست شناسی
مدیر تالار
با سلام
پیشاپیش عید همگی مبارک :)
مدیر هم داره خونه تکانی شدیدی انجام میده این هم سندش :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:
.
.
.
.
.
.
.

مدیرنمونه که میگن همینه ها.:biggrin:فکرکنم دراوج خشونت بسرمیبردن:D

جاسوسی می کنی؟!!

جاسوسی چیه؟شفاف سازی کردن.(چقدرخوبه دست بعضیاروشده ها):thumbsup2:

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

سلام بر شما

ممنون از تصویر زیباتون

بله که داریم

مثلا

اخوی من وقتی میان منزلمون
میپرسن: نت داری
منم میگم بله قابل شما رونداره
میگن چندتا کار اداری
.
.
.
.
.
.
.
ساعت میشه 12 ونیم شب

هنوز کار اداری
.
.
.

به این میگن نت مجانی :D

البته یادشون میره حافظه رو پاک کنند بعدش من متوجه میشم تمام کارها!!!!!!!!!! اداری بوده:biggrin:

دقیقا وکاملا باهاتون موافقم زدید به هدف

بالا