کلوپ آبیدلان.

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
کمیته انضباطی
برا اینکه تماشاگرا به داور فحش دادن........
عاقا نامردیه!!!!!!!!1داور که ما رو بازوند تازه حالا ی امتیازم از ما کم کردن!!!!!!!!!!!!!
اَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَاَ

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]فتح الله زاده:نامه ای به فیفا می نویسیم و اعلام می کنیم فدراسیون باشگاه ها را تحت فشار گذاشته/اگر مرد هستند تا آخر لیگ امتیاز کسر کنند[/h]
مدیرعامل باشگاه استقلال گفت:علیه ما هر کاری که می خواهند انجام می دهند.
علی فتح الله زاده در گفت و گو با اوج نیوز در خصوص کسر امتیاز از استقلال و مسایل دیگر باشگاه به سوالات پاسخ داد که در ذیل می آید.

از استقلال امتیاز کسر شد اما برخی از کارشناسان می گویند به خاطر فحاشی نباید از تیمی کسر امتیاز شود؟

من حرفم این است که اگر قرار بر کسر امتیاز است باید در مورد همه تیمها اعمال شود.روندی که کمیته انضباطی در پیش گرفته اصلا درست نیست.چرا به صورت ناگهانی این کار را کرده اند؟چرا از هفته اول که علیه ما در تبریز شعار دادند کاری صورت نگرفت؟این عدالت است؟

آقای قلعه نوعی هم می گفت چرا به خاطر تشویق جباری یک امتیاز به استقلال ندادند؟

بله،این که سخت تر بود.اصلا عیب ندارد.هر تیمی که فحاشی کرد از آن تیم امتیاز کسر کنند.به نظر شما شدنی است؟آقایان دارند لیگ را می ریزند به هم.مگر بیخود است که هر کسی برای خودش تصمیم بگیرد و به خاطر زوری که دارد علیه تیمها شمشیر بکشد؟

فوتبال یک ورزش گروهی است که تصمیمیاتش هم باید گروهی باشد.اصلا کمیته انضباطی مجوز هیئت رییسه را گرفته که این کار را کرده؟این جور کارها باید در مجمع به مشورت گذاشته شود نه اینکه سرخود هر کاری که خواستیم انجام دهیم.

حالا واکنش شما چیست؟

من عضو مجمع فدراسیونم و در حال مشورت با همکارانم هستم تا نامه ای را به امضا برسانیم و اگر لازم شد آن را به فیفا بدهیم و اعلام کنیم که اینجا فدراسیون باشگاه ها را تحت فشار گذاشته.آخر این که نمی شود.هر کاری که می خواهند انجام می دهند و به خواسته ما بی توجه اند.آن قدر به ما فشار می آورند و حق کشی می کنند که خسته امان کرده اند.
به استیناف هم اعتراض می برید؟
قطعا.آیا نباید از قبل هشدار می دادند که از فلان هفته این قانون اجرا می شود؟اگر مرد هستند تا آخر این رویه را ادامه دهند.باید تا آخرش بروند.تا آخر لیگ.گفته اند دفعه بعد 2 امتیاز کسر می کنند؟مرد باشند و این کار را بکنند.به چه چز این فوتبال دل خوش کنیم؟داور دو پنالتی ما را نمی گیرد،کمیته انضباطی فدراسیون امتیاز از مکا کسر می کند.ایبن که نمی شود.کسی که این تصمیم را گرفته عواقبش را هم در نظر بگیرد.

آپارتمان خود را هم که داده اید به حنیف؟

چه کنیم.پول می خواست و مجبور شدیم.

این طوری همه اموالتان را از دست می دهید؟

چاره چیست.در گذشته چه داشتیم و حالا چه داریم.چیزی برایم نمانده.
اما پول آندو را ندادید.

بله.او حق دارد که ناراحت باشد.قرار بود پول از جایی برسد که خورد به مراسم تحلیف.پول آندو را امروز و فردا از جایی جور می کنیم و می دهیم به او.

راستی در مراسم تحلیف هم حضور داشتید؟

بله از ما دعوت شده بود.چند چهره ورزشی و هنری هم در مراسم حضور داشتند.امیدوارم وزیر جدید به داد دو باشگاه بزرگ کشور برسد.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]نصیرزاده:کسر امتیاز به خاطر فحاشی در هیچ کجای جهان وجود ندارد/آیین نامه را اشتباه نوشته اند[/h]
نصیرزاده می گوید تنها برای شعارهای نژاد پرستانه می توان از تیمی امتیاز کسر کرد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛هوشنگ نصیرزاده کارشناس مسائل داوری و حقوقی فوتبال ایران درباره کسر یک امتیاز از استقلال به دلیل فحاشی هواداران این تیم می گوید:«کسر امتیاز برای فحاشی توسط تماشاگران در فوتبال جهان وجود ندارد این بخش از ماد22 آیین نامه ایران رو اشتباه نوشته اند اما اگر بازیکنان شعار نژادپرستانه بدهند می توان امتیاز کسر کرد ولی کسر امتیاز برای سروصدا و فحاشی تماشاگران درست نیست.»

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خیـــــــــــــــــــــــــــــــتلی نامردیه!قبول نیست!
اصن این کار عملی نیست.........
مثلا تیمایی که زیاد هوادار دارن باز نمیشه ولی تیمایی که هواداراشون کمن مثل سایپا و نفت و.... میشه ی 100 تا ادم اجیر کرد فرستاد برن به داور فحش یدن بعد ی امتیاز از اونا کم بشه!
حتی برا تیمایی که هوادارای زیادی دارن میشه ی سری رو فرستاد که تماشاگرا رو تحریک کنه.....
اصن اخر فصل که تیما دارن سر ی امتیاز میرن دسته 1 اون تیمی که امتیازش کمتره ی سریا رو میفرسته که از طرف اون تیم به داور فحش بدن بعد ی امتیاز از اون تیم کم میشه و اون میره دسته 1 و این یکی تیم تو لیگ میمونه!
واقعا این احمقانه ترین قانونه دنیاست..........

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بازی با سپاهان یکی از نمونه هاش که دارن زمینمون میزنن؟

خدابه دادمون برسه که میخوان هر بازی ازمون امتیاز کم کنن؟
هر بازی به داور ببازیم؟

فکر کنم اخر ما با امتیاز منفی بریم دسته 1!!!!!!!!!
والا !
وقتی داور اینجوری باشه اونم تو بازی به این مهمی نمیشه انتظار داشت که تماشاگر تشویقش کنه که!!!!!!!!!

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فکر کنم اخر ما با امتیاز منفی بریم دسته 1!!!!!!!!!
والا !
وقتی داور اینجوری باشه اونم تو بازی به این مهمی نمیشه انتظار داشت که تماشاگر تشویقش کنه که!!!!!!!!!

به خاطراون فغانی بی شرف بود که تماشا چیا فوش دادن

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=163788&d=1369080846

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=163788&d=1369080846http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=163788&d=1369080846http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=163788&d=1369080846http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=163788&d=1369080846http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=163788&d=1369080846

یکی بره پرچم بیاره من سختمه!!!!!:surprised::D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه باحال!
تا این حرفو زدی دخترا از در و دیوار ریختن تو ...
خوشم میاد دخترای اینجا همیشه در صحنه هستن خخخخخخخخ
آره منم خوشم میاد شکر خدا دخترای ا
اینجا به اندازه کافی بیکار هستند که 24 ساعته پرچم بگیرن........
اصلا مسئولان کمیته المپیک همین پرچم داری شمارو دیدن دو دوره المپیک اسیایی و آتن پرچم دار خانم ها بودن........
آفرین درود بر شرفتون........خروج از بیکاری بیاد طرفتون........
آرههههههههههههههههههههههههههههههههههه...
تو خجالت نمی کشی؟؟؟؟؟؟مثل مرد جلو شون وایسا بگو نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.........خوب شد تو رو نفرستادیم تو شواری مسئولینن...............:surprised:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آره منم خوشم میاد شکر خدا دخترای ا
اینجا به اندازه کافی بیکار هستند که 24 ساعته پرچم بگیرن........
اصلا مسئولان کمیته المپیک همین پرچم داری شمارو دیدن دو دوره المپیک اسیایی و آتن پرچم دار خانم ها بودن........
آفرین درود بر شرفتون........خروج از بیکاری بیاد طرفتون........

تو خجالت نمی کشی؟؟؟؟؟؟مثل مرد جلو شون وایسا بگو نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه.........خوب شد تو رو نفرستادیم تو شواری مسئولینن...............:surprised:

:w15: :w15: :w15: :w15:
خدایی من که لذت بردم
سلام

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام علیکم...........
از کدوم خوشت اومد دخترا از درو دیوار اومدن یا از درفشانی بنده؟؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ
به هر حال خدارو شکر.........شادی شما موجبات تلطیف خاطر ماست.........

از اومدن دخترا از در و دیوار...
از جواب شما به محمد موسوی!
شانس من در حد جلبکه! اه اه اه...(واسه اینکه از بیکاری در بیام!)

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

از اومدن دخترا از در و دیوار...
از جواب شما به محمد موسوی!
شانس من در حد جلبکه! اه اه اه...(واسه اینکه از بیکاری در بیام!)
اهان مثل مور و ملخ اومدن رو میگی!!!!!!!!!:biggrin:

اوه یس.......محمد که رفیق خودمه ولی با خانم ها تعارف داره............البته از مرامشه هااااااااااااااولی باید خیالش راحت باشه اینجا آقایون همه پشت هم هستند مثل خانم ها هوای همو دارن.........خخخخخخخخخ
هرچند رشته شما بازار کارش محدوده ولی با کمک بروبچ زیست شناسی با یه کشت جلبکی کار پیدا میشه..........
اگه خیلی بیکاری بیا کمک ممممممممااااااااااااااااااااااااا...............:biggrin:

Aghrab Khatoon

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اهان مثل مور و ملخ اومدن رو میگی!!!!!!!!!:biggrin:

اوه یس.......محمد که رفیق خودمه ولی با خانم ها تعارف داره............البته از مرامشه هااااااااااااااولی باید خیالش راحت باشه اینجا آقایون همه پشت هم هستند مثل خانم ها هوای همو دارن.........خخخخخخخخخ
هرچند رشته شما بازار کارش محدوده ولی با کمک بروبچ زیست شناسی با یه کشت جلبکی کار پیدا میشه..........
اگه خیلی بیکاری بیا کمک ممممممممااااااااااااااااااااااااا...............:biggrin:

بهله بهله....
تعارف داره؟؟؟
تعارف چی داره؟؟؟
:biggrin:
من تو رشته ی خودم نمیخوام کار کنم!!
کار پیدا میشه.
فعلا" دو ماهه درسم تموم شده.
خدا بزرگه.