کلوپ آبیدلان.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
افرين قنده من حرف نداره:D

قربون تو

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سسلام علیکم و رحمته الله وبرکاته
البته اگه بچه ها استقبال کنن براش یه تاپیک جدا میزنم ، اما جز پیش بینی نتیجه هیچی نباید توش بیاد، آخه این هفته دوم کلی صفحات رو گشتم تا نتایج رو پیدا کنم ، آخرشم eliii براش سو تفاهم شد
آره موافقم
منم موافقت خود را اعلام میدارم..........ولی مطمئن باش هزار تا نظر میدن.......صدتا غیر آبدل هم میاد پست میده.........
مثلا من اصلا نمی تونستم باور کنم این مانی 24 آبیدل نیست...........!!!!!!!!!!!

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
به خدا رای دادن واسم مهم نیس مجید جان همه باهم دوستیمو این حرفا مطرح نیست وهمه آبیدلان افرادی لایقن...
بازم عذر میخوام اگه باعث سو تفاهم شدم دوست خوبم..:gol:
بله میدونم اصلا بر منکرش لعنت معلومه همه آبیدلان لایق هستند...........شما کارت درسته..........منم که دیگه کارنامم برای همه روشن........
خواهش میکنم اصلا هم سوءتفاهمی نبود خیالت راحت.......اگه من جوری حرف زدم که شما فکر کردی من ناراحتم ببخشید.........

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم موافقت خود را اعلام میدارم..........ولی مطمئن باش هزار تا نظر میدن.......صدتا غیر آبدل هم میاد پست میده.........
مثلا من اصلا نمی تونستم باور کنم این مانی 24 آبیدل نیست...........!!!!!!!!!!!

چی بگم والله ، اگه صرفا پیشبینی نتیجه بازیهای استقلال باشه کسی نمیاد که ، میاد؟؟ خوب اصلا بیاد، اشکالیم نداره پیش بینی کرده دیگه ، فقط پست اضافه نباشه
اصلا به نظرت خوبه؟؟ حالا من دوهفه همینجوری رفتم جلو

mpb

مدیر تالار مهندسی معماری
مدیر تالار
بله میدونم اصلا بر منکرش لعنت معلومه همه آبیدلان لایق هستند...........شما کارت درسته..........منم که دیگه کارنامم برای همه روشن........
خواهش میکنم اصلا هم سوءتفاهمی نبود خیالت راحت.......اگه من جوری حرف زدم که شما فکر کردی من ناراحتم ببخشید.........
:gol::gol::gol:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی بگم والله ، اگه صرفا پیشبینی نتیجه بازیهای استقلال باشه کسی نمیاد که ، میاد؟؟ خوب اصلا بیاد، اشکالیم نداره پیش بینی کرده دیگه ، فقط پست اضافه نباشه
اصلا به نظرت خوبه؟؟ حالا من دوهفه همینجوری رفتم جلو

آره به نظر من خیلی خوب بود.........ولی فرقی که با نقیه نظر سنجی ها داشت این بود که هم گل خورده امتیاز داشت هم گل زده هم نتیجه........این جوری هیچ کس نا امید نمی شد......فقط باعث شد من خدا خدا کنم پنالتی عقیلی هم گل بشه................خخخخخخخخخخخخ

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مهمون مجهولیم............
بزن دست قشنگه رو به افتخار خانم مجهول.........:D
مخلص داش محمد هم هستم از نوع ساوش.........بینم بچه ساوه ای؟؟؟؟؟؟؟؟؟خخخخخ

ایول داش مجید پهلووون...داش 3 نیست،این همه مرد اینجاس،2 تا زن رأی آوردن؟بزنیم زیرش؟:cool:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایول داش مجید پهلووون...داش 3 نیست،این همه مرد اینجاس،2 تا زن رأی آوردن؟بزنیم زیرش؟:cool:

نه باباکجاش 3 ؟؟؟؟؟؟؟دوره زمونه عوض شده.........الان دیگه مرد و زن نداره.........مهم اینه مردا مرد باشن نه نامرد که خداروشکر همه اینجا مردن........
مهم اینه حرفمون حرف باشه............مطئنم این خانم اوشن خودش داوطلبانه اولین نفر رو صندلی میشینه.........حالا ببین.........;)
گرفتی که چیکار دارم میکنم؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ
اگه گرفتی بزن لایکو.......

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نه باباکجاش 3 ؟؟؟؟؟؟؟دوره زمونه عوض شده.........الان دیگه مرد و زن نداره.........مهم اینه مردا مرد باشن نه نامرد که خداروشکر همه اینجا مردن........
مهم اینه حرفمون حرف باشه............مطئنم این خانم اوشن خودش داوطلبانه اولین نفر رو صندلی میشینه.........حالا ببین.........;)
گرفتی که چیکار دارم میکنم؟؟؟؟؟؟خخخخخخخخ
اگه گرفتی بزن لایکو.......

ایول داداش..حرف ات متین...
حالا اون که بعله..باید بشینه...

یعنی نمیری تو مجید..گوناه داره بچه....خیلی خبیثی:biggrin:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

ایول داداش..حرف ات متین...
حالا اون که بعله..باید بشینه...

یعنی نمیری تو مجید..گوناه داره بچه....خیلی خبیثی:biggrin:
ایول محمد خوشم میاد تو یکی حرفای منو تو این کلوپ خوب میگیری........بیا بریم یه باند دست انداختن خلق الله بزینم.........دور هم خیلی حال میده وااااااا..........
باور نداری به جون همین محسن که می خوام بدونش دنیا نباشه..........اصلا همین خانم مجهول......بزار بشینه رو صندلی.......دنیای خندس.......واسه خودش بمب خنده ایه.....خخخخخخ
غیبتش نباشه حالا بزار بیاد فردا بخونه........بعد جلو خودش میگیم.......دیگه رییس شده با ظرفیتش رو ببره بالا..........
:biggrin:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ایول محمد خوشم میاد تو یکی حرفای منو تو این کلوپ خوب میگیری........بیا بریم یه باند دست انداختن خلق الله بزینم.........دور هم خیلی حال میده وااااااا..........
باور نداری به جون همین محسن که می خوام بدونش دنیا نباشه..........اصلا همین خانم مجهول......بزار بشینه رو صندلی.......دنیای خندس.......واسه خودش بمب خنده ایه.....خخخخخخ
غیبتش نباشه حالا بزار بیاد فردا بخونه........بعد جلو خودش میگیم.......دیگه رییس شده با ظرفیتش رو ببره بالا..........
:biggrin:

گناه داره....خودش رفت تو تله:D

خعلی...هفته ای ملت سوژه بشن:biggrin:

ای مجید....یعنی بیچاره شد بچه،فک کنم بره درخواست اخراج بده:smile:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
گناه داره....خودش رفت تو تله:D

خعلی...هفته ای ملت سوژه بشن:biggrin:

ای مجید....یعنی بیچاره شد بچه،فک کنم بره درخواست اخراج بده:smile:

دیگه خودش خواسته دیگه......می خواست را نیاره.........خخخخخخخخ
اره والا.......نه بابا مگه میشه درخواست بده!!!!!!!!! همین امروز حکم تنفیذش رو با حسن روحانی من دوتاشون ور با هم صادر کردم...........فعلا باید رییس باشه بطور زورکی.....خخخخ
شبه همه خوش....عاقا سه شنبه صندلی داغ رو راه بندازین یه حال کنیم:D
شبت بخیر داش محمد ماهم رفتیم........ایشالا دیگه دسته خانم مدیره مجهول...........
شب هر کی که بعد از منم میاد بخییر............
یا علی.....

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
شبت بخیر داش محمد ماهم رفتیم........ایشالا دیگه دسته خانم مدیره مجهول...........
شب هر کی که بعد از منم میاد بخییر............
یا علی.....
ا، همه رفتید؟ تازه ساعت 3 و نیمه ها:( ....
شب بخیر؟ بامداد بخیر؟
نمیدونم.:w00: ...

:w27:

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
برنامه ي مسابقات ليگ برتر:

هفته ي اول: استقلال 2-1گسترش فولاد :D

هفته ي دوم: استقلال1- 2 سپاهان :(

هفته ي سوم: استقلال- فجر سپاسي:smile:
(سه شنبه 15 مرداد ساعت22:00)

هفته ي چهارم: استقلال- صباي قم