بحث و گفتگو در مورد کنکور ارشد 93

Ho$$ein

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
سلام من زبانم ضعیف به نظر شما از همین کتاب 504 شروع کنم ؟!! واگر بتونم از پسش بر بیام اون موقع اوضاع زبانم تو کنکور چجوری میشه یعنی میتونم صد بزنم؟!!:D:D

504 رو بخونی . با این لغات مشکلی که میاد روی پنج درصد حساب کن .

abbas-eng

عضو جدید
سلام به همه. میخوام کلاس کنکور برم میشه دوستان یه اطلاعاتی درمورد موسساتی که قبلا رفتن یا میرن،به من بدن. جمعه کلاس نکته و تست رایگان یه موسسه به اسم نپتا رفتم،ریاضی واقعا خوب بود تو تابستون ریاضی و زبان دارن.مشاور مواد از قبولیای شریف بود کلی از حرفاش روحیه گرفتم که میشه شریف قبول شد،ممنون میشم بقیه هم از تجاربشون بهم بگن

amir690

عضو جدید
سلام به همه. میخوام کلاس کنکور برم میشه دوستان یه اطلاعاتی درمورد موسساتی که قبلا رفتن یا میرن،به من بدن. جمعه کلاس نکته و تست رایگان یه موسسه به اسم نپتا رفتم،ریاضی واقعا خوب بود تو تابستون ریاضی و زبان دارن.مشاور مواد از قبولیای شریف بود کلی از حرفاش روحیه گرفتم که میشه شریف قبول شد،ممنون میشم بقیه هم از تجاربشون بهم بگن
دوست عزیز .کلاسهای استاد کوکبی خیلی خوبه.رتبه یک سال 89 بوده.موسسه ابن یمین من خودم هم دارم میرم واقعا ضرر نمی کنی.

mehdi bax

عضو جدید
دوست عزیز .کلاسهای استاد کوکبی خیلی خوبه.رتبه یک سال 89 بوده.موسسه ابن یمین من خودم هم دارم میرم واقعا ضرر نمی کنی.
هزینه ش چقدر شده دوست عزیز؟
الان هم فرصت مونده واسه ثبت نام؟
توو چه دروسی کلاس گذشته استاد کوکبی؟

ehsan.mt.de

عضو جدید
بچه ها شیمی فیزیک و ترمو چی بخونییییم؟؟؟؟؟من که کلافه شدم...موندم بین این همه کتاب و جزوه

mehdi bax

عضو جدید
بچه ها شیمی فیزیک و ترمو چی بخونییییم؟؟؟؟؟من که کلافه شدم...موندم بین این همه کتاب و جزوه
به نظر من الان بشین یه جزوه خوب از یه استاد که کار درسته رو توپ بخون بعد که تموم کردی برو کتاب کنکوری شیمی فیزیک و ترمو ماهان و بخر و شروع کن یه تست زدن.....
همه درسارو همین جوری باید خوند............................................:surprised:

shirazii

عضو جدید
سلام...بچه ها واسه شیمی فیزیک و ترمودینامیک چی بخونیم؟؟؟چی پیشنهاد میکنین؟؟؟کتاب گسکل رو که اصن نمیشه خوند...بدرد تست نمیخوره...کتاب راهیان ارشد و پارسه رو هم دارم ولی اونا هم یه جوری توضیح اده انگار همه شو بلدیم فقط میخوایم مرورش کنیم.جزوه ی دانشگاه هم که ناقصه...کلاس هم که نداره شهر ما...واقعا کلافه شدم ...نمیدونم چیکار کنم...لطفا اگه کسی میدونه راهنمایی کنه...ممنون
سلام جزوه ترمودینامیک اقای کوکبی رو بخرید + کتاب جهش

shirazii

عضو جدید
بچه ها شما چه قدر خوندین؟شنیدم بعضی ها نصف کتابا رو خوندم:razz:من خودم الان درس تخصصی ها رو 2 فصل خوندم .ریاضی هم مشتق هستم.:cry:

amir690

عضو جدید
هزینه ش چقدر شده دوست عزیز؟
الان هم فرصت مونده واسه ثبت نام؟
توو چه دروسی کلاس گذشته استاد کوکبی؟
هزینه کلاس فیزیکی 420 مکانیکی 300 ترمو 400
تا الان مث بقیه جاها سه یا چهار جلسش گذشته ولی اگه نظر منو میخوای واقعا می ارزه اگه بقیه جلسه هاشو بیای واقعا در حد یک استاد کامل و مفهومی توضیح میده و دیگه نیازی به کتاب خوندن نداری

starless sky

عضو جدید
اگر 504 خوندن جواب نمیده پس واسه زبان باید چکار کرد؟ یعنی هیچ امیدی به خوب زدن این درس نیست؟

این کتابی که دوستان اشاره کردند، برای زبان عمومی خوب هست و اگه بخونید، تست های لغت رو میتونید بزنید. علاوه بر زبان عمومی، زبان تخصصی هست و اونم بر میگرده به اینکه شما متن های تخصصی رشته رو خونده باشید.

mehdi bax

عضو جدید
هزینه کلاس فیزیکی 420 مکانیکی 300 ترمو 400
تا الان مث بقیه جاها سه یا چهار جلسش گذشته ولی اگه نظر منو میخوای واقعا می ارزه اگه بقیه جلسه هاشو بیای واقعا در حد یک استاد کامل و مفهومی توضیح میده و دیگه نیازی به کتاب خوندن نداری
از پاسخگویت ممنون دوست عزیز..انشااله رتبه خوبی بیاری........
من که پولشو ندارم این کلاسارو برم ولی امیدمو از دست ندادم خودم دارم میخونم....

amir690

عضو جدید
از پاسخگویت ممنون دوست عزیز..انشااله رتبه خوبی بیاری........
من که پولشو ندارم این کلاسارو برم ولی امیدمو از دست ندادم خودم دارم میخونم....
خواهش میکنم .منم فقط یه کلاسشو میرم.ولی میتونی بری باهاش مشاوره کنی رایگانه خیلی هم کمک و راهنماییت میکنه

mehdi bax

عضو جدید
خواهش میکنم .منم فقط یه کلاسشو میرم.ولی میتونی بری باهاش مشاوره کنی رایگانه خیلی هم کمک و راهنماییت میکنه
واقعا! چه خوب ....
حتما تو این هفته واسه مشاوره میرم ..
می خوام جزوه مکانیکی استاد کوکبی رو بگیرم ولی نمیدوم در چه حدی!!
شما نظرت در مورد جزوه مکانیکیش چیه؟

amir690

عضو جدید
واقعا! چه خوب ....
حتما تو این هفته واسه مشاوره میرم ..
می خوام جزوه مکانیکی استاد کوکبی رو بگیرم ولی نمیدوم در چه حدی!!
شما نظرت در مورد جزوه مکانیکیش چیه؟
خوبه فقط نکات اضافی که تو کلاسش میگه رو نداره.اگه بتونی از یکی از بچه های کلاسش بگیری خوبه

bita2013

عضو جدید

واقعاحق داری ولی دیگه خودت اذیت نکن برو بکیج مدرسان بگیر برای مهندسی مواد کتابای خوبی داره مخصوصا شیمی وفیزیک و خواص مکانیکی و ریاضی مهندسی .. حق چچ دوست عزیز

ehsan.mt.de

عضو جدید
ممنون... حتما باید کل بسته رو با هم خرید نه؟ یعنی جایی نمیشه فقط چند تاشو گیر آورد؟ چون من فقط دنبال جزوات ترمو و شیمی فیزیک میگردم

ehsan.mt.de

عضو جدید
بچه ها جزوه ترمو و شیمی فیزیک استاد کوکبی رو از کجا میتونم گیر بیارم؟کسی داره؟

amirna

عضو جدید
سلام
من امسال می خوام کنکور ارشد بدم.به نظرتون از کی باید شروع کرد؟من از تیر شروع کردم ولی دست و پا شکسته.به نظرتون می رسم تمام کنم؟

mehdi bax

عضو جدید
سلام
من امسال می خوام کنکور ارشد بدم.به نظرتون از کی باید شروع کرد؟من از تیر شروع کردم ولی دست و پا شکسته.به نظرتون می رسم تمام کنم؟
سلام
منم امسال کنکور ارشد دارم...
اینکه از کی شروع کنی کمیت قضیه اس اوون چیزی که مهمه کیفیت خوندنه. کسی رو می شناسم که 1سال نشست خوند ولی رتبه اش 549 شد و کسی ام بود که از ابان ماه استارت زده بود و رتبه 103 رو کسب کرد...
پس اگه می خوای کنکور رتبه خوب بیاری باید مطالب درسی رو واقعا بفهمی و یه توصیه که فقط رفرنس خوندنه که می تونه این امرو عملی کنه....
این نظر من بود ببخش که سرتو درد اوردم........

amirna

عضو جدید
سلام
منم امسال کنکور ارشد دارم...
اینکه از کی شروع کنی کمیت قضیه اس اوون چیزی که مهمه کیفیت خوندنه. کسی رو می شناسم که 1سال نشست خوند ولی رتبه اش 549 شد و کسی ام بود که از ابان ماه استارت زده بود و رتبه 103 رو کسب کرد...
پس اگه می خوای کنکور رتبه خوب بیاری باید مطالب درسی رو واقعا بفهمی و یه توصیه که فقط رفرنس خوندنه که می تونه این امرو عملی کنه....
این نظر من بود ببخش که سرتو درد اوردم........
سلام
ممنون که راهنماییم کردید.من تقریبا همه درسا به جز ترمو رو بلدم و در واقع خوندنم واسه یاد آوریه.یعنی همون گسکل رو بخونم کافیه.البته قراره جزوه های ماهانم به دستم برسه.

mehdi bax

عضو جدید
سلام
ممنون که راهنماییم کردید.من تقریبا همه درسا به جز ترمو رو بلدم و در واقع خوندنم واسه یاد آوریه.یعنی همون گسکل رو بخونم کافیه.البته قراره جزوه های ماهانم به دستم برسه.

افرین....
واقعا که خیلی خوب درس خوندی و همین جور اگه پیش بری حتما رتبه اول میشی....
تو خودت استادی نیازبه راهنمایی نداری ترمورو از گسکل بخون و اخر هر فصل تست کار کن تا یکمیواست جا افتاده تر شه..
من خودم ترمورو تا اخر روابط ترمو دینامیک خوندم و خواص فیزیکی دارم از روی کتاب رزاقیان می خونم که اخراشم تقریبا.خواص مکانیکی تا مقاوم شدن ها رفتم جلو.. واسه زبان بیشتر وقت گذاشتم ولی توو ریاضی حالم خیلی بده.عملیات حرارتی هم یکمی خوندم ولی عملیاتو به لطف دانشگاه تقریبا حالیمه....
تا اخر تابستون تموم کنم اگه خدا بخواد بعدش فقط تست تست تست تست.............:)

amirna

عضو جدید
ممنون.ولی شما که خیلی عالی هستید.پافرین بهترین کاره.مخصوصا اگه تستای کنکور سالای قبل رو کار کنید.فکر کنم شما رتبه اول بشید مهندس .منظورمو درست نرسوندم مثل اینکه.
من سر کلاس درس خوب گوش میدادم واسه همین بلدم.واسه امتحاناتمم سعی می کردم از کتاب بخونم ولی متاسفانه استاد ترمو مون اصلن جالب نبود.حالا که دارم رفرنسا رو میخونم میبینم که مثل یاد آوریه واسم جز ترمو.میخوام ریاضی رو نخونم.نظرتون چیه؟ریاضیم خوب بود ولی می ترسم نرسم بقیه درسا رو بخونم.
ایشالله که هممون موفق باشیم.

mehdi bax

عضو جدید
ممنون.ولی شما که خیلی عالی هستید.پافرین بهترین کاره.مخصوصا اگه تستای کنکور سالای قبل رو کار کنید.فکر کنم شما رتبه اول بشید مهندس .منظورمو درست نرسوندم مثل اینکه.
من سر کلاس درس خوب گوش میدادم واسه همین بلدم.واسه امتحاناتمم سعی می کردم از کتاب بخونم ولی متاسفانه استاد ترمو مون اصلن جالب نبود.حالا که دارم رفرنسا رو میخونم میبینم که مثل یاد آوریه واسم جز ترمو.میخوام ریاضی رو نخونم.نظرتون چیه؟ریاضیم خوب بود ولی می ترسم نرسم بقیه درسا رو بخونم.
ایشالله که هممون موفق باشیم.

ممنون ....
منم خواستم ریاضی نخونم ولی بعد به این نتیجه رسیدم بخونم واسه 30الی 40 درصد...!!!.
حتما قبولیم ولی امسال میگن ظرفیت کم شده واسه همینه که می ترسم واسه تهران رتبه نیارم...
خدا کمک کنه به همه ... موفق باشید