نتایج مصاحبه فنی و تخصصی شرکت انتقال گاز

alirezayy

عضو جدید
با سلام خدمت مهندسین عزیز
چهارشنبه با آقای رزاقی تماس گرفتم گفتند یک هفته بعد ماه رمضان کلاسها شروع میشه
با آموزش تهران هم که قبل ماه رمضان صحبت کردم گفتند برنامه اینه که 2،3روز بعد عید فطر انشاالله تماس میگیرند.حالا اینکه عملی بشه یا نه دیگه.............!

سلام
برو بچ منطقه دو خبری نشد؟
هیچ تماس نگرفته ببینه بعد رمضان دوباره به کی موکول می شه؟:(

almatra2

عضو جدید
سلام
برو بچ منطقه دو خبری نشد؟
هیچ تماس نگرفته ببینه بعد رمضان دوباره به کی موکول می شه؟:(

دوستان عزیز فروم من هم تازه قبول شدم منطقه 2 اگه اطلاعاتی راجب این منطقه دارید و اینکه کار یه مهندس مکانیک تو ایستگاه چیه ؟ ممنون میشم تو پخ راهنمایی بفرمایید راستی شما کدوم ایستگاه قبول شدید ؟
در مورد گزینش و طب صنعتی هم یه راهنمایی بفرمایید که کدوم شهر باید بریم طب صنعتی و اینکه گزینش هم باید بریم یا نه؟

mh azad

عضو جدید
من تو آزمون اسفند 91 شرکت انتقال گاز تو منطقه 8 قبول شدم و 25 تیرماه رفتم فرم های گزینش رو پر کردم ولی هنوز خبری از تحقیقات محلی و طب صنعتی نیست/اگه کسی اطلاعاتی داره ممنون میشم به سوالام جواب بده
دوره آموزش از کی شروع میشه؟ مدت دوره چقدره؟ ودیعه مسکن بهمون میدن یا نه؟کار یه مهندس برق قدرت تو ایستگاه چیه؟

damoon.hd

عضو جدید
با آموزش تهران هم که قبل ماه رمضان صحبت کردم گفتند برنامه اینه که 2،3روز بعد عید فطر انشاالله تماس میگیرند.حالا اینکه عملی بشه یا نه دیگه.............!

ممنون

signout

عضو جدید

تشکر مهندس جون

amin392

عضو جدید
توجه توجه.....

در مصاحبه تخصصی و شغلی سوالات عقیدتی پرسیده نمیشه ... فقط سوالات روانشناسی پرسیده میشه و شاید بشه احتمال داد سوالات تست هوش را هم بپرسند چون در مصاحبه شغلی شرکت نفت لاوان پرسیدند

سوالات تست هوش و مصاحبه روانشناسی در ادرس زیر:
vzshop.ir/ads-1.html
سلام.اگه میخوای کتاب بفروشی بگو بیایین این کتابو بخرین .چرا اطلاعات غلط میدی.
تو مصاحبه علمی ما (شرکت گاز) تنها سوالات علمی وتخصصی پرسیده شد و برای روانشناسی هم همراه طب صنعتی یه300-400 تا سوال بود که دادن زدیم. تو مصاحبه لاوان که خصوصیم شده اینکار رو کردن به این معنی نیست که اینجا هم همین کار رو میکنن. روند مراحل استخدام در وزارت نفت یه جوره .قبولی در ازمون بعد قبولی در مصاحبه علمی بعد گزینش و بعد طب صنعتی وبعد دعوت به اموزش
لطف کنید برا فروش کتابتون اطلاعات غلط به ملت ندین

amin392

عضو جدید
پس من درست گفتم دیگه هم برا گاز و هم برا لاوان روند این جور بوده پس کجای اطلاعات من غلطه؟ بعدشم درست بخونید نوشتم شاید بشه احتمال داد یعنی به یقین نگفتم
باید با قاطعیت بگم اصلا اطلاعات غلط نیست ..... چون خودم شرکت کردم.... سر میز مصاحبه سوالهای روانشناسی تخصصی پرسیده نمیشه..... فقط درمورد ترس از ارتفاع... کار در محیط اقماری و اینکه چه جور ادمی هستی میپرسند.... بقیه شو هم به کسایی که میخاند به صورت خصوصی میگم...... من اطلاعای از شرکت های دیگه ندارم ولی روند 3 تا شرکت رو کامل میدونم .. فلات قاره... پایانه های نفتی...... مناطق نفت خیز جنوب...... و خیلی کم در مورد پالایشگاه نفت لاوان چون دوستا رفتند و برام تعریف کردند و حتی سوالاتش رو هم جمع کردند اوردند

هر کسی خواست به حرف این ادم های راستگو بقول خودشون گوش کنه... هر کسی هم دوست داشت سوال خصوصی بپرسه جواب بدم.. که ادم هایی مثل این دوستان حرص نخورند...

خیلی از دوستان هی پیام میدند چرا خصوصی جواب میدی عمومی بگو همه بدوند حالا که عمومی میگیم این دوستان میرند و میگند غلطه ... بخاطر همین دوستان هست دیگه.. من عمومی جواب نمیدم
... هر کس دوست داشت پیام خصوصی بزاره

جناب nimaza من نگفتم شما دروغ میگی . شما نوشتی تو مصاحبه علمی سوال عقیدتی نمی پرسن که این درسته ولی در ادامه میگی سوال روانشناسی میپرسن که این در مورد مصاحبه ما غلط بود . دو تا سوال یعنی ترس از ارتفاع و زندگی در محیط اقماری رو بهش نمیگن مصاحبه روانشناسی
سریع هم ادرس کتابت رو میدی .یعنی بیاین کتاب بخرین . اگه واقعا دلت برا اونا سوخته که بیا اطلاعاتت رو رایگان بگذار تا ازش استفاده کنن نه اینکه یه خبر بده و پشت بندشم هم بیا ادرس خرید کتاب رو بده
کتاب بفروش اتفاقا کار خوبی هم میکنی ولی به روش خودش

payam699

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز. من این فروم رو تازه پیدا کردم. مطالب صفحات قبل هم کامل خوندم. من هم مثل شما در آزمون گاز سال 90 شرکت کردم و تا حالا همچنان منتظر مشغول شدن به کار هستم که هنوز خبری نشده. مطالب 2،3 صفحه قبل که دوستان در مورد تاریخ شروع به آموزش نوشته بودن رو خوندم. راستش خیلی عجیبه!! خبر بد اینکه من خودم با تهران تماس گرفتم که گفتن دیگه ازین مرحله به بعد همه کارا دست منطقه 2 هستش و دیگه به ما مربوط نمیشه!!! با اداره آموزش منطقه 2 تماس گرفتم (آقای قربانی) ایشون گفتن که تا اواخر مهر ماه هم منتطر شروع دوره نباشید!!!!!!!! چند روز قبلش هم با خانم غدیری تماس گرفته بودم که ایشون گفتن هنوز معلوم نیست و ما منتظر هستیم تا تهران نامه شروع به دوره رو برامون بفرسته که هنوز نفرستاده!!! یعنی دقیقا دارن سنگ قلاب میکنن مارو!!!! نمیدونم چرا؟؟!!! وقتی شماره پرسنلی ما اومده دیگه دلیل این همه معطل کردن و جواب های متناقض دادن چیه؟؟؟؟!!!!! دوستان لطفا شما هم پیگیری کنید. همه لطفا پیگیری کنن. اینجوری نمیشه دست روی دست گذاشت!!! الان از دوره آموزش قبلی حدوده 40 روزه گذشته!!!! چرا دوره آموزش جدید نمیزارن؟؟؟؟ دوره آموزش نمیخوان بزارن ،نزارن! چرا مارو نمیفرستن مستقیم سر کار؟؟؟؟؟؟؟!!!!! دوستان خواهشا هر کس به اندازه وسعش پیگیری کنه.

amin-tech

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز. من این فروم رو تازه پیدا کردم. مطالب صفحات قبل هم کامل خوندم. من هم مثل شما در آزمون گاز سال 90 شرکت کردم و تا حالا همچنان منتظر مشغول شدن به کار هستم که هنوز خبری نشده. مطالب 2،3 صفحه قبل که دوستان در مورد تاریخ شروع به آموزش نوشته بودن رو خوندم. راستش خیلی عجیبه!! خبر بد اینکه من خودم با تهران تماس گرفتم که گفتن دیگه ازین مرحله به بعد همه کارا دست منطقه 2 هستش و دیگه به ما مربوط نمیشه!!! با اداره آموزش منطقه 2 تماس گرفتم (آقای قربانی) ایشون گفتن که تا اواخر مهر ماه هم منتطر شروع دوره نباشید!!!!!!!! چند روز قبلش هم با خانم غدیری تماس گرفته بودم که ایشون گفتن هنوز معلوم نیست و ما منتظر هستیم تا تهران نامه شروع به دوره رو برامون بفرسته که هنوز نفرستاده!!! یعنی دقیقا دارن سنگ قلاب میکنن مارو!!!! نمیدونم چرا؟؟!!! وقتی شماره پرسنلی ما اومده دیگه دلیل این همه معطل کردن و جواب های متناقض دادن چیه؟؟؟؟!!!!! دوستان لطفا شما هم پیگیری کنید. همه لطفا پیگیری کنن. اینجوری نمیشه دست روی دست گذاشت!!! الان از دوره آموزش قبلی حدوده 40 روزه گذشته!!!! چرا دوره آموزش جدید نمیزارن؟؟؟؟ دوره آموزش نمیخوان بزارن ،نزارن! چرا مارو نمیفرستن مستقیم سر کار؟؟؟؟؟؟؟!!!!! دوستان خواهشا هر کس به اندازه وسعش پیگیری کنه.

یعنی خدا وکیلی اگه اینجوری باشه که شما داری میگی من یکی که انصراف می دم...
آخه این چه مسخره بازی که اینا راه انداختن؟
من دقیقاً تاریخ 1391/09/15 کارای طب صنعتیمم تموم شد و آقای رزاقی اونجا به من گفت که یه هفته دیگه شما باید بیای واسه آموزش.
منم رفتم همه کارامو کردم و حتی از شرکتی که توش کار می کردم اومدم بیرون و الان نزدیک به 7 ماهه که بخاطر حرفای اون آقا از کار بیکار شدم و بیمه من قطع شده و جرات نمی کنم که برم دنبال کار.
از اون زمان هم نزدیک به 10 بار باهاشون تماس گرفتم... اول می گفتن که اواخر اسفند (قبل عید) حاضر باشین. بعد گفتن اواخر فروردین دوره شروع میشه حاضر باشین. بعدش دوباره گفتن اواخر برج 2 یا اوایل برج 3 حاضر باشین. باز دوباره گفتن یه دوره اوایل تیر ماه شروع میشه و حتمی هستش و آماده باشین..... آقا همینطوری گذشت تا خورد به ماه مبارک و الانم که این دوستمون اینجوری میگه....
ای بابا یکی نیست تکلیف مارو معلوم کنه. به قرآن هر کی منو می بینه به کنایه میگه تو که هنوز اینجایی.
الکلی الکی خودمو از کار بیکار کردم عین احمقا!
اگه شما هم شرایطی مشابه من رو دارین روز چهارشنبه تماس بگیرین منطقه تا ببینیم تکلیفمون چیه!! و این مسخره بازی هنوز ادامه داره واقعا!!!!!!!!!!!!!!!!

منتظر خبر همدیگه هستیم.
موفق باشین.

mh azad

عضو جدید
سلام خیر هنوز طب صنعتی نرفتم
همین ازمون گاز 91 قبول شدم مثل بقیه دوستان

سلام مهندس منم تو همین آزمون تو منطقه 8 قبول شدم 25 تیرماه زنگ زدن رفتم منطقه و فرمهای گزینش رو پر کردم ولی هنوز خبری از تحقیق محلی نیست:smile:

در ضمن اطلاع دارین مدت آموزشی چند ماهه؟

آخرین ویرایش:

almatra2

عضو جدید
سلام مهندس منم تو همین آزمون تو منطقه 8 قبول شدم 25 تیرماه زنگ زدن رفتم منطقه و فرمهای گزینش رو پر کردم ولی هنوز خبری از تحقیق محلی نیست:smile:

در ضمن اطلاع دارین مدت آموزشی چند ماهه؟

سلام فکر کنم اموزشی حدود 6 ماه هست 3 ماه میریم کلاس زبان و از این حرفا بعد میفرستنمون تو ایستگاهها و 3 ماه دیگه اموزشی رو انجاییم و بعد سمت میخوریم و مسول هستیم.
فرم گزینش مگه روز مصاحبه پر نکرده بودی؟

mh azad

عضو جدید
سلام فکر کنم اموزشی حدود 6 ماه هست 3 ماه میریم کلاس زبان و از این حرفا بعد میفرستنمون تو ایستگاهها و 3 ماه دیگه اموزشی رو انجاییم و بعد سمت میخوریم و مسول هستیم.
فرم گزینش مگه روز مصاحبه پر نکرده بودی؟

نه خودشون زنگ زدن گفتن بیا فرم هات رو پر کن

payam699

عضو جدید
دوستانی که در آزمون خرداد 90 گاز،شرکت کردید و هنوز هم بلاتکلیف هستید. لطفا پیگیری کنید. کسی دلش به حال ما نسوخته. اون دوره قبل از ما هم با بچه هایی که همه چیزشون آماده بود دقیقا همین کارو داشتن میکردن. هی امروز فردا میکردن. اونا خودشون بشدت پیگیر بودن تا براشون دوره آموزشی برگزار کردن. لطفا پیگیری کنید و هرکس هرخبری بدست آورد بقیه رو هم بی اطلاع نزاره. ممنون

payam699

عضو جدید

سلام
دوست عزیز شما کی با آقای رزاقی تماس گرفتید؟ من الان چند روزه می خوام باهاش صحبت بکنم اما پیداش نمی کنم!! با خانم غدیری هم که دقیقا میز کارش روبروی آقای رزاقیه صحبت کردم،ولی اظهار بی اطلاعی از شروع دوره کرد!!! با تهران تماس می گیرم میگن با اصفهانه!!! با اصفهان تماس میگیرم میگن با آموزشه منطقه 2 هستش. با آموزش منطقه 2 تماس میگیرم میگه با آقای رزاقی هستش!!! آقای رزاقی به شما گفته بعد از ماه رمضان!! همکارش خانم غدیری میگه با تهرانه!!!!!1 بلاخره کی به کیه؟؟
!!:confused:

amin-tech

عضو جدید

سلام
دوست عزیز شما کی با آقای رزاقی تماس گرفتید؟ من الان چند روزه می خوام باهاش صحبت بکنم اما پیداش نمی کنم!! با خانم غدیری هم که دقیقا میز کارش روبروی آقای رزاقیه صحبت کردم،ولی اظهار بی اطلاعی از شروع دوره کرد!!! با تهران تماس می گیرم میگن با اصفهانه!!! با اصفهان تماس میگیرم میگن با آموزشه منطقه 2 هستش. با آموزش منطقه 2 تماس میگیرم میگه با آقای رزاقی هستش!!! آقای رزاقی به شما گفته بعد از ماه رمضان!! همکارش خانم غدیری میگه با تهرانه!!!!!1 بلاخره کی به کیه؟؟

سلام، منم امروز چند بار تماس گرفتم اما کسی گوشی رو بر نداشت...
دوستان! واقعاً تکلبف ما چیه این وسط؟! آخه این بی برنامگیه عذاب آور تا کی می خواد ادامه پیدا کنه؟!!
تنها کسایی هم که این وسط دارن ضرر می کنن ما هستیم... چون اونا که عین خیالشون هم نیست. الان نزدیک 1 ساله که معطلشون هستیم.
به نظرتون چه کار میشه کرد؟ اگه کسی راهی رو می دونه لطفاً پیشنهاد کنه شاید ازین بلاتکلیفی مزخرف اومدیم بیرون

دلمون به چی خوش بود و چی شد.....

mh azad

عضو جدید
سلام به همه دوستان
فک کنم اینا شمارو اونقد معطل می کنن که با قبولی های آزمون اسفند 91(که ما هستیم) باهم بریم آموزشی

آخرین ویرایش:

payam699

عضو جدید
سلام، منم امروز چند بار تماس گرفتم اما کسی گوشی رو بر نداشت...
دوستان! واقعاً تکلبف ما چیه این وسط؟! آخه این بی برنامگیه عذاب آور تا کی می خواد ادامه پیدا کنه؟!!
تنها کسایی هم که این وسط دارن ضرر می کنن ما هستیم... چون اونا که عین خیالشون هم نیست. الان نزدیک 1 ساله که معطلشون هستیم.
به نظرتون چه کار میشه کرد؟ اگه کسی راهی رو می دونه لطفاً پیشنهاد کنه شاید ازین بلاتکلیفی مزخرف اومدیم بیرون

دلمون به چی خوش بود و چی شد.....

سلام به همگی
من فعلا موفق نشدم با منطقه 2 تماس بگیرم
از دوستان کسی تماس گرفته ؟

دوستان عزیز ممنون از پیگیریتون. نا امید نشین بازم تماس بگیرید. یعنی همه باید تماس بگیریم. تنها راهش همینه. تا زمانی که یه جواب درست بگیریم.
این تلفن آموزش منطقه 2 هستش 03116281414 آقای قربانی

alirezayy

عضو جدید
برنامه ریزی برای شروع کلاس های آموزشی با واحد آموزش شرکت انتقال تهران هست. همه کارا دسته آقای فاقدی رئیس آموزش تهرانه. ایشون باید برنامه ریزی شروع به آموزشو انجام بده و بعد به مناطق اطلاع میدن .قبل رمضانم که باش صحبت کردم گفت انشالله داریم برنامه ریزی میکنیم بعد ماه رمضان از طریق مناطق بهتون خبر میدیم.امروزم که من زنگ زدم خودش نبود ولی کارشناساش گفتن هنوز آقای فاقدی نامه ای چیزی نزده که مشخص شده چه موقع دورتون شروع میشه این شماره تماسهای واحد آموزش تهرانه زنگ بزنید پیگیری کنید
رییس آموزش آقای فاقدی: 81314148-021
کارشناسای واحد آموزش: 81314518-021

سلام

amin-tech

عضو جدید
دوستان عزیز جدید الاستخدام انتقال گاز مربوط به آزمون سال 1390

لطفاً، لطفاً، لطفاً

از روز شنبه، همگی با منطقه 2 عملیات انتقال گاز که مجری آموزش هستش، تماس بگیرید و با شخص آقای رزاقی (مسئول نیروی انسانی) در خصوص تاریخ دقیق
آموزشمون صحبت کنید و اصلاً کوتاه نیاید. یعنی فردا انشاالله باید تکلیفمون روشن بشه.

بعد از تماس و حصول نتیجه به امید خدا، در همین جا اطلاع رسانی کنید.
من خودم راس ساعت 8 صبح تماس می گیرم و نتیجه رو به اطلاع دوستان می رسونم.

شماره تماس آقای رزاقی (مجدداً تاکید می کنم که فقط با جناب رزاقی صحبت کنید و از ایشون جواب بخواید): 03116250176

یا علی...

payam699

عضو جدید
دوستان عزیز جدید الاستخدام انتقال گاز مربوط به آزمون سال 1390

لطفاً، لطفاً، لطفاً

از روز شنبه، همگی با منطقه 2 عملیات انتقال گاز که مجری آموزش هستش، تماس بگیرید و با شخص آقای رزاقی (مسئول نیروی انسانی) در خصوص تاریخ دقیق
آموزشمون صحبت کنید و اصلاً کوتاه نیاید. یعنی فردا انشاالله باید تکلیفمون روشن بشه.

بعد از تماس و حصول نتیجه به امید خدا، در همین جا اطلاع رسانی کنید.
من خودم راس ساعت 8 صبح تماس می گیرم و نتیجه رو به اطلاع دوستان می رسونم.

شماره تماس آقای رزاقی (مجدداً تاکید می کنم که فقط با جناب رزاقی صحبت کنید و از ایشون جواب بخواید): 03116250176

یا علی...

سلام،مهندس شما هم شماره پرسنلیت اومده؟

mh azad

عضو جدید
با سلام، بله شماره پرسنلی من نزدیک به 3 ماه پیش اومده و هر روز دارن من و امثال من رو سر می دوونن.....

سلام به همگی مهندسین عزیز
شماره پرسنلی رو خودشون یه عدد خاصی میدن یا همون کد ملی رو بعنوان شماره پرسنلی استفاده می کنن؟:razz:

amin-tech

عضو جدید
سلام به همگی مهندسین عزیز
شماره پرسنلی رو خودشون یه عدد خاصی میدن یا همون کد ملی رو بعنوان شماره پرسنلی استفاده می کنن؟:razz:

بعد از تموم شدن تمامی کاراتون (آزمون، مصاحبه فنی، گزینش و عقیدتی، طب صنعتی) و اومدن تمامی تاییدیه ها از ارگان هایی مثل دانشگاهتون، نظام وظیفه و عدم سوء پیشینه و ... ، نامه ای به تهران می زنن تا جهت صدور شماره پرسنلیتون جهت معرفی به آموزش و بقیه کاراتون اقدام بشه.

payam699

عضو جدید
با سلام، بله شماره پرسنلی من نزدیک به 3 ماه پیش اومده و هر روز دارن من و امثال من رو سر می دوونن.....

شماره پرسنلی من هم اومده . ولی نه خیلی وقته! انشالا فردا پیگیری میکنیم که ازین وضع بلاتکلیفی در بیاییم

amin-tech

عضو جدید
سلام

صبح تماس گرفتم و با جناب رزاقی صحبت کردم، گفت که هنوز معلوم نیست و ممکنه که تا چند وقت دیگه هم مشخص نباشه.
خدا به دادمون برسه.
خدا نگهدار.

pasha_m

عضو جدید
سلام

صبح تماس گرفتم و با جناب رزاقی صحبت کردم، گفت که هنوز معلوم نیست و ممکنه که تا چند وقت دیگه هم مشخص نباشه.
خدا به دادمون برسه.
خدا نگهدار.

سلام مهندس جان
ممنون از پیگیریت
راستی نگفت تقریبا چقدر دیگه باید منتظر بمونیم.؟
صبرمون تموم شد دیگه.........امیدوارم خدا کمکمون کنه

بالا