گفتگوی مرتبط با دروس برق،برنامه ریزی تحصیلی و کنکور کارشناسی ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

.V A H I D.

عضو جدید
سلام
برای ما که می خوایم سه مرحله آخر را امتحان بدیم هم باید الان ثبت نام کنیم یا آبان و آذر هم میشه ثبت نام کرد.
راستش اینقدر خستم که حوصله اینکه برم و تو سایتش بخونم نیست.:sweatdrop:

شاد و موفق و پیروز باشید.
سلام
اگه فقط میخواین تو 3 تا جامع سنجش ثبت نام کنین تا26آذر مهلت دارین
http://92.242.195.30/regtasalot/

z_elect

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر شما بهتر نیست که برای تخمین رتبه زود تر از اون سه مرحله آخر اقدام کنیم ؟
اگه زودتر اقدام کنی میتونی بفهمی که داری راهو درست میری یا که اشتباه
کلاس هم اگه پولشو داری خوبه وگرنه میتونی از جزوه همون کلاسها استفاده کنی
اما اون چیزی که مهمه اینه که تلاشتو بکنی وبیشتر درس بخونی

نه اصلا.
من به روش درس خوندنم ایمان داشتم میدونستم اگه یه درسی رو ضعیفم چرا؟
اصلن شما 100 تا ازمون بده کنترل همشو بالا میزنی میری سر جلسه میبینی نمیتونی بزنی.
الک سنجش سوالاش قشنگ بود من خوب میزدم همیشه درصدمبالا بود اما خیلیا خورد توذوقشون.چون سخت بودن.یا شاید کنکوری نبودن.
اگه شما یه ازمون پیدا کردی که 50 درصد مشابه کنکور باشه قبوله.
من خودم تو ازمون اخر سنجش مدارمو عالی زدم.اول زد 19 درصد بعد شد 30 بعد د 50 درصورتی ک من 75 زده بودم.چتدتا ازدرسای دیگم هم اینجوری شد.ولی من فقط میخواستم یاد بگیرم سر جلسه خوب باشم.
که واقا مفید بود.
اره دوست من پوکه باشه همه چیز حله.ولی من اصوولا سعی میکنم کمترین بار رو به دوش خانواده بزارم.
و اگه با کلاسو تایید نمیکنم میدونم که ممکن خیلیا این پستای مارو بخونن که شرایط کلاس ندارن تضعیف روحیه بشن

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من میام اینجا سربه سر شما می ذارم !!:D

هر از گاهی با بچه ها میریم ورزش :دی
ولی از وقتی رمضون اومده نمیشه جایی رفت خونه درو دیوارو نگا میکنم :w19:

به چه موضوعی به جز درس علاقه داری همون کارو بکن:)

من خودم روانشناسی و موسیقی را دوس دارم گاها برای تغییر روحیه سراغشون میرم

من تا از سر درس پا میشم برم استراحت کنم همش عذاب وجدان میگیرم :(
سریع بر میگردم سر کتاب :| اصلا نمیدونم چرا :| وجدانم 2-3 بار هم فحشم داد :|

Paydar91

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
دوستان نگران ازمونای سنجش و بلکه هیچ جا جز کنکور نباشید....

چرا که باید اونا افتخار کنند که نوابغی که این جا هستند افتخار بدند و در ازمونای اون جا شرکت کنند و کلا کل ازمونو منفجر کنند !!!!!!!

بچه ها پیش گویی شده رتبه های 1 تا 50 کنکور 93 همه از باشگاه مهندسان هستند...برید حالشو ببرید.

llvll.asoud

کاربر ممتاز

چرا که باید اونا افتخار کنند که نوابغی که این جا هستند افتخار بدند و در ازمونای اون جا شرکت کنند و کلا کل ازمونو منفجر کنند !!!!!!!

بچه ها پیش گویی شده رتبه های 1 تا 50 کنکور 93 همه از باشگاه مهندسان هستند...برید حالشو ببرید.

کی پیشگویی کرده :دی؟ نوستراداموس یا 8 پای معروف :دی
اسمم گفته یا نگفته :دی اسمای مختصر مثلا ف ک یا هرچی حالا :دی
ولی انصافا هزینه آزمونای سنجش گرونه 50 تومن چه خبره آخه

dr.mirza

عضو جدید

من از الان رتیه1 رو رزرو کردم برین جا بگیرین که پر نشه:D

f shademan

کاربر فعال مهندسی برق ,
کاربر ممتاز

این عذاب وجدان نیست،این شیطان هست .....این بار اگه اومد آنچنان بزن توگوشش که از جا نتونه بلند شه ...بعد برو با برو بچ فوتبال بازی کن !!:smile:

8912763

عضو جدید
نه اصلا.
من به روش درس خوندنم ایمان داشتم میدونستم اگه یه درسی رو ضعیفم چرا؟
اصلن شما 100 تا ازمون بده کنترل همشو بالا میزنی میری سر جلسه میبینی نمیتونی بزنی.
الک سنجش سوالاش قشنگ بود من خوب میزدم همیشه درصدمبالا بود اما خیلیا خورد توذوقشون.چون سخت بودن.یا شاید کنکوری نبودن.
اگه شما یه ازمون پیدا کردی که 50 درصد مشابه کنکور باشه قبوله.
من خودم تو ازمون اخر سنجش مدارمو عالی زدم.اول زد 19 درصد بعد شد 30 بعد د 50 درصورتی ک من 75 زده بودم.چتدتا ازدرسای دیگم هم اینجوری شد.ولی من فقط میخواستم یاد بگیرم سر جلسه خوب باشم.
که واقا مفید بود.
اره دوست من پوکه باشه همه چیز حله.ولی من اصوولا سعی میکنم کمترین بار رو به دوش خانواده بزارم.
و اگه با کلاسو تایید نمیکنم میدونم که ممکن خیلیا این پستای مارو بخونن که شرایط کلاس ندارن تضعیف روحیه بشن

من الان خودم موندم چی کار کنم یکی از دوستام که رتبش 15 شد در آزمون پارسال میگه که از همون اول با پارسه جلوبری خوبه چون جامعه آماریش بالاست
اما دوستان دیگه میگفتن که خوب نبوده !
میخواستم که نظر دوستان رو بدونم ؟ کدوم آزمون بیشتر به کنکور نزدیکه ؟ واقعا نمیدونم کدومو شرکت کنم (پارسه - سنجش - نصیر )
بعدش من خودم پول ندارم کلاس شرکت کنم اما چند تا جزوه خوب از همون کلاسها گیر آوردم فک کنم همونا برام کافیه

rezarst1911

عضو جدید
من الان خودم موندم چی کار کنم یکی از دوستام که رتبش 15 شد در آزمون پارسال میگه که از همون اول با پارسه جلوبری خوبه چون جامعه آماریش بالاست
اما دوستان دیگه میگفتن که خوب نبوده !
میخواستم که نظر دوستان رو بدونم ؟ کدوم آزمون بیشتر به کنکور نزدیکه ؟ واقعا نمیدونم کدومو شرکت کنم (پارسه - سنجش - نصیر )
بعدش من خودم پول ندارم کلاس شرکت کنم اما چند تا جزوه خوب از همون کلاسها گیر آوردم فک کنم همونا برام کافیه

خوب اون جزوه های خوب رو به ما هم بده . ثواب داره

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
پارسال رتبه یک رشته تجربی کارشناسی مثل شما میگفت
میگفت"به خودم میگفتم اگه الان نخونم بقیه دارن میخونن و من عقب می فتم"

بعضی وقتا باید چند ماه سختی و فدای یه عمر راحتی کرد اگه شرایط محیطی هم بذاره مثلا من تا 10 مین میشینم کنار بقیه همه شروع می کنن به حرف زدن:confused:
همش یادم میره اخه:D
کمک کنیم بهم روحیه بدیم تا ایشالا 93 هم پر از رتبه برترهایی باشه مثل امسال:)

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز

وجدانت مشکل داره سادیسمه :D
من که 2 ساعت درس میخوندم نیم ساعت استراحت میکردم، بیشتر ساعت استراحتمم صرف اینجا میشد اصلا معتاد شده بودم که همش سر بزنم اینجا دوستای خیلی گلی پیدا میکنی ;)
بعضی از جمعه ها هم کلا درس تعطیل بود فقط 3-4 ساعت مرور میکردم
تفریحتون بیشتر تو خونه باشه بهتره تا بیرون، مثلا تو حیاط قدم بزن تلویزیون ببین یا تا سر کوچه برو و برگرد

fatimakhanom

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که 2 ساعت درس میخوندم نیم ساعت استراحت میکردم، بیشتر ساعت استراحتمم صرف اینجا میشد اصلا معتاد شده بودم که همش سر بزنم اینجا دوستای خیلی گلی پیدا میکنی ;)
تفریحتون بیشتر تو خونه باشه بهتره تا بیرون، مثلا تو حیاط قدم بزن تلویزیون ببین یا تا سر کوچه برو و برگرد

اره دیگه قرار نیست که خود کشی کنیم باید زندگی کنیم درس هم بخونیم :D

erfan_messi

عضو جدید
کاربر ممتاز
این عذاب وجدان نیست،این شیطان هست .....این بار اگه اومد آنچنان بزن توگوشش که از جا نتونه بلند شه ...بعد برو با برو بچ فوتبال بازی کن !!:smile:

کسیو ندارم فوتبال بازی کنیم با هم :cry:

آره والا :D کشت مارو :D

پارسال رتبه یک رشته تجربی کارشناسی مثل شما میگفت
میگفت"به خودم میگفتم اگه الان نخونم بقیه دارن میخونن و من عقب می فتم"

بعضی وقتا باید چند ماه سختی و فدای یه عمر راحتی کرد اگه شرایط محیطی هم بذاره مثلا من تا 10 مین میشینم کنار بقیه همه شروع می کنن به حرف زدن:confused:
همش یادم میره اخه:D
کمک کنیم بهم روحیه بدیم تا ایشالا 93 هم پر از رتبه برترهایی باشه مثل امسال:)

آخجون پس رتبم میشه 1 :biggrin::D

llvll.asoud

کاربر ممتاز
کسیو ندارم فوتبال بازی کنیم با هم :cry:

آره والا :D کشت مارو :D

آخجون پس رتبم میشه 1 :biggrin::D

کسیو نداری باهاش فوتبال بازی کنی میتونی کامپیوتری سونی ایکس باکسی ازینا بازی کن :دی
فیلم نگا کن :دی
هزار کار میشه کرد
نقاشی بکش :دی
ساز بزن :دی

Mr.Perfect

عضو جدید
12 راه برای تقویت اراده

12 راه برای تقویت اراده

بسم الله الرحمن الرحیم

یکی از دغدغه هایی که به خصوص جونتر ها گرفتارش هستند این است که از ضعف اراده خودشون رنج می برند یعنی برای انجام کاری تصمیم می گیرند اما وسط راه ولش می کنند و یا برای ترک کاری همت می کنند و شروع هم می کنند اما آنقدر اراده قوی ندارند که این تصمیم رو عملی کنند و بعد از مدتی به سر جای اولشون برمی گردند .
این مساله حتی برای بعضی ها جنبه حیثیتی پیدا کرده چراکه از طرف اطرافیانشون همش سرکوفت می شن که « تو نمی تونی یک کار رو تو زندگیت تموم کنی » به همین خاطر این بار می خوام براتون دوازده پیشنهاد برای تقویت اراده بگم تا در چنین موقعیت هایی بتونید تا کاری رو تموم نکردید ولش نکنید .
البته براى تقویت اراده، راه‏هاى زیادى پیشنهاد شده که من فقط به دوازده تا از اونها اینجا اوردم .

اول : تلقین به خود
شما می توانید، هر روز به دفعات مختلف با تمرکز فکر به خود بگویند: «من به خوبى قادرم این کار را انجام بدم ، من قادرم». تکرار این عبارت ساده، اثر عجیبى در تقویت اراده و روحیه دارد.

دوم : با افراد دارای اراده قوی همنشینی کنید .
با کسانی همنشینی و معاشرت کنید که دارای اراده قوی و نظم در انجام مسئولیت ها و تکالیف خود هستند و از معاشرت با افراد سست اراده و بی همت جدا خودداری کنید.

سوم : از بیان جمله «نمی توانم» خودداری و بجای آن به خود تلقین کنید که «من به خوبی از عهده این کار بر می آیم».

چهارم : از کارهای کوچک شروع کنید
برای شروع کار و تقویت اراده خود از کارهای کوچک شروع کنید مثلا تصمیم بگیرید صبح ها در یک ساعت معینی از خواب بیدار شوید.(البته منظورم ساعت 10 صبح نیست بلکه ساعات اولیه صبح باید باشه )

پنجم : هر روز بعد از بیدار شدن از خواب و خواندن نماز صبح تصمیم بگیرید 10 دقیقه قرآن بخوانید.

ششم : اگر کاری رو تونستید با موفقیت تمومش کنید ، حتما به خودتان جایزه بدهید و آن را در دفتر کارهای روزانه خود به عنوان یک موفقیت ثبت کنید.

هفتم : بعد از موفقیت در کارهای فوق تصمیم بزرگتری بگیرید مثلا با خود شرط کنید که هر روز 20 دقیقه باید ورزش کنم.

هشتم : در صورت موفقیت در تصمیم جدید یک علامت مثبت دیگر در کارنامه خود ثبت کنید.

نهم : اگر در تصمیم جدید ناکام شدید علل آن را بررسی کنید در صورت تنبیلی و کاهلی خود را جریمه کنید مثلا یک روز روزه بگیرید.

دهم : به همین ترتیب هر روز چند کار ارادی برای خود در نظر بگیرید و انجام دهید البته مراقب باشید انتخاب کارها از روی واقع بینی باشد و از تصمیم گیری های بلند پروازانه خودداری کنید و سعی نمائید درجه مشکلی کارها رو بتدریج افزایش دهید تا با توانائی های شما همخوانی داشته باشد.

یازدهم : بعد از این که خود را در انجام برخی از کارهای ایجابی مثل صبح زود بیدار شدن، نماز سر وقت، تلاوت قرآن و ورزش صبحگاهی، موفق شدید برای انجام کارهای سلبی تصمیم بگیرید یعنی تصمیم بگیرید کارهایی که نباید انجام دهید رو بتدریج ترک کنید مثلا به عنوان نمونه می خواهید غرایز جنسی خود را مهار کنید. در اینجا باید رفتارهایی که باعث شعله ور شدن شهوات می شه رو ترک کنید.

دوازدهم : روزه بگیرید
بدون هیچ مبالغه ای بدونید بهترین راه که می تونه شما رو در تقویت اراده کمک کنه همون روزه ای هست که در اسلام اومده ، چراکه وقتی کسی روزه می گیره تمرین می کنه که یکسری از کارهایی که دلش می خواد و هر روز بطور عادت انجام می داده رو ترک بکنه و از طرفی کارهایی که روز های دیگه انجام نمی داده رو ( مثل بلند شدن در یک ساعت خاص برای خوردن سحری و خوردن یک ساعت معین برای خوردن افطار ) انجام بده

Paydar91

کاربر ممتاز
سلام بچه ها یادش بخیر پارسال در چنین روزی
پارسال چنین روزی !!!!!!!!!!!!!!!!...حتما سر بزنید...

خیلی از دوستانی که مثل ما پارسال درس میخوندند و ....
جالبه وقتایی که همین جوری میاید سایت برید اول برید
اعلام نتایج اولیه کنکور ارشد 92

بعدش برید همون تاپیک پارسال چنین روزی و صحبت های هم اونایی که رتبه ی خوبی اوردند و هم اونایی که علی رغم این که خیلی تلاش کردند ولی رتبه ی مورد انتظارشون رو نیاوردند رو بخونیم و ببینم کجای کارشون اشتباه بوده و لااقل ما از اشتباهات اونا درس بگیریم...

چون که من یادمه اکثر اون دوستان هم برای رتبه های زیر صد میخونند و ... و خیلی جالبه اگه برعکس به قضیه نگاه کنید یعنی اول نتایجوشونو ببینید بعدش برید ببینید اونا پارسال مثل چنین روزهایی که ما الان جای اونا هستیم چیکار میکردند و.... به نتایج شگفت انگیزی میرسید...;)
یه بار امتحان کنید ضرر نداره..البته دوستانی که امسال کنکور ندارند کلا برای تمام کنکوری های سال قبل این کارو انجام بدند..ولی توی این زمان کم که شما دارید لااقل از بچه های پارسال غافل نشید که تازه تازه هم هست..همین چند ماه پیش!!!!..فقط یه بار امتحان کنید.....
.
.
.
ضمنا دوستان این تاپیکای رفع اشکال رو ول نکنید چرا که گنیجینه ی این تالاره چرا که فرصتی هست برای به اشتراک گذاری اطلاعاتمون...من خودم به شخصه اون درسایی رو که میخونم زیاد کسی شرکت نمیکنه وبقیه درسا رو هم که سوالی پرسیده میشه هنوز نرسیدم ایشالله در اینده برسم حتما شرکت خواهم کرد...به هر حال اگه سوالی پرسیده میشه کسی خونده خوبه که شرکت کنه... وایشالله از یکی دو هفته مونده به اتمام شهریور به طوری جدی بیایم و خیلی از نکاتی رو که خودمون بهش رسیدیم و توی هیچ کتابی رو نیست اون جا مطرح کنیم تا در اختیار سایر دوستان هم قرار بگیره.
.
.
.
ایشالله به حق این روزهای پایانی ماه مبارک که داره تموم میشه سال دیگه در چنین وقتی اماده ی رفتن به دانشگاهی باشیم که الان ارزوشو داریم.امین.:gol:

dr.mirza

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی لینک کتاب 1100 کلمه رو برای دانلود داره بهم بده:gol:
هرچی میگردم فقط بدون معنی شو پیدا میکنم:(
بهم کمک برسونین:w10:

مرسی

aminvo

عضو جدید
من که مریض شدم افتادم گوشه خونه، سرما خوردگی بهمراه تب شدید وسط این گرما، در حد تیم ملی. فکر کنم تا کنکور تلف بشم و نرسم به کنکور.

دوستان جلو بزیند که ما عقب افتادیم.

شاد و پیروز و سلامت باشید.

Muhammad1986

عضو جدید
سلام
بچه ها کسی لینک کتاب 1100 کلمه رو برای دانلود داره بهم بده:gol:
هرچی میگردم فقط بدون معنی شو پیدا میکنم:(
بهم کمک برسونین:w10:

مرسی

سلام

واقعا میخوای 1100 رو بخونی!!؟

خیلی سخته یاد گرفتنش خیلی!

در ضمن فک نکنم زیاد بدردت بخوره فوقش 3تا تست زبان رو بتونی باهاش بزنی

آخرین ویرایش:

Muhammad1986

عضو جدید
سلام

بچه ها جزوه ی مغناطیس باغستانی رو خرید اینترنتی کردم کسی لازم داره براش بزارم توی سایت؟؟
(جزوه ی کاملشه که منطبق با فیلماشه 250 صفحه س با مثال های زیاد! همه ی سایت ها جزوه ی ناقص 120 صفحه ایش رو دارن میفروشن)

در ضمن احسان میتونی بزاریش توی وبلاگت!؟

llvll.asoud

کاربر ممتاز
سلام

بچه ها جزوه ی مغناطیس باغستانی رو خرید اینترنتی کردم کسی لازم داره براش بزارم توی سایت؟؟
(جزوه ی کاملشه که منطبق با فیلماشه 250 صفحه س با مثال های زیاد! همه ی سایت ها جزوه ی ناقص 120 صفحه ایش رو دارن میفروشن)

در ضمن احسان میتونی بزاریش توی وبلاگت!؟

اگه خودت راضی باشه ممنون میشم بذاری تا ابقیه هم استفاده کنن.ایشالا خدا اجرت بده :redface:

Mr.Perfect

عضو جدید
یه سوالی دارم
این سایتهایی که جزوه های اساتید مختلف را میفروشند با رضایت اونهاست؟
اگه راضی نباشند خود اساتید که...

Muhammad1986

عضو جدید
اگه خودت راضی باشه ممنون میشم بذاری تا ابقیه هم استفاده کنن.ایشالا خدا اجرت بده :redface:

هر کاری کردم آپلود نشد!

مگه بفرستم به ایمیل احسان تا بزاره توی وبلاگش!

اگه کسی وبلاگی داره یا سرعت نتش بالاس ایمیلش رو توی پیام خصوصی بده تا براش ایمیل کنم که برای استفاده ی همه بزاره.

siqma

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کاری کردم آپلود نشد!

مگه بفرستم به ایمیل احسان تا بزاره توی وبلاگش!

اگه کسی وبلاگی داره یا سرعت نتش بالاس ایمیلش رو توی پیام خصوصی بده تا براش ایمیل کنم که برای استفاده ی همه بزاره.

تو این سایت میتونی به راحتی آپلود کنی
http://uplod.ir/

deer

عضو جدید
وای دوستان چند وقت بیمار شدم به شدت عقب افتادم میخوام از جمعه باز شروع کنم :(((
دوستان کنکور های سالهای پیش کدوم انتشارات بگیرم خوبه؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا