شرکت نفت

mjavadamiri

عضو جدید
آزمون شرکت نفت خیلی مزخرف بود از منابع گرفته تا تعداد پذیرش که نهایتا باز کاهش پیدا کرد تا نتایج که خیلی دیر اعلام شد

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
آزمون شرکت نفت خیلی مزخرف بود از منابع گرفته تا تعداد پذیرش که نهایتا باز کاهش پیدا کرد تا نتایج که خیلی دیر اعلام شد

سلام
امیدوارم قبول شده باشین
یه سوال توی آزمونای استخدامی شرکت نفت وگاز و پتروشیمی خانومم استخدام میکنن؟

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا؟:eek:
آخه من چند وقت پیش آگهی استخدام پتروشیمی رو دیدم نوشته بود فقط آقا
ممنون خبر خوبی بود

بستگی به موقعیت شغلی داره.
به خاطر سختی کار بعضی شغل ها مجبورند فقط از آقایون استفاده کنند.

karimieng

عضو جدید
سلام من 6ساله تو شرکت نفت کار میکنم بخدا هیچ خبری توش نیست باور کنین

mech.shima

کاربر ممتاز

سلام
اگه بازم برگشتین به اینجا میخواستم بپرسم تو شرکت نفت کار مهندسین مکانیک چیه؟
ممنون

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه ناراحت نمیشی می پرسم.
هر که خودش سر کار رفته همینو گفته.
اگه اینطوره چرا رفتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خودمم یه مدت عسلویه بودم میدونم چطوریه.

سلام
اگه بازم برگشتین به اینجا میخواستم بپرسم تو شرکت نفت کار مهندسین مکانیک چیه؟
ممنون

سلام
بستگی داره که کجا نیرو بخوان.
تعمیرات و نگهداری، طراحی ، نظارت و...............

siavashbehzad1

عضو جدید
سلام . به امید خدا ساله دیگه شرکتم
بستگی داره اگه مهندس با سوادی باشی توی پروژه ها کار میکنی . اگه هم با پارتی وارد بشی چیزی بلد نباشی یه گوشه میشینی سر برجم حقوقتو میگیری

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام . به امید خدا ساله دیگه شرکتم
بستگی داره اگه مهندس با سوادی باشی توی پروژه ها کار میکنی . اگه هم با پارتی وارد بشی چیزی بلد نباشی یه گوشه میشینی سر برجم حقوقتو میگیری

الان باسوادی و بی سوادی زیاد مورد توجه نیست.
فقط بند پ

siavashbehzad1

عضو جدید
الان باسوادی و بی سوادی زیاد مورد توجه نیست.
فقط بند پ
منظورم از سواد مدرکه !!!!! مدرکتو از یه دانشگاه تراز اول بگیر آزمون استخدامیم نمیدی میری سر کار
مهندسایه عزیز سعی نکن با حرفاشون بچه هارو دل سرد کنن ! خیلیارو میشناسم که با پشتوانه علمی خوب به راحتی وارد بازار کار شدن بدون پارتی . خودمم بدون پارتی بورسیه شرکت نفت شدم

Asghar_

عضو جدید
منظورم از سواد مدرکه !!!!! مدرکتو از یه دانشگاه تراز اول بگیر آزمون استخدامیم نمیدی میری سر کار
مهندسایه عزیز سعی نکن با حرفاشون بچه هارو دل سرد کنن ! خیلیارو میشناسم که با پشتوانه علمی خوب به راحتی وارد بازار کار شدن بدون پارتی . خودمم بدون پارتی بورسیه شرکت نفت شدم

سلام.

شما لیسانستو کدوم دانشگاه خوندی؟سیالاتی؟ارشدت رو کدوم دانشگاه؟
تراز اول مثلا کدوم دانشگاه ها هستن؟بوعلی و گیلان هم تراز اول هستن؟

mech.shima

کاربر ممتاز

امیدوارم نگین که ارشدی هستین!!!!!

siavashbehzad1

عضو جدید
میرم ترم 7
دانشگاه صنعت نفتم . اصفهان شیراز تهران . فکر نمیکنم بوعلیو گیلان باشن ولی حتما جز داشنگاهایه خوب کشورن . هم از فامیل هم از دوستان خیلیارو میشناسم که خیلی راحت با تحصیل تو این دانشگاها بهترین جاها کار میکنن . هیچوقت نا امید نشینو به حرف کسایی که میگن پارتی استناد نکنین !! تلاش کنین به راحتی قبول میشین شریف که هیچ MIT میرین

mech.shima

کاربر ممتاز
میرم ترم 7
دانشگاه صنعت نفتم . اصفهان شیراز تهران . فکر نمیکنم بوعلیو گیلان باشن ولی حتما جز داشنگاهایه خوب کشورن . هم از فامیل هم از دوستان خیلیارو میشناسم که خیلی راحت با تحصیل تو این دانشگاها بهترین جاها کار میکنن . هیچوقت نا امید نشینو به حرف کسایی که میگن پارتی استناد نکنین !! تلاش کنین به راحتی قبول میشین شریف که هیچ MIT میرین

ممنون
یه سوال محل کارتون خانومم کار میکنن با رشته مکانیک؟!!

siavashbehzad1

عضو جدید
ممنون
یه سوال محل کارتون خانومم کار میکنن با رشته مکانیک؟!!

کلا 27 نفریم که 4 تا از هم ورودیامونم دخترن . دانشگاه ما محدودیت داره واسه پذیرش دختر ولی اونایم که در میان همه میرن سر کار. بیشتر تو قسمت اداری استخدام میشن

mech.shima

کاربر ممتاز
کلا 27 نفریم که 4 تا از هم ورودیامونم دخترن . دانشگاه ما محدودیت داره واسه پذیرش دختر ولی اونایم که در میان همه میرن سر کار

ممنون
آخه بالاخره متوجه نشدم ما دخترا که اومدیم این رشته تکلیفمون چی میشه!!!
موفق باشید

mech.shima

کاربر ممتاز
ارشد بگیر با یه معدل خوب دانشگاه آزاد تدریس کن

این حرفتون یعنی نمیشه وارد کار توی صنعت بشم؟
البته خیلی تدریس دوست دارم اما همه میدونیم کار توی صنعت یه چیز دیگه اس

siavashbehzad1

عضو جدید
این حرفتون یعنی نمیشه وارد کار توی صنعت بشم؟
البته خیلی تدریس دوست دارم اما همه میدونیم کار توی صنعت یه چیز دیگه اس

بستگی به خودتون داره . الان مهندس تویه شرکت نفت داریم که قراردادیه ماهیانه 700 تومن درآمدشه . یه مهندسم داریم با همون میزان سابقه تو همون قسمت ماهی 4 5 تومن میگیره . تدریسم خیلی خوبه من خودم از شاگردام ماهیانه 600 تومن لاقل در میارم .

mech.shima

کاربر ممتاز
بستگی به خودتون داره . الان مهندس تویه شرکت نفت داریم که قراردادیه ماهیانه 700 تومن درآمدشه . یه مهندسم داریم با همون میزان سابقه تو همون قسمت ماهی 4 5 تومن میگیره . تدریسم خیلی خوبه من خودم از شاگردام ماهیانه 600 تومن لاقل در میارم .

از راهنماییتون خیلی ممنونم جناب
موفق باشید;)

ali-gold

کاربر فعال
میرم ترم 7

سلام.

خو داداش من، خودتم داری میگی دانشگاه صنعت نفت خوندی،خوب این که معلومه شما شانس بیشتری واسه استخدام دارین.

شرایط شما واسه ما که دانشگاه آزاد خوندیم صدق نمیکنه.

به عبارتی شما شرایطتتون فرق داشت.واسه آدمای مثل من بند پ مهمه.حالا هر چقدر هم پر و باسواد باشم باز اینقدر آدم هستن که تو دانشگاه های تراز اول خوندن و نمیشه از راه قانویش وارد شد!!!یعنی فقط بند پ.

امثال آدمایی که مثل من شرایط دارن، یا وارد شرکت نفت نمیشن یا اگرم بشن با بند پ میشن.

الان این خانم هم اگه رزومه خوبی نداشته باشن وارد شدنش به شرکت نفت سخته....مگر بند پ....تازه آنم چون خانم هستن باز مشکلاتشون دو چندان میشه!!

ولی تدریس رو درست میگین،میشه و خوبم هست.

ali-gold

کاربر فعال
یه سوال دیگه اقا سیاوش:

با ارشد میشه وارد هیئت علمی یه دانشگاه آزاد شد؟

این تدریس که گفتین حقوقش حدودی چقدره؟حقوقش خوبه؟میشه باهاش زن گرفت؟:redface:

با ارشد میشی استادیار؟یا دانشیار هم میشه شد؟استاد تمام حتما باید دکترا رو داشته باشیم؟

ببخشید زیاد سوال کردم ممنون:gol::gol::gol: