کلوپ طرفداران پرسپولیس

karimi912

عضو جدید
مس تا گل اول رو نخورده بود خيلي تو لاك دفاعي بود فقط چشم به ضدحمله ها داشتند
مثل دو بازي قبل فاز دفاعي عالي بود ولي باز هم كسي رو نداريم جلو رو بچرخونه
اون همه جنجال براي جذب دهنوي خدائيش مي ارزيد... هر بازي آماده تر و بهتر ميشه. نوري هم فقط بازي با تراكتور خوب بود. اين دو بازي به زور ميشه تو زمين پيداش كرد... ايشالا تا فصل تموم نشده بيدار شه!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
خب بردیم خدا رو شکر
میتونستیم گلای بیشتری بزنیم ولی بازم به نظر من بازی اول بهتر بازی ردیم تا بازی دوم و سوم ..این دو تا بازی اصلا به دلم نبود
من که بعد از بازی بدمون تو نیمه اول داشتم از استرس میمردم حالا مهمون هم داریم بچشون گیر داده بندازین شبکه 5 میخوام "خشی" ببینم :|
انداختیم خشی :| دیگه خیلی حرص خوردم اون چند دقیقه رو :D
یه لحضه دوباره زدم 3 دیدم یه گل دیگه زدیم .. آخرشم با یه بازی و کامپیوتر دست به سرش کردم و 10 دقیقه آخرو دیدم .. :D
همون مشکل همیشگی رو داریم ..از موقعیتا خوب استفاده نمی کنیم .. موقعیتای زیادی رو هم ایجاد نمی کنیم .. سانترها هم افتضاح ... یه بازیکن نداریم بتونه درست حسابی سانتر کنه یه بازیساز درست حسابی هم نداریم که خطوط رو بهم وصل کنه و بازی رو زمین رو اداره کنه و بازیسازی کنه .. (البته اگه باز بحث به نوری کشیده نمیشه:confused:) ...
یاوری هم کلا یه عادتی داره همه چی رو لوث میکنه .. وقتی توپ زیر پای صادقیان رسید فقط چند ثانیه وقت داشت که ضربشو بزنه و اونموقع فقط یه نگاه به دروازه کرد حالا اینا چطوری توقع دارن صادقیان بازیکنی که همین دو ثانیه قبل خودشو زمین انداخته رو ببینه و تشخیص بده باید توپو بندازه بیرون..اصلا چرا باید توپو بندازه بیرون ؟ یه درگیری تو محوطه جریمه شد که کلا چند ثانیه طول کشید چرا باید اونموقع توپو بندازه بیرون...بازی جوانمردانه که این نیست هر بازیکنی تو موقعیت خطرناک رو دروازش شد خودشو بندازه زمین و موقعیت رو از حریف بگیره .. بازیکناش 90 دقیقه رو زمین بودن 11 نفره دفاع میکردن یه امتیاز بگیرن آخرشم اینطوری گل پرسپولیس رو لوث میکنه دیگه کاملا هممون میشناسیم این حرکتا و لوث کردنایی که فقط تو ایران هست ...

علیرضا ل

عضو جدید
يعنی بازيكنی تو دنيا هست بتونه از سيد جلال رد بشه؟
بازيكنای هجوميمون ضعيفند شايد چون بيشترين تغييرات رو اينجا داريم هنوز هماهنگ نيستند اميدوارم بتونند خلعت رو بيارن به نظرم جذب خلعتبری از نون شب واجبتره

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
يعنی بازيكنی تو دنيا هست بتونه از سيد جلال رد بشه؟
بازيكنای هجوميمون ضعيفند شايد چون بيشترين تغييرات رو اينجا داريم هنوز هماهنگ نيستند اميدوارم بتونند خلعت رو بيارن به نظرم جذب خلعتبری از نون شب واجبتره

داش علیرضا سید سیم خارداره مگه کسی می تونه ازش رد بشه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عاشقتم داش پیام

GAME_OVER

کاربر ممتاز
و همچنان غلامرضا دایی، پسر علی دایی، رو اعصاب :|
یعنی میشه بازی بعدی تو ترکیب نباشه :|
این بشر نصف بازی رو تو آفساید بود نصف دیگه ش رو در حال خطا :eek:

karimi912

عضو جدید
[h=1]خلعتبري 90 دقيقه با رويانيان ديدار کرد[/h]
[h=2]محمدرضا خلعتبري به مدت 90 دققه امروز با رويانيان ديدار کرد.[/h]
محمدرضا خلعتبري که براي استراحتي چند روزه و حضور در اردوي ترکيه همراه با عجمان به تهران سفر کرده، ظهر امروز به مدت 90 دقيقه با محمد رويانيان ديدار کرد.

به گزارش فارس، در اين جلسه خلعتبري حضور در پرسپوليس را قبول کرده اما وي شرط گذاشته در صورتي به پرسپوليس خواهد آمد که سرخپوشان جريمه وي که پولي بالغ بر يک ميليون دلار است را پرداخت کنند به همين دليل رويانيان نيز امروز گفت‌وگوهاي مختلفي با مسئولان وزارت ورزش، فدراسيون فوتبال و اعضاي هيئت مديره پرسپوليس داشت.

خلعتبري اعلام کرده که تنها سه الي چهار روز ديگر فرصت دارد تا تکليفش را با عجمان مشخص کند.

گفتني است عليرغم اينکه مبلغ عجماني‌ها سنگين است اما رويانيان اعلام کرده تمام تلاش خود را براي حضور خلعتبري در پرسپوليس انجام خواهد داد.

خلعتبري بعد از ظهر امروز براي ديدار با خانواده‌اش راهي مازندران شد.

گفتني است به دليل اينکه امشب پرسپوليس مقابل مس کرمان در چارچوب هفته سوم بازي داشت، ظهر امروز اين موضوع را تکذيب کرده بود.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

آجی درسته غلام خوب بازی نمی کنه منم خوشم نمیاد از بازی کردنش اما خواهشا از دایی حمایت کنیم خودش بهتر میدونه چرا بهش بازی میده شاید به خاطر دوندگی زیاد رضایی باشه تا دفاع حریف رو خسته کنه

karimi912

عضو جدید

خدا رو شكر باز نوروزی نبود!
حيفه كه هنوز به غريبی و عاليشاه بازی نرسيده
عباس زاده هم يه دنيا انگيزه س، نميدونم چرا زودتر نمياردش!!!

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست خوبم رضایی و سید صاحی و نوری خوب نبودند ولی علی دایی با همین بازیکنانی که در اختیار داره، با سپاهان در صدر جدول هم امتیاز شد.
اگه عالیشاه و غریبی خوب باشن، شک نکن که دایی ازشون استفاده می کنه. احتمالا" هنوز آمادگی لازم رو ندارن.
ولی خدایی تیم خیلی روان بازی می کنه.
این پیروزی بر شما و همه ی دوستان مبارک

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

خدا رو شكر باز نوروزی نبود!
حيفه كه هنوز به غريبی و عاليشاه بازی نرسيده
عباس زاده هم يه دنيا انگيزه س، نميدونم چرا زودتر نمياردش!!!

آره به نظرم اگه عباس زاده هم جای غلام بازی کنه بتونه خودش رو نشون بده

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست خوبم رضایی و سید صاحی و نوری خوب نبودند ولی علی دایی با همین بازیکنانی که در اختیار داره، با سپاهان در صدر جدول هم امتیاز شد.
اگه عالیشاه و غریبی خوب باشن، شک نکن که دایی ازشون استفاده می کنه. احتمالا" هنوز آمادگی لازم رو ندارن.
ولی خدایی تیم خیلی روان بازی می کنه.
این پیروزی بر شما و همه ی دوستان مبارک
سلام داداش من با حرفت موافقم بودجه ما کجا و بودجه سپاهان کجا

GAME_OVER

کاربر ممتاز
آجی درسته غلام خوب بازی نمی کنه منم خوشم نمیاد از بازی کردنش اما خواهشا از دایی حمایت کنیم خودش بهتر میدونه چرا بهش بازی میده شاید به خاطر دوندگی زیاد رضایی باشه تا دفاع حریف رو خسته کنه
الان 3 بازیه که رضایی فیکسه .. یه حرکت مثبت ازش دیدین ؟ اصلا همون دوندگی قبلا رو هم نداره .. که بنظرم اصلا دوندگی فاکتوری نیست که بخوایم برای یه بازیکن با پست رضایی بگیم یه حُسنه ..
بازی دادن به رضایی فقط رو علاقه اییه که دایی بهش داره وگرنه گزینه های خیلی بهتر از اون هم داریم .. با این وضعیت ممکنه خلعتبری رو هم بگیرن و بشینه رو نیمکت رضایی بازی کنه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان 3 بازیه که رضایی فیکسه .. یه حرکت مثبت ازش دیدین ؟ اصلا همون دوندگی قبلا رو هم نداره .. که بنظرم اصلا دوندگی فاکتوری نیست که بخوایم برای یه بازیکن با پست رضایی بگیم یه حُسنه ..
بازی دادن به رضایی فقط رو علاقه اییه که دایی بهش داره وگرنه گزینه های خیلی بهتر از اون هم داریم .. با این وضعیت ممکنه خلعتبری رو هم بگیرن و بشینه رو نیمکت رضایی بازی کنه

بالاخره هر مربی به یه بازیکنی علاقه داره همین تیم کیسه اکبر پور رو با بیگ زاده بیشتر مواقع فیکسن در حالی که حقشون نیست

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان این پیروزی بر همه ی شما مبارک ...

بازی به بازی داریم روان تر و هماهنگ تر میشیم البته اگه نوروزی نباشه و یه هافبک بازیساز بیاریم

آره اگر هافبکمون یه کم قوی تر باشه بهتره به نظرم عالیشاه هم می تونه به ترکیب اضافه بشه

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=2]دایی: فوتبال تنیس نیست، جنگ و دعوا دارد/ کسی که ادعای پرسپولیسی بودن دارد از حرف های من ناراحت نمی شود[/h]
پرسپولیس نیوز : سرمربی تیم پرسپولیس می‌گوید احترام محمود یاوری بر او واجب است. دایی همچنین هواداران را ابزاری مهم برای موفقیت‌های آتی تیمش می‌داند.

علی دایی پس از پیروزی تیمش مقابل مس کرمان در نشست خبری حاضر شد و گفت: ابتدا روز خبرنگار را به همه خبرنگاران تبریک می‌گویم و پیشاپیش عید سعید فطر را به همه مردم تبریک می‌گویم. فکر می‌کنم در نیمه اول بازی متعادلی داشتیم اما ما بهتر بودیم. در نیمه دوم با فشاری که روی دروازه مس آوردیم توانستیم به دو گل برسیم. از بازیکنانم تشکر می‌کنم که خیلی زحمت کشیدند.

وی ادامه داد: لازم می‌دانم از هواداران خوب‌مان تشکر کنم که از دقیقه یک تا پایان بازی تیم خود را تشویق کردند. مطمئنا هرچقدر هواداران کنار ما باشند، می‌توانند ما را یاری دهند. اتحاد آن‌ها با ما می‌تواند به پرسپولیس کمک کند.

در ادامه خبرنگاری به صحبت‌های یاوری که درباره بازی جوانمردانه مطرح شده بود اشاره کرد. دایی پاسخ داد: یاوری بزرگتر من است و احترامش برای من واجب است. ایشان به من سلام نظامی بدهند یا ندهند، من به ایشان احترام می‌گذارم. راجع به صحنه‌های مورد اشاره باید بگویم که ما زمین فوتبال را با جای دیگر اشتباه گرفته‌ایم. در همه جای دنیا این مسئله طبیعی است. دوست ندارم زیاد درباره بازی جوانمردانه صحبت کنم. مگر قانونی هست که چنین دستوری می‌دهد. اگر این طور باشد هر بازیکنی می‌تواند خود را زمین بزند تا حریف توپ را به بیرون بزند. فوتبال بازی مردانه است. تنیس نیست، دعوا و جنگ دارد.

دایی ادامه داد: با اینکه احترام زیادی برای آقای یاوری قائلم نظر ایشان را قبول ندارم.

در ادامه خبرنگاری درباره خریدهای جدید پرسپولیس سوال کرد. دایی پاسخ داد: به نظر تلفیق بازیکنان قدیمی و جدید باعث شده که تیم نسبت به سال قبل بهتر بازی کند. اگر کمک و همدلی بازیکنان نباشد، نمی‌توانیم گل بزنیم. کل مجموعه تیم است که گل می‌زند و گل نمی‌خورد. اگر نگاه کنید، من بر اساس کمبودها و نقاط ضعف پرسپولیس بازیکن گرفته‌ام و مطمئنم هنوز زمان می‌برد تا خوب شویم. این پرسپولیس هنوز کامل نیست. در آینده حرف‌های بیشتری برای گفتن خواهیم داشت و بهتر بازی خواهیم کرد. احترام زیادی برای کارشناسان قائلم اما من مسئول تیم هستم و بهتر است اجازه دهند کارم را انجام دهم.
دایی درباره شکسته شدن طلسم ناکامی های پرسپولیس مقابل مس تأکید کرد: بحث طلسم نیست ما بهتر بودیم و برنده شدیم.

وی در مورد گل نخوردن تیمش و ضعف گلزنی پرسپولیس گفت: باید به ما فرصت بدهید. یک روزه و با دو ماه تمرین نمی شود. باید بیشتر تمرین کنیم اگر در بازی قبل گل می زدیم الان 9 امتیازی بودیم. مطمئنا اگر گل بزنیم بهتر می شود. خدا رو شکر پرسپولیس دارد به هماهنگی خوبی می رسد.
در ادامه خبرنگاری به دایی گفت: علی کریمی گفته شما در 90 می‌خواستدی داوری را تحت‌الشعاع قرار دهید و به هدف‌تان برسید. علی کریمی گفته او صدایش را بلند می کند تا کسی ایرادی از او نگیرد و نتیجه بگیرد و قاسم دهنوی را مامور زدنش کرده بود، عنوان کرد: احترام زیادی برای کریمی قائلم. او جزو بزرگان فوتبال ماست. اما من سوالی از شما دارم. اگر من در برنامه 90 صحبت کردم، هدفم دفاع از حق پرسپولیس بود. اگر کسی ادعای پرسپولیسی بودن دارد از این صحبت‌ها ناراحت نمی‌شود. من خیلی دوست داشتم که این مسئله را باز کنم اما به خاطر اینکه ایشان ثبات در حرف‌شان ندارند جواب‌شان را نمی‌دهم. بازی اول قرار بود علیه من شعار بدهند؛ سوال من این است که دلیل صحبت علیه من روز قبل از بازی چیست؟ او می توانست بعد بازی حرف بزند. ایشان ثبات در حرف هایش ندارد وجوابش را نمی دهم اگر ثبات داشت یک روز خداحافظی نمی کرد که یک روز برگردد و نمی‌شود خیلی روی حرفش حساب کرد.

وی ادامه داد: وظیفه من کمک به پرسپولیس است و تا روز آخر همین طور ادامه خواهم داد و از حق تیم دفاع می‌کنم. ایشان اول ثبات پیدا کنند، یک روز خداحافظی نکنند و روز دیگر بازگردند و آن وقت صحبت کنند که این طور خیلی بهتر است. بهتر است هر کس درباره تیم خودش صحبت کند. آیا دیده‌اید که من درباره تراکتورسازی صحبت کنم؟

دایی درباره وضعیت محمدرضا خلعتبری هم گفت: دیشب با خلعتبری صحبت کردم. باید عزمی باشد که او را به ایران بیاوریم. فدراسیون فوتبال باید به این امر کمک کند. متاسفانه تیم عجمان حدود یک میلیون دلار می‌خواهد بنابراین باید به پرسپولیس کمک شود که او را به لیگ ایران بیاوریم تا در آن لیگ کذایی بازی نکند. سردار خیلی زحمت می‌کشد و من امیدوارم که بتوانیم خلعتبری را بیاوریم.

در ادامه خبرنگاری به دایی گفت که نزدیکی پرسپولیس به صدر جدول توقع هواداران را بالا برده است. دایی پاسخ داد: وظیفه ماست که هواداران را خوشحال کنیم. اکنون سه هفته از لیگ گذشته و ما کار خاصی نکرده‌ایم. ما فوتبال‌مان را انجام می‌دهیم و روزهای سخت خواهد رسید. فعلا باید تلاش کنیم که امتیاز از دست ندهیم. چسبیدن به صدر فعلا مهم نیست. باید تلاش کنیم که پایان فصل جایگاه مناسبی داشته باشیم.

دایی در ادامه درباره عملکرد داور بازی گفت: ما اگر هر صحبتی کنیم از همه جا به ما حرف می‌زنند پس بهتر است که چیزی نگوییم. وی افزود: دوست ندارم در مورد داوری حرف بزنم. برخی اوقات به خاطر فشار باعث می شود که حرف می زنم صحبت در مورد اینکه پنالتی ما را نگرفتند چیزی را حل نمی کند پس نمی خواهم در این مورد حرفی بزنم.

در ادامه خبرنگاری به دایی گفت که حضور او و کریمی برای پرسپولیس مثمر ثمر بوده است. این خبرنگار به دایی گفت: شما حرف از ثبات زدید در حالی که خودتان یک بار علیه رویانیان صحبت کرده بودید و حالا سرمربی پرسپولیس هستید. دایی پاسخ داد: پرسپولیس آنقدر بزرگ است که کسانی مثل دایی و رویانیان نمی‌توانند جلویش بایستند. این نشان می دهد دایی و رویانیان از خیلی چیزها به خاطر این تیم گذشتند. مطمئنا من و سردار از خیلی چیزها گذشتیم که پرسپولیس موفق باشد. من با شخص سردار مشکلی داشتم و صحبت کردم. زمانی که ما جلسه گذاشتیم و همه چیز درست شد، یعنی باید برای پرسپولیس تلاش کنیم. من به خاطر رویانیان این حرف ها را زدم موقعی که کسی در مورد من حرف می زند مقابلش می ایستم اما بعد از جلسه با او این موضوعات حل شد. به خاطر پرسپولیس از خیلی چیزی ها می گذرم.

وی در ادامه بار دیگر درباره داوری بازی گفت: اگر امروز مثلا بگویم داور یک پنالتی روی رضایی نگرفت و در یک صحنه او در آفساید نبود یا اینکه یک بار داور کرنر ما را نگرفت چه چیزی را عوض می‌کند؟ من اصلا دوست ندارم راجع به داوری صحبت کنم. گاهی آنقدر مسائل به ما فشار می‌آورد که مجبور می‌شوم صحبت کنم.

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره اگر هافبکمون یه کم قوی تر باشه بهتره به نظرم عالیشاه هم می تونه به ترکیب اضافه بشه

اصغر جان؛ مطمئن باش اگه عالیشاه از آمادگی لازم برخوردار باشه، دایی بهش بازی میده چون هر مربی دوست داره به هر نحوی که میشه
از بازیکناش استفاده کنه تا فقط ببره و حتی تساوی مربی رو راضی نمی کنه. احتمالا" عالیشاه هنوز آماده نیست ولی ما یه هافبک بازیساز و
یه فوروارد گوش مثل خلعتبری نیاز داریم تا دفاع رو دور بزنه. متأسفانه محمد نوری جوابگو نیست برای بازیسازی و طراحی و نوروزی هم که
2 ساله مرخصه ...

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

اصغر جان؛ مطمئن باش اگه عالیشاه از آمادگی لازم برخوردار باشه، دایی بهش بازی میده چون هر مربی دوست داره به هر نحوی که میشه
از بازیکناش استفاده کنه تا فقط ببره و حتی تساوی مربی رو راضی نمی کنه. احتمالا" عالیشاه هنوز آماده نیست ولی ما یه هافبک بازیساز و
یه فوروارد گوش مثل خلعتبری نیاز داریم تا دفاع رو دور بزنه. متأسفانه محمد نوری جوابگو نیست برای بازیسازی و طراحی و نوروزی هم که
2 ساله مرخصه ...

داداش عزیز من به دایی روقبول دارم یکی از مربیانی هست که با اسم بازیکن اصلا کاری نداره هر کی آماده تر باشه بازی می کنه شک ندارم به این موضوع

GAME_OVER

کاربر ممتاز
روزنامه های فردا بجای اینکه برد پرسپولیس رو تیتر کنن رو حرفای کریمی و دایی مانور میدن و بازم شروع حاشیه ..
نمیدونم چرا کریمی دست برنمیداره و حالا که یه تیم دیگه رفته باز درباره پرسپولیس مصاحبه میکنه !!!

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روزنامه های فردا بجای اینکه برد پرسپولیس رو تیتر کنن رو حرفای کریمی و دایی مانور میدن و بازم شروع حاشیه ..
نمیدونم چرا کریمی دست برنمیداره و حالا که یه تیم دیگه رفته باز درباره پرسپولیس مصاحبه میکنه !!!

دقیقا حرفت رو قبول دارم تیتراشونو واسه تیم اس دق لال داشتی حالا به ما که می رسند هیچی فقط دنبال حاشیه های تیم ما هستند

IRANIAN VOCAL

عضو جدید
کاربر ممتاز

دوست خوبم؛ هوادارها باید حواسشون جمع باشه و اینو بدونن که اگه کریمی دلش با پرسپولیس بود، هرگز به تیم دیگه ای نمی رفت و
الآن که یه جورایی فوتبالش تموم شده، با همین پرسپولیس خداحافظی می کرد. مثل فرشاد پیوس که 3 سال به خاطر اختلاف با استانکو
بازی نکرد و به هیچ تیمی نرفت و بعد از رفتن استانکو، با لباس پرسپولیس در مقابل استقلال خداحافظی کرد.
شاید شما یادتون نیاد ولی هنوز مادرها گلزنی مثل فرشاد پیوس نزائیدن ...

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
بازی دیشب خدایی چندتا توپ به پا نوری خورد؟
خوشبختانه نوروزی نبود تیم بهتر شده بود رضایی و نوری هم نباشن بهتر از این میشه
حالا تو پست نوری که کسی رو نداریم ناچاریم بسازیم باش. البته اگه من جای دایی بودم:)دی) کفشگری رو میاوردم کنار حقیقی بعد
دهنوی رو یه خط میاوردم جلو نوری هم بره یه ذره بشینه فوتبال ببینه بفهمه یه پاسور چیکار باید بکنه .دیشب یه توپ به پاش خورد اونم اتفاقی
ولی تو پست رضایی داریم که مطمئن باشید رضایی فوقش دو تا بازی دیگه فیکس باشه با این وضعیت خود دایی از هفته 5-6 دیگه بهش بازی نمیده

آخرین ویرایش:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کریمی چی گفته دیشب؟

در ادامه خبرنگاری به دایی گفت: علی کریمی گفته شما در 90 می‌خواستدی داوری را تحت‌الشعاع قرار دهید و به هدف‌تان برسید. علی کریمی گفته او صدایش را بلند می کند تا کسی ایرادی از او نگیرد و نتیجه بگیرد و قاسم دهنوی را مامور زدنش کرده بود، عنوان کرد: احترام زیادی برای کریمی قائلم. او جزو بزرگان فوتبال ماست. اما من سوالی از شما دارم. اگر من در برنامه 90 صحبت کردم، هدفم دفاع از حق پرسپولیس بود. اگر کسی ادعای پرسپولیسی بودن دارد از این صحبت‌ها ناراحت نمی‌شود. من خیلی دوست داشتم که این مسئله را باز کنم اما به خاطر اینکه ایشان ثبات در حرف‌شان ندارند جواب‌شان را نمی‌دهم. بازی اول قرار بود علیه من شعار بدهند؛ سوال من این است که دلیل صحبت علیه من روز قبل از بازی چیست؟ او می توانست بعد بازی حرف بزند. ایشان ثبات در حرف هایش ندارد وجوابش را نمی دهم اگر ثبات داشت یک روز خداحافظی نمی کرد که یک روز برگردد و نمی‌شود خیلی روی حرفش حساب کرد.

وی ادامه داد: وظیفه من کمک به پرسپولیس است و تا روز آخر همین طور ادامه خواهم داد و از حق تیم دفاع می‌کنم. ایشان اول ثبات پیدا کنند، یک روز خداحافظی نکنند و روز دیگر بازگردند و آن وقت صحبت کنند که این طور خیلی بهتر است. بهتر است هر کس درباره تیم خودش صحبت کند. آیا دیده‌اید که من درباره تراکتورسازی صحبت کنم؟