کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال چلسی انگلیس در سال 52 به دعوت باشگاه پرسپولیس به تهران آمد. یکی از دیدارهای به یادماندنی فوتبال ایران، دیدار دوستانه پرسپولیس با چلسی انگلیس بود که اردیبهشت ماه سال 1352 برگزار شد.

این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و ایرج سلیمانی زننده گل پرسپولیس بود.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشگاه پرسپولیس برای استفاده از علیرضا حقیقی itcوی را درخواست کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، روز گذشته (یکشنبه) با تکمیل مدارک و اطلاعات مورد نیاز، درخواست ITC علیرضا حقیقی از طریق سیستم TMS برای فیفا ارسال شد تا با دریافت این مجوز آخرین مرحله و انتقال حقیقی انجام شده، کارت بازی وی صادر شود.

حقیقی مدتی است که در تمرینات پرسپولیس حضور منظمی دارد و در آمادگی مطلوب به سر می*برد.

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سید صالحی: اگر خدا نمی خواست، من هیچی نبودم / پرسپولیس را به جایگاه واقعی اش می رسانیم

من بعد از هر بار که گل می زنم سعی می کنم با نوع شادی منحصر به فرد خودم از ائمه اطهار یادی کنم چرا که اگر آنها نباشند من هیچ کار نمی توانم انجام دهم.

بی شک یکی از بهترین مهاجم حال حاضر فوتبال ایران است. اگر چه مثل بعضی از مهاجمان استیل خیلی شیکی ندارد اما خیلی شیک گل می زند.

سید مهدی سید صالحی که در هر شرایطی و در هر کلام خود نام خدا را به زبان می آورد حالا به تیم بزرگی دیگر آمده تا در پرسپولیس هم با زدن گلهای زیاد در بین هواداران عزت پیدا کند. او که در هفته اول لیگ یک تک گل سه امتیازی برای پرسپولیس زد، از همان هفته اول برای آقای گلی خط و نشان کشید.

سید صالحی اگر چه نمی خواست مصاحبه ای انجام دهد و بیشتر دوست داشت در سکوت خبری باشد اما حرفهای جالبی زد.

سید صالحی گفت: در بازی با تراکتور برایم شرایط خاصی وجود داشت به خاطر بازی مقابل سابقم که هوادارانش به من لطف زیادی داشتم و در آن تیم خاطرات خوبی داشتم اما من بازیکن پرسپولیس بودم و نسبت به پرسپولیس و هواداران بیشمارش تعهد داشتم برای همین با تمام وجودم بازی کردم و خداوند هم به من کمک کرد و به ساقهایم جان داد تا بتوانم برای تیمم گلزنی کنم و خوشحالم این گل سه امتیازی شد. من در زدن این گل نقشی نداشتم و فقط کمک خدا بود و تلاش بچه های تیم.

سید صالحی در ادامه به سایت گل گفت: ما فوتبالیست ها انسانهای معمولی هستیم که خدا به ما عزت داده تا بتوانیم به این جایگاه برسیم. قطعاً اگر خداوند نمی خواست من، سید صالحی هیچی نبودم. من اگر امروز اینجا هستم فقط و فقط لطف خداست و عنایت ائمه اطهار. من بعد از هر بار که گل می زنم سعی می کنم با نوع شادی منحصر به فرد خودم از ائمه اطهار یادی کنم چرا که اگر آنها نباشند من هیچ کار نمی توانم انجام دهم. سید صالحی در پایان به سایت گل گفت: قطعاً با حضور آقای دایی و حمایت هواداران می توانیم پرسپولیس را به لطف خدا به جایگاه واقعی اش برسانیم. امیداورم بتوانم به عنوان یک بازیکن کوچک برای تیم بزرگ پرسپولیس مثمر ثمر باشم.

منبع: گل

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میزبانی راه آهن و نفت مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه تختی قطعی شد

در دیدار مشترک مسئولان یگان ویژه و سرپرست سازمان لیگ میزبانی راه آهن و نفت مقابل استقلال و پرسپولیس در ورزشگاه تختی قطعی شد.

نشست مشترک مسئولان یگان ویژه نیروی انتظامی و سرپرست سازمان لیگ برتر، با حضور سرهنگ پاسدار جان نثاری جانشین فرماندهی یگان*های ویژه نیروی انتظامی کشور و سرهنگ عرب سرخی فرمانده یگان ویژه تهران بزرگ، سرهنگ پیر حیاتی معاون عملیاتی یگان ویژه و سروان علی نیکزاد نماینده خدمات و منابع یگان ویژه تهران بزرگ در دفتر رئیس سازمان لیگ برگزار شد.

سرهنگ پاسدار جان نثاری جانشین فرماندهی یگان*های ویژه نیروی انتظامی در مورد این نشست به سایت سازمان لیگ گفت: هدف کلی ما از جلسه این بود که ورزش فوتبال به بهترین شکل و شرایط برگزار شود و بتواند آرامش مناسبی برای تماشاگران فراهم آورد.

وی ادامه داد: بر اساس ابلاغیه AFC در هر باشگاه یک نفر به عنوان افسر امنیتی تعیین و افسر رابط بین باشگاه و یگان ویژه قرار می گیرد و همچنین در این نشست مقرر شد در آینده نزدیک، افسران امنیتی در باشگاه*ها سازماندهی شوند و این امر با به کار گیری نیروی انسانی آموزش دیده مقدور خواهد شد.

جان نثاری خاطرنشان کرد: یگان ویژه در فکر برنامه ریزی برای پلیس ورزشگاه و مدیریت میدانی است که در این جلسه مصوب شد. همچنین در این نشست مقرر شد که خود باشگاه*ها در طرح سه ساله امنیت ورزشگاه*ها را تعیین کنند.همچنین به زودی جلسه*ای با مدیران باشگاهی و مسئولین فوتبال، در مورد امنیت فوتبال در ورزشگاه با هماهنگی یگان ویژه جمهوری اسلامی برگزار خواهد شد.

مهدی تاج، سرپرست سازمان لیگ در پاسخ به این پیشنهاد گفت: من با این پیشنهاد موافقم و سازمان لیگ آمادگی دارد هر اقدامی که لازم است انجام دهد. ما با یگان ویژه نیروی انتظامی برای انجام هر چه بهتر این کار همکاری لازم را انجام خواهیم داد.

سرپرست سازمان لیگ همچنین در حاشیه این نشست عنوان کرد : تیم*های راه آهن و نفت تهران در مقابل تیم*های پرسپولیس و استقلال می*توانند در ورزشگاه تختی به میدان بروند تا این باشگاه*ها بتوانند از ابزار میزبانی که برای آنها درآمدزا است استفاده کنند و خوشبختانه این امر مصوبه شورای تامین را هم در پی دارد.

تاج در پایان گفت : استفاده از دو ورزشگاه سطح A تهران باعث می*شود فشار بازی*ها از ورزشگاه آزادی برداشته شده و همچنین این موضوع امتیازات زیادی برای ما به همراه خواهد داشت.

تسنیم

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بازیکنان پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب آهن با پیراهن پولادی به میدان می*آیند

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، یکی از موارد مورد گفتگو بین محمد رویانیان و علی دایی در تمرین عصر روز دوشنبه وضعیت مهرداد پولادی مدافع ملی پوش اما مصدوم تیم فوتبال پرسپولیس بود. پولادی چند روز پیش برای دومین بار تحت عمل جراحی قرار گرفت تا شرایط برای بازگشت هر چه زودتر او به میادین فراهم شود. در این میان مدیریت و کادر فنی پرسپولیس همواره پیگیر وضعیت مهرداد پولادی بودند و بازیکنان و هواداران پرسپولیس نیز هرگز او را فراموش نکرده و سراغش را می*گیرند و امیدوارند این بازیکن توانمند هر چه زودتر به میادین بازگردد. براساس تصمیم اتخاذ شده و تاکید رویانیان و دایی، بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس قبل از شروع دیدار روز جمعه مقابل ذوب آهن در شرایطی برای گرم کردن وارد زمین خواهند شد که عکس مهرداد پولادی روی این پیراهن*ها نقش بسته است. به طور حتم این اقدام نمادین نشان دهنده همدلی در تیم فوتبال پرسپولیس و امیدواری برای بازگشت قدرتمندانه مهرداد پولادی به رقابت*های لیگ برتر خواهد بود.

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس نیوز : تیم فوتبال چلسی انگلیس در سال 52 به دعوت باشگاه پرسپولیس به تهران آمد. یکی از دیدارهای به یادماندنی فوتبال ایران، دیدار دوستانه پرسپولیس با چلسی انگلیس بود که اردیبهشت ماه سال 1352 برگزار شد.

این دیدار با تساوی یک بر یک خاتمه یافت و ایرج سلیمانی زننده گل پرسپولیس بود.

روزای روشن خداحافظ!!!

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشگاه پرسپولیس برای استفاده از علیرضا حقیقی itcوی را درخواست کرد.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، روز گذشته (یکشنبه) با تکمیل مدارک و اطلاعات مورد نیاز، درخواست ITC علیرضا حقیقی از طریق سیستم TMS برای فیفا ارسال شد تا با دریافت این مجوز آخرین مرحله و انتقال حقیقی انجام شده، کارت بازی وی صادر شود.

حقیقی مدتی است که در تمرینات پرسپولیس حضور منظمی دارد و در آمادگی مطلوب به سر می*برد.

تو این 5 سالی که تو پرسپولیس بود کار خاصی نکرد.الانم نمیدونم چرا دروازبان تیم ملی هستش و نمیدونم چرا روسها حاضر شدند بابتش پول بدند؟!!!
ولی چیزی که مشخص پارتی خیلی کلفتی داره!!! امیدوارم دایی رو مجبور نکنند که این آقا رو به نیلسون ترجیح بدند!!البته من 1.5 سالی هست بازی ازش ندیدم ولی بعید میدونم پیشرفتی کرده باشه!

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
اینکه عجمانی ها راضی شدن خیلی خوبه ..امیدوارم باشگاه تعلل نکنه و زودتر تکلیف رو مشخص کنه ..اگه قراره خلعتبری رو بگیریم زودتر اضافه بشه به تیم ..

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، مهرداد پولادی برای دومین بار پای خود را به تیغ جراحان سپرد و عمل ترمیمی انجام داد. وی پس از عمل جراحی و به تجویز پزشک معالج خود تا امروز در بیمارستان تحت مراقبت بود.دکتر علی منافی متخصص ترمیم پوست امروز بر بالین پولادی حاضر شد و آخرین معاینات را روی پای او انجام داد و با توجه به اینکه عفونتی در پای پولادی دیده *نشد او را از بیمارستان مرخص کرد.مهرداد پولادی طبق نظر پزشک، از روز شنبه یک روز در میان تا روند ترمیم و جلوگیری از عفونت مورد معاینه قرار می*گیرد. وی هم اکنون از آتل گچی مچ پا استفاده می*کند.

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی اصغر جون از اطلاع رسانی و عکس های خوبت.

این همون مربی بزرگ یعنی آقای دنیزلی مربی قبلی پرسپولیسه که آقای علی کریمی دائما" ازش ایراد می گرفت!!!!!!!

داداش عزیزم وظیفه است هیچ موقعه مصطفی پاشا رو از یاد نخواهم برد .مگه نباشم که یادم بره مصطفی پاشا چطور تو 10 دقیقه استقلال رو چطور لوله کرد.

آخرین ویرایش:

علیرضا ل

عضو جدید
مزدک: غازی پتانسیل یه برهانی دیگه شدن رو داره :biggrin:

يعني خداوكيلي اين چيزي كه پرسپوليس انداخت به كيسه يه چيزي تو مايه هاي مومن زاده است كه به قول شغاليه قرار بود آقاي گل ليگ بشه آخرشم خانوم گل هم نشد :D

mani24

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
Itc حقیقی برای دیدار مقابل ذوب*آهن به تهران نرسید

علیرضا حقیقی باوجود تلاش مسئولان باشگاه پرسپولیس برای دیدار مقابل ذوب*آهن به تهران نرسید.

علیرضا حقیقی دروازه*بان ملی*پوش کشورمان یکی از بازیکنانی است که این فصل دایی روی او نظری ویژه دارد.

این بازیکن که به صورت قرضی به پرسپولیس آمده و برای اینکه بتواند در ترکیب پرسپولیس به میدان برود برای او درخواست ITC کردند اما با وجود گذشت سه روز و با توجه به اینکه حقیقی به احتمال فراوان در لیست پرسپولیس در دیدار مقابل ذوب*آهن بود، امروز (پنجشنبه) ITC این دروازه*بان به ایران نیامد تا حقیقی مجوز بازی مقابل ذوب*آهن را نداشته باشد. از همین رو دایی نیز نام این بازیکن را از لیست پرسپولیس کنار گذاشت.

اواسط هفته آینده ITC حقیقی به تهران خواهد رسید.