کلوپ طرفداران پرسپولیس

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باشگاه هامبورگ برای بازی با پرسپولیس در تهران موافقت کرد/خداحافظی بزرگان در ژانویه

پرسپولیس نیوز : مسئولان باشگاه هامبورگ شب گذشته در نامه‌ای به باشگاه پرسپولیس موافقت خود را برای حضور در ایران در ماه ژانویه اعلام کردند. مسئولان باشگاه پرسپولیس پس از حضور در آلمان و مذاکراتی با باشگاه هامبورگ خواستار حضور این تیم در ایران برای برگزاری یک بازی دوستانه که در آن بزرگان قرمز‌پوش مانند مهدی مهدوی‌کیا، کریم باقری و برخی بازیکنان دیگر که از دنیای فوتبال خداحافظی کرده‌اند اما برای آنها مراسمی در حد نامشان گرفته نشد دعوت کردند. در این بین مهدوی‌کیا نیز پس از حضور در آلمان با هامبورگی‌ها مذاکراتی داشت که بالاخره شب گذشته باشگاه هامبورگ در نامه‌ای رسمی به محمد رویانیان و باشگاه پرسپولیس اعلام کرد که حاضر است در ماه ژانویه سفری به تهران برای انجام بازی دوستانه با پرسپولیس داشته باشد. در این نامه مسئولان باشگاه هامبورگ نوشته‌اند: ما برای باشگاه بزرگ و پرطرفدار پرسپولیس ارزش زیادی قائل هستیم و امیدواریم با توجه به اینکه در حال برنامه‌ریزی هستیم جواب ما را زودتر بدهید.
همچنین هامبورگی‌ها به پرسپولیسی‌ها اعلام کردند که سال آینده در تورنمنت باشگاه هامبورگ این تیم نیز قطعا دعوت خواهد شد.
مسئولان هامبورگ در نامه خود برای سفر به تهران، محل اقامت، هزینه‌های سفرشان، ترانسفر و برخی برنامه‌های را خواستار شدند تا به صورت دقیق به آنها اعلام شود. گفتنی است هامبورگی‌ها تاکید زیادی داشتند که سریع‌تر نظرات باشگاه پرسپولیس به آنها اعلام شود و برنامه‌ریزی خود را برای ماه ژانویه داشته باشند. در این دیدار قرار است مهدوی‌کیا، باقری و چند بازیکن بزرگ پرسپولیس به صورت نمادین از دنیای فوتبال خداحافظی کنند.

آخرین ویرایش:

junior Engineer

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
برد شیرین کیسه کش ها در مقابل سپاهان رو به کیسه کشان عزیز تبریک عرض می نماییم.
به امید موفقیت دیگر این تیم
:w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15::w15:

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها mani24 استق لالیه.
اجازه ندید توی کلوپ پرسپولیس فعالیت کنه.
آقای mani24 لطف کنید توی کلوپ پرسپولیس فعالیت نکنید.
خودمون می تونیم اخبار مربوط به پرسپولیس رو قرار بدیم.
با تشکر

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
با تشکر
داداش اشکال نداره ایشون اونجا هم اخبار میذارن من ندیدم فعالیت دیگه ای داشته باشن
حالا مطمئنی استقلالیه؟

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش اشکال نداره ایشون اونجا هم اخبار میذارن من ندیدم فعالیت دیگه ای داشته باشن
حالا مطمئنی استقلالیه؟

سلام
آره خودم دیدم
الان دارن توی کلوپ انتخابات برگزار میکنن که اعلام آمادگی کرده.
این یعنی...........

karimi912

عضو جدید

karimi912

عضو جدید
با تشکر

خبرهايي كه ميذاره هم همه تاريخ انقضاشون گذشته!
يادمه يه بار ديگه بچه هاي بامعرفت كلوپ ازش خواستن ديگه اينجا پست نذاره ولي دوباره سر و كلش پيدا شد
اين بار با ادبيات مختص كيسه كش ها باهاش برخورد ميشه
:D

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
خبرهايي كه ميذاره هم همه تاريخ انقضاشون گذشته!
يادمه يه بار ديگه بچه هاي بامعرفت كلوپ ازش خواستن ديگه اينجا پست نذاره ولي دوباره سر و كلش پيدا شد
اين بار با ادبيات مختص كيسه كش ها باهاش برخورد ميشه
:D

ممنون
همین درسته

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
استقلالی نیست تو هر دو کلوب خبر میزاره ..اگه کسی به پرسپولیس توهین نکنه حتی اگه استقلالی باشه اشکالی نداره تو کلوب پرسپولیس بیاد :)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
استقلالی نیست تو هر دو کلوب خبر میزاره ..اگه کسی به پرسپولیس توهین نکنه حتی اگه استقلالی باشه اشکالی نداره تو کلوب پرسپولیس بیاد :)
به نظر من اشکال داره
شما یه پرسپولیسی نشون بده که بره تو کلوپ کیسه اخبار بذاره
ایشون باید موضع خودشون رو مشخص کنن:D

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز

سلام
خودم دیدم.
الان شما برو توی کلوپ اونا ببین چطور بندازنت بیرون.
بهتره که اینجا نیاد.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
به نظر من اشکال داره
شما یه پرسپولیسی نشون بده که بره تو کلوپ کیسه اخبار بذاره
ایشون باید موضع خودشون رو مشخص کنن:D
شاید اصلا فوتبالی نیست و فقط دوست داره اخبار بزاره :D
سلام
خودم دیدم.
الان شما برو توی کلوپ اونا ببین چطور بندازنت بیرون.
بهتره که اینجا نیاد.
هیچکس نمیتونه منو از جایی بندازه بیرون :D
جدا از شوخی کاری با رفتار بقیه تو تاپیک استقلال ندارم از نظر من هر کسی که به پرسپولیس توهین نکنه میتونه اینجا بیاد

karimi912

عضو جدید
[h=1]رويانيان: وزارت ورزش يک ريال کمک نکرده[/h]
[h=2]محمد رويانيان مي‌گويد از ابتداي فصل يک ريال هم به پرسپوليس کمک نشده و اعضاي دولت در همين روزهاي پاياني هم مي توانند بعضي کارها را پيش بياندازند.[/h]
رويانيان درباره آخرين وضعيت انتقال خلعتبري به پرسپوليس گفت: فعلا دولت در حال تغيير و تحول است. در تلاش هستيم که پول رضايتنامه خلعتبري را فراهم کنيم. از دولت مي‌خواهيم که براي اين کار به ما قولي بدهد و بر اساس آن قول بنشينيم و با هم صحبت کنيم. البته خلعتبري هم خودش بايد بخواهد و براي جدا شدن از عجمان تلاش کند و من بعيد مي‌دانم که با اين وضعيت او بتواند رضايت نامه‌اش را بگيرد.

مديرعامل باشگاه پرسپوليس با بيان اين که در فصل جديد يک ريال هم از وزارت ورزش به ما کمک نشده، گفت: فصل قبل به ما دو نيم ميليارد پول دادند که به اندازه قيمت سه بازيکن است، اما ما بايد 25 بازيکن بگيريم. امسال يک ريال هم به ما داده نشده است. البته به استقلال در ابتداي فصل مقداري کمک کردند. ضمن اين که نه تنها به ما پولي ندادند، بلکه جريان رفتن ما هم اميدهاي ما را نااميد کرد و باعث شد در چند قرارداد ضربه بخوريم. تنها راه حل اين است که منتظر دولت بعدي بمانيم. دولت جديد يکشنبه روي کار مي‌آيد و اميدواريم هر چه زودتر تکليف همه چيز مشخص شود. همان طور که گفتم يک ريال هم نگرفته‌ايم و فقط بخش خصوصي کمک کوچکي به ما کرد که بعدا به هواداران اعلام مي‌کنم اين کمک از سوي چه کسي انجام شد.

رويانيان با اشاره به اين که دولت نبايد به رفتن خود فکر کند، گفت: ما نبايد منتظر باشيم که مهلت‌مان تمام شود و يک نفر ديگر روي کار بيايد. من اگر جاي عباسي بودم، بدون اين که منتظر پايان دولت باشم تا يک نفر را به جاي من بگذارند، تکليف را روشن مي‌کردم. به هر حال دولت جديد هم مستقر مي‌شود و اين دولت و‌ آن دولت ندارد. ما همه سرباز اين مملکت هستيم. اگر يک ساعت به ماموريتمان مانده باشد هم بايد کارمان را دنبال کنيم. من از عباسي انتظار دارم در موضوع خلعتبري به ما کمک کند.

وي درباره پيشنهادهاي خود براي حل مسائل مالي پرسپوليس و استقلال در دولت جديد، گفت: من سه پيشنهاد صريح و سهل الوصول دارم که مي‌تواند در روز اول دولت روحاني هم اجرايي شود. حتي مي توانست پنجشنبه گذشته در دولت احمدي نژاد انجام شود، اما متاسفم که به جاي اين که کار مملکت را بچرخانيم منتظريم اين دولت برود و دولت جديد بيايد. دولت جديد مي‌تواند بدون اين که پولي به دو باشگاه سرخابي بدهد، با يک کار کوچک مشکلات مالي آنها را حل کند.

رويانيان با اشاره به يکي از پيشنهادهاي خود، گفت: من قبلا به ضرغامي گفته‌ام و باز هم مي گويم که کليد يکي از مشکلات سرخابي‌ها دست اوست. پيشنهادي که من به صدا و سيما داده‌ام ربطي به حق پخش ندارد و با يک کار خيلي ساده بدون اين که پولي از سوي صدا و سيما هزينه شود مي‌توان به پرسپوليس و استقلال کمک کرد.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

اگه استقلال واسه خريد خلعتبری لب تر ميكرد اين عباسي كيسه كش از زير زمين هم شده پول براشون جور ميكرد.
نكونام يه پيشنهاد دروغين از شارجه مطرح كرد... افتاده بودن به دست و پاش! بعدشم اگه واقعا تعصب ملي بود (نه مالي) مثل همين الان بدون جنجال تو استقلال بازي ميكرد! اگه هم بحث مالي بود كه همينم بود ميتونست بره تراكتوري كه پيشنهاد خيلي خوبي بهش داده بود!!!
من نميدونم اينا چه دشمني با پرسپوليس داشتن كه اين چند ساله كمر به ويرانيش بستن! متاسفم واسه همشون!
ما هم بي صبرانه منتظر دولت جديديم بلكه كل باشگاه پرسپوليس يه نفس تازه اي بكشه.

hassan2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید اصلا فوتبالی نیست و فقط دوست داره اخبار بزاره :D

هیچکس نمیتونه منو از جایی بندازه بیرون :D
جدا از شوخی کاری با رفتار بقیه تو تاپیک استقلال ندارم از نظر من هر کسی که به پرسپولیس توهین نکنه میتونه اینجا بیاد

اخبار و حواشی فوتبال درست.
اما من دیدم می نویسه فقط کیسه کش ، پرچم کیسه کشارو میذاره .
حالا میگی عیبی نداره.
نباید اینجا فعالیت کنه.

karimi912

عضو جدید

مهندس پستهاي قبليشو من ديدم سنگ كيسه رو به سينه ميزنه
حضور كيسه جماعت تو اين كلوپ يعني نجس شدن كلوپ
كيسه بياد اينجا واسه چی؟ خودشون تاپيك دارن همون كه همش پرچمشون رو ميكشن بالا ميكشن پائين
:D و از همه چي صحبت ميكنن غير از فوتبال. بهتره اسم تاپيكشون رو بذارن اسپمدوني كل باشگاه :biggrin: