**جزوه های آزمون ارشد معماری**

adroit

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ش-کلمات-زبان-انگلیسی-برای-آزمون-کارشناسی-ارشد دوستان گرامی استقبال از آموزش زبان با اینکه تشکرات زیاده اما همراهی نمیکنیدا کار گروهیه ممنونم. راستی تا الان واسه 7 و 8 مرداد 105 کلمه نوشته شده و گردآوریش کردیم در داخل یک فایل و برای 9 مرداد هم 64 کلمه جمع آوری شد. در ضمن آخر هفته آزمون کلمات طول هفته را خواهیم داشت وبعد از راه افتادن کامل تایپیک تست هم میزاریم واسه محک خوردن دوستان. در ضمن هر پیشنهاد ونظری دارید واسه بهبود تایپیک بگید حتما. با تشکر
پس من دیگه کلمات رستمی رو نمیذارم. چون کتابم واسه سال 90 هست. فایل لغات سال های قبل تو تاپیک ها باید باشه. اگه نبود میذارم. چون الان خواستم با گوشی عکس بگیرم. یه کم قاطی کرد.

abdolkarim.d

عضو جدید
بچه ها من تمام جزوه های معاصر داخل باشگاه با چندتا کتاب دیگه از جمله از زمان و معماری و کتاب قبادیان رو زیرور کردم ولی بازم منبع سوالای معاصر 92 رو پیدا نکردم تو آمپاس شدیدی گیر افتادم کسی میدونه مضایقه میدونه

farzaneh*memary

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه سوالات میان ترم ایستایی- دکتر فیروزی

نمونه سوالات میان ترم ایستایی- دکتر فیروزی

سلام دوستان
خداروشکر به لطف آقامرتضی مشکل فعالسازی سی دی شماره 1 حل شدش و دیگه نیازی به کد نیست. برا همی منم دیگه ارسال کدا رو متوقف کردم
اینم نمونه سوالات میان ترم ایستایی دکتر فیروزی
از جزوه ایشون فقط بحث پایداری و معینیو هنوز گیر نیاوردم که خیلیم مهمه
دنبالش هستم به محض گیر آوردنش براتون آپلود میکنم
سلامت باشید و شاد

پیوست ها

• mid term2 88-89.pdf
    396.5 کیلوبایت · بازدیدها: 0

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازم سلام. یه خبر بد بچه ها:(
امروز سحر جون به من ایمیل زد که عموش فوت شدن باید بره شهرستان.:cry: برای یه آدرس نوشته بود که خونشون بود که برم یه چیزی بگیرمو برا شما بزارم چون تو خونه فامیلاشون تو شهرستان نمیتونه بره اینترنت
رفتم گرفتم جزییات طراحی لرزه ای مال دکتر سروشنیا گله :w11:که سحر 2 روز پیش ازش گرفته و کاراشو کرده و آماده کرده بوده اما چون فایلش سنگینه نتونسته بوده آپلود کنه.
من با فلش ازش گرفتم و به نیابت از سحر براتون آپلود میکنم. یه یادداشتم روش گزاشته بود برام که عینا اینجا مینویسمش:

سارا جونم سلام. امیدوارم حالت خوب باشه. سلام منو به بچه های باشگاه برسون. واست تو ایمیل نوشتم که دارم میرم شهرستان لطف کن اینو واسه بچه ها آپلود کن چون انگاری سرعت اینترنت تو بیشتره. سارا جونم به بچه ها حتما بگو استاد مث همیشه تاکید کردن هیچ جزوه ای جای کتابو نمیگیره و این جزوه هم فقط قسمتای عناصرجزییاتی کتاب مهم طراحی لرزه ایه نه همش. ینی بحثای ایستاییشو کاور نمیکنه. این جزوه فقط فصلای عناصری مث 10 و 11 و 12 و 7 و ایناس که حتما از جزوه بقیه بهتره چون هم رشته تخصصی استاد زلزله اس و هم اینکه خودش مترجم اون کتابه.

گفتش جزوه هم کاراش چیزی نمونده
آرزو میکنم هیچ کدومتون غم نبینین:w24:

پیوست ها

• SEISMIC DETAILING_.rar
    142 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه نمونه سوال دیگه ایستایی

یه نمونه سوال دیگه ایستایی

بازم سلام
قبلا هم گفتم
ببینین هیشکی نیس قد من سروشنیا رو دوس داشته باشه بسکه بینظیره....یه دونس...:heart: اما به نظر شخصی من تا سر کلاساش نباشین جزوش به دردتون نمیخوره، چون توضیح نداره که جریانو بفهمین چی بوده. برا همی جزوه فیروزیو گیر آوردم براتون. ما با کمک هم (ابرام و سحر و هانی و همه و همه) براتون یه ویترین خوشگل میچینیم دیگه انتخاب با خودتونه:D
ما هدفمون اینه که به هم کمک کنیم و اینجا رو میکنیم عین یه هایپرمارکت حالا هرکی دوست داشت بیاد هرچی توش گلچین کنه. البته بدم نیست نظراتمونو به هم بگیم تا خطاهامون کمتر شه. باشی؟
همتونو دوست دارم:heart::w36:

پیوست ها

• term2 88-89.pdf
    384.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست شما درد نکنه. منتظریم.
آقای سروشنیا یا فیروزی جزوه عناصر جزئیات ندارند؟

دکتر فیروزی که اصن رشتش عمران بوده و مطمئنم اصن تو کار عناصر نیس. سروشم یه جزوه دست نویس معروف خیلی تمیز داره که همه شکلاشو با دست کشیده (همونی که پارسه کپی کرده به عنوان کتاب دروس فنی) که میگفت مال زمان دانشجوییشه و قبلا به بچه ها میدادش اما الان نمیده چون قدیمیه و دیگه بدرد نمیخوره. میگفتش دیگه با این منابع جدید باید شیفت کنین رو فناوریهای نوین و جزییات هایتک. ولی بازم اگه کسی میخوادش (البته با اجازه سحر خانم گلم) ازش بگیرم اسکن کنم براتون بزارم. ولی بازم میگما خودش میگه بدرد نمیخوره

اینو یادم رفت بگم بچه های تکنو و انرژی و مدیریت توجه خاصی باید داشته باشن به کتاب جزییات ارتقادهنده

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره گلم دیدم. من اصن سرکلاساش بودم. اینم باز خامه من پختشو دیدم:biggrin: برا همی اینقده با اطمینان میگم. دکتر سروش بیشتر وقت کلاسش به آزمایش و فیلم و انیمیشن میگذره. مثلا از همون جلسه اول بحث افت کابلو با آزمایش به کمک پسرای کلاس اینقده قشنگ میکنه تو کلت. ولی تو که نمیتونی اینارو بنویسی فقط تو حافظه تصویریت میمونه. یا بحث زلزله رو با پسرا آزمایش میکنه قوسو همینطور و همه بحثا....
تو قسمت محاسباتیم چون تاکید داره به روشای سریع (به قول خودش چشمان شهلا) شما تو جزوه فقط چهارتا خط میبینی و بدون توضیح ولی بقیه جزوه ها توضیح داره. خودشم میگه هیشکی هیچ چی ننویسه فقط خوب دقت کنین و گوش بدین. اینا نوشتنی نیستن یاد گرفتنین. خودش میگه من نمیدونم چیجوری میخواین اینا رو بنویسین.
ببین تو علم سروشنیا و روش خوف آموزشیش و اخلاقش اصن شکی نیس. نظیر نداره اما جزوه هاش برا کسی که از نزدیک کلاسو ندیده بدرد نمیخوره. اصن برا همینه زده تو کار سی دی و اینجور چیزا که مث فیلم برا همه قابل فهم باشه

میدونی من چرا اینقده تاکید میکنم گلم؟ چون واقعا دوسش دارم نمیخوام برین جزوه ها رو بخونین نتیجه نگیرین بعدش مث خیلیا بگین وقتمونو تلف کرد یا سروش سروش که میگین اینه؟
به هر حال چه من حقیر چه ابرام خان عزیز و چه بقیه دوستان نظراتمونو میزاریم تو ویترین این انجمن که هرکی بتونه تصمیم گیری کنه عزیزم
حالا نمیخواستم لو بدم ولی مجبورم کردی:biggrin: جزوه ینی این (البته فعلن فقط همی یه صفحه اس دنبال بقیشم)

پیوست ها

• مصالح نوین.pdf
    71.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش:

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستانم
یکی از دوستام پارسال علم و صنعت قبول شده
دیشب با هم حرف میزدیم میگفتش دکتر وفامهر که استاد علم و صنعته تو سوالا دستی داره و جدیدا دو تا کتاب چاپ کرده
درسته به نظرتون؟ برم سراغ گیر آوردن جزوه هاش؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستانم
دیشب با هم حرف میزدیم میگفتش دکتر وفامهر که استاد علم و صنعته تو سوالا دستی داره و جدیدا دو تا کتاب چاپ کرده
من کتاب هاش رو خوندم یکیش مصالح نوین و روش های پیشرفته ساخت ویکیش هم تعامل معماری با تکنولوژی هست کتابش خوبه اما به نظرم ارزش نداره برای ارشد بخونید چون خیلی بهترش رو فناوری نوین گلابچی گذاشته و قسمت ایستایی ارشد سراسری دست گلابچی هست. البته وفامهر هم کم دستمال نیست اما خب گلابچی فعلا بالاتره

mahtab2689

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمت چهارم فیلم اسکیس :
حجم ویدیو 244 مگا بایت که تبدیل به دو پارتش کردم...
:gol:

لینک پارت اول :
http://www.mediafire.com/download/p7pbqlrxnv97twg/b2).part1.rar

لینک پارت دوم :
http://www.mediafire.com/download/y6bc51bqyech88b/b2).part2.rar

دوستای عزیزم سلام...از وقفه ای که افتاد عذر میخوام...نتم خیلی داغون بود الان همین فایلی که گذاشتم شاید 4 بار تا مرز 98% میرفت و ارور میداد...اعصابه آدمو بهم میریزه این نت...
نمیدونم با این وضع به بقیه قسمتا میرسم یا نه...با توجه به اینکه چند وقت دیگه نیستم و دارم میرم سفر...
من تمام تلاشمو میکنم که بتونم همشو تا قبل از رفتن آپ کنم...اما اگر نشد منو ببخشین...(اگه کسی از دوستان باشه که براشون فیلمارو پست کنم که شاید بتونن برسونن به بقیه دوستان...وگرنه که باید صبر کنین...)
پیشاپیش از تاخیر زیاد معذرت میخوام...دسته من نیس...
بازم از لطفه همه خصوصا
atrali عزیزم که همیشه منو مورد لطفش قرار میده...ممنون دادشی:gol:
از بقیه دوستان هم ممنون
:gol:

اینم لینک پارت 1 :
http://www.mediafire.com/download/p7pbqlrxnv97twg/b2).part1.rar

یاسمن بانو

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
جزوه کلاسیش به درد نمیخوره ولی جزوه ساختمان دکتر عضمتی خوبه ...ینی کلا تو دانشگاه ما هیچ بنی بشری از وفامهر دل خوشی نداره ..میخوایم سوال بپرسیم چهارستون بدنمون میلرزه کلا اطلاعاتش دراختیار کسی نمیذاره ولی از دوستانم که امسال امتحان دادن قبول شدند پرسیدم فقط کتابای گلابچی خوندن فک نکنم کتابای وفامهر مهم باشه
واقعا شنیدن اسمشم ادم میترسون
سلام به همه دوستانم

آخرین ویرایش:

naser1990

عضو جدید
دوستان هر کتابی که گیرتون امد نخونید تو دروس فنی فقط کتابای گلابچی مخصوصا کتابای جدیدش و کتابهای قیابکلورو تسلط داشته باشین همراه چند تا فصل از مقررات ملی که مربوط به جزئیات میشه و توی تاریخ با توجه به کنکور امسال حتما حتما جزوات دکتر متدین مال دانشگاه تهران رو بخونیدوبقیه که معلومه البته کتابای مسعود بانی هم قسمت معاصرش داره مهم میشه

SaM.J.D

عضو جدید
من این نوشته رو تو تاپیکای دیگه هم گداشتم، ببینید قضیه اش چیه

داشتم کتابای گلابچی رو سرچ می کردم، دیدم برای سال 1392 سه تا کتاب میاره
http://opac.nlai.ir/opac-prod/search/bibliographicAdvancedSearchProcess.do

ولی این کتابشو من ندیدم، کسی خونده، کلاً فازش ظاهراً فرق می کنه
http://opac.nlai.ir/opac-prod/searc...e1=sortkey_title&sortKeyValue2=sortkey_author

تو رو خدا اگه کسی خبر داره به منم بگه، هنوز درسی رو به وسط نرسوندیم، سه تا کتاب امسال از گلابچی چاپ شده، واقعا نمیدونم این کتابارو کی وقت میکنه بنویسه

mahyarSAMSUNG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من فقط شنیدم کتاب مبانی طراحی ساختمان های بلند در حال چاپ هستش و تا چند وقت دیگه میاد. آقا این جزوه 23 هزار تومنی سروش نیا که ایونخانه معمار میفروشه اینجا برای دانلود نیست؟ یا برم بخرمش؟ :redface:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
افعال پركاربرد-قسمت گذشته افعال و معني

افعال پركاربرد-قسمت گذشته افعال و معني

اينم فايلي كه قولشو دادم ليستي از افعال با معني و گذشتشون
افعال قبلي رو تو اينم گذاشتم
طبق حروف الفبا تنظيم شده
فايل باز گذاشتم كه اگه خطا داره اصلاح كنين
و اينكه معاني كه با فونت ARIAL تنظيم شده افعال جديد رو در بر گرفته از عمد 2 فونت جدا دادم

morteza2010

عضو جدید
كتاب آموزش اسکیس استاد صدیق
فصل اول کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...خط

دانلود

فصل دوم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...آسمان

دانلود

فصل سوم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...گیاهان

دانلود

فصل چهارم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...فونت و نوشتار

دانلود

فصل پنجم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق... فیگور

دانلود

فصل ششم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...دیاگرام و بیان گرافیکی

دانلود

فصل هفتم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...جزئیات

دانلود

فصل هشتم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...نما و مقطع

دانلود

فصل نهم کتاب آموزش راندوی جناب صدیق...پلان و سایت پلان

دانلود

با تشکر از بانک معماری
منبع بانک معماری

SAMI-ARCH1990

عضو جدید
بچه ها کسی جوابای کنکور سال قبل(92) ، یعنی آخرین کنکور رو از کتاب عصر کنکاش داره ، لطف کنه و عکس بگیره؟

دوست عزیز این 2 برگو اول ببین کیفیتش خوبه ،

IMG_8738.jpgIMG_8749.jpg
اینم فایل کاملشه..
اولین باره که آپلود میکنم امیدوارم درست انجام داده باشم...
اگه دیدین مشکل داره بگین واستون میل کنم..

http://www.mediafire.com/download/8pbchhixxb79dch/pasokhname_tashrihi_asre_kankash-92.zip

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمونه سوالات بخش اول کتاب مبانی سازه (مبحث بارگذاری) از دکتر سروش نیا

نمونه سوالات بخش اول کتاب مبانی سازه (مبحث بارگذاری) از دکتر سروش نیا

سلام بچه ها جونم عیدتون مبارک عزیزای دلم. من بازم اومدم بازم از طرف سحربانو اومدم. برگشته تهران اما اینترنتش قطه و نمیتونه بیاد نت. یه فایل دیگه گرفته از من خواستش برا اینکه دیر نشه من براتون بزارم منم با کمال میل:smile:

پیوست ها

• Analysis-Statics prototype.pdf
    918.9 کیلوبایت · بازدیدها: 0

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فقط شنیدم کتاب مبانی طراحی ساختمان های بلند در حال چاپ هستش و تا چند وقت دیگه میاد. آقا این جزوه 23 هزار تومنی سروش نیا که ایونخانه معمار میفروشه اینجا برای دانلود نیست؟ یا برم بخرمش؟ :redface:

نه اصلا پولتونو هدر ندید. این جزوه ها احتمالا خامه و بدردتون نمیخوره. اول ببینینش بعد بخرید اگه بخشای سفید توش زیاده و نوشته دستی نداره و همش تایپیه اصلا بدرد نمیخوره چون برا کلاس تنظیم شده. اندکی صبر سحر نزدیک است.

3ara6erafat

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
میشه یکی بگه کی ناراحت کرده و دلشو شکسته که دیگه دوست نداره جزوات و در اختیار بزاره ؟؟؟
میشه اون نامرد خودشو معرفی کنه
خدا را خوش نمیاد
خیلی ها مثل من واقعا به این جزوات نیاز دارند
اگه پیغام منو داری تمنا می کنم کارتو ادامه بدی و به حرف تلخ بعضی ها توجه نکنی
تو دلت بزرگتر از این حرفهاست که برنجی و قهر کنی عزیز
تورو خدا کارتو ادامه بده

دوستم فک نکنم دوستامون ناراحت باشن شاید گرفتارن. ضمنا همین مطالبی که دوستمون باران طلایی داره تو تاپیک نکات من میزاره همون جزوه هاس دیگه. من نیگا میکنم عینا همون جزوه هایی ایستایی که من دارم. فعلا با همینا سرکنیم تا عزیزانمون که جزوه دارن برگردن

آخرین ویرایش:

jeanpierre

عضو جدید
سلام بچه ها جونم عیدتون مبارک عزیزای دلم. من بازم اومدم بازم از طرف سحربانو اومدم. برگشته تهران اما اینترنتش قطه و نمیتونه بیاد نت. یه فایل دیگه گرفته از من خواستش برا اینکه دیر نشه من براتون بزارم منم با کمال میل:smile:
بچه ها بی معرفت نباشیم. 30 بار دانلود شده فقط 3تا تشکر. دیگه یک تکمه تشکر زدن که خرج نداره

ebram0412

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام و درود خدومت دوستان خوب خودم ... اینجا بارها شاهد این هستم که از من سوال می شه که جزوه فلان استاد را چرا نمی دهید ...
در مورد جزوات تنها و تنها آن اساتید که به من اجازه دادن را در تالار قرار می دهم و جزوه سایر اساتید را زمانی قرار می دهم که اجازه کتبیشون را داشته باشم . و من شروع کردم جزواتی که استاد مربوطه به من اجازه داده در تالار قرار می دهم .
موفق باشید...;)

بالا