دوستی و عشق اینترنتی؟

t4t

عضو جدید
سلام دوستان عزیز

از اونجایی که من خودم قبلا چنین تجربه ای داشتم باید بگم بدترین راه اشنایی با کسی از طریق مجازیه
چون احاطه کامل به شخصیت رفتار و حس واقعی طرف از طریق مجازی تقریبا غیر ممکنه
از طریق مجازی نه تنها عشق واقعی شکل نمی گیره بلکه اگر عشقی هم از قبل بوده رو به نابودی می ره
ارتباط بدون تبادل حس واقعی بین طرفین برابر با رابطه ای پر از سو برداشت و سوتفاهمه
اما فکر میکنم یه دوستی ساده و سطحی از این طریق خیلی مشکل ساز نباید باشه

سلام دوستان عزیز از اونجایی که من خودم قبلا چنین تجربه ای داشتم باید بگم بدترین راه اشنایی با کسی از طریق مجازیه چون احاطه کامل به شخصیت رفتار و حس واقعی طرف از طریق مجازی تقریبا غیر ممکنه از طریق مجازی نه تنها عشق واقعی شکل نمی گیره بلکه اگر عشقی هم از قبل بوده رو به نابودی می ره ارتباط بدون تبادل حس واقعی بین طرفین برابر با رابطه ای پر از سو برداشت و سوتفاهمه اما فکر میکنم یه دوستی ساده و سطحی از این طریق خیلی مشکل ساز نباید باشه
ممنون

bahar687

عضو جدید
متاسفانه ایقدر ادما دروغگو شدند که راحت به خودشون اجازه میدن با برانگیختن احساسات بقیه واس خودشون تفریح درست کنند که تو روابط مجازی کاملا مشهوده که به نحو احسن دل خیلی ها شکسته..::(

tahereh68

عضو جدید
دوره زمونه انقد ماشااله خوب شده که همینجوری حضوری میان خواستگاری و ازدواج میکن آخرش یک طرف توزرد از آب در میاد حالا بخواد در یک محیط مجازی باشه دیگه خدا رحم کنه !!!!!!!!!!!!

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعاچنین چیزی وجودداره؟؟؟
یعنی واقعاازپشت سیستم به هم علاقه میشن؟یاللعجب:w20:

مریمs

عضو جدید
به نظر من زیاد خوب نیست اونایی که می بینن و میشناسن و ازدواج میکنن چقدر دوم داره که حالاااااااااااااااااا.....

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
عاقا فرهنگ نمیخواد ک!!!!!! عقل میخواد!!!!
واقعا دوستی و یاازدواج اینترنتی با عقل جور درمیاد ؟:surprised:
Bخیال باوووو...........

آدم برا ازدواج با طرف شونصد بار قرار خاستگاری میذارن با خانواده میرن خونه همدیگه باهم حرف میزنن.نمیشه طرفو شناخت.........چ برسه ب اینترنت..........ک تو دنیای مجازی همه خوب نشون داده میشن.........کسی نمیاد بگه من بدم ک!!!!
عجـــــــــــــبااااا

آخرین ویرایش:

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
با تجربه هستم تو اینکار
خودم با ادم دروغ گو رو برو نشدم
همش صادقنه بودم
ولی معمولا اخر خوبی نداره
مخصوصا از یه شهر نباشید حتی یه دوست دختر و دوست پسر ساده هم نمی تونید برا هم باشید .
بهتره حداقل از همون اولش عکس همو ببینید
خود من به قیافه خیلی اهمیت میدم !! خیلی چیزا رو میشه از این طریق فهمید .

maahzad

عضو جدید
من در کل مخالف دوستی دختر و پسر هستم
اگه توجه کرده باشید بیشتر زندگی های زناشویی که با دوستی قبل از ازدواج همراه بوده اند به طلاق ختم شده اند
مهمترین دلیل هم این است که در این ازدواج ها معمولا همه چیز بر پایه ی احساسات است نه واقعیت و منطق
و زندگی که بر پایه ی احساسات باشد در پایان ویرانه ای بیش نیست

Dorsa*

عضو جدید
360 درجه تفاوت که برمیگرده سر جاش مهندس جون !!! باید میگفتی 180 درجه فرق داره :biggrin:
و اما نظر اینجانب
آشنایی از طریق اینترنت یا غیر اینترنت فقط و فقط بستگی به آدمش داره . اگه دو طرف صادق و سالم باشن خیلی خیلی هم روش خوب و مناسبی واسه آشناییه اما اگه یکی یا دوطرف بعبارتی آدم نباشن فرقی نمیکنه تو اینترنت آشنا بشن یا اون ترنت ! دروغ و تظاهری که دارن رو وارد رابطه میکنن

Dorsa*

عضو جدید
من نمیدونم چرا اینقدر به اینترنت بدبین هستن همه
در پاسخ به tasnim میخوام بگم
اتفاقا همون جلسات خواستگاری هزار و شونصد بارم که تکرار بشه یه کلمه حرف حساب به زور ازش درمیاد چون در اون شرایط همه اتوکشیده و لای زرورق پیچیده شده ان اما تو اینترنت اگه زرنگ باشی و آدم شناسیت خوب باشه با یه خط نوشته طرفم میتونی خط و خطوط افکارشو دربیاری
اما اینترنت شروع و وسیله آشنایی میتونه باشه نه اینکه همونطور ادامه پیدا کنه باید کم کم جنبه حضوری هم پیدا کنه البته با رعایت جوانب احتیاط
در پاسخ به maahzad هم میخوام بگم به طلاق کشیده شدن ربطی به دوستی قبل ازدواج نداره خیلیها هم دوست نبودن و جدا شدن اینکه دلیل نمیشه
اتفاقا به نظر من بدون رابطه قبل ازدواج عمرا نمیشه طرفتو بشناسی
دیگه وقتی رفتی زیر یه سقف دیگه شناخت به چه دردی میخوره ؟؟؟

*ABER*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر من که اصلا راه مناسبی برای آشنایی نیست

mahaya67

عضو جدید
تو دنیای مجازی آدما خودشونو اونجوری که هستن معرفی نمیکنن.اینکه نمیشه شناخت!!!

Hojjat.66

عضو جدید
360 درجه تفاوت که برمیگرده سر جاش مهندس جون !!! باید میگفتی 180 درجه فرق داره :biggrin:
و اما نظر اینجانب
آشنایی از طریق اینترنت یا غیر اینترنت فقط و فقط بستگی به آدمش داره . اگه دو طرف صادق و سالم باشن خیلی خیلی هم روش خوب و مناسبی واسه آشناییه اما اگه یکی یا دوطرف بعبارتی آدم نباشن فرقی نمیکنه تو اینترنت آشنا بشن یا اون ترنت ! دروغ و تظاهری که دارن رو وارد رابطه میکنن

آفرین دقیقا ...

اگه قرار باشه یکی بخواد دروغ بگه اینترنت یا رو در رو براش فرقی نمیکنه

Hojjat.66

عضو جدید
متاسفانه ایقدر ادما دروغگو شدند که راحت به خودشون اجازه میدن با برانگیختن احساسات بقیه واس خودشون تفریح درست کنند که تو روابط مجازی کاملا مشهوده که به نحو احسن دل خیلی ها شکسته..::(

اینم تایید میشود

آدم مجازی

عضو جدید
ای بابا چرا کسی نمیاد اینجا

مارو باش که امیدوار بودیم از این تایپیک یه نتیچه ای میگیریم:cry:

portgirl

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه این روزها دوستی های اینترنتی و عشق بازی های این مدلی زیاد شده...
راحت به همدیگه دروغ میگیم و از عشق هایی افسانه ای برای هم داستان سرایی میکنیم...
خیلی زود جدا میشیم...
این وسط یکی میبره و یکی قلبش میشکنه و همیشه هزاران سوال بی جواب تو ذهنش میمونه...

اما هرچقدر هم که بگیم بده دست خود آدم نیست

البته دیدم دوستی های اینترنتی ای که به ازدواج هم کشیده شده که تعدادشون محدوده...

maryam-25

عضو جدید
ی جمله هست که میگه کسی که تو اینترنت عاشقت میشه تو همون اینترنتم ولت میکنه

امین فتحی

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس عشق رو کوچا هااااااااااا باید جست؟ن محضر ن نت
پس کوجااااااااااااا؟

رضافیروزیان

عضو جدید
یه بزرگی میگفت:
عشق هایی کز پی رنگی بود
. . . . . . . . . . . عشق نبود عاقبت ننگی بود

اساسا من با کلمه عشق مشکل دارم چون هرجا شما دم از عشق میزنی بلافاصله کلمه نفرت هم کنارش پیدا میشه مثل اینه که عشق و نفرت دو بال یک پرنده باشن یا صحیح تر اینه که بگم آخر هر عشقی به نفرت ختم میشه .