فقط یک کلیک برای هر کودک گرسنه کافیست

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت
اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز

onia$

دستیار مدیر تالار مدیریت

Unline

عضو جدید
سلام دوستان

همونطور که میدونید زمانی که به این سایت میرید تنها مجازید 1 کلیک کنید - هر نفر 1 غذا میتونه سفارش بده برای این بچه ها !!!

هرکس خواست به بنده پیام خصوصی بده تا بهش یاد بدم که چطور میشه این موضوع رو دور زد و هزاران کلیک کرد - شما به تنهایی قادر خواهید بود تا 1 هفته شام و نهار این کودکان رو به عهده بگیرید - البته اگر ادعای این سایت صحیح باشه

اگر هم متقاضی زیاد بود - فیلمی که تهیه کردم رو در تاپیک قرار میدم تا همه یاد بگیرید

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

JavadMessi

مدیر بازنشسته
سلام دوستان

همونطور که میدونید زمانی که به این سایت میرید تنها مجازید 1 کلیک کنید - هر نفر 1 غذا میتونه سفارش بده برای این بچه ها !!!

هرکس خواست به بنده پیام خصوصی بده تا بهش یاد بدم که چطور میشه این موضوع رو دور زد و هزاران کلیک کرد - شما به تنهایی قادر خواهید بود تا 1 هفته شام و نهار این کودکان رو به عهده بگیرید - البته اگر ادعای این سایت صحیح باشه

اگر هم متقاضی زیاد بود - فیلمی که تهیه کردم رو در تاپیک قرار میدم تا همه یاد بگیرید
سلام
بوسيله تغيير آيپي يا پاك كردن كوكي؟
مطمئنا راه براي اين كار وجود داره ولي مهم اينه اسپانسرهاي اينترنتي هميشه به اين موضوعات حساس بوده اند!نميدونم اين كار درسته يا نه

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اصلاً شک دارم اینا IP ایران رو حساب کنند چون عملاً هیچ امکانی به خرید از تبلیغات این سایت نداریم.
دور زدن هم فکر کنم کار درستی نباشه، یهو دیدی حساب سود و زیانشون به هم خورد، سایت رو بستن!

Unline

عضو جدید
چرا صلوات می فرستید ؟ ارتباطی داره به موضوع این تاپیک ؟ یا چون یه نفر صلوات فرستاد این جو به اینجا حاکم شد ؟

البته صلوات بد نیست فقط دوست دارم بدونم دلیلش چیه

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چرا صلوات می فرستید ؟ ارتباطی داره به موضوع این تاپیک ؟ یا چون یه نفر صلوات فرستاد این جو به اینجا حاکم شد ؟

نچ ! ارتباطی نداره ...

صلوات میذاریم تاپیک بیاد بالا تا ملت تاپیکو ببینن :)

وگرنه خودمون تو اون سایت میریم دیگه اعلام کردن نداره ...

الزامی هم واسه صلوات نیست ...

آیدا*

عضو جدید

استارتر گفت:هردفعه که کلیک میکنید میتونیدیه صلوات بفرستین واینجابذارین.

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم واهلک عدوهم

₪آمیتریس₪

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بالا