کلوپ آبیدلان.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکلی نیس همه موافق همه راضی
شما آقایی نرگس خانم

شما آقایی علی اقا ببخشید محسن بلد نیست جواب تعارف بده...........
اگه همین الان قبول کنی رییسی دیگه حله هاااااااااا هیچکسی حرف نداره............

نه جدی من نباشم ممنون
شما لطف داری ، اما من این چند وقت بخاطر صندلی داغ زیاد تر میام ، قبلا کمتر بودم ، یکی باشه که همیشه میاد و میره باشه ، ولی بازم خیلی مدیر لازم نداریما
بچه های اینجا همه عزیزن ولی سه نفر اولی خوب فعالیتشون بیشتر بوده به شرطی که دیگه یهو غیبت طولانی نداشته باشن، همیشه باشن که ما هم ببینیمشون دلمون باز شه

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما آقای نرگس خانم

نه جدی من نباشم ممنون
شما لطف داری ، اما من این چند وقت بخاطر ضندلی داغ زیاد تر میام ، قبلا کمتر بودم ، یکی باشه که همیشه میاد و میره باشه ، ولی بازم خیلی مدیر لازم نداریما
با تشکر از تعارف شما دوسته عزیز:surprised:
لطف داری

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما آقایی نرگس خانم

نه جدی من نباشم ممنون
شما لطف داری ، اما من این چند وقت بخاطر صندلی داغ زیاد تر میام ، قبلا کمتر بودم ، یکی باشه که همیشه میاد و میره باشه ، ولی بازم خیلی مدیر لازم نداریما
بچه های اینجا همه عزیزن

مدير نه يكي ك راي صندلي داغو بشماره و تاپيكو جارو بزنه:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مجيدم ميذاريم سرايدار:D

شوخي كردم مجيدم گزينه خوبيه

باشه من مشکلی ندارم معمولا مهمترین پست اول سریداره بعد رییس..........من مشکلی ندارم.........
ولی تو رو میفرستم تو زونکن بایگانیت کنن............که از اونجا بیرون نیای.........خخخخخخ

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما آقایی نرگس خانم

نه جدی من نباشم ممنون
بچه های اینجا همه عزیزن ولی سه نفر اولی خوب فعالیتشون بیشتر بوده به شرطی که دیگه یهو غیبت طولانی نداشته باشن، همیشه باشن که ما هم ببینیمشون دلمون باز شه
به شخصه من اینجا پست فنی ندادم همش اسپم بوده
یکی باشه که فنی تر از همه باشه

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه جدی من نباشم ممنون

قربونت داداش.........با این که بهترین کیس خودتی ولی هر جور راحتی.........
من که گفتم رفتنیم..........برگششتم هم به خاطر یه دوست خیلی عزیز بود.........تا تولد همون فرد هم بیشتر نیستم.........رو بقیه حساب کنید............

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربونت داداش.........با این که بهترین کیس خودتی ولی هر جور راحتی.........
من که گفتم رفتنیم..........برگششتم هم به خاطر یه دوست خیلی عزیز بود.........تا تولد همون فرد هم بیشتر نیستم.........رو بقیه حساب کنید............

تولد من ك رد شده راحت باش:D