نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

• مجموع رای دهندگان
    42
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
:dچیه خو!:d

1-به نظر تو کدوم یکی از کلمات زیر منو توصیف میکنه ؟کدوم تو رو؟!!چرا؟ تو رو شن و ماسه ، منو یخ - چون تو مثل ریگی در کفشی و منم که به یخ نیاز دارم:surprised:

ماه،آسمون،یخ،شن و ماسه،آتیش،جاده،آب

2-این آمبولانسای بهشت زهرا که میندازن تو خط ویژه و آژیر کشون میرن هدفشون چیه؟
الف -اون مرحوم دیرش شده.
ب -عزرائیل پشت فرمونه.
ج- دارن یکی رو میبرن بکشن.
د -دوس دارن!!
این گزینه

3-مردی با زنی در خیابان راه میرفتند.
گشت ارشاد سوال کرد که چه نسبتی با هم دارید ؟

مرد گفت : مادر شوهر این زن ، با مادر زن من ، دختر و مادر هستند.

نسبت این مرد و زن چیه !؟:d
فامیلن

4-اگر یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی تموم زندگیت یه فیلم بوده ،اسم فیلمت رو چی میذاری !؟:d
بیخودی

5-یه دروغ بزرگ اما قشنگ درباره من بگو!!!!:surprised:
محمد ساوه مفتخر به دریافت جایزه نوبل شد

6-ایران به کشورهای دیگر نفت میفروشه بشکشو پس میگیره یا با بشکه میده؟!؟!؟!؟:surprised:
با بشکه میده پولشو جدا میگیره

7-
اگه یه تابلو تو آسمون باشه که همه ی دنیا اونو ببینند" روش چی مینویسی؟
شماره تلفنمو زیرشم مینوسم only girls

8-
اگه دونفر دارن غرق میشن کدومشونو نجات میدی؟ اونیکه دوستش داری یا اونیکه دوستت داره،چرا؟
اونی که دم دست تره

9-اگه خدا ۲۴ ساعت بهت اجازه گناه بده چیکار میکنی؟:smile:
اووه خیلی کارا

10-به این عکس چن ثانیه نگا کن!

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=102054&d=1339522350

رنگاشون فرقی میکنن؟!!! نه زیاد انگاری

.
.
حالا انگشتتونو بذارین رو خط جداکننده شون!!!

چرا؟
چرا؟؟ - خطای دید:D
:surprised:
مثل اینکه علی این بوی سوختنی از طرف تو میاد ها!
:smile:

:gol::gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر علی،به ادامه سوالاتم توجه کن لطفا!!!

1- اینارو بشمر(قبلا امتحانت کرده ام،تا 10 بلدی بشمری!!) . حالا 12 نفر هستن یا 13 نفر ؟توضیح بده که چه جوریه؟
:dزود باش،من پیروز شده ام:biggrin:
این که خیلی تابلوئه:D

2-
اگه فقط یک انتخاب داشته باشی کدوم رو انتخاب می کنی؟برای همیشه،هرکدومو انتخاب کنی،دیگه دوتای ذیگه رو از دست میدی!شانس - شانس باشه دوباره هم پول میاد هم عشق
ـ عشق

ـ شانس
ـ پول
3-می دونی چرا پرنده ها زمستون از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟از بچه گی برام سوال بوده! جنوب گرم تره

4- نظرت راجع به گزینه های دو تا خط زیر توضیح بده و مثال بزن!
با ماشین خوبه اما بنزینش گرونه ، با اتوبوس خوبه اما خشک میشی ، با هواپیما خوبه ام شاید چپ کنی ، با قاچاق خوبه شاید بمیری ، با فتوشاپ خوب همه باورشون میشه

- روش های رفتن به خارج ! ۱_ با ماشین ۲_ با اتوبوس ۴_ با هواپیما ۵_ با قاچاق ۶- با فتوشاپ !

- ميگن تو بهشت وقتي‌سر کلاس مي‌خوابي..استاد مياد روت پتو ميندازه..ديگه حرف نمي‌زنه تا تو راحت بخوابي!! این سواله؟؟جواب بدم؟؟

5- علی تو یه شب بارونی تو خیابون با ماشین خودت داری میری،سه نفرو می بینی که منتظرماشین اند:
-----------پزشکی که قبلا جونتو نجات داده
-----------پیرزنی که مریضه واحتیاج داره فورابه اورژانس وبیمارستان برسه.
-----------نامزدت(!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟� �؟؟؟؟؟:biggrin:) و همسر رویاهات
تو فقط میتونی یک نفر رو سوارکنی (ماشین فقط 2 نفر جا داره)
کیو سوار میکنی؟
هم نامزدم هست هم همسر رویاهام؟؟:surprised: دکتره نمیتونه جون پیره زنه رو نجات بده؟؟ من بین نامزد و همسر بالاخره یکی رو انتخاب میکنم
6-میخوان به جرم نکرده(برات پاپوش درس کردن)وسط میدون آزادی اعدامت کنن،ملت جمع شدن،میگن آخرین حرفت چیه؟یه بلندگو بهت میدنو میگن برا ملت حرف بزن!!!!

7- نظرت راجع به این چیه؟من دوسش دارم،آرامش عجیبی داره.

«و اذاسَئَلَكَ عِبادی عَنّی فَاِنّی قَریب اُجیبُ دَعوَةَ الدّاعِ اِذا دَعان فَلیستَجیبُوالی وَ لیؤمِنُوا بی لَعَلَّهُم یرشُدُون"

[ای پیامبر!] هر گاه بندگان من از تو در مورد من سؤال كردند [بگو] من بسیار نزدیكم، هر گاه كسی مرا بخواند، اجابت می‌كنم پس به ندای من پاسخ دهند و به من ایمان آورند تا راه راست یابند». (سوره بقره، آیه 186)
خداوند خیلی دور ، خیلی نزدیک است به ما

:gol::gol::D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوبی که؟
آره هنوز
خب بریم سر پرسش سوالات خب چه حسی داری نشستی رو صندلی داغت؟ هنوز تو حال خودم نیستم یکم گیجم
ماشین داری؟اگه داری مدلش؟
ندارم
ماندگارترین نصیحتی که شنیدی چی بوده؟
درستو بخون هیچی درس نمیشه (پدرمون رو دراورد این نصیحت)
از کی بوده؟
از هر کی خواست نصیحت کنه

یه آرزو بکن؟معنوی باشه نه مادی؟
خدایا چنان کن که در پایان کار تو خوشنود باشیو ما رستگار:D

تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟
ظاهر و رفتارش

یه جمله هم بااین کلمات بساز: سوسک-- خوشمزه-- خورد-- صندلی داغ----تنبل--مارمولک--ساندویچ
رو صندلی داغ بودم و داشتم ساندویچ خوشمزمو میخوردم که یه مارمولک یه سوسک تنبل رو خورد و من از حال رفتم

موسیقی با صدای بلند دوست داری یا کم ؟
صدای بلند

5سال پیش این موقع کجا بودید؟
میشه مرداد 87 ، سر کار بودم تو یه کارخونه
و چکار می کردید؟
ناظر بر اعمال دیگران

اگه بهت بگن میتونی یکی رو درجهان بکشی کیو میکشی؟
اگه بگم هم از باشگاه اخراج میشم و هم ....

دستِ بزن هم دارى؟
آره
اگه آره بيشتر كيارو ميزنى؟
بیشتر پسر عممو
شده هميناها ازت شكايت هم بكنن؟
غلط میکنه
اينجور مواقع جواب بازپرسا رو چى ميدى؟
عمم میگه بزن جای منم بزن
تا حالا شده از زندان فرار هم بكنى؟
نه اما از مدرسه و دانشگاه و کلاس چرا
اگه بخوای به من یه گیاه کادو بدی، کدومه؟چیه؟ کاکتوس
يكي از شيطنت هاي دوران بچگيتو بگو؟
آلوچه دزدی از باغ مردم

فعلا اینا رو بجواب تا سوالای بعد از راه برسه
:gol::gol:;)

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه حرفی زده باید پاش وایسته دیگه:Dما از ارائه هر گونه سند و مدرک استقبال میکنیم
حالا این دفعه رو ب بزرگواریه خودتون ببخشید...دی..قول میدم گوششو بکشم...خخخخ..(انقد از پستای من تشکر نکن...من تشکر ندارم معذب میشم(شکلکه خجالت))دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا این دفعه رو ب بزرگواریه خودتون ببخشید...دی..قول میدم گوششو بکشم...خخخخ..(انقد از پستای من تشکر نکن...من تشکر ندارم معذب میشم(شکلکه خجالت))دی

اصلا راه نداره ، همه بچه ها الان به من پیام خصوصی زدن استقبال کردن گفتن تا آخر ماجرا رو پیگیری کن ، اصن یه وضی
من دوباره تشکر ندارم:cry:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا راه نداره ، همه بچه ها الان به من پیام خصوصی زدن استقبال کردن گفتن تا آخر ماجرا رو پیگیری کن ، اصن یه وضی

علی جان پیگیری نداره میگم خواهرمه............شناسنامه بابام رو بدم راضی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:biggrin:

M A S III

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

کی؟؟؟؟لیستشونو بده خودم قانعشون میکنم:surprised::D

فدای سرت...خداروشکر ک تموم شد...من از این عذاب وجدان نجات پیدا کردم...چرا همش من نباید تشکر داشته باشم؟؟:biggrin:

خواهر جون روزم باطل میشه که!!!!!!!!!!!
تعجب دیگه چرا؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!خخخخخخخخخخخخخ

روزه ی تو یا من؟؟؟گفتم تو حلقم...خخ

خودت میدونی چرا تعجب....دی

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-موی کوتاهو بیشتر دوست دارین یا موی بلند؟
2- تاحالا تو تونل کندوان جیغ کشیدین؟
3- سه تا چرا تو زندگیتون که هنوز جوابی براشون پیدا نکردین؟
4- جن چیکارس ؟ادمم میخوره؟
5- برند مورد علاقه تون چیه؟
6- شده اون چیزی که تو روز براتون اتفاق میوفته رو تو رویا دیده باشین؟
7- آيا به نظرتون در ماه مبارك رمضان، روزه موجب لاغري بعضي‌ها ميشه!؟
8- اسپمر سایت کیه؟
9- مشروب خوردین تاحالا؟
10- عینک بهتره یا لنز؟
11- چراهابیل نتونست قابیلو بکشه؟
12- بچه های آدم باکی ازدواج کردن؟
13- بهترین جای دنیا برا زندگی کجاست؟
14- چراآدما انقد ناشناخته اند؟
15- داستان شاهنامه قشنگتره یا اشعارش؟
16- ارد بزرگ کی بود؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
1-موی کوتاهو بیشتر دوست دارین یا موی بلند؟ برای خودم؟؟ کوتاه رو که اصلا دوست ندارم ، اما خیلی بزرگ که بیاد دور گردن و رو شونه هامم دوست ندارم
2- تاحالا تو تونل کندوان جیغ کشیدین؟
آره
3- سه تا چرا تو زندگیتون که هنوز جوابی براشون پیدا نکردین؟
چرا اون نشد؟؟ ... چرای دیگه..... ههمم ... همین دیگه چرا اون نشد؟؟+ چی میخواد بشه؟؟
4- جن چیکارس ؟ادمم میخوره؟
جن که فکر نکنم آدم بخوره ، نشنیدم تا حالا ، اما بودنش هست ، گویا اونا هم دنیای خودشون رو دارن تو یک سطح بالاتر یا پایین تر از ما
5- برند مورد علاقه تون چیه؟
سالیان:smile: تو لباس منظورت بود؟؟ تو چی پس؟؟
6- شده اون چیزی که تو روز براتون اتفاق میوفته رو تو رویا دیده باشین؟ آره ، گاهی
7- آيا به نظرتون در ماه مبارك رمضان، روزه موجب لاغري بعضي‌ها ميشه!؟
فکر کنم بشه اگه بعد از افطار مثل چی نخورن
8- اسپمر سایت کیه؟
محسن + نرگسو جدیدا smooth criminal هم اضافه شده کلا بعد از اون لینک آبیس اوشن اسپمر ها خودشون رو نشون دادن:D
9- مشروب خوردین تاحالا؟ نه
10- عینک بهتره یا لنز؟
گاهی عینک خسته میکنه آدمو ، سنگین میشه ، لنز رو نمیدونم چجوریه
11- چراهابیل نتونست قابیلو بکشه؟
چون که زود تر قابیل اونو کشت
12- بچه های آدم باکی ازدواج کردن؟
با هم دیگه ، دعوا هم سر این شروع شد ، خواهر خوشگله رسید با هابیل ، قابیل قاطی کرد
13- بهترین جای دنیا برا زندگی کجاست؟
میگن سوییس و اتریش ، اما در واقع اونجایی که آدم دلش خوش باشه و فکرش راحت ، آزاد باشه و بین دوستاش باشه ، آسمون همه جا آبیه
14- چراآدما انقد ناشناخته اند؟
اونایی که نمیشناسیم که نمیشناسیم دیگه، اما بقیه بستگی به شخصیتشون داره ، بعضیا درون گرا و بعضیا برون گرا ، اونایی که درون گرا هستن خیلی بروز نمیدن از احساساتشون و نظراتشون ، واسه همینه کمتر میشناسیم که از درونشون چه خبره
15- داستان شاهنامه قشنگتره یا اشعارش؟
داستانش خوب بوده اما فردوسی با اشعارش به این داستان جلوه داده ، چرا 99.9% یا حتی بیشتر از ما ایرانیا داستان کامل شاهنامه رو نمیدونیم؟؟ فقط چند تا اسم مثل رستم و سهراب و اسفندیار و ... ، زشت نیست؟؟
16- ارد بزرگ کی بود؟
یه حکیم و اندیشمند فارسی ، مگه نباید بگی ارد بزرگ کیست؟؟ زنده نیست مگه؟؟نمیشناسمش بیشتر

:gol::gol::gol:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
دیدم ب سوالام جواب داده شد گفتم ی دوره ی دیگه هم بپرسم.:|
البته با عرض پوزش آ
:D

1.اکثر مردم میرن شمال برای تفریح ... شمالیها کجا میرن تفریح ؟
2.چرا سر عقد ، عروس دفعه سوم میگه بله؟:دی
3.چپ دستی هستی یا راستی؟
4.چرا به لواشک نمیگن پفک؟:|
5.بهترین رفیق فابریک تو باشگاه؟
6.بهترین کانال ایرانی؟
7.تا حالا دلت خواسته جای کسی باشی؟
8.چرا آدمای بیخیال کاراشون خیلی خوب پیش میره؟
9.مرغ یا خروس؟
10.تقلب میرسونی یا از رو بقیه تقلب میکنی؟:|
11.ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟
12.کارتونی که خیلی دوست داشتی ؟
13.یه انتقاد از من بکن ؟:|

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیدم ب سوالام جواب داده شد گفتم ی دوره ی دیگه هم بپرسم.:|
البته با عرض پوزش آ

1.اکثر مردم میرن شمال برای تفریح ... شمالیها کجا میرن تفریح
؟شمالیها میمونن برای گرون فروشی به بقیه
2.چرا سر عقد ، عروس دفعه سوم میگه بله؟:دی میخوان بگن هول نشده دخترمون حجب و حیا داره ، بعضی از عروسها اعتراف کردن خیلی نگرانن که یهو داماد تو اون فاصله پشیمون بشه و تو اون لحظات دچار استرس شدیدی میشن و این باعث میشه موقع گفتن با اجازه بزرگترها بله ، معمولا توپوق بزنن:D
3.چپ دستی هستی یا راستی؟
راستی
4.چرا به لواشک نمیگن پفک؟:|
چون که مثل پفک پف پف نمیکنه
5.بهترین رفیق فابریک تو باشگاه؟
جولی
6.بهترین کانال ایرانی؟
شبکه ؟
:razz:
7.تا حالا دلت خواسته جای کسی باشی؟
خودم با اسم خودم جای اونا آره شده
:surprised: ، نه اینکه من اون باشم ، البته فکر کنم منظور همه به همون اولیه
8.چرا آدمای بیخیال کاراشون خیلی خوب پیش میره؟
استرس ندارن و انرژی منفی نمیفرستن که ای وای نمیشه ای وای جور در نمیاد
9.مرغ یا خروس؟
مرغ
10.تقلب میرسونی یا از رو بقیه تقلب میکنی؟:|
بیشتر تقلب رسون بودم گاهی هم تقبل بگیر ، خیلی حال گرفتنش مخصوصا اگه مثل چی تو گل مونده باشی
11.ماندگارترین نصیحت در ذهنت چی بوده و از کی بوده؟ پسرم بیرون میری مواظب خودت باش
12.کارتونی که خیلی دوست داشتی ؟
ههممم .... خیلی سخته ........ خیلی سخته یکیو بگم .... اصلا راه نداره یکیو بگم
13.یه انتقاد از من بکن ؟:|
خجالت بکش
:surprised:اون امضائه داری همه ما پسرا متهم میشیم :surprised:

:gol::gol:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
ما بقی سوالا.....
چ پتانسیلی دارم تو سوال پرسیدنو خودم خبر داشتم :دی

1.از عمو پیرجو خوشت میاد؟:|
2.تا حالا شده یه لحظه از باشگاه متنفر بشی؟
3.وقتی نت قطع میشه چه حالی پیدا میکنی؟:|
4.وقتی عصبانی میشی چیکار میکنی؟
5.تا حالا كسي به گريه هات خنديده؟
6.تو مدرسه سوگلی بودی یا نه؟!:|
7
.چرا من اینقد کیف میکنم از سوختن بچه ها رو صندلی ؟!:دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- خاطراتت از تمام سالهايي كه فوتبال ميبيني رو سال به سال به طور مجزا بگو.

با تشکر از جولی این سوال خیلی خوب بود
من با سال لیگ خاطراتمو میگم ، از هر سال چند تا برش ، همه لیگها تو دو سال برگزار شده مثلال لیگ 75-76 ، اما من میگم سال 75 منظورم لیگ75-76 ، شاید اما خاطره ای که میگم تو سال 76 اتفاق افتاده باشه

1370 : استقلال 0 پرسپولیس 0 : اولین فوتبال پخش مستقیمی که دیدم ، بیانی ، چنگیز ، عابدزاده .... خوب من استقلالی بودم اینا بیشتر تو ذهنم مونده ، قهرمان یه جایی شدیم ، فکر کنم باشگاههای تهران
1371 : هیچ فوتبالی ندیدم ، فقط یه صدای رادیویی ، اگه اشتباه نکم استقلال 1 تراکتورسازی 2 ، استقلال سقوط کرد ، یعنی دیگه تو ورزشگاه آزادی بازی نمیکنیم؟؟
1372 : استقلال 1 کشاورز 0 ، و صعود استقلال به لیگ آزادگان قطعی شد
مقدماتی جام جهانی 1994 آمریکا تو دوحه قطر : ایران 1 عراق 2 ، یه باخت خیلی تلخ
1373 : نیم فصل اول : استقلال 0 سایپا 1 توپ مهرانپور به تیر دروازه خورد ، وضعیت استقلال تو نیم فصل خیلی بد بود ، اما نیم فصل دوم استقلال 1 سایپا 0 گل محمد رضا مهرانپور
بازی نیمه نهایی : استقلال 2 پرسپولیس 2 : عقب بودیم 2- 0 ، جو بازی خیلی سنگین بود برام ، یه پنالتی و 2-1 و ادموند اختر 2-2 ، خیالم راحت شد ، بعدش اما دعوا
فینال : استقلال 0 سایپا 1 گل فرشاد فلاحت زاده دقیقه 111 ، فرداش روزنامه فروش محلمون که پرسپولیسی بود و من همیشه ازش روزنامه میخریدم با کاغذ اینو نوشته بود و زده بود پشت شیشه دکه ، حمید علیدوستی آخر بازی گفته بود وقتی بازی تمام شد تماشاگرای استقلال طوری تیمشون رو تشویق کردن که فکر کردم اونها قهرمان شدن
1374 : فینال جام حذفی دور برگشت : استقلال 2 برق شیراز 0 گلهای امیر قلعه نویی و قهرمانی جام حذفی
لیگ : 6 هفته مونده به آخر لیگ پورحیدری گفت اگه از 6 بازی 18 امتیاز بگیریم قهرمانیم ، 5 برد و یک مساوی 16 امتیاز نتایج اون 6 هفته شد و سوم شدیم
مقدماتی جام ملتهای آسیا 96 : ایران 8 نپال 0 شروع دوران طلایی تیم ملی
1375 : دور رفت پرسپولیس 1 استقلال 0 : باخت بعد از 7 سال ، فرار بزرگ بزیک آفساید بود؟؟ ( تیتر یه روزنامه 2 روز بعد ) استقلال 10 نفره شده بود و بعد از بازی پورحیدری رفت تا حجازی بیاد
نیمه نهایی جام در جام آسیا : استقلال 0 الهلال 0 اما تو ضربات پنالتی باختیم ، حیف شد ، فرصت برد داشتیم اما پنالتی غلامپور گل نشد
دور برگشت : استقلال 0 پرسپولیس 3 : باخت بدی بود ، آخرین بازی لیگ که یه بازی عقب افتاده بود هفته قبلش 4-2 پیام مشهد رو بردیم و تو این بازی حجازی چند تا خرید جدیدش تو همون هفته که در اصل برای فصل بعدی بودن رو بازی داد ، از اول ، ثابت ، فرهاد مجیدی ، علیرضا اکبرپور ....یه تیم ناهماهنگ، نیمه دوم که 1-0 عقب بودیم 10 نفره هم شدیم و 3-0
جام حذفی :مرحله یک چهارم نهایی استقلال 0 بهمن 1 : دقایق آخر یه پنالتی برای استقلال ، کسی پشت توپ نرفت ،سرژیک تیموریان تازه وارد که فقط چند دقیقه قبل اومده زمین رفت و توپ رو زد به تیر دروازه ، یه فصل بد بالاخره تموم شد
جام ملتهای آسیا : ایران 6 کره جنوبی 2

اگه دوست داشتید ادامه بدم ، اگه نه که بسه

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما بقی سوالا.....
چ پتانسیلی دارم تو سوال پرسیدنو خودم خبر داشتم :دی

1.از عمو پیرجو خوشت میاد؟:|
من باهاش ارتباط ندارم و فقط میدونم از مدیرای سایته
2.تا حالا شده یه لحظه از باشگاه متنفر بشی؟
.... نه .... اما شده تو کل کل کار به توهین میکشه پشیمون بشم
3.وقتی نت قطع میشه چه حالی پیدا میکنی؟:|
خیلی اذیت نمیشم ، بگما خیلی اذیت نمیشم ، انگاری یه چیز کوچیکو گم کردم
4.وقتی عصبانی میشی چیکار میکنی؟
داد و بیداد
:D ، یه چیزیم باشه پرت کنم خیلی خوبه

5.تا حالا كسي به گريه هات خنديده؟ نه
6.تو مدرسه سوگلی بودی یا نه؟!:|
نه ، قاسم الهویی سوگلی بود ، ما خوبگلی بودیم ، جز نفرات 2،3،4 .. اینا
7
.چرا من اینقد کیف میکنم از سوختن بچه ها رو صندلی ؟!:دی جنست خرابه ، خورده شیشه داری، یا اینکه گل(gel) وجودت خوب لگد نخورده:D

:gol::gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااام من اومدم!خودم میدونم که خوش اومدم نیازی نیس بقیه بگن بهم!!!!:دی
1)دوست داری وقتت تا کی تمدید شه ؟
2)دوست داشتی که کی بیاد به صندلیت سر بزنه و ازت سوال بپرسه ولی تا حالا نیومده ؟
3) تا حالا چند بار از بابات کتک خوردی و آخرین بار کی بوده ؟
4)نماز میت چند رکعته!؟
5)دوست داشتی نفر بعدی کی بشینه روی صندلی ؟
6)کدوم آهنگ رو خیلی دوست داری ؟ ( بهترین و زیباترین و پر محتواترین ترانه ای که شنیدی )
7) اگه قرار باشه برین گردش ترجیح میدی با خانواده بری یا با دوست پسرات یا دوست دخترت ؟ راستی نگفتی دوست دختر داری یا نه؟؟!بگودیگه!!!!
:redface:
8) ماشین داری یا ماشین بابارو بر میداری یا هیچکدوم ؟ اگه ماشین بابات رو بر میداری خودش میگه ببر یا خودت می بری بزور ؟!
9) اگه گواهینامه داری کی گرفتی ؟
رانندگیت خوبه ؟
10)چه فیلمی رو تا حالا دیدی که بعدش و یا حینش از ته دل زار زار گریه کرده باشیو نتونسته باشی جلوی خودت رو بگیری؟
11)اگه با زنت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin:
12) نظرت در مورد مهریه چیه ؟
13) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟
41) پسر ناز نازویی هستی ؟
15)مامانی هستی یا بابایی ؟

16)نظرت راجع به عشق چیه؟
17)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن!از اونجا که اهل پیچوندنی تو 1 خطم تعریف کنی قبوله فقط تعریف کن!
18)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟
19)تا حالا كسي دلت و شكونده؟
20)حست چیه الان؟؟!

خوش بگذره !!!!!!!!!

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااام من اومدم!خودم میدونم که خوش اومدم نیازی نیس بقیه بگن بهم!!!!:دی
1)دوست داری وقتت تا کی تمدید شه ؟ نه تمدید نشه
2)دوست داشتی که کی بیاد به صندلیت سر بزنه و ازت سوال بپرسه ولی تا حالا نیومده ؟ .... هههممم .... نه ، نرگس و جاده مه آلود و جهان بیایید بپرسید ، عیبی نداره ، اکثرا پرسیدن
3) تا حالا چند بار از بابات کتک خوردی و آخرین بار کی بوده ؟ بچگیام خوردم ، آخریشو یادم نمیاد
4)نماز میت چند رکعته!؟ یه رکعت؟؟
5)دوست داشتی نفر بعدی کی بشینه روی صندلی ؟ آبیس اوشن یا محمد ساوه، نرگسم سوژه بدی نیستا
6)کدوم آهنگ رو خیلی دوست داری ؟ ( بهترین و زیباترین و پر محتواترین ترانه ای که شنیدی ) آهنگهای هایده + شادمهر و چند تا از ابی ، یکی که الان تو ذهنمه رویای من (ابی و شادمهر)
7) اگه قرار باشه برین گردش ترجیح میدی با خانواده بری یا با دوست پسرات یا دوست دخترت ؟ راستی نگفتی دوست دختر داری یا نه؟؟!بگودیگه!!!!
:redface:
با دوست دخترام :surprised: ، چرا پس دوستای پسر رو جمع بستی اما دوست دختر فقط یکی؟؟:D
8) ماشین داری یا ماشین بابارو بر میداری یا هیچکدوم ؟ اگه ماشین بابات رو بر میداری خودش میگه ببر یا خودت می بری بزور ؟! ماشین بابام ، زور؟؟ دیگه زورش به من نمیرسه
9) اگه گواهینامه داری کی گرفتی ؟
رانندگیت خوبه ؟ من دیر گرفتم 22-23 سالم بود ، آره خوبه ، فکر کنم البته خوب باشه ، هیچکی نمیگه ماست من ترشه
10)چه فیلمی رو تا حالا دیدی که بعدش و یا حینش از ته دل زار زار گریه کرده باشیو نتونسته باشی جلوی خودت رو بگیری؟ هیچ فیلمیو، بذا فکر کنم ... آها تو حوض نقاشی اشک تو چشام جمع شد اما زار زار گریه کنم نبوده
11)اگه با زنت دعوات شه چیکار میکنی؟!اگه میزنی ،چجوری میزنیش؟ با کمربند سیاهش میکنی ؟؟:biggrin: نه بابا من دست بزن ندارم ، بخصوص اگه زنم 4 تا داداش گردن کلفت داشته باشه
12) نظرت در مورد مهریه چیه ؟ تا یه حدی باشه خوبه ، مثلا 100 تا 150 تا ، آخه باید بشه داد ، ولی کلا باید طوری زندگی کنی کار به اونجاها نکشه ، یعنی درست انتخاب کنی ، هر چند مهریه عندالمطالبه (اندالمطالبه
:surprised:) هست ، اگه میشد مهریه رو اجرا گذاشت باهاش خونه خرید بهتر بود:D
13) به کیا تا حالا گفتی "دوست دارم خیلی زیاد" ؟ به یکی
41) پسر ناز نازویی هستی ؟ نه اگه ناز نازو بودم که رو صندلی نمیومدم
15)مامانی هستی یا بابایی ؟ هیچکدوم

16)نظرت راجع به عشق چیه؟ عشق خوبه ، امید میده ، امیدوار میشی به ادامه ، محرکه برای زندگی ...
17)همسر رویاهات تو5 خط تعریف کن!از اونجا که اهل پیچوندنی تو 1 خطم تعریف کنی قبوله فقط تعریف کن!
همدل ، همزبون ، محکم ، با اراده ، خوش قلب ، با ادب ، خونگرم ، با شعور ، خوش زبون ، ... ، دختر خوبی باشه
18)تا حالا دل كسي رو شكوندي؟ آره ، اما عمدی نبود ، چاره ای نداشتم
19)تا حالا كسي دلت و شكونده؟ آره ، اونم عمدی نبود چاره ای نداشته احتمالا
20)حست چیه الان؟؟!
خوشحالم
خوش بگذره !!!!!!!!!

:gol::D:smile::gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با دوست دخترام :surprised: ، چرای دوستای پسر رو جمع بستی اما دوست دختر فقط یکی؟؟:d

:surprised::surprised:یکی کمه؟؟!!!!!پس چند تا؟؟!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.