کلوپ آبیدلان.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
من که دیر نظرسنجی و صندلی رو دیدم:w05:
اما از این به بعدش رو میام ببینم چه میکنیییییید انقد شلوغ بازی درمیارین:D

سلام نسیم جان....
فعلن نفسه علی رو بگیر و بسوزونش تا ببینیم کدوم یکی از خانما بعدش میشینه:D

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اگر محبوبیت تو رو داشتم،6 دوره پشته هم میشستم:D

غریبه خو ازش پرسیده بودن: لجدراورترین...نوشته بود سعید پلیمر
بابا بلندش کنین اینو از رو صندلی...بدبخت زیرش جلبک زده...هذیون داره میگه
مونه بدبخت کی ایطوریوم؟؟!!!!!

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
غریبه خو ازش پرسیده بودن: لجدراورترین...نوشته بود سعید پلیمر
بابا بلندش کنین اینو از رو صندلی...بدبخت زیرش جلبک زده...هذیون داره میگه
مونه بدبخت کی ایطوریوم؟؟!!!!!

خوب خوبه که معلومه دارم میسوزه....دوس دارم خخخخخخخخخخ:D

خوب تو میشینی و کاملن منطقی و پیروزمندانه بلند میشی تا همه یاد بگیرن:smile:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرض ندارین،ولی این موسن زخم خورده اس...نمیشه ریسک کرد:D

نه ماس مال چیه.....کسی رو به زور نباید کاندید کرد:D
به زور که میگم اصلا مفهموی نداره.........من می خوام از امشب دیگه جدی باشم.........چون به مذاق بعضیا شوخ بودن من خوش نیومده........
می خوام نشون بدم نه بی اخلاقم نه بد اخلاق.......واسه همین دارم مثلا جدی می حرفم.......خخخخخخخخ

عوض سلام از ماست داش سعید.......تو که اگه رایم بیاری همه رو پیچ می دی........!!!!!!!!!!

نه بابا این چه حرفیه....سلام از دوغه
یعنی چی پیچ میدم؟؟ ترسیدی؟؟ بدپیچی؟؟[/QUOTE]

نه بابا منو ترس؟؟؟؟؟ من که با ترس دست و پنجه نرم می کنم.......خخخخخخخخ
خب پیچ می دی دیگه....اگه اسمت دربیاد رو صندلی نمی شینی ..........غیبت می زنه.........

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به زور که میگم اصلا مفهموی نداره.........من می خوام از امشب دیگه جدی باشم.........چون به مذاق بعضیا شوخ بودن من خوش نیومده........
می خوام نشون بدم نه بی اخلاقم نه بد اخلاق.......واسه همین دارم مثلا جدی می حرفم.......خخخخخخخخ

نه بابا این چه حرفیه....سلام از دوغه
یعنی چی پیچ میدم؟؟ ترسیدی؟؟ بدپیچی؟؟

خب پیچ می دی دیگه....اگه اسمت دربیاد رو صندلی نمی شینی ..........غیبت می زنه.........[/QUOTE]

نه...خودم اعلام رسمی نمیکنم.ولی اگه درم اوردن به سرت قسم که میخوام دنیا نباشه میشینم

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
تازه الانم نوبت خانم های عزیزه کلوپه:Dمن میگم نرگس رو بشونیم....:D
نه نوبت خانم ها نیست این دفه تو یه تاپیک جدید نظر سنجی میزاریم......این بار 4تا خانم 2 تا آقا..........
حالا دیگه هرکی ولی من می خوام از حق وتوم استفاده کنم آبیس اوشن تو کاندیدا ها باشه.........:D

سلام
من که دیر نظرسنجی و صندلی رو دیدم:w05:
اما از این به بعدش رو میام ببینم چه میکنیییییید انقد شلوغ بازی درمیارین:D

سلام
هنوز دیر نشده تنور علی بازه.........تا داغ داغ برو نون رو بچسبون.......خخخخخخخخخ

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اقا یکی از عزیزان از خدا باخبر به من یاد بده که وقتی از نوشته ای که به چند نفر پاسخ داده، میخوام نقل قول بگیرم و فقط به یه قسمتش که درباره منه پاسخ بدم، باید چکار کنم؟

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پیچ می دی دیگه....اگه اسمت دربیاد رو صندلی نمی شینی ..........غیبت می زنه.........

نه...خودم اعلام رسمی نمیکنم.ولی اگه درم اوردن به سرت قسم که میخوام دنیا نباشه میشینم[/QUOTE]

اویل پس تو هم یکی دیگه از نماینده های آقایون........ حالا بزارید تا اخر هفته علی بشینه اگه زودتر بچه ها خسته شدند........می ریم تو کار نفر بعدی..........

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرکس چند روز میشینه؟
قانونش دو هفته هست.......ولی اگه سوالا زودتر تموم بشه زودتر هم می تونه بلند بشه........ ولی با نظر همه.......
اقا یکی از عزیزان از خدا باخبر به من یاد بده که وقتی از نوشته ای که به چند نفر پاسخ داده، میخوام نقل قول بگیرم و فقط به یه قسمتش که درباره منه پاسخ بدم، باید چکار کنم؟
ببین فقط هواست باشه آکولا ها رو پاک نکنی.........بقیش هرچی نخواستی رو پاک کن.............

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه تا 12 امشب نبود؟؟:(من هنو کلی سوال داشتم میشه پرسید ینی؟؟

نه بابا اینو خود غریبه گفته..........هست تا اخر هفته هر کی سوال داره بپرسه بااااااااااا............
غریبه هر وقت خسته شد چند روز جواب نده باز از اول شرو کنه..........
فقط من نمی دونم چرا به من میگه بد اخلاق؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان ابیدل شب همگی بخیر من برم الان ستایش شروع میشه..........خخخخخخخخخ:biggrin:
سولاتان رو هم بیاید از خودم بپرسید.............بقیه گمراه می کنن............خخخخخخخخخخخخخ
یا علی

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این که نمیشه...حالا اومدن نظر میذارن....من گفتم تا یکی از رؤسا نباشه نمیشه کار کرد....

خوب اینجوری کسی نظر نمیده....الان ببین خشک شده....مهنا پشیمونه،من پشیمونم...بقیه هم راغب نبودن.....موسن هم نمیشینه....

ما کسی رو به زور نشوندیم،خودش رأی اورد...میتونست بگه نه....

سلام

اینجا صندلی داغ آبیدلاست

اگه اینجوری که شما میگین اگه نفری یک سوالم بپرسن یک ماه طول میکشه برا هر نفری ؟

ضمنا ....هیچی برات پیام میدم؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ه گزارش خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران ، اشپیتیم آرفی پس از آنکه در کمیته انضباطی فدراسیون برای دریافت مطالبات خود از پرسپولیس حکم گرفت ، شکایت خود را به فیفا برد.

بیش از یک سال پیش ناگهان موج خبری به راه افتاد که حکم صادر شده و به زودي از پرسپولیس 6 امتیاز کسر می شود.

در آن زمان مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه وارد عمل شد و خیلی زود مشخص کرد ادعاهای مطرح شده کذب است. او در این مدت دفاعیاتی را انجام داد که نتیجه آن به تعویق افتادن صدور حکم بوده است و فیفا هنوز درگیر این پرونده است.

پرسپولیسی ها در دفاع از خود بر این مسأله تاکید داشتند که مرجع رسیدگی به اختلاف بر اساس مندرجات قرارداد کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال بود که چنین هم شده و حکم نیز صادر شد.

فیفا در اخرین اقدام خود در نامه ای به آرفي از وی خواسته است دادخواست ارایه شده به کمیته انضباطی تاریخ دادخواست و رأی صادره را برای این نهاد ارسال کند./آق

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز