بررسی آزمون اسکیس 92 |طراحی گنبد نما با دید به حرم حضرت معصومه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mos6762

عضو جدید
بچه ها صدیق گفت هنوز بهد رمضون اسکیس داوری میشه .شماها خبری ندارید؟

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره کوروش جان شهر ما چون رئیس نظام مهندسی و چند تا از کارکنانش از اساتید دانشگاهیه ما بودند وقتی اعتراض مارو دیدند و حق هم دادند خودشونم تو پیگیری کمکمون کردند.الان هم فقط کافیه از دانشگاههای کاردانی . کارشناسیمون استعلام نمره بگیرند و واحدها رو تطبیق بدند اگه اوکی باشه ک امتجان میدی اگه نه به قول میلاد اون واحدهارو باید پاس کنی...اما من خودم اون واحدها رو دیدم دقیقا همونهاییه ک پاس کردم فقط اسمهاشون تغییر کرده.فکر میکنم 8-9 تا درس بودند.
منم کارشناسیه ناپیوسته تکنولوژیه معماری هستم عزیز جان....
ایشالله تا آخر هفته خبر خوبی بهتون میدم;)
یعنی عارفه این فقط واسه استان شماست یا تو تهران هم اجرایی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟:cry: خیلی زور داره همه کارای معماری ساختمان خوودم رو خودم بنم بعد یه مهندسدیگه بیاد همه اشرو تغییربده زور داره:mad:

milad-karimi

عضو جدید
امکان داره داوری شده باشه ها هفته اول... چون کارای مدادیو میگن در نظر گرفتن و رنگارو که رو هم مالیده نشه.... من از چندتا از دوستا شنیدم که داوری شده... ولی من تایید نمیکنم

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام د.ستان ی سری فایل داشتم راست کلیک کردم زدم proprties بعد توی security ی کارای allow,deny زدم الان نشونشون نمیده واجرا نمیشن ولی هسن .عکس بودن .راهنمایی کنید لطفا
خب همونکاری رو کا کردی خرب شده رو برعکسش کن:biggrin:
اگه شخصی نیست یکیشو بفرست ببینم چه میشه کردشون;)

صدیق؟؟ چیکارست؟؟ داور اسکیسه؟؟ تو سنجش کار میکنه؟؟ نظرش مهمه؟؟ خبرنگاره و مطلعه؟؟ یا پیشگوو؟؟
یا یچیزی رو هوا گفته؟؟

sallarmelli

عضو جدید
صدیق؟؟ چیکارست؟؟ داور اسکیسه؟؟ تو سنجش کار میکنه؟؟ نظرش مهمه؟؟ خبرنگاره و مطلعه؟؟ یا پیشگوو؟؟
یا یچیزی رو هوا گفته؟؟

صدیق موجودیست موجود
من نه طرف دارشم نه دشمنش ولی چه کار به این بنده خدا دارین شده عین جمشید هاشم پور که یه مدت همه بهش گیر می دادند می گفتند فقط تو نقش اول ها رو می تونی بازی کنی ؟ !!!!
ول کنن بچسبید به اعتراض
از این حرفا تنوری برای هیچ کس گرم نمی شه

ظرفیت و زمان اعلام نتایج نهایی آزمون ارشد

به گزارش ایسنا، آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال 92 در روزهای 18 تا 20 بهمن 91 در 139 کد رشته امتحانی و با رقابت 741 هزار و 232 داوطلب حاضر در جلسه آزمون برگزار شد.مشاور عالی سازمان سنجش در خصوص ظرفیت پذیرش دانشجو در این دوره از آزمون، گفت: ظرفیت پذیرش در آزمون کارشناسی ارشد 92، حدود 99 هزار 697 نفر در نظرگرفته شده است، البته علاوه بر این ظرفیت استعداد درخشان نیز اضافه می‌شود.وی با اشاره به اعلام فهرست اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی در هفته اول شهریور ماه 92 از طریق سایت سازمان سنجش، خاطرنشان کرد: گزینش نهایی در کلیه کد رشته‌های تحصیلی بر اساس 80 درصد نمره آزمون و 20 درصد معدل تراز شده دوره کارشناسی و سهمیه داوطلبان انجام می‌شود.

این گزارش های نخ نما شده ی سازمان سنجش به هیچ دردی نمی خوره اگه وجودش رو دارند بیان زودتر نتایج رو بدهند

[FONT=BNazanin_Mehr]جدول زمان اعلام نتایج آزمونهای سراسری و آزاد[/FONT]
نتایج 5 آزمون سراسری سازمان سنجش و دانشگاه آزاد تا شهریور ماه اعلام می شود در این گزارش زمان تقریبی و دقیق برخی آزمونها در جدولی مشخص شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، سازمان سنجش آموزش کشور و دانشگاه آزاد اسلامی هر ساله با فاصله اندکی آزمونهای کارشناسی ارشد و دکتری خود را برگزار می کنند، تنها آزمون ادغام شده این دو سازمان آزمون سراسری مقطع کارشناسی است.
با فرا رسیدن فصل تابستان، سنجش و مرکز آزمون مراحل دیگری از گزینش داوطلبان را در این آزمونها آغاز می کنند.
در نهایت، شهریورماه نیز تمامی نتایج اعلام خواهد شد.
در جدول ذیل، زمانهای حدودی اعلام شده اعلام نتایج آزمونهای این دو سازمان بر اساس اعلام رسمی، مشخص شده است.
آزمونزمان اعلام نتایج
ارشد دولتیدهه سوم شهریور
دکتری دولتینیمه شهریور
ارشد آزاداواخر شهریور
دکتری آزادنیمه دوم شهریور
سراسری21 شهریور
به گزارش مهر، در خصوص آزمون دکتری دانشگاههای دولتی لازم به یادآوری است که دانشگاهها هنوز در حال انجام مصاحبه با داوطلبان هستند و طی چند روز آینده باید اسامی داوطلبان شایسته پذیرش را به سازمان سنجش اعلام کنند.
انتخاب رشته آزمونهای کارشناسی ارشد سراسری دانشگاه آزاد و سنجش صورت گرفته است.

نتایج اولیه آزمون سراسری تا 12 مرداد اعلام خواهد شد، پس از آن مجازشدگان از روزهای 17 نا 22 مرداد امکان انتخاب رشته دارند.

منبع خبرگزاری مهر

این خبر گزاری ها هم فکر نکنم اصلن برن با سازمان سنجش گزارش تهیه کنند فکر کنم هرچی بهزاد اعلام می کنه این ها هم همون رو می گن الان نتایج دهه سوم میاد یا دهه ی اول یکی اول تکلیف این رو روشن کنه این نتایج کی میان
شاید هم دهه ی زجر بیان

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
یعنی عارفه این فقط واسه استان شماست یا تو تهران هم اجرایی میشه؟؟؟؟؟؟؟؟:cry: خیلی زور داره همه کارای معماری ساختمان خوودم رو خودم بنم بعد یه مهندسدیگه بیاد همه اشرو تغییربده زور داره:mad:

مسلما تهران درست شده ک توی شهرستانها هم اوکی شده یه سر به تاپیک نظام مهندسی بزن...احتمالا چیز جدیدی پیدا بشه

fereshte1111

عضو جدید

کوروش؟؟؟ :biggrin:
آرام ارااااااام آرااااااااااااااام تر:D

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسلما تهران درست شده ک توی شهرستانها هم اوکی شده یه سر به تاپیک نظام مهندسی بزن...احتمالا چیز جدیدی پیدا بشه
نه بابا هیچی ننوشته نظام مهندسی تهران اما فردا یا زنگ میزنم یا میرم میپرسم اما واقعا خبر خوبی بود عارفه جان ممنونم

fahime_k

عضو جدید
کوروش جان استرس کجا بود هنوز ارشد نتایج نیومده الان باید برا نظام مهندسی بشینیم بخونیم...این چه وضعشه آخه معماری ها همش باید آزمون بدن...اه اه اه:wallbash::w22:

من شنیدم برا آزمون نظام مهندسی باید 3 سال از تموم شدن درست بگذره! مگه اینطوری نیس؟!

arefeh

کاربر ممتاز
نه بابا هیچی ننوشته نظام مهندسی تهران اما فردا یا زنگ میزنم یا میرم میپرسم اما واقعا خبر خوبی بود عارفه جان ممنونم

باید درست شده باشه عزیزم نگران نباش تعداد تکنولوژی ها بیشتر از پیوسته هاست...یه اشتباهی کردند ک دیر و زود درست می کنند

من شنیدم برا آزمون نظام مهندسی باید 3 سال از تموم شدن درست بگذره! مگه اینطوری نیس؟!

چرا اما من 10 ماه از فاصله کاردانی کارشناسیم میگیرم 2 سال و 2 ماهم بعد کارشناسی

sallarmelli

عضو جدید
باید درست شده باشه عزیزم نگران نباش تعداد تکنولوژی ها بیشتر از پیوسته هاست...یه اشتباهی کردند ک دیر و زود درست می کنند

چرا اما من 10 ماه از فاصله کاردانی کارشناسیم میگیرم 2 سال و 2 ماهم بعد کارشناسی

شما که پیش دانشگاهی ندارین درسته ؟ این یعنی ....

sallarmelli

عضو جدید
دوستان من درست یادم نیست می شه کمی بیشتر توضیح بدین
شما از شاخه فنی و حرفه ای هستید یا کار ودانش و یا نظری

و اینکه تکنولوژی معماری چه درس هایی رو پاس کردین و
این رشته با نقشه کشی در هنرستان و یا ساختمان در هنرستان فرق می کنه یا همه این ها یکی هست؟ یا چیز دیگه ای هست؟

arefeh

کاربر ممتاز
دوستان من درست یادم نیست می شه کمی بیشتر توضیح بدین
شما از شاخه فنی و حرفه ای هستید یا کار ودانش و یا نظری

و اینکه تکنولوژی معماری چه درس هایی رو پاس کردین و
این رشته با نقشه کشی در هنرستان و یا ساختمان در هنرستان فرق می کنه یا همه این ها یکی هست؟ یا چیز دیگه ای هست؟

متاسفانه زمانی ک ما ریاضی ها کنکور امتحان دادیم ننگفتن خانمی ک میخوای کاردانی معماری بخونی شما باید با فنی ها سر کلاس بشینید فکر کن ما 2 سال از اونها عقب بودیم...تکنولوژی معماری همون مهندسی معماری فقط تکنولوژی اون یعنی ما کاردانیه ناپیوسته ایم و همه به اشتباه فکر میکنند ک فقط فنی ها کنکور ک میدن باید کاردانی بخونند...اما منم چون رتبه ام خوب نبود غیرانتفاعی کاردانی ناپیوسته قبول شدم...بعدش ک کارشناسی قبول شدم اونجا هم نمیدونستیم ک اون دانشکاه اسم مدرکش تکنولوژی هست الان تو مدرک کارشناسی من نوشته مهندسی تکنولوژی معماری...
ذلبل نشن با این اسمهاشون

pyramids

عضو جدید
کاربر ممتاز
متاسفانه زمانی ک ما ریاضی ها کنکور امتحان دادیم ننگفتن خانمی ک میخوای کاردانی معماری بخونی شما باید با فنی ها سر کلاس بشینید فکر کن ما 2 سال از اونها عقب بودیم...تکنولوژی معماری همون مهندسی معماری فقط تکنولوژی اون یعنی ما کاردانیه ناپیوسته ایم و همه به اشتباه فکر میکنند ک فقط فنی ها کنکور ک میدن باید کاردانی بخونند...اما منم چون رتبه ام خوب نبود غیرانتفاعی کاردانی ناپیوسته قبول شدم...بعدش ک کارشناسی قبول شدم اونجا هم نمیدونستیم ک اون دانشکاه اسم مدرکش تکنولوژی هست الان تو مدرک کارشناسی من نوشته مهندسی تکنولوژی معماری...
ذلبل نشن با این اسمهاشون
خیلی هم خوبه:) دستشون درد نکنه:)
منم ریاضی بودم و ناپیوسته
فقط چند تا نکته رو درباره دانشگاه آزاد بگم تا ته مساله برید.
یکی بود کاردانی مامایی خونده بود کارشناسی امده بود کنار ما نشسته بود معماری میخوند.(بطبع دیپلمشم تجربی بود)
ولی نکته جالبش اینجاست که اون خانم 8 واحد جبرانی داشت اما کسایی که فنی بودند و معماری خونده بودند و کاردانی هم معماری بودند 14 واحد جبرانی داشتند:) وما ریاضی ها هم 4واحد جبرانی:)و این قانون دانشگاه آزاده
خب حالا یکی رک و پوس کنده بگه این خبر خوشه چیه؟؟؟
عارفه توام قبل از هر چیز ادکلن;)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما که پیش دانشگاهی ندارین درسته ؟ این یعنی ....
اتفاقا ریاضی بودیم و اینجوری شد در ضمن از بچه های کارشناسی پیوسته بیشتر هم واحد پاس کردیم وبیشتر هم عذاب کشیدیم اما خب شانس ماست تا قبل ما که ورودی 88 بودیم واسه کارشناسی ناپیوسته این قانون وجود نداشت از ما به بعد شروع شد وح الا هم عارفه عزیز میگه درست شده ایشالا که واقعیت داشته باشه چون ظلمه

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی هم خوبه:) دستشون درد نکنه:)
منم ریاضی بودم و ناپیوسته
فقط چند تا نکته رو درباره دانشگاه آزاد بگم تا ته مساله برید.
یکی بود کاردانی مامایی خونده بود کارشناسی امده بود کنار ما نشسته بود معماری میخوند.(بطبع دیپلمشم تجربی بود)
ولی نکته جالبش اینجاست که اون خانم 8 واحد جبرانی داشت اما کسایی که فنی بودند و معماری خونده بودند و کاردانی هم معماری بودند 14 واحد جبرانی داشتند:) وما ریاضی ها هم 4واحد جبرانی:)و این قانون دانشگاه آزاده
خب حالا یکی رک و پوس کنده بگه این خبر خوشه چیه؟؟؟
عارفه توام قبل از هر چیز ادکلن;)
آره خب این درسته اما تقصیر امثال ما چیه؟ تر وخشک باید باهم بسوزند؟

sallarmelli

عضو جدید
من پیوسته بودم رسما 141 واحد پاس کردم
این قدر هم عذاب کشیدیم فکر کن من ورودی 84 هستم ولی یه انسانه ...... توی گروه آموژشی ما بود گفت شما معمارا باید 9 ترمه باشید چه معنی می ده 8 ترمه باشید همین 9 ترمه شدن بنده سبب شده بنده الان 2 و 3 سال از زندگی بیفتیم عقب چرا چون اگه 8 ترمه بودم الان بنده باید سال دوم دکتری دانشگاه تهران یا حداقل بهشتی باشم چرا نیستم چون همون آدم ...... که مدیر گروه آموژشی بود به ما واحد نمی داد گردنشم کلفت بود
این آدم جز معدود آدم هایی بود تو شهر که با اینکه کارشناسی ارشد پیوسته بود ولی گرید عالی داشت گردنش کلفت بود و ما هم از همه جا بی خبر.......

sallarmelli

عضو جدید
فکر کنم وحدت اضداد همینه ولی زیادی ضد هستن

خدایی یکی بیاد بگه این بنا توی کدوم کشوره ؟

به پرچم ها و نوشته زیر عکس توجه کنید

یاهو نوشته بود عکاس یه اسراییلی هست

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان کسی آزمون های کنکور تربیت مدرس وپردیس های دانشگاه تهران رو ثبت نام کرد؟

mos6762

عضو جدید
مهر

مهر

بچه ها یکی خبر دقیق بده به ناپیوسته ها مهر میدن؟جاش نیس وگرنه چندتا شعر واس این داستان خودمون داشتم.همش بدبختی داریما

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا