کلوپ آبیدلان.

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ی غلطی کردیم ما داستان دادیم بیرون
خودمونه خوار کردیم
دیگه سعید قصه گو تبخیر شد

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همگی
تیم بوریرام که روز چهارشنبه با ما بازی داره، تو لیگ تایلند هم باید بازی کنه اونم فردا یک شنبه ، یعنی فاصله بین بازی لیگشون با بازی آسیا فقط 3 روزه
بعد ما بجای رفع نواقصمون مدام درخواست تعویق بازی رو میدیم ، بجز بازی با راه آهن تو این چند تا بازی تیم چه کمبود استراحتی داشته؟؟
یک شنبه با راه آهن ... شنبه بعدیش با اس خوزستان .. جمعه با پرسپولیس ... 5شنبه با ذوب آهن و حالا چهارشنبه این هفته با بوریرام ، 6 روز کامل برای هر بازی
کجای این برنامه سنگینه؟؟؟ کجای این برنامه ضد استقلاله؟؟ جای حرف زدن و درگیری با این و اون امیدوارم قلعه نویی بیشتر به فکر تاکتیک تیمش باشه

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یکی خواست مردونگی کنه برا ما تاپیک تولد بزنه اینا کاندیداهای عنوانشن:

بچه ها بیاین تولید سعید جونیه

تولد بهترین مخلوق خدا

ووووووووووش داداش سعیدم به دنیا اومده

تولد دوست داشتنی ترین داداشی دنیا
.
.
نزنینا اینطوری که خفتون میکنم:)

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یکی خواست مردونگی کنه برا ما تاپیک تولد بزنه اینا کاندیداهای عنوانشن:

بچه ها بیاین تولید سعید جونیه

تولد بهترین مخلوق خدا

ووووووووووش داداش سعیدم به دنیا اومده

تولد دوست داشتنی ترین داداشی دنیا
.
.
نزنینا اینطوری که خفتون میکنم:)
:w15::w15::w15::w15::w15::w15:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام به همگی
تیم بوریرام که روز چهارشنبه با ما بازی داره، تو لیگ تایلند هم باید بازی کنه اونم فردا یک شنبه ، یعنی فاصله بین بازی لیگشون با بازی آسیا فقط 3 روزه
بعد ما بجای رفع نواقصمون مدام درخواست تعویق بازی رو میدیم ، بجز بازی با راه آهن تو این چند تا بازی تیم چه کمبود استراحتی داشته؟؟
یک شنبه با راه آهن ... شنبه بعدیش با اس خوزستان .. جمعه با پرسپولیس ... 5شنبه با ذوب آهن و حالا چهارشنبه این هفته با بوریرام ، 6 روز کامل برای هر بازی
کجای این برنامه سنگینه؟؟؟ کجای این برنامه ضد استقلاله؟؟ جای حرف زدن و درگیری با این و اون امیدوارم قلعه نویی بیشتر به فکر تاکتیک تیمش باشه

سلام علی
بابا تیم داره چرت بازی میکنه توجیح ندارهع دیگه
ای همه بازیکن دور هم جمع شدن نمیتونن یدونه گل بزنن حتی
تو لیگ ایران کلا سر و صداهاش برا خودمون خوبه..وااااااااااااااای فلان بازیکن اومد استقلال...وااااااااااااااااااای فلانی رفت پرسپولیس....بازیکنا ایرانی اگه حرفی دارن تو صحنه های بین المللی بزنن...تیم ملیمونم خو الکی با بردهای مسخره رفت جام جهانی

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام به همگی
از بس ک راحت طلبن:mad::mad:هر چی میشه
تنها چیزی ک ب ذهنشون میرسه اینه ک بازیو بندازن عقب:mad:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غریبه راستی ی سوال متفرقه؟؟
هر چی فک کردم اسم ای بازیکن معروفه بود چپ پاهه کاشته زنم بود که بهمون تو یوگوسلاوی جام جهانی 98 گل زد یادم نیومد....تو اینتر بازی کرده بود فک کنم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علی
بابا تیم داره چرت بازی میکنه توجیح ندارهع دیگه
ای همه بازیکن دور هم جمع شدن نمیتونن یدونه گل بزنن حتی
تو لیگ ایران کلا سر و صداهاش برا خودمون خوبه..وااااااااااااااای فلان بازیکن اومد استقلال...وااااااااااااااااااای فلانی رفت پرسپولیس....بازیکنا ایرانی اگه حرفی دارن تو صحنه های بین المللی بزنن...تیم ملیمونم خو الکی با بردهای مسخره رفت جام جهانی

بعضیا رو الکی گرفیتم
مثل نیکبخت ...
پارسال برای نیم فصل رفتیم سراغ ایمان موسوی چنان قلعه نویی ازش تعریف میکرد من فکر کردم کریس رونالدوئه ، بعد دو تا بازی گل زد و کرکره رو کشید پایین تعطیل شد
از پارسال نیم فصل دنبال مهدی نظری هم بودن من فکر کردم حالا چه مهاجمیه اما جز بازی با سپاهان که جنگنده بود و با جنم ، دیگه چیز خاصی ندیدیم ازش یه گلم نزده بگیم بابا مهااااجم گرفتیم
تو محوطه خودشو میکوبه به دفاع که پنالتی بگیره ، تو اگه مهاجمی که از همون یه دفاع رد شد دیگه ... ای بابا
دفاع رو هم خراب کردیم ، مدافعامون افت کردن

مهربان

کاربر فعال تالار شیمی ,
کاربر ممتاز
پرسپولیسا لیوان نی نی و سکوندن
به بهونه آبی بودن