نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

• مجموع رای دهندگان
    42
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:dچیه خو!:d

1-به نظر تو کدوم یکی از کلمات زیر منو توصیف میکنه ؟کدوم تو رو؟!!چرا؟

ماه،
آسمون،یخ،شن و ماسه،آتیش،جاده،آب

2-این آمبولانسای بهشت زهرا که میندازن تو خط ویژه و آژیر کشون میرن هدفشون چیه؟
الف -اون مرحوم دیرش شده.

ب -عزرائیل پشت فرمونه.

ج- دارن یکی رو میبرن بکشن.

د -دوس دارن!!

3-مردی با زنی در خیابان راه میرفتند.
گشت ارشاد سوال کرد که چه نسبتی با هم دارید ؟

مرد گفت : مادر شوهر این زن ، با مادر زن من ، دختر و مادر هستند.

نسبت این مرد و زن چیه !؟:d

4-اگر یه روز از خواب بیدار بشی و ببینی تموم زندگیت یه فیلم بوده ،اسم فیلمت رو چی میذاری !؟:d

5-یه دروغ بزرگ اما قشنگ درباره من بگو!!!!:surprised:

6-ایران به کشورهای دیگر نفت میفروشه بشکشو پس میگیره یا با بشکه میده؟!؟!؟!؟:surprised:

7-
اگه یه تابلو تو آسمون باشه که همه ی دنیا اونو ببینند" روش چی مینویسی؟

8-
اگه دونفر دارن غرق میشن کدومشونو نجات میدی؟ اونیکه دوستش داری یا اونیکه دوستت داره،چرا؟

9-اگه خدا ۲۴ ساعت بهت اجازه گناه بده چیکار میکنی؟:smile:

10-به این عکس چن ثانیه نگا کن!

http://www.www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=102054&d=1339522350

رنگاشون فرقی میکنن؟!!!

.
.
حالا انگشتتونو بذارین رو خط جداکننده شون!!!

چرا؟

مثل اینکه علی این بوی سوختنی از طرف تو میاد ها!
:smile:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر علی،به ادامه سوالاتم توجه کن لطفا!!!

1- اینارو بشمر(قبلا امتحانت کرده ام،تا 10 بلدی بشمری!!) . حالا 12 نفر هستن یا 13 نفر ؟توضیح بده که چه جوریه؟
:dزود باش،من پیروز شده ام:biggrin:

2-
اگه فقط یک انتخاب داشته باشی کدوم رو انتخاب می کنی؟برای همیشه،هرکدومو انتخاب کنی،دیگه دوتای ذیگه رو از دست میدی!
ـ عشق

ـ شانس
ـ پول
3-می دونی چرا پرنده ها زمستون از شمال به جنوب پرواز مي کنن ؟از بچه گی برام سوال بوده!

4- نظرت راجع به گزینه های دو تا خط زیر توضیح بده و مثال بزن!

- روش های رفتن به خارج ! ۱_ با ماشین ۲_ با اتوبوس ۴_ با هواپیما ۵_ با قاچاق ۶- با فتوشاپ !

- ميگن تو بهشت وقتي‌سر کلاس مي‌خوابي..استاد مياد روت پتو ميندازه..ديگه حرف نمي‌زنه تا تو راحت بخوابي!!

5- علی تو یه شب بارونی تو خیابون با ماشین خودت داری میری،سه نفرو می بینی که منتظرماشین اند:
-----------پزشکی که قبلا جونتو نجات داده
-----------پیرزنی که مریضه واحتیاج داره فورابه اورژانس وبیمارستان برسه.
-----------نامزدت(!!!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟� �؟؟؟؟؟:biggrin:) و همسر رویاهات
تو فقط میتونی یک نفر رو سوارکنی (ماشین فقط 2 نفر جا داره)
کیو سوار میکنی؟

6-میخوان به جرم نکرده(برات پاپوش درس کردن)وسط میدون آزادی اعدامت کنن،ملت جمع شدن،میگن آخرین حرفت چیه؟یه بلندگو بهت میدنو میگن برا ملت حرف بزن!!!!

7- نظرت راجع به این چیه؟من دوسش دارم،آرامش عجیبی داره.

«و اذاسَئَلَكَ عِبادی عَنّی فَاِنّی قَریب اُجیبُ دَعوَةَ الدّاعِ اِذا دَعان فَلیستَجیبُوالی وَ لیؤمِنُوا بی لَعَلَّهُم یرشُدُون"

[ای پیامبر!] هر گاه بندگان من از تو در مورد من سؤال كردند [بگو] من بسیار نزدیكم، هر گاه كسی مرا بخواند، اجابت می‌كنم پس به ندای من پاسخ دهند و به من ایمان آورند تا راه راست یابند». (سوره بقره، آیه 186)

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سلام بر غريبه...ن ديگ الان همه ميشناسنت ديگ...من امدم تازه بسوزونمت:cool:

خوب اول از همه بگو من چرا خنثي هستم؟:surprised:

خوب بيوگرافي رو ك ازت پرسيدن علي اقا....من كسلم ها؟:D

خوب رنگ زندگيتو به من بگو چ رنگيه...(ميدونم چ رنگه)چرا اين رنگ؟؟

چه كسي بهت گفت اواتارتو عوض كني؟؟

اون موقع ك گفتن اواتارتو عوض كني حست چي بود؟؟ احساس كردي دارن بهت زور ميگن؟؟

شرايط الان تاپيك كل كل و ميپسندي؟؟

يك جمله ك نهايت احساستو نسبت به حس مشتركمون( عشق به استقلال) نشون ميده رو بگو

ميدونستي امير قلعه نويي هم شهريه ماست؟؟:D

حاشه وحيد طالبلو و مهدي رحمتي رو يادت هست؟؟
بنظرت وحيد تو حولش سر خروس ميذاشت؟
به عنوان يك استقلالي حتي لحظه اي هم باور كردي وحيد همچين ادمي باشه؟؟
حس اون زمان نسبت به رحمتي چي بود؟

پرويز مظلومي؟:D

نظرت راجع به من به دور از شوخي و .......

ميام...دوس داري تا صحفه 100 تاپيك همراهت باشم؟
:redface:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.....منو میشناسی؟به روح اعتقا داری با این جوابات؟

سوال 1 تا 10؟:Dواسه کلمات زیر یکی از بچه های کلوپ رو بذار....(میتونی اسم یکی رو چند جا بنویس،ولی خالی نذاری....)

بداخلاق جهان پهلوان :D

تپل samira-71

زشتو game_over:biggrin:

کچلو smooth criminal

کرمکی محمد ساوه

بختک y .. or .. z

سوسک محسن

موذی نرگس بانو

بنفش hana009871

آبی رضا داوودی

متعصب apadana13

مغرور siyamak.gh(تا باشه دیگه با من کل کل نکنه)

مهربون جولی

شیطون نرگس بانو

بزغاله غریبه:razz:

زنگوله paradise94

پرافاده oil boy 90

خالی بند 3ctor (ایضا تا با من کل کل نکنه)

خرخون سعید پلیمر

شکمو ghazaleh_heidari

بی کله nasim_shsh

نترس shahab.

مدیر *tasnim*

معلم alone.eng

استاد just mechanic

جغد محسن

شپش محسن

مدیونی اگه جواب هرکدوم از اینا رو ندی... میدم رو آتیش همین صندلی کبابت کنند...

خدا این محسن رو حفظ کنه :gol:، چند منظوره هست کلا

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااام علیییییییییییییییییی. میبینم که هنوز زیاد داغ نشدی:d

1- اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟ فکر کنم خدا

2- اگه پستچی یه نامه برات بیاره که آدرس نویسنده نداشته باشه، اولین کسی که به ذهنت میرسه کیه؟ در واقع اولین چیز اینه که نامه رو باز کنم:book:

3- مهمترین و پر تکرارترین نصیحتی که مامان بابات بهت کردن چی بوده؟ مواظب خودت باش

4- هیجان انگیز ترین کاری که تا حالا کردی چی بوده؟ سرعت 200 کیلومتر در ساعت برای یک بار

5- با مزه ترین لطیفه ای که تا حالا شنیدی رو تعریف کن. +18 بوده ، هر چی با مزه +18 بوده شنیدم :redface:

6- وقتی عصبانی میشی چی یا کی یا بهت آرامش میده؟ داد زدن ، و اینکه یکی بیاد بزنمش ، خیلی کیف میده

7- چرا فکر میکنی همه کچلند؟ چرا حرف میذاری تو دهنم

8- چراغتو کی روشن میکنی؟ از صبح روشنه

9- چرا همیشه مثل آدمای مهم وقتی بهت پیام میدیم 24 ساعت دیگه جواب میدی؟ ( فقط نگی چون خیلی مهم هستم) چرا خالی میبندی؟؟

10- چی حرصتو درمیاره؟ محمد ساوه

باز خواهم گشت:D

بری دیگه برنگردی:D

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسم غداهه خوکه؟؟ نمیدونستم ، البته شنیده بودم خوش گوشت در واقع یه قسمتهایی از روده و سیرابی و شیردونه اما خوب ... مزشم بد نبود ولی .... دیگه نخوردم:D

-----------------
ببخشید من تشکر ندارم

اسم دقیقش با تلفظ درست خوئک هست........خوش گوشت رو معولا واسه درست کردن کباب کوبیده درست میکنن.........حیف نون سفید.......یعنی نخوردی؟؟؟؟؟؟؟
ما خودمونو می کشیم بریم خوئک بخوریم با دوغ و نون تافتون........اون وقت نخوردی؟؟؟؟؟؟استغفرالله.......:cry:
داداش این چه حرفیه به قل یه دوستی شما خودت تشکری.......بهنام تشکر...!!!!!!خخخخخخخ

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

داغی عامو؟
خوب میشی عامو:d.

1.بیوگرافی کل خانواده
یه پدر یه مادر یه برادر یه خواهر

2.شماره موبایل بابات ( باهاش کار خصوصی دارم )
:D09125556988زنگ بزن شایدم الکی ننوشته باشم ، شایدم یه شماره رو هوا نوشتم برات ، الله اعلم:D اگه رو هوا نوشته بودم دعواش پای خودت من هیچیو به گردن نمیگیرما

3.شماره موبایل خودت ( باهات کار خصوصی دارم )
09125558869 اینم شاید درست باشه زنگ بزن امتحان کن اگرم نبود دوباره من مسئولیتی قبول نمیکنما:biggrin:

4.اسامی کل ادد لیستت رو تک تک بنویس همراه با اسم اصلی
این خیلی تابلو تر از بقیه سر کاری بود

5.به دین و سیاست و دیانت :d چقد اهمیت میدی ؟
سیاست ما عین دیانت ماست

6.منو تو 7 خط تعریف کن :|
تو خودت قند و نباتی ، این عدد 7 رو از کجا آوردی هی میگی 7 خط؟؟

7.خودتو تو 7 خط تعریف کن :|
من حرف ندارم :D

8.با نوشابه و تابستون و اهواز یه جمله ی 7 خطی بنویس .
تابستونا اهواز نوشابه گیر نمیاد بخوریم ..

9.تصورت از من چی چیه ؟:|
خوشحالی:smile:

10.بچه های باشگاهی که با تو نسبت دارن کین ؟
هیشکی

میخوام باهاشون آشنا شم :d
نظرم عوض شد من دیگه نمیخوام

ببینم جرات میکنی به اون دو تا شماره زنگ بزنی ازت شکایت کنن جدی بری رو صندلی داغ بازداشتگاه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از همه دوستان و یه خسته نباشید به علی جون:d

بریم سراغ سوالا:)dیکیشو خوب جواب ندی،آبروتو میبرم)

1
.نظرت درباره مسائل ماوراطبیعه چیه؟؟؟جن و پری وجود دارند؟؟؟کجان؟؟؟چرا از دید ما پنهونن؟؟؟ اگه بگم منفیه دیگه حله نمیخواد به بقیشم جواب بدم ، اما چون ما مسلمانیم هی میگیم بسم الله ، جن و چری مخفی میشن از دید ما:surprised:

2.نظرت درمورد ادیانی که الان وجود دارند رو بگو؟اسلام،مسیحیت ،یهودیت و ...؟؟؟هر کدوم که به نظرت رد میشن رو با ذکر دلیل رد کن! برای رسیدن بخدا راههایی است به تعداد انسانها نه به تعداد ادیان

3.اعتقاداتت در چه حدیه؟؟؟نماز،روزه،قرآن و ...؟؟؟؟ در حد وسط پشت بوم ، نه از اینور میافتم نه از اونور

4.تا حالا شده کسی رو امر به معروف و نهی از منکر کنی؟؟؟چرا؟؟؟به این قضیه چقدر اعتقاد داری که اگر امر به معروف و اینا نکنی بازخواست میشی؟؟؟ نه ، موسی به دین خود عیسی به دین خود ،ولی فقط گفتم نامردی نکنید اوناهم گوش نکردن، کم

5.یکی از آیات قرآن که خیلی روت تاثیر داره رو بنویس و معنی کن و تفسیر کن از نظر خودت! خیلی روم تاثیر داشته؟؟ نمیدونم کدوم

6.فک کن روزی رو به روی خونه ی خدا می ایستی چه دعایی میکنی؟؟؟دوس داری بری مکه اصن؟؟؟بعد دوس داری حجیه پارمهر صدات کنیم؟:d خدایا یه عقلی به محمد ساوه بده یه پولی به ما، بدمم نمیاد، نه حاجی خالی بگو

7.چه قدر به رویای صادقه اعتقاد داری؟؟؟تا حالا پش اومده تو خواب حس کنی داری میمیری(دور از جون)؟؟؟چه جور حسی بود؟؟؟از نظرت اگه یه همچین اتفاقی بیفته واقعیه یا فقط خوابه؟؟ نیافتاده که بمیرم هنوز

8.روح رو اثابت کن؟؟؟به نظرت روح چه محدودیت هایی داره؟؟؟میتونه تو بدن آدم زنده یا مرده ی دیگه ای بره؟؟؟(دقت کن مثلا من مردم روحم میتونه جسم تو رو ازت بگیره؟؟) روح رو فقط حضوری میتونم برات اثباتش کنم:hypocrite: دقت کردی تو بعضی فیلما روح از دیوار رد میشه یا یه ماشین میاد بهش بزنه اما از تووش رد میشه؟؟ ، اما همین روح سوار ماشین میشه ؟؟ یا رو زمین راه میره؟؟

9.کتاب بریدا از پائولو کوئیلو خوندی؟؟؟اگه نه برو درباره ماجراش بپرس بیا بگو نظرت درباره ش چیه؟؟؟؟این کسانی که اینجور فک میکنن جز کدوم دستن؟؟؟مادیون یا خدا شناسا؟؟؟
حالا نمیشه از کیمیاگر بپرسی؟؟ از من خیلی فلسفی نپرس بلد نیستم ضایع میشم

10.نظرت درباره ی محدودیت اجنه چیه؟؟؟میتونن به بدن کسی وارد شن؟؟؟آسیب جسمی بزنن؟؟؟اجازشو دارن که به زندگی آدما وارد شن؟؟؟یه توضیح کامل بده؟؟؟
اصلا شدید یه وضعی ، آدم جن زده میشه خود کشی میکنه ، اما بعدا شاید کاشف به عمل بیاد خود کشی نبوده ، جن کشی بوده

باز میگردم:gol:

نگرد
:gol::gol::smile:

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلامممم من اومدم_اسم چه کسایی تو دنیای مجازی تا همیشه تو خاطرت میمونه؟
2_نظرت رو درباره ی پسر هایبیان کن!
تو تنهایی هات به چه چیزی فکر میکنی؟3
_تو ذهنت خوشگلترین فرد سایت؟ (یه پسر یه دخمل )4
_بداخلاق ترین؟
5_خوش اخلاق ترین؟
6_الاف ترین؟
7_باکلاس ترین؟
8_شیطون ترین؟
آب زیر کاه ترین؟
9_آنلاین ترین؟
10_مثبت ترین؟
1_آقا ترین؟
.
12_خلاق ترین؟
13_خانم ترین؟
14_کوچولو ترین؟

15_فضولترین؟
16_تنبل ترین؟
17_دوست داشتنی ترین ؟
18_شاد ترین؟19_با مزه ترین؟
20_لج اورترین؟
21_بیشترین اشتیاق رو واسه چه کاری داری؟
22_اسم بلوتوث گوشيت چيه؟
23_یکی از بچه های انجمنو همین الان بوس کن یه پسر یه دختر ؟

حرف دلتو بگو هیچکی هم حق نداره ناراحت بشه بچه ها انتقاد پذیر باشید
24-خودتو تو یه جمله تعریف کن؟
25-اولین چیزی که تو سختیا بهش متوسل میشی چیه؟
28-اگه پستچی یک نامه برات بیاره که ادرس فرستنده نداشته باشه اولین کسی که به ذهنت میرسه کیه ؟
29-مهمترين و پر تكرارترين نصيحتي كه بابات بهتون كرده چی بوده؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
]چرا اینقدر صندلی سرده دما اومده پایین؟

قلبا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟جوابت هر چی هست توضیح هم بده.

۲.خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟

۳.دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟

۴.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟

۵.شبا خونتون پشه داره؟

۶.دست خطت چطوریاست؟

7.تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟

8.جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟

9.کم خونی داری؟خون میزنی؟چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟

10.بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،مبایل،کیف لوازم آرایشت...)

11.هنرت چیه؟

12.تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟

13.چقدر پول تو جیبی میگیری ؟ پس انداز هم می کنی ؟ بیشترین خرجت چیه ؟

14. پوششت تو خونه چه جوریاست ؟ فرقی داره حضور پدر و برادرت ؟

15.منو توی 2 جمله ی جداگانه توصیف کن ؟

16.به این جمع (صندلی داغ) چه نمره ای میدی ؟

17.شجریان یا داریوش ؟

18.افتخار میکنی که ایرانی هستی ؟

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
خوبی که؟
خب بریم سر پرسش سوالات خب چه حسی داری نشستی رو صندلی داغت؟
ماشین داری؟اگه داری مدلش؟

ماندگارترین نصیحتی که شنیدی چی بوده؟
از کی بوده؟

یه آرزو بکن؟معنوی باشه نه مادی؟

تو اولین برخوردت با یه ادم (چه دختر چه پسر) چه چیزش توجهتو جلب می کنه؟؟
یه جمله هم بااین کلمات بساز: سوسک-- خوشمزه-- خورد-- صندلی داغ----تنبل--مارمولک--ساندویچ

موسیقی با صدای بلند دوست داری یا کم ؟

5سال پیش این موقع کجا بودید؟
و چکار می کردید؟

اگه بهت بگن میتونی یکی رو درجهان بکشی کیو میکشی؟

دستِ بزن هم دارى؟
اگه آره بيشتر كيارو ميزنى؟
شده هميناها ازت شكايت هم بكنن؟
اينجور مواقع جواب بازپرسا رو چى ميدى؟
تا حالا شده از زندان فرار هم بكنى؟
اگه بخوای به من یه گیاه کادو بدی، کدومه؟چیه؟
يكي از شيطنت هاي دوران بچگيتو بگو؟

فعلا اینا رو بجواب تا سوالای بعد از راه برسه

آخرین ویرایش:

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اینا تازه یادم اومد بپرسم

سرگرمیه همیشگیت چیه؟
نظرت درباره ترک تحصیل؟یا ادامه ی تحصیل چیه؟
از سوسک میترسی یا گربه؟
بستنی یخی دوس داری یا ازون یکیا؟یا چجوری؟
حلیم و با شکر میخوری یا نمک؟
فسنجون و شیرین میخوری یا ترش؟
نوشابه چی؟بانمک یا شکر میخوری؟
بهترین خصوصیات خودت؟
بدترین خصوصیت خودت؟
چی حرستو در میاره؟

اذیت شدی اینارو خوندی؟
عیب نداره جواب میده صندلی داغتر میشه؟

آخرین ویرایش:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مجدد.....:biggrin:

1.به نظر ات تجمل گرایی واقعیتی از زندگی ایرانی شده یانه ؟ خودت تجمل گرا هستی؟ بله شده ، نه نیستم اما اگه بخوام زن بگیرم باید بشم:smile:

2.نظام مدیریتی جامعه ای که فساد مالی درش زیاد شده ( مثل کشور بغلستان) با تغییر مدیریت درست میشه یا باید فرایند ها تغییر کنه ؟ با استفاده از سیستمهای مالی مناسبی که امکان سو استفاده ازش کمتر شه و انجام امور بصورت سیستماتیک میشه از این فساد تا حدی جلوگیری کرد ، باید کاری کرد که حتی اگه فرد میخوادم نتونه خطای اقتصادی کنه :surprised:

3. نظرت در مورد جمله ای که توی امضام نوشتم چیه ؟ بعضی قطره ها خیلی بزرگن ، یا شاید بعضی لیوانها خیلی کوچیک باشن .. منظورم همون منظوره خودته نه صورت ظاهری جمله

4. به نظرت وقتی خرافات وارد دین بشه میشه اصلاحات لازم رو انجام داد ؟ فکر میکنی چقدر خرافات وارد دین ات شده ؟ نه براحتی ، بعد خیلی راحت میشه حکومت کرد ، به نظرت نشده؟

5.آخرین باری که فیلم دیدی کی بود ؟اسمش چی بود؟ شخصیت مورد علاقه ات تو اون فیلم کی بود؟آها.. چشنواره فجر قبلی ... حوض نقاشی ، نگار جواهریان. چقدر فکر کردم یادم بیاد ، آلزایمر گرفتم

6.زیباترین دیالوگ فیلمی که دیدی چی بوده ؟ یه غم بزرگ بهتر از یک غم کوچک بی پایان هست + حاجی سیدتو کشتن

7.زیباترین بیت شعری که خوندی رو توی کل شعرش پررنگ گن و برامون بنویس... فقط یه بیت بود .... الا یا ایها الساقی ادرکئسا" و ناولها .. که عشق آسان نمود اول ولی افتاد مشکلها

8. تعریف ات از قهرمان و اسطوره چیه ؟ می تونی چند مورد مثال بزنی؟ اسطوره کسیه که کار بزرگ و قابل احترامی انجام داده باشه ، قهرمان هم تو همون مایه ها منتها با ارزش کمتر
حالا اینکار بزرگ میتونه یه فتح بزرگ باشه ، یا نجات بزرگ باشه ، خلاصه تاثیر گذار ..... حتی میتونه ظاهر کار کوچیک اما تاثیرش بزرگ باشه ، یه اسطوره قبل از اینکه اسطوره بشه لزوما آدم بزرگی نبوده

9. آیا هرکشوری در هرزمانی نیاز به یک قهرمان داره یا شرایط جامعه قهرمان رو ایجاد می کنه ؟ حس نیاز به وجود یک قهرمان شاید به معنای ضعف مردم اون جامعه تو قبول و باور تواناییهاشونه

10. زیباترین داستانی که توی دوران بچگی ات شنیدی چیه ؟ برامون تعریف کن .... کدو قل قله زن بود .. 4-5 سالگی ، همین حدودا منظورته؟؟
داستان درخت رو هم دوست داشتم ، همون داستان دوستیه اون درخت و پسر بچه که با هم بزرگ شدن و درخت به پسر کمک کرد اما .... اینو حدود 8-9 سالم بود
داستان عینکم هم خیلی با حال بود ، حکایت خودم بود انگاری البته اینو 16-17 سالگی خوندم دیگه نمیشه گفت بچگیا
باز خواهم گشت.....:smile:

:confused::razz:

آخرین ویرایش:

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

حالا حالا راه داری تا اینطوری شی؟

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااام من دوبارههههههههههههههه اومدم....:d

من آروم نيستم قبلا از ديوار راست بالا ميرفتم ... ديگهههههههههه بزرگ شدم مشكلات زندگي آرومم كردههههههههههه....:d

بريم سراغ سوالات....:d
اول جانورشناسي.....

1-موش از فيل ميترسه يا فيل از موش؟...

2-قورباغه هاي نر قور قور ميكنن يا مادههههههههههه؟....

3- مورچه روي سمت راست بدنش سقوط ميكنههههههه يا سمت چپ؟....

طبيعت شناسي....

4-كهنسالترين درياچه ي دنيا؟....

5- داغ ترين نقطههههه ي كره ي زمين در كجاست با چه دمايي؟...

6- هر سال از چند ثانيهههههههه تشكيل شدهههههههههههه؟....

7- تنها غذايي كهههههههههههه فاسد نميشود چيهههههههه؟...

8- نظرت راجع بههههههه جوك هاي زير چيهههههههه؟... نخند اينا همههههههههه بار معناييشون سنگينههههههههه....
:d

. به غضنفر میگن چجوری ماکارونی درست میکنن
میگه بنام خدا اول آب برنجو میزاری
.
یه بارم ما یه دونه هندونه خوردیم

در حدی که کم مونده بود پوستش سوراخ شه !
فرداش رفتگر محلمون در زد و گفت :
اگه دیگه بااین پوست هندونه کاری ندارین من ببرمش :|

.

غضنفر میخواد به یه انگلیسی طرز تهیه دوغ یاد بده میگه:

it is a ماست
in the مشک
after شلق و پلق شلق و پلق

9- ديگهههههههههه سوالي ندارم ....اينو نوشتم الكي بترسي....

10- گفتم كههههههههههههه سوال ندارم...

يه كم سرچ كن جواباي سوالاي اول زود بالا ميااااااااااد ....

آبيدل عزيز بدرود....:d

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از همه دوستان و یه خسته نباشید به علی جون:d

بریم سراغ سوالا:)dیکیشو خوب جواب ندی،آبروتو میبرم)

1
.نظرت درباره مسائل ماوراطبیعه چیه؟؟؟جن و پری وجود دارند؟؟؟کجان؟؟؟چرا از دید ما پنهونن؟؟؟

2.نظرت درمورد ادیانی که الان وجود دارند رو بگو؟اسلام،مسیحیت ،یهودیت و ...؟؟؟هر کدوم که به نظرت رد میشن رو با ذکر دلیل رد کن!

3.اعتقاداتت در چه حدیه؟؟؟نماز،روزه،قرآن و ...؟؟؟؟

4.تا حالا شده کسی رو امر به معروف و نهی از منکر کنی؟؟؟چرا؟؟؟به این قضیه چقدر اعتقاد داری که اگر امر به معروف و اینا نکنی بازخواست میشی؟؟؟

5.یکی از آیات قرآن که خیلی روت تاثیر داره رو بنویس و معنی کن و تفسیر کن از نظر خودت!

6.فک کن روزی رو به روی خونه ی خدا می ایستی چه دعایی میکنی؟؟؟دوس داری بری مکه اصن؟؟؟بعد دوس داری حجیه پارمهر :surprised:صدات کنیم؟:d

7.چه قدر به رویای صادقه اعتقاد داری؟؟؟تا حالا پش اومده تو خواب حس کنی داری میمیری(دور از جون)؟؟؟چه جور حسی بود؟؟؟از نظرت اگه یه همچین اتفاقی بیفته واقعیه یا فقط خوابه؟؟

8.روح رو اثابت کن؟؟؟به نظرت روح چه محدودیت هایی داره؟؟؟میتونه تو بدن آدم زنده یا مرده ی دیگه ای بره؟؟؟(دقت کن مثلا من مردم روحم میتونه جسم تو رو ازت بگیره؟؟)

9.کتاب بریدا از پائولو کوئیلو خوندی؟؟؟اگه نه برو درباره ماجراش بپرس بیا بگو نظرت درباره ش چیه؟؟؟؟این کسانی که اینجور فک میکنن جز کدوم دستن؟؟؟مادیون یا خدا شناسا؟؟؟

10.نظرت درباره ی محدودیت اجنه چیه؟؟؟میتونن به بدن کسی وارد شن؟؟؟آسیب جسمی بزنن؟؟؟اجازشو دارن که به زندگی آدما وارد شن؟؟؟یه توضیح کامل بده؟؟؟

باز میگردم:gol:

محمد جان داداش حداقل کپی می کنی یه دور خودت بخون اصلاح کن بعد بزار............خخخخخخخخخخ
فکر خودتون نیستید فکر علی باشید باااااااااا........ گناه داره.......ببینید دیگه رنگ به رخ نداره.........خخخخخخخ
اینو گذاشتم تا دیگه نخوای بر علیه من تو طئه کنی............:biggrin:

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
محمد جان داداش حداقل کپی می کنی یه دور خودت بخون اصلاح کن بعد بزار............خخخخخخخخخخ
فکر خودتون نیستید فکر علی باشید باااااااااا........ گناه داره.......ببینید دیگه رنگ به رخ نداره.........خخخخخخخ
اینو گذاشتم تا دیگه نخوای بر علیه من تو طئه کنی............:biggrin:

خخخخخخخخخخخخخخخخ....خودم اینو دیروز دیدمش،ولی کار از کار گذشته بود....رفتم به مدیرا کلی کلنجار رفتم که بیان درستش کنن،کسی زیره بار نرفت....

عاقا من بخاطر مجید جان،دیگه سوال ندارم...و من الله توفیق:D

ولی علی فک کرد تیکه اس:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خخخخخخخخخخخخخخخخ....خودم اینو دیروز دیدمش،ولی کار از کار گذشته بود....رفتم به مدیرا کلی کلنجار رفتم که بیان درستش کنن،کسی زیره بار نرفت....

میدونم یکی هست اسمش پارمهره ... شک کردم ... میدونمم کپی پیسته کارات ..... اما فکر کردم شاید اینم منظوری داشتی ;)

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
و این سری چندم سوالاس بچه ها؟

1.مقابل هر کدوم از شکلای زیر اسم یه آبیدل رو بنویس: (نداریم و نمیدونم و این حرفا=پیچوندن)

رضا داوودی
...scream...
سعید پلیمر
eliii.
y .. or ...z
جولی
abyss ocean
نرگس بانو
جهان پهلوان
A.H.M.A.D
Ahmad.Mahboubi

2.با اسامی سوال بالا یه داستان 13 خطی بنویس. :D ....:D

3.یه خاطره از همه ی افراد سوال 1 .. افراد بالا یه خاطره تعریف کنید

4.یه چیزی که ازشون یاد گرفتی(اسامی سوال 1) هیچی ... فکر میکنی اینا چیزی بلدند به منم یاد بدن؟؟

5.سه تا خصوصیت اخلاقی از اسامی سوال 1 خوبن ، با حالن ، دمشون گرم

6.منو چقد میشناسی؟؟؟چند تا از خصوصیاتمو بگو؟؟؟یه انتقاد هم اگه میتونی بکن کم ، آدم جالبی نیستی ، خصوصیت مثبتی که نداری منفیاشم اینجا نگیم بهتره

7.عدد شانست چه عددیه؟؟؟چه روزی از هفته به دنیا اومدی؟؟؟اون روز روز شانسته آیا؟؟؟ عدد شانس؟؟ عدد بدشانسیم 0 تا 9 .. شانسو نمیدونم ، اونم نمیدونم ، فکر نکنم در حال فرقی نداشت

8.صندلیتو تمدید میکنی؟؟؟؟چرا؟؟؟؟فک میکردی اینقد شلوغ شه اونم در صورتی که فقط یه روز گذشته؟؟؟چرا؟؟؟ نه بابا ، شلوغ نیست که فقط تویی، بیشتر از یه روز گذشته که دوباره سوتی دادی

9.از شوخیایی که باهات میکنم ناراحت میشی؟؟؟جنبه ی شوخیت تا چه حده؟؟؟شوخی کردن با ملتو تا چه حد مورد اعتدال میدونی؟؟؟تا حالا شده کسی از شوخیات ناراحت شه؟؟؟تو چی ناراحت شدی؟؟؟ شوخیات خوبه پسرم ادامه بده ، ملتی رو شاد کن با کارات

10.رفاقت یعنی چی؟؟؟نارفیقی چی؟؟؟حسادت به رفیق چی؟؟؟از پشت خنجر زدن به رفیق چی؟؟؟از رفیقت رو دست خوردی؟؟؟چرا؟؟؟چیکار کردی؟؟؟ این 7 تا سواله ...رفاقت یعنی همدلی و همزبونی و همکاری، رفاقت یعنی گذشت و مهربونی و وفاداری بودن تو شادی و غم ، نارفیق بر عکس ایناست ، نه نخوردن و رو دستم نزدم تا حالا

علی قوی باش پسر...من باز میگردم

:gol::gol::gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خسته نباشي.
1. به نظرت بزرگترين حقيقت زندگي چيه؟ خود زندگی
2. تلخترين حقيقت كدومه؟ .... حقیقت تلخ ؟؟ ...اینکه فریب بخوری ، حالا در هر موردی
3. اگه يه روز بفهمي منبع قدرتي نيست كه خواسته هاتو براش بگي و ازش اجابت بگيري چيكار ميكني؟ هیچی دیگه ... بیچاره میشم
4.به نظرت چرا شما آقايون به خاطر اختراع لباس عاليي مثه كت و شلوار كه اينقدر بهتون تيپ و شخصيت مي ده تا آخر عمر ممنون انگليس نيستين؟؟؟؟هان؟؟
کت و شلوار رو انگلیس اختراع کرده؟؟ انگلیس مچکریم
5. يه تعريف از دين ؟ خواهشنا كلمات ديگران و خيلي با كلاس نگو چيزي كه تو ذهنته بگو چيزي كه خودت قبول داري؟ دین بد نیست ، خوبیهای زیادی هم داره ، قسمت پر لیوانش بیشتر از قسمت خالیشه ، اون پرها رو ببینیم ، اون خالی رو بیخیال شیم ، خوبه دیگه ... نه سیخ میسوزه نه کباب
در ضمن سئوالات خيلي كوتاه جواب نده ؟ (((من بايد قانع بشم)))))
6. اگه بگن عشقت و کسی که همۀ دنیای توه ازت خواسته که بری توی جهنم پیشش و تو بهشتی باشی ، بهشتو ول میکنی بری پیشش؟ من عاشق کسی نمیشم که جهنمیه
:D .... البته شاید آخرش من به کسی بگم بیا جهنم پیشم
7.اگه الان جنگ ایران با هر کشوری بشه حاضری بری جنگ؟ جنگ الان در هر صورت بازی دو سر باخته اما ایرانه دیگه ، چاره ای نیست ، هر چند به اسم خودشون میذارن
8.اگه اون زمان جنگ 8 ساله بود می رفتی؟ احتمالا، اما همه 8 سالشو؟؟
9. امروز اگر بخواهید فهرستی از 5 ارزش مهم زندگی خود تهیه نمایید.به چه ارزشهایی معتقدید و پای کدام یک بیشتر می ایستید؟
همه اینا خوبه ... شعور داشتن ، دستگیری از دیگران ، احترام به ارزشها و نظرات بقیه ، خوش برخوردی و گشاده رویی
:surprised: ، خودشناسی:surprised: (دیگه چیزی به ذهنم نرسید:D )
10.چقدر به این جمله اعتقاد داری " از هر دست بدی از همون دست میگیری " تقریبا .. 60-40
از اونجا که من خیلی صادق هستم اعتراف میکنم که سوالا دزدیه ولی باید همشو جواب بدی دیگه!!!!!:w07:
خوش بگذره!

:smile::gol::gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سلام بر غريبه...ن ديگ الان همه ميشناسنت ديگ...من امدم تازه بسوزونمت:cool:

خوب اول از همه بگو من چرا خنثي هستم؟:surprised:
مثبت که نیستی قطعا ، منفیم بعیده باشه ، میمونه خنثی دیگه اما جدی چند منظوره ای

خوب بيوگرافي رو ك ازت پرسيدن علي اقا....من كسلم ها؟:D
شدید ، هر جا شکلکی رو که راه نداره کسی رو انتخاب کنم خودت باید جورشو بکشی
خوب رنگ زندگيتو به من بگو چ رنگيه...(ميدونم چ رنگه)چرا اين رنگ؟؟
آبی ، آبی یه چیزه دیگست ، به قول اون بنده خدا ، این پرسپولیسیا چجوری از صبح بین این همه رنگ قرمز نشستن؟؟ حالشون بد نمیشه؟؟اما یه جای آبی بشین ، هی بشین ، هی بشین زیرتم علف سبز شه خسته نمیشی

چه كسي بهت گفت اواتارتو عوض كني؟؟ دو تن از مدیران محترم

اون موقع ك گفتن اواتارتو عوض كني حست چي بود؟؟ احساس كردي دارن بهت زور ميگن؟؟ نه زیاد چون مودبانه گفتن

شرايط الان تاپيك كل كل و ميپسندي؟؟ چیزی جز متهم کردن توش میبینی؟؟نمیشه نظر کسی رو که نمیخواد قبول کنه عوض کرد، تو شرایط برابر دو نظر با 180 نه حتی 179 درجه تفاوت دارن

يك جمله ك نهايت احساستو نسبت به حس مشتركمون( عشق به استقلال) نشون ميده رو بگو استقلال دوستت داریم، دیگه ما با استقلال بزرگ شدیم

ميدونستي امير قلعه نويي هم شهريه ماست؟؟:D نه ، چه بد پس
:D

حاشه وحيد طالبلو و مهدي رحمتي رو يادت هست؟؟ میدونم خوب نبودن با هم اما نه ، چی بود این حاشیه؟؟
بنظرت وحيد تو حولش سر خروس ميذاشت؟ نه ، بعید میدونم
به عنوان يك استقلالي حتي لحظه اي هم باور كردي وحيد همچين ادمي باشه؟؟ نه
حس اون زمان نسبت به رحمتي چي بود؟ اون موقع مثل الان نبود که ، وحید بهتر بود ، حسم به رحمتی مثل حس الانم به حنیف عمران زادست

پرويز مظلومي؟:D ترسو ، مسخره بخاطرش قهرمانی لیگ رو از دست دادیم ، سال اول 2 هفته تمرین دیر شروع شد تا هفته آخر داشت میگفت ما دو هفته دیر شروع کردیم ، اون استقلالم خیلی بازیکن داشت ، ترس آقا باعث شد سپاهان راحت قهرمان شه ، اونم از آسیاش ، سال اول حذفمون کرد سال دوم اونجوری به سپاهان باختیم

نظرت راجع به من به دور از شوخي و ....... با جنبه ای انگاری(حالا نمیخواد کیف کنی) اما نمیدونم چرا من تو پروفایل هر کی میرم توام اونجا بودی قبلا .. حالا دیگه بیشتر از این نمیتونم متهمت کنم که ...
:Dیعنی دقت کن هر کی .... هر کی من رفتم دیدم اه اسم توام تو لیست بازدید کننده هاشه ( حالا نمیگم این هر کی بیشتر از چه گروهی :D)

ميام...دوس داري تا صحفه 100 تاپيك همراهت باشم؟
:redface: امشب ، شب آخره به سوالاتی که از ساعت 12 شب به بعد پرسیده شه ترتیب اثر داده نمیشه

:gol::gol::gol:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

فدای سرت داداش گلم........خیلی نوکرم.........نه بابا بیا بپرس غریبه تازه داره بوی سوختش میاد.......هنوز تا جزغاله شدن خیلی مونده........
عجب ادم مضخرفیم من..........جوون مردم الان میره معتاد میشه(خدا نکرده)......میگه دلیلش این بود که فلانی سوتی مو گرفت.........خخخخخ
فقط هواست باشه بجای اینکحه بر علیه من توطئه کنی........برو تو نخ آبیس اوشن........:biggrin:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
]چرا اینقدر صندلی سرده دما اومده پایین؟
قلبا اعتقاد داری از جنس مخالفت سری؟جوابت هر چی هست توضیح هم بده. تکراری

۲.خودشناسی،رسیدن به ناشناخته ها ی وجودت برات مهمه؟واسش چیکارا کردی تا حالا؟ تکراری

۳.دوست داری بچت به چه چیزت افتخار کنه؟ به اخلاقم

۴.معمولا چه مدل کفشی میپوشی؟ کفش مشکی چرمی ، از اینا که نوکش تیزه بدم میاد نمیپوشم

۵.شبا خونتون پشه داره؟ الان دیگه نه اما اگه در و پنجره رو باز بذاریم آره

۶.دست خطت چطوریاست؟ خوبه تقریبا

7.تا چند سالگی دوست داری عمر کنی؟نظرت در مورد پیری چیه؟ازش میترسی؟ تکراری

8.جورابت سوراخ شه ولی سوراخش تابلو نباشه میپوشیش یا میندازیش دور؟ تکراری

9.کم خونی داری؟خون میزنی؟چند بار تا حالا خون اهدا کردی؟ فکر کنم داشته باشم ، آخرین بار سال 86 خون دادم بعد منو نگه داشتن دو سری ساندیس و شکلات دادن خوردم انگاری رنگم بدجوری پریده بوده خودشون ترسیدن ، منم دیگه خون ندادم از دست نرم ، فکر کنم کلا 3 بار خون داده باشم

10.بیرون بری چه چیزتو فراموش کنی ببری کلافه ای؟(مثلا ساعت،مبایل،کیف لوازم آرایشت...) موبایل

11.هنرت چیه؟ بی هنرم ، خیلی بد و خجالت آوره

12.تا حالا گفتن بهت شبیه فلان هنر پیشه ای؟اگه آره کی؟ آره ، رامبد جوان

13.چقدر پول تو جیبی میگیری ؟ پس انداز هم می کنی ؟ بیشترین خرجت چیه ؟پول تو جیبی میدم دیگه، بیشترین خرجم همین اینترنته

14. پوششت تو خونه چه جوریاست ؟ فرقی داره حضور پدر و برادرت ؟ پوششم خوبه ، حجاب رو رعایت میکنم:D

15.منو توی 2 جمله ی جداگانه توصیف کن ؟ خیلی بچه خوبی هستی ، خیلی بچه اکتیوی هستی

16.به این جمع (صندلی داغ) چه نمره ای میدی ؟ از بیست 11.25

17.شجریان یا داریوش ؟ هیچ کدام و هر دو

18.افتخار میکنی که ایرانی هستی ؟ هنوزم آره

:gol::gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااام من دوبارههههههههههههههه اومدم....:d

من آروم نيستم قبلا از ديوار راست بالا ميرفتم ... ديگهههههههههه بزرگ شدم مشكلات زندگي آرومم كردههههههههههه....:d
خوب پس الان آرومی دیگه
بريم سراغ سوالات....:d
اول جانورشناسي.....

1-موش از فيل ميترسه يا فيل از موش؟...
اینا اصلا هم دیگه رو نمیبینن که بخوان از هم بترسن

2-قورباغه هاي نر قور قور ميكنن يا مادههههههههههه؟....
هر جفتشون اما نرها صدای بلند تری دارند

3- مورچه روي سمت راست بدنش سقوط ميكنههههههه يا سمت چپ؟....
چون بالا میره یا پایین میاد از دیوار یا از جلو میافته یا از عقب

طبيعت شناسي....

4-كهنسالترين درياچه ي دنيا؟....
بایکال

5- داغ ترين نقطههههه ي كره ي زمين در كجاست با چه دمايي؟..
. کویر لوت ایران ، العزیزیه لیبی ، دره مرگ آمریکا

6- هر سال از چند ثانيهههههههه تشكيل شدهههههههههههه؟..
..365*24*60*3600 = 1892160000

7- تنها غذايي كهههههههههههه فاسد نميشود چيهههههههه؟...
نمک

8- نظرت راجع بههههههه جوك هاي زير چيهههههههه؟... نخند اينا همههههههههه بار معناييشون سنگينههههههههه....
:d
. به غضنفر میگن چجوری ماکارونی درست میکنن
میگه بنام خدا اول آب برنجو میزاری
.
یه بارم ما یه دونه هندونه خوردیم
در حدی که کم مونده بود پوستش سوراخ شه !
فرداش رفتگر محلمون در زد و گفت :
اگه دیگه بااین پوست هندونه کاری ندارین من ببرمش :|
.

غضنفر میخواد به یه انگلیسی طرز تهیه دوغ یاد بده میگه:

it is a ماست
in the مشک
after شلق و پلق شلق و پلق.
:surprised:نظرم مثبت بود
9- ديگهههههههههه سوالي ندارم ....اينو نوشتم الكي بترسي....
10- گفتم كههههههههههههه سوال ندارم...
يه كم سرچ كن جواباي سوالاي اول زود بالا ميااااااااااد ....
آبيدل عزيز بدرود....:d

آخی... خدا بیامرزه خودتو:gol:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینم از سوالات و جوابهای صندلی داغ
همگی موفق و موید و سر بلند باشید نفر بعدی جهان پهلوان از همین لحظه در خدمت دوستان میباشند
:gol::gol::gol::gol::gol:

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
باسلام و خسته نباشید خدمت آقای غریبه سوالای من خیلی آسونه تو جواب دادن اصلن مشکلی ندارین....:D

1- چرا غریبه؟

2-چراآواتار ندارین؟

3- ترجیح میدین ی ادم ساده باشین با ی زندگی سراسر ارامش یا یه ادم مهم با ی زندگی سراسر استرس؟

4- سقف ارزوهاتون کجاست؟

5- از چه جور ادمایی خوشتون میاد؟

6- اگه بخواین ی گِله از دوستاتون کنید اون چیه؟

7- چه چیزی بیشتر تو زندگی ازارتون میده؟

8- بزرگترين صفتي كه ديگران بهتون ميدن چيه؟

9- از کدوم عضو خونوادتون خیلی حساب میبرین ؟

10- کجاهای ایران و گشتین؟

11- روزی تو تاریخ میشناسین که بتونیم بهش بگیم روز مرگ انسانیت...؟ :D

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- چرا اگر در صورت سگ ها فوت کنید دیوونه می شن ولی وقتی با ماشین بیرون ببرشون دوست دارن سرشونو از پنجره بیارن بیرون؟http://gtalk.ir/images/smilies/New%20%289%29.gif

2- پشه ها شبا کجا میخوابن؟

3- اگر بخوای به هوش خودتون یه نمره بدین چه نمره ای میدین ؟

4- چرادر گنجه بازه؟

5- دارچین چ جوری درست میشه؟

6- تاحالا تو ی خونه ی درختی خوابیدین؟

7- اهل کلاس گذاشتن هستین؟

8- اصالتا کجایی هستین؟

فعلا همینا تا بعدا بازم ب ذهنم بیاد میپرسم...:gol:

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اینم از سوالات و جوابهای صندلی داغ
همگی موفق و موید و سر بلند باشید نفر بعدی جهان پهلوان از همین لحظه در خدمت دوستان میباشند
:gol::gol::gol::gol::gol:

چی میگی تازه اول راهی
نصف سوالارو جواب ندادی

میگم بچه ها عابروتو ببرن؟

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب علی جون من بازم اومدم. خدا بهت صبر بده.......

1- تو خونتون مرد سالاریه یا زن سالاری فرزند سالاری

2- یه سوال از خودت بپرس، بعد جواب بده ؟ الان چیکار میکنی؟؟ دارم جوابارو تایپ میکنم

3-فکر میکنی آدم بعد شکست عشقی ، دوباره میتونه عاشق بشه؟ آره حتما میتوته منتها یکم زمان میبره

4-چرا مارمولک شبیه سوسماره ولی بهش میگن مارمولک کوچیکتره دیگه ، خیلیم شبیهش نیستا ، پوستشونم فرق دارم

5- اسم یه بازیکن از تیم ملی هندبال برزیل رو بگو ( اینو حتما باید بگی، اصلا راه نداره بپیچونیش) رومالینا

6- چهار سال پیش این موقع کجا بودی و چی کار میکردی( حتما باید جواب بدی)سر کار بودم ، داشتم کار میکردم

7- بهتری رمانی که خوندی چی بوده؟ من از یاسمین خوشم اومد البته خیلیای دیگه هم بودن از جمله چراغ ها را من خاموش میکنم ، سمک عیار هم که نمیشه گفت رمان

8- اسم کاپیتان تیم ملی فوتبال بنگلادش چیه؟( اینم باید سرچ کنی و جوابشو بدی) شلتا ماهونگا

9- الان اگه دستت به من می رسید چی کار میکردی؟ هیچی میگفتم مشت و مالم بدی خستگیم در بره

10- خب معلومه که دستت به من نمیرسه، الان کلا چه احساسی داری؟ متفکرم

علی جون موفق باشی. من قول میدم دیگه بیام اذیتت کنم.......

:gol::gol:;)

وضعیت
موضوع بسته شده است.