زنان زیبای سال ۲۰۱۳ انتخاب شدند

t3teknik

عضو جدید
کاربر ممتاز

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اینا چقد بیریختن

استارتر گرفتی مارو؟!
واقعا بجز 2 یا 3 نفرشون بقیه اصلا قیافه ندارن
با این گریمی که اینا کردن اگه دایه ی ارسلان توو سریال مادرانه بکنه ازینا قشنگتر میشه:biggrin:

گند بزنن تو این لیستت. اینا کین آخه؟!

واقعا اگه اونم اینقدر آرایش کنه از اینا خوشششششششششششششششششکلتره؟

اینقد که اینا به خودشون رسیدن به یه بوته شلغم میرسیدی هلو میداد

اول از همه لطف کنید به سایت آپارات برید برنامه مکس امینی رو در رابطه با اینکه اعتماد به نفس پسرای ایرانی از کجا میاد رو ببینید که واقعاً درست گفته !!

اینم از شما آقایون هلو با آرایش و ابرو برداشته !!

خداییش فقط ادعا دارین !!

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا !!! مرسی آره بابا پسرای ایرانی الکی ادعان جدیدن روشونم زیاد شده :razz:
البته بلا نسبت اقلیت 0.01 %

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

کلا این عادتمونه به همه بگیم بی ریخت فقط خودمون خوشگلیم نه؟!!

دوستان خود شیفته لطفا عکستونو بذارین خوشحال میشیم خوبه همتونم پسرین :smile:

به قول استارتر عکس هاتونو بگذاربد ما هم فیض ببریم ! هم پسران عزیز و هم دختران عزیز ! حالا نه که دختران عزیز ایرانی اصلاً 5 کیلو آرایش رو صورتشون نیستو بینی ها هم که همه طبیعی شبیه پیست اسکی هستند ؟؟؟!!! از هر کی هم که عمل کرده وقتی می پرسی میگن : مشکل تنفسی داشتم !!!! دکترم گفت حالا که دارم انحرافو میگیرم بیا عمل زیبایی هم بکنم !!! من که نمی خواستم که !!!

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعضیاشون واقعن بیریختن:|
کدوم هیئت داوری ای اینا رو انتخاب کرده؟؟؟
سلیقه ندارن که:razz:
حالا تیلور و ادل یه چیزی خوشگلن:|
ولی اون بیانسه و ریحانا کجاشون خوشگله:|
توبه توبه:|

ریحانا خو بانمک تر از ادله با اون صورت چاقش:D

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز

به قول استارتر عکس هاتونو بگذاربد ما هم فیض ببریم ! هم پسران عزیز و هم دختران عزیز ! حالا نه که دختران عزیز ایرانی اصلاً 5 کیلو آرایش رو صورتشون نیستو بینی ها هم که همه طبیعی شبیه پیست اسکی هستند ؟؟؟!!! از هر کی هم که عمل کرده وقتی می پرسی میگن : مشکل تنفسی داشتم !!!! دکترم گفت حالا که دارم انحرافو میگیرم بیا عمل زیبایی هم بکنم !!! من که نمی خواستم که !!!

yes ;)

chinir

عضو جدید

واقعا !!! مرسی آره بابا پسرای ایرانی الکی ادعان جدیدن روشونم زیاد شده :razz:
البته بلا نسبت اقلیت 0.01 %
حالا تو چرا قاطی کردی.از اینکه فکر کردی من یه پسرم متاسفم برات آقای زرنگ

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
وا نفر اول که از همشون وضعش داغونتره:eek:

FARAS

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالا تو چرا قاطی کردی.از اینکه فکر کردی من یه پسرم متاسفم برات آقای زرنگ

من با شما نبودم :smile:اگه بقیه پست هارو میخوندی متوجه میشدی میدونم دختری در ضمن منم دخترم کلا زدی تو فاز اشتباه :D او راستی قاطیم نکردم اصلن

chinir

عضو جدید
واقعا اون عکسا اصلا جای تعریف و تمجید نداره دوست عزیزم

chinir

عضو جدید
واقعا اون عکسا اصلا جای تعریف و تمجید نداره دوست عزیزم
من با شما نبودم :smile:اگه بقیه پست هارو میخوندی متوجه میشدی میدونم دختری در ضمن منم دخترم کلا زدی تو فاز اشتباه :D او قاطیم نکردم اصلن

chinir

عضو جدید
والا چندین وچند ساله که اینا خوشگلن مگه قحطی آدمه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

shahram_anvar

عضو جدید
کاربر ممتاز

اول از همه لطف کنید به سایت آپارات برید برنامه مکس امینی رو در رابطه با اینکه اعتماد به نفس پسرای ایرانی از کجا میاد رو ببینید که واقعاً درست گفته !!

خداییش فقط ادعا دارین !!

خواهر یا برادر عزیز!
بحث ادعا نیست
کسی نمیگه من خوشگلم ولی اینکه میگن اینا زنای زیبای سال معرفی شدن زور داره
آخه خودت یسر برو توو خیابون یه نیگا به دخترا بنداز میبینی دخترای شهر خودت خیلی ازینا سرتر هستن
حالا چه با آرایش چه بی آرایش
مهم اینه که دخترای ایران سرور همشونن

• Like
واکنش ها: etnn

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
خواهر یا برادر عزیز!
بحث ادعا نیست
آخه خودت یسر برو توو خیابون یه نیگا به دخترا بنداز میبینی دخترای شهر خودت خیلی ازینا سرتر هستن

تکبیییییییییییر :D

sahar hosseiny

عضو جدید
انصافا جسیکا آلبا و خانوم شماره 7زیبان بعضیاشونم بدک نیستن.یه سریاشونم فرا زشتن.

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان خود شیفته لطفا عکستونو بذارین خوشحال میشیم خوبه همتونم پسرین :smile:

heheheheeeeeee kh harfet bahal bodaaaaaaaaaaa

ama taghsire u nis k,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,

hame ba arayesh ziba mishan ..................

age bi arayesh boodan kh behtar boodaaaaaaaaaaaaaaaaaaa akhe mc in mimoone k mask bezanio .....................

valaaaaaaaaaaaaaa...............:D

sareh joon

عضو جدید
کاربر ممتاز

daghighaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan...................;)

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خواهر یا برادر عزیز!
بحث ادعا نیست

قبلاً هم گفتم، با 5 کیلو آرایش و بینی عملی همه خوشگلند !

در ثانی ، تاپیک های مشابه این تاپیک برای دختران ایرانی هم بوده که لقب دختر زیبا، دختر شایسته و جذاب رو به دست آوردن در سراسر دنیا .
اونجا هم عکس العملهارو دیدیم ! دخترا که ماشاالله از حسودی ، فوری میگن: "من که خوشگل ترم!" و "این عجوزه لقب زیبا گرفته؟!" و از این حرف ها !!
البته هر کی حق داره خودشو زیبا بدونه، با این موضوع مشکلی ندارم، مسآله من حسادته. خودمم دخترم در ضمن.

بدترش اینجاست که کلاً دختر و پسر فوری رگ غیرتشون میگیره و وطن پرست میشن و جبهه میگیرن که مثلا ً : "این دختر آبروی ایران و ایرانی رو برده ! " یا " چرا رفته خارج خودنمایی کرده که لقب زیبا بگیره ... متآسفم " یا بدتر از همه لقب "تن فروش" پیدا میکنه !! چرا؟ چون دختر ایرانی ای بوده که خارج از ایران به زیباییش پی بردن و مطرحش کردن !

پس برادر من ، همونجوری که میبینی مسآله دختر خارجی یا ایرانی بودن نیست.تو این تاپیکها میگید ایرانی سروره ! تو اون تاپیک ها میگید ایرانی خود فروشی کرده !! کلاً اخلاق ایرانی اینه !! چشم نداریم موفقیت کسی رو ببینیم.

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
خواهر یا برادر عزیز!
بحث ادعا نیست

خواهر یا برادر عزیز!
بحث ادعا نیست

در ثانی ، تاپیک های مشابه این تاپیک برای دختران ایرانی هم بوده که لقب دختر زیبا، دختر شایسته و جذاب رو به دست آوردن در سراسر دنیا .
اونجا هم عکس العملهارو دیدیم ! دخترا که ماشاالله از حسودی ، فوری میگن: "من که خوشگل ترم!" و "این عجوزه لقب زیبا گرفته؟!" و از این حرف ها !!
البته هر کی حق داره خودشو زیبا بدونه، با این موضوع مشکلی ندارم، مسآله من حسادته. خودمم دخترم در ضمن.

بدترش اینجاست که کلاً دختر و پسر فوری رگ غیرتشون میگیره و وطن پرست میشن و جبهه میگیرن که مثلا ً : "این دختر آبروی ایران و ایرانی رو برده ! " یا " چرا رفته خارج خودنمایی کرده که لقب زیبا بگیره ... متآسفم " یا بدتر از همه لقب "تن فروش" پیدا میکنه !! چرا؟ چون دختر ایرانی ای بوده که خارج از ایران به زیباییش پی بردن و مطرحش کردن !

پس برادر من ، همونجوری که میبینی مسآله دختر خارجی یا ایرانی بودن نیست.تو این تاپیکها میگید ایرانی سروره ! تو اون تاپیک ها میگید ایرانی خود فروشی کرده !! کلاً اخلاق ایرانی اینه !! چشم نداریم موفقیت کسی رو ببینیم.

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

شما دختری...چرا من تو این 5 سال فکر می کردم پسری...

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خب زیبا بودن...ینی نبودن...ینی اگر هر کدوم از اینا ب اونایی ک می گن اینا چین پیشنهاد بدن اونا رد می کنند؟؟؟؟ منظورم پیشنهاد ازدواجه برداشت بد نشه.

از شوخی گذشته زیبایی نسبی برای همین در کل همه زیبان و مهم اینکه علف ب دهن بزی شیرین باشه. اما مشکل اونجا میشه ک بعضی ها توهم می زنیم و فکر می کنیم برد پیت در برابر ما در پیته و لیاقتمونو در همون حد می بینیم.
خدایش من تا حالا نشنیدم کسی بگه من زشتم اما کلی شنیدم این با این قیافش.
کلا یکم خود شیفته ایم هممون از خودم تا اون گلزارتون

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

خداییش فقط ادعا دارین !!

شما یه جوری دارین برخورد میکنین که انگار ما درباره قیافه شما نظر دادیم
من یه پستی اینجا دادم اونم صرفا جهت شوخی
من از این که درباره قیافه آنجلینا جولی نظر دادم از شما عذر خواهی میکنم !

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شما یه جوری دارین برخورد میکنین که انگار ما درباره قیافه شما نظر دادیم
من یه پستی اینجا دادم اونم صرفا جهت شوخی
من از این که درباره قیافه آنجلینا جولی نظر دادم از شما عذر خواهی میکنم !

شما جوری برخورد میکنید انگار من فقط خطابم به شما بوده. اگر دقت کنید از چند نفری نقل قول گرفتم. تو بقیه پست هامم دلیل برخوردمو توضیح دادم. حداقل کامل بخونید که سوء تفاهم ایجاد نشه.