سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

shoonisht

عضو جدید
کاربر ممتاز
http://amouzgar.com/anjoman
این سایت که یه سایت فارسی هست براتون باز میشه؟
اگه باز نمیشه مشکل از کجاست؟ ممکنه هک شده باشه؟

با سلام
دوست عزیز
به پیغام بالای صفحه مربوطه توجه کنید .

This domain is parked, pending renewal, or has expired.
Please contact the domain provider with questions.

با توجه به پیغام احتمالا تاریخ انقضا آدرس سایت رسیده است .
و برای شارژ مجدد آدرس اقدامی نشده است .

با تشکر - سیستم 32

maryam.raz

عضو جدید
سلام
کسی میدونه چجوری میشه وبکم رو تو ویندوز8 غیرفعال کرد. لطفا راهنمایی کنیین
اگه منطورتون همون وبکمه که در قسمت استارت هست
کلا میشه هر برنامه ای رو اونجا با کلیک راست کردن و انتخاب unpin from start از استارت حذفش کرد

saleh-sinava

عضو جدید
اگه منطورتون همون وبکمه که در قسمت استارت هست
کلا میشه هر برنامه ای رو اونجا با کلیک راست کردن و انتخاب unpin from start از استارت حذفش کرد

ممنون از جوابتون
اما من منظورم این نبود
چجوری میشه وبکم رو تو ویندوز 8 روشن یا خاموش کرد (فعال یا غیر فعال) (مثل بلوتوث که از طریق پرسنال ستینگ انجام میشه)

SuPpOrTeR

عضو جدید
پاسخ : سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!

سلام دوستان
روی لپ تاپ یه ویندوز سون نصب بود حدودا نه ماه بود که عوض نشده بود و این اواخر به دلایل مخنلف و نصب و حذف برنامه های متعدد صفحه مرگ ظاهر میشد که با تعویض ویندوز فعلا خوب شده اما مشکل جدیدی که داره اینه که وفتی ریستارت میکنم دستگاه خاموش میشه روشن میشه چند ثانیه نمیکشه که دوباره خاموش میشه و دفعه سوم ویندوز کامل لود میشه
این مشکل از کجاست و یه سوال دیگه ایا نرم افزاری ترفندی سخت افزاری برای تست سلامت تمامی قطعات هست؟
ممنون از اینکه خوندید...

mehd0551

عضو جدید
کمک

کمک

nazaninfatemeh گفت:
mehd0551 گفت:
من تو یه شبکه کار میکنم که به اینترنت هم دست رسی دارم اما چند تا مشکل دارم یکی این که نمیتونم به ایمیلی توی اینترنت سر بزنم لاگین نمیتونم بشم (یه جورایی همه ایمیلهای روز دنیا را امتحان کردم) و اینکه برای خیلی از سایت های دانلود، لاگین نمیتونم بکنم مثل فورد شیر ،تا صفحه ورود میرم .اما دگمه لاگین بالای صفحه همیشه غیر فعاله - میتونی کمکم کنی ببینم چی کار باید بکنم

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

من انتی ویروسم کاسپر 2013هست...الان ی مدتیه داره میره رو اعصابم..وقتی لیسانسش تموم میشه میخام اکتیو کن...و کد رو وارد کنم/ف تو قسمت browseهرچی دکمه شو میزنم که پنجره ای باز بشه و فایل keyرو پیدا کنمو یه key بهش بدم تا فعال شه..این browseکار نمیکنه..وارد پنجره نمیشه..هیچ اتفاقی خاصی ینی نمی افته انگار نه انگار که من دارم کلید browsرو میزنم...!!واسه همین نمیتونم انتی ویروس رو دوباره اکتیو کنم..این اواخر ،هربار مجبور شدم انتی ویروس رو uninstallکنم و دوباره نصب کنم تا درست بشه!!

نمیدونم چرا اینجور شده!!عین همین انتی ویروس رو هم رو ی سیستم دیگه تو خونه دارم با اکتیو کردنش مشکلی ندارم!!

نمیدونم باید چیکار کنم؟؟هربار که نمیتونم هی حذف کنم هی نصب کنم!!!:(

mahdi_black

عضو جدید
سلام عزیز داغ کردن سیستم شما ممکنه از چیپ مادربرد هم باشه فعلا اگه امکان داشته باشه از سیستم استفاده نکنید چون اگه بیش از اندازه داغ کنه ممکنه باعث مشکل تو مادربرد و سی پی یو بشه

mahdi_black

عضو جدید
سلام

من انتی ویروسم کاسپر 2013هست...الان ی مدتیه داره میره رو اعصابم..وقتی لیسانسش تموم میشه میخام اکتیو کن...و کد رو وارد کنم/ف تو قسمت browseهرچی دکمه شو میزنم که پنجره ای باز بشه و فایل keyرو پیدا کنمو یه key بهش بدم تا فعال شه..این browseکار نمیکنه..وارد پنجره نمیشه..هیچ اتفاقی خاصی ینی نمی افته انگار نه انگار که من دارم کلید browsرو میزنم...!!واسه همین نمیتونم انتی ویروس رو دوباره اکتیو کنم..این اواخر ،هربار مجبور شدم انتی ویروس رو uninstallکنم و دوباره نصب کنم تا درست بشه!!

نمیدونم چرا اینجور شده!!عین همین انتی ویروس رو هم رو ی سیستم دیگه تو خونه دارم با اکتیو کردنش مشکلی ندارم!!

بعد از انتخاب کلید browse روی صحفه ای که باز میشه الان اول تو صفحه ای باز شده ستاره رو برن بعد بنویس key یعنی اینطوری * key * اون موقع میاره

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بعد از انتخاب کلید browse روی صحفه ای که باز میشه الان اول تو صفحه ای باز شده ستاره رو برن بعد بنویس key یعنی اینطوری * key * اون موقع میاره

دوست عزیز
مشکل اینه اصلا بعد زدن browsاتفاقی نمی افته...پنجره ای باز نمیشه....

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

سیستمتون رو گول بزنید ، حتما لازم نیست هر 2 تارو update کنید.
اگر هر دو تا ویندوز 32 یا 64 بیت هستند : (اگر مشابه هستند)
اطلاعات داخل سیستم خونه (محتویات داخل پوشه ای که آنتی ویروس توش نصبه) رو توی یک فلش بریزید.
به نحوی آنتی ویروس رو روی سیستم معیوب بی اثر کنید چون وقتی سرویسش روشن باشه نمیشه.
مثلا از safe mode یا از msconfig استفاده کنید.

حالا اطلاعات داخل فلش رو توی پوشه ای که آنتی ویروس توش نصبه Replace کنید.
سیستم رو ریستارت کنید و به حات اول برگردونید.

این کار رو من با nod انجام میدم جواب میده با ks نمیدونم.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیستمتون رو گول بزنید ، حتما لازم نیست هر 2 تارو update کنید.
اگر هر دو تا ویندوز 32 یا 64 بیت هستند : (اگر مشابه هستند)
اطلاعات داخل سیستم خونه (محتویات داخل پوشه ای که آنتی ویروس توش نصبه) رو توی یک فلش بریزید.
به نحوی آنتی ویروس رو روی سیستم معیوب بی اثر کنید چون وقتی سرویسش روشن باشه نمیشه.
مثلا از safe mode یا از msconfig استفاده کنید.

حالا اطلاعات داخل فلش رو توی پوشه ای که آنتی ویروس توش نصبه Replace کنید.
سیستم رو ریستارت کنید و به حات اول برگردونید.

این کار رو من با nod انجام میدم جواب میده با ks نمیدونم.

کامل مفهوم حرفاتونو نفهمیدم!!

ولی من انتی ویروسی و کدهایی که باهاش اپدیت میکنمو از روی سیستم خودم برداشتم و روی سیستم خونه نصب کردم!!..اینجور نیس که فایل keyاون چیز دیگه ای باشه که من برش دارم بیارم رو سیستم خودم!!!!!!!!!!!

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
کامل مفهوم حرفاتونو نفهمیدم!!

ولی من انتی ویروسی و کدهایی که باهاش اپدیت میکنمو از روی سیستم خودم برداشتم و روی سیستم خونه نصب کردم!!..اینجور نیس که فایل keyاون چیز دیگه ای باشه که من برش دارم بیارم رو سیستم خودم!!!!!!!!!!!
دیگه بهتر!
پس الان 90% این کار شدنی هست.
باشه بیشتر توضیح میدم:
فرض کنید شما آنتی ویروس رو از روی دیسک روی هاردتون نصب کردید ، و حالا این آنتی ویروس رو آپدیت کردید.

در سیستم دیگری همین آنتی ویروس رو نصب کردید ولی آپدیتش نکردید ، میتونید فایل های نصب شده ای که روی سیستم اول قرار دارند رو کپی کنید و با فایلهای نصب شده ی روی سیستم دوم جایگزین کنید.
مثلا آنتی ویروس آپدیت روی آدرس : C:\Program files\kasper sky قرار داره ، محتویات پوشه ی kasper sky رو کپی کنید (خودش نه)
با محتویات پوشه ی kasper sky روی سیستم دیگر که آپدیت نشده جایگزین کنید.

ویندوز نیست که هر آپدیتش مخصوص یک سیستم باشه! یک نرم افزار ساده هست که میشه به راحتی ازش کپی گرفت.

امیرحسین.

اخراجی موقت
دیگه بهتر!
باشه بیشتر توضیح میدم:
فرض کنید شما آنتی ویروس رو از روی دیسک روی هاردتون نصب کردید ، و حالا این آنتی ویروس رو آپدیت کردید.

در سیستم دیگری همین آنتی ویروس رو نصب کردید ولی آپدیتش نکردید ، میتونید فایل های نصب شده ای که روی سیستم اول قرار دارند رو کپی کنید و با فایلهای نصب شده ی روی سیستم دوم جایگزین کنید.
مثلا آنتی ویروس آپدیت روی آدرس : C:\Program files\kasper sky قرار داره ، محتویات پوشه ی kasper sky رو کپی کنید (خودش نه)

ویندوز نیست که هر آپدیتش مخصوص یک سیستم باشه! یک نرم افزار ساده هست که میشه به راحتی ازش کپی گرفت.
f_secur هم به این ترتیب آپدیت میشه؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
f_secur هم به این ترتیب آپدیت میشه؟

راستش من اصلا از آنتی ویروس استفاده نمیکنم
روی ناد که مطمئنم جواب میده چون برای سیستم خیلی از دوستانم این کارو کردم.
مگر اینکه شرکت سازنده ی این آنتی ویروس ها یی که استفاده میکنید ، کپی رو محدود کرده باشه به app data و ویندوزی که استفاده میکنید.

شما یکبار امتحان کنید ضرر نداره.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دیگه بهتر!
باشه بیشتر توضیح میدم:

اون سیستمی که آپدیت شده هست ویندوز xpهس این سیستم خودم 7هس..مشکلی ایجاد نمیکنه!!؟؟

بعدشم وقتی کپی میکنم فایلای نصب اونو باید این فایلای نصب شده رو سیستممو پاک کنم بعد اونا رو جایگزین کنم یا نه!!

بعدشم این انتی ویروس مث نود نیس که فقط آپدیت بخاد..این لیسانسم داره..ینی علا وه بر آبدیتی که باید انجام بشه..نیاز به اکتیو داره...واسه اکتیوم جواب میده؟

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون سیستمی که آپدیت شده هست ویندوز xpهس این سیستم خودم 7هس..مشکلی ایجاد نمیکنه!!؟؟

بعدشم وقتی کپی میکنم فایلای نصب اونو باید این فایلای نصب شده رو سیستممو پاک کنم بعد اونا رو جایگزین کنم یا نه!!

بعدشم این انتی ویروس مث نود نیس که فقط آپدیت بخاد..این لیسانسم داره..ینی علا وه بر آبدیتی که باید انجام بشه..نیاز به اکتیو داره...واسه اکتیوم جواب میده؟

راجع به ویندوز ها مطمئن نیستم.
ولی به احتمال زیاد بشه ، چون هر برنامه که نصب میشه 2 قسمت میشه ، یک قسمتشو شما انتخاب میکنید که کجا نصب بشه!
یک قسمتش میره توی ویندوز.
و کار ما با همین قسمتی هست که میدونیم کجاست ، واسه همین میگم باید بشه!
همینم با ناد امتحان کردم شدنی هست!
------------
مهم نیست ، در نهایت شما هر تغییری روی فایها انجام بدید (با استفاده از آپدیت ، لایسنس و ... ) همین تغییرات براتون مهم هستند .
که با کپی کردنشون این تغییرات روی سیستم دوم هم اعمال میشه.
لازم نیست پاک کنید!
فقط Replace کنید !
اگر پاک کنید اون قسمت دوم نصب که گفتم از بین میره و عملا انگار شما هیچ کاری رو نکردید!
-----------------
قسمت دوم نصب رو که عرض کردم!
فقط یک مشکل احتمال میدم پیش بیاد
اینکه وقتی اکتیو میکنید ، همین قسمت دوم که توی ویندوز و app data هست ، active بشه ، در این صورت شدنی نیست.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
راجع به ویندوز ها مطمئن نیستم.
ولی به احتمال زیاد بشه ، چون هر برنامه که نصب میشه 2 قسمت میشه ، یک قسمتشو شما انتخاب میکنید که کجا نصب بشه!
یک قسمتش میره توی ویندوز.
و کار ما با همین قسمتی هست که میدونیم کجاست ، واسه همین میگم باید بشه!
همینم با ناد امتحان کردم شدنی هست!
------------
مهم نیست ، در نهایت شما هر تغییری روی فایها انجام بدید (با استفاده از آپدیت ، لایسنس و ... ) همین تغییرات براتون مهم هستند .
که با کپی کردنشون این تغییرات روی سیستم دوم هم اعمال میشه.
لازم نیست پاک کنید!
فقط Replace کنید !
اگر پاک کنید اون قسمت دوم نصب که گفتم از بین میره و عملا انگار شما هیچ کاری رو نکردید!
-----------------
قسمت دوم نصب رو که عرض کردم!
فقط یک مشکل احتمال میدم پیش بیاد
اینکه وقتی اکتیو میکنید ، همین قسمت دوم که توی ویندوز و app data هست ، active بشه ، در این صورت شدنی نیست.

دوباره سلام

من تمام فایلو کپی کردم تا تو همون فایل نصب شدم copy&Replaceکنم....پیغام میداد که این فرمان مجوز نداره برا انجامش...زدم skipeکه بتونم replaceکنم ولی بدیش اینه برای تک تک فایلهای دررون فولدر نصب از من میخاد که replace رو انجام بدم..چشام داره دو دو میزنه از بس هی زدم replace...!!!تا صب باید بشینم اینجور که!!

فایده نداره ی راه دیگه پیشنهاد کنین..:(

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوباره سلام

من تمام فایلو کپی کردم تا تو همون فایل نصب شدم copy&Replaceکنم....پیغام میداد که این فرمان مجوز نداره برا انجامش...زدم skipeکه بتونم replaceکنم ولی بدیش اینه برای تک تک فایلهای دررون فولدر نصب از من میخاد که replace رو انجام بدم..چشام داره دو دو میزنه از بس هی زدم replace...!!!تا صب باید بشینم اینجور که!!

فایده نداره ی راه دیگه پیشنهاد کنین..:(

گفتم که اونطوری نمیشه!
از safe mode یا msconfig اول آنتی ویروس رو خاموش کنید.
----------------------------------------------------------------------------------------
در ضمن اگر به مشکلی مشابه برای کپی فایل های زیاد برخوردید باید کلید alt رو بزنید ، ببینید کدوم حرف از کلید Replace زیرش خط میاد.
برای سرع تر انجام شدن این دستور (replace )
اون حرفی که خط زیرش اومده رو همزمان با Alt پایین نگه دارید. میبینید دستورات با چه سرعتی اجرا میشن.
----------------------------------------------------------------------------------------
شما نشستی 1دونه 1دونه داری جایگزین میکنی جدا ؟ :D

عرض کردم بنده از آنتی ویروس اصلا استفاده نمیکنم ، چون از نظرم برنامه ی بدرد بخوری نیست که CPU م رو بهش اختصاص بدم.
برای همین اگر این راهها قابل اجرا نبودند ، نمیتونم بیش از این کمک کنم.

♥@SH!M♥

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
گفتم که اونطوری نمیشه!
از safe mode یا msconfig اول آنتی ویروس رو خاموش کنید.
در ضمن اگر به مشکلی مشابه برای کپی فایل های زیاد برخوردید باید کلید alt رو بزنید ، ببینید کدوم حرف از کلید Replace زیرش خط میاد.
برای سرع تر انجام شدن این دستور (replace )
اون حرفی که خط زیرش اومده رو همزمان با Alt پایین نگه دارید. میبینید دستورات با چه سرعتی اجرا میشن.
شما نشستی 1دونه 1دونه داری جایگزین میکنی جدا ؟ :D

عرض کردم بنده از آنتی ویروس اصلا استفاده نمیکنم ، چون از نظرم برنامه ی بدرد بخوری نیست که CPU م رو بهش اختصاص بدم.
برای همین اگر این راهها قابل اجرا نبودند ، نمیتونم بیش از این کمک کنم.

اونو که روی safemodeهس!!

نمیدونم کار مشقت باریه!!!!!!!!!!!!!!!

بیخیال دوباره نصبش کردم!:cool:

1trust

عضو جدید
من وقتی میخوام فایل pdf رو آپلود کنم, امکان آپلود فایل رو بهم نمیده (یعنی تو آپلود سنتر که رفتم وقتی گزینه browsرو میزنم اصلا اون فایل پی دی اف رو نمایش نمیده که انتخابش کنم)
میشه بگید چطور میتونم این کارو کنم؟

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
من وقتی میخوام فایل pdf رو آپلود کنم, امکان آپلود فایل رو بهم نمیده (یعنی تو آپلود سنتر که رفتم وقتی گزینه browsرو میزنم اصلا اون فایل پی دی اف رو نمایش نمیده که انتخابش کنم)
میشه بگید چطور میتونم این کارو کنم؟
از این سایت استفاده کن... http://uplod.ir/

iQl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کسی از دوستان میدونه این ویروس را چطور میشه از رو سیستم حذف کرد!؟
نمیخوام ویندوز عوض کنم...
آنتی ویروس بوتیبل جواب میده!؟

پیوست ها

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    8 کیلوبایت · بازدیدها: 0
  • Like
واکنش ها: etnn

amir ghasemiyan

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام کسی از دوستان میدونه این ویروس را چطور میشه از رو سیستم حذف کرد!؟
نمیخوام ویندوز عوض کنم...
آنتی ویروس بوتیبل جواب میده!؟

سلام
تا همين چند وقت پيش كسپر اين توانايي رو نداشت ولي فكر كنم الان اين رو شناسايي و حذف ميكنه. از بوت كسپر استفاده كنيد

seyed*hamid

کاربر حرفه ای
سلام
یه سوالی واسم پیش اومد
واس اجرای سیف مد تو ویندوز8 باید سیدی ویندوز داخل دستگاه باشه؟؟

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام
سایت باشگاه فقط با فیلچر شکن باز میشه بدون اون نه ، چیکار کنم ؟

maryam.raz

عضو جدید
نصب sql

نصب sql

دوستان من میخوام sql 2012 نصب کنم روی ویندوز8
تو خود سایت مایکروسافت خوندم که باید فریم ورک به آخرین نسخه آپدیت شه بعد sql نصب شه اینجوری مشکلی پیش نمیاد
کسی نصب کرده؟ مشکلی داشته یا نه؟

بالا