هر کسی کمک میخواد بیاد اینجا بپرسه

وضعیت
موضوع بسته شده است.

nafas z

عضو جدید
سلام میشه سریعتر بگید حداکثر رتبه واس دختر منطقه 2 برای داروسازی چنده؟؟؟

mosaferz32

عضو جدید
سلام
بهترین دانشگاه ها برای رشته صنایع غیر از دانشگاه های تهران کدوم دانشگاه ها هستن
من دنبال یه رتبه بندی واسه دانشگاه هایی که صنایع دارن می خواستم
چه جوری می تونم گیر بیارم لطفا اگه کسی میدونه منو راهنمایی کنه ..

Amin1992

عضو جدید
اینکه مثل دانشگاههای دیگست منظور اینه که بدون گزینشه؟دیگه تعهد استخدام نداره؟

نه . شما دفترچه انتخاب رشته رو کامل بخونی توضیح داده . من ورودی مکانیک 89 و مهندسی هستم و تعهدی هم ندادیم . اما به طور مثال ورودی های 87 همگی دبیری هستند و تعهد دارند . شما باید ببینید امسال چطور پذیرش میکنه .

delgir2

عضو جدید
واسه یه دختر کنکور ریاضی که رتبش شده 2700 ( منطقه ی دو ، بوشهر ) چه رشته های مهندسی می تونه بیاره ؟
به نظرتون رشته ی مهندسی تو دانشگاه های دولتی شهرهای شیراز یا اصفهان میاره یا نه؟ اگه آره چه رشته هایی
خیلی ممنون میشم جواب بدین.. مرسی

samsoon

عضو جدید
واسه یه دختر کنکور ریاضی که رتبش شده 2700 ( منطقه ی دو ، بوشهر ) چه رشته های مهندسی می تونه بیاره ؟
به نظرتون رشته ی مهندسی تو دانشگاه های دولتی شهرهای شیراز یا اصفهان میاره یا نه؟ اگه آره چه رشته هایی
خیلی ممنون میشم جواب بدین.. مرسی
اصفهان رو که فکر نمیکنم بتونی بیاری..... ولی دانشگاه صنعتی شیراز برق میاری احتمالا....
رتبه کشوریت چنده؟؟؟

HDT

عضو جدید
سلام. دوستان من میخوام بدونم میشه با 7200 منطقه 3 سراسری IT ارومیه رو با اعمال بومی سازی گرفت؟

missysanaz

عضو جدید
نه . شما دفترچه انتخاب رشته رو کامل بخونی توضیح داده . من ورودی مکانیک 89 و مهندسی هستم و تعهدی هم ندادیم . اما به طور مثال ورودی های 87 همگی دبیری هستند و تعهد دارند . شما باید ببینید امسال چطور پذیرش میکنه .
درسته متوجه شدم.کاش بشه قبول بشم
به نظرتون غیرانتفاعی تهران بهتره یا چمران اهواز؟
من ساکن کرجم اما اصالتا اهوازیم.یعنی اونجا فامیل داریم.غریب نیستم...

Amin1992

عضو جدید
درسته متوجه شدم.کاش بشه قبول بشم
به نظرتون غیرانتفاعی تهران بهتره یا چمران اهواز؟
من ساکن کرجم اما اصالتا اهوازیم.یعنی اونجا فامیل داریم.غریب نیستم...

تهران که غیرانتفاعی من فقط علم و فرهنگ میشناسم که بد نیست. البته دانشگاه چمران اهواز بیشتر به دانشگاه شبیه هست تا علم و فرهنگ ... ولی تهران نیست ، چند جا که دوستان من برای استخدام رفته بودند گفته بودند اول سراسری های تهران بیان بعد شهرستان و بعد آزاد و ... . اما بازم تأکید میکنم فاکتور مکان خیلی مهم هستش و اگر من جای شما بودم از لحاظ رفت و آمدی هر جا برام راحت تر بود انتخاب می کردم.
انشاالله که هر جا مد نظرتون هست قبول بشید.

saghar *

عضو جدید
کمک

کمک

سلام با رتبه 46235ریاضی منطقه یک چه رشتهای کجا می شود قبول شد؟
و با رتبه 6936رشته هنر منطقه یک چه رشتهای و کجا قبول می توان شد؟

elnaz0020

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام با رتبه 46235ریاضی منطقه یک چه رشتهای کجا می شود قبول شد؟
و با رتبه 6936رشته هنر منطقه یک چه رشتهای و کجا قبول می توان شد؟

احتمالا قزوین بیاری ...البته رشته مهندسی رو نمیشد ..الان که ظرفیتا مناسبه احتمالا بیاری..

f.m.r

عضو جدید
سلام حداکثر با چه رتبه ای میشه صنایع تهران قبول شد؟ من که 1900 منطقه 1 و 3500 کشوری ام میشه؟

missysanaz

عضو جدید
آها بله تشکر.
یه چیزی یادم رفت:redface:
من کنکور هنر هم دادم.520.منطقه3....کاری از دست رتبم برمیاد؟؟

/AM!R/

عضو جدید
سلام .من میخوام بدونم با رتبه ی 4600 منطقه یک ریاضی میتونم تو تهران مهندسی کامپیوتر قبول شم؟ چه دانشگاهی؟

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام .من میخوام بدونم با رتبه ی 4600 منطقه یک ریاضی میتونم تو تهران مهندسی کامپیوتر قبول شم؟ چه دانشگاهی؟

سلام رتبه ات خیلی خوبه امافک نمیکنم کامپیوترترازش بالاس ینی برای ماکه بین 2000_3500 میشد!شایدعباس پوریاخواجه نصیراونم نرم افزار!!

sahar mahdavi

عضو جدید
با چه رتبه ای میتونم شیمی یا فیزیک شریف یا امیر کبیر یادانشگاه تهران قبول شم؟؟ اگه زبان کلا نزنم کجا قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

venusz

عضو جدید

سلام
من پارسال 4600 منطقه دو بودم... تمام کامپیوترای تهرانم زدم اما قبول نشدم... البته بومی تهران محسوب نمی شدم البته اگه دختر بودی و بومی تهران می تونستی رو دانشگاه الزهرا یا شریعتی حساب کنی. :D

venusz

عضو جدید
آها بله تشکر.
یه چیزی یادم رفت:redface:
من کنکور هنر هم دادم.520.منطقه3....کاری از دست رتبم برمیاد؟؟

بستگی به خودت داره... اگه رشته های هنر رو دوست داشته باشی می تونی رشته های هنر رو انتخاب کنی... البته برای هنر رتبت زیاد خوب محسوب نمیشه

missysanaz

عضو جدید
سلام
من بازم سوال دارم:redface:
دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین شهریه ش به یورو دریافت میشه؟اصلا شهریه داره؟؟

EECi

مدیر بازنشسته
سلام
من بازم سوال دارم:redface:
دانشگاه بین المللی امام خمینی قزوین شهریه ش به یورو دریافت میشه؟اصلا شهریه داره؟؟
سلام
این دانشگاه یک دانشگاه دولتی هست
همونطور که می بینید تعدادی رشته بین رشته های روزانه داره و تعدادی شبانه
رشته های روزانه رایگان هستند و رشته های شبانه پولی

sam09ft

عضو جدید
سلام دوستان من چند تا سوال داشتم لطفا جواب بدید
من رتبم داغونه 20 هزار منطقه دو
بعد کانون یه صفحه داره که زده سال قبل با چه رتبه ای چه رشته ای قبول شدن و مثلا زده با 20 هزار سال قبل عمران دانشگاه لرستان قبول شدن (منطقه و رتبه و همه چیزم با اون یکیه)
ولی از طرفی این راهنمایی خود سازمان سنجش که بهت میگه چه چیزی احتما داره قبول بشی دانشگاه ملی بهتر امار و کاربرد ها برام در نیاورده
جریان چیه ؟؟ باید به کدوم اعتماد کنم ؟؟
لطفا کسانی که اطلاع دارن یه توضیح بدن با تشکر

آیداجون

عضو جدید
سلام من دانشجوی دانشگاه پیام نورهستم امسال کنکوردادم به نظرتون تودانشگاه روزانه ریاضی بخونم بهتره یارشتموادامه بدم؟!

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من دانشجوی دانشگاه پیام نورهستم امسال کنکوردادم به نظرتون تودانشگاه روزانه ریاضی بخونم بهتره یارشتموادامه بدم؟!
نه به رشته هست نه به دانشگاه.

به علاقه و به مطالعات جدا از درس هست.

کامپیوتر بخونید ، با مطالعات اضافی و گرفتن تخصص های جانبی کامپیوتر مثل برنامه نویسی و شبکه میتونید پیشرفت کنید.

ریاضی و فیزیک علوم با ارزشی هستند ولی به نظرتون توی ایران فیزیکدان ها و ریاضیدان ها به کجا میرسند؟

یکی از بستگان ما فیزیک تدریس میکنه ، وقتی باهاشون صحبت کردم گفتند :
کارشناسیمو که گرفتم دیدم کاری برام نیست ، تصمیم گرفتم ارشد بگیرم و به اینایی که فیزیک میخونند تدریس کنم!
توی کشور ما همین رشته ی مهندسی فنی هم به سختی کار واسش پیدا میشه.

نظر خودتون چیه ؟ خودتون چی فکر میکنید؟

آیداجون

عضو جدید
نه به رشته هست نه به دانشگاه.

به علاقه و به مطالعات جدا از درس هست.

کامپیوتر بخونید ، با مطالعات اضافی و گرفتن تخصص های جانبی کامپیوتر مثل برنامه نویسی و شبکه میتونید پیشرفت کنید.

ریاضی و فیزیک علوم با ارزشی هستند ولی به نظرتون توی ایران فیزیکدان ها و ریاضیدان ها به کجا میرسند؟

یکی از بستگان ما فیزیک تدریس میکنه ، وقتی باهاشون صحبت کردم گفتند :
کارشناسیمو که گرفتم دیدم کاری برام نیست ، تصمیم گرفتم ارشد بگیرم و به اینایی که فیزیک میخونند تدریس کنم!
توی کشور ما همین رشته ی مهندسی فنی هم به سختی کار واسش پیدا میشه.

نظر خودتون چیه ؟ خودتون چی فکر میکنید؟

خب معلومه منم بانظرشماموافقم رشته علوم پایه علاقه ندارم خصوصابه فیزیک وریاضی من بخاطرفرهنگیان امسال کنکوردادم که مجازنشدم پارسال رتبه27000هم مجازشده بودن امسال بایدترازبلای6500بیاریم من بخاطراین که تورشتم نتیجه نمیگیرم میخواسم برم یه دانشگاه دیگه به هرحال ممنون ازراهنماییتون

راستی یه سوال دیگه اگه کسی دانشگاه روزانه قبول شه بعدثبت نام نکنه چی میشه؟!

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا