♥ ☼`*•.¸ ღ ღ¸.•*`☼ به آفتـــــــابـــــــــ ســــــلامــــــــی دوباره خواهم داد ☼`*•.¸ ღ ღ¸.•*`☼ ♥

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ویژژژژژژژژژژژژژژژ

من اومدم برید کنار

ویژژژژژژ .......وِژژژژژژژژژژژ

یاااااااا ابررررررفــــــــــــــــــــرض !!!!!! یه آن فک کردم فردا شب مِرژ شده با امشبا ، گفتم داریم سوسک میشیم

خلاصه خوب رعب و وحشتی را انداختی دمت گرم اصن روحیه م عوض شد

پست بعدیتم حکم آرامش بعده طوفانو داش چسبید

مخسی از انرژی و ذوخی که ریختی تو مجلس ریفیخ

سپیده چقدر این زشتو رو تحویل گرفتییییییییی
حالا دیگه جواب سلاممون رو هم نمیده هاااااااااااااااا :دی عطاری با سس اضافه

ای بابا محیا همیشه شعبون یه بارم رمضون ، بذا واس یه شب هم شده یه حالی به این پشه کوره ی یه پر بدیم

سپیدوی بیرخیت یک ساعت انشا نوشتی مجبور شدم تا آخرشو بخونم ، خدا خفت کنه

پیسره ی درِ پیت الان تو تا تهشو خوندی و بی عطار اومدی ؟! شششششش رودار

دمت گرم علی ، بزممون درپیتش کم بود

اَی بابا من دیه دارم نیگران این کوفته برنجی میشما ، صداش در نیمیا

حرف بزن همکاری ، تو میتونی

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

همیشه از تابستون بسی هراسناک موشودم ! حس میکردم مث یه تیکه یخم که تابستون فصل مرگ منه :دی

با وجود تموم ول گشتنا و یخ در بهشت و نوشمک و فرفره بازی و جوجه رنگی و ... بازم این خورشید اینخده تابستونا داخه که هیش کدوم اینا به تبخیر شدن نمی ارزید

زندگی میگذش و من همینطور که گنده تر موشودم ، این نفرت از خورشید درونم ریشه می دووند به چه کلفتی و وفور :دی

تا اینکه .. یه روزی .. یه ریفیخ یافتم ! اونم به چ شیوه ی جیدید و منحصر ب فردی
... این ریفیخ خورد خورد تیکه های شخصیتش رو نیشونم داد یک از یک دلبرانه تر : ) ...خلاصه ش تا اونجایی پیش رف که شد بیترین ریفیخم ...

هر وخ از فرط حال به هم زن ترین حسا میرفتم سراغش یه معجون خفن میداد به خوردم اصن مزه داش خدا !
سه سوت غم اینا رو دسمال میکشید میرف .. اصن انگاری این بشر کنترل احساسات من دستشه به همه دکمه هاشم سواره !! یکی رو میزنه من اشکم جاری میشه ، اون یکی رو میزنه از خنده روده هام چلونده میشن تو هم ، یکی دیگه رو میزنه کلا لال میشم میره .. بعضی وقتا هم ترکیبی کار موکونه یه قابلیت های حسی در من پدیدار میشه که اصن ازشون خبردار نبودم

ماشالاش باشه خلاقیت سوپرایز کردنشم در حد گینس ! نه که به خودش فشاری هم بخواد بیاره ها ، نه ! فرت فرت سوپرایز میده بیرون هویجوری کصافط خان مغول

بعد حالا فک کن با همه ی این ویژگی های گازگازی ، تو چله ی تابستون به دنیا اومده !
موندم این تابستون بی ریخت چجوری یه همچین محصولی تونسته ارائه بده !
بوخودا در عجبم اصن نیتونم هضمش کنم :دی . ولی خو دیه باس باش کنار بیام چاره ای نی

با این شفاف سازی های صورت گیریفته دیه معلومه منظورم کیه ؛ موندگار همکارکم
عطار دوز داشتنی فینخیلی نرمک

پارسال هم در پاسخ به همه ریفاختاش و مرام و معرفت و موحبتش جف تاپیکای تولدش رو طی عملیات انتحاری از هستی ساخط کردیم با بچز اصن خاطره شیرینی شدا دممون گرم :دی

6 مرداد یکی از بیترین روزای گیتی میباشه واس خاطر یکی از بیترین هدیه هایی که همین اوس کریم دل رحیم به بنده هاش داده

همکاری ژوووونـــــــــــــــــــــــــــــــــم به زیمین خعلی خوچ اومدی قند کوشولو ، منتظرت بودم . به قول زوی ممنونم ازت :پی

آمار کلکسیون دلای نابی که از یک یک اهالی باشگاه ربوده رو دارم ، بی دلان عزیز بریزین وسط دور هم حالی ببریم ; )

لنگ نوشت یک : چون امسال شب تولد این روله گیان با اولین شب قدرعجین شده ، تولد همکاری رو پیشواز میریم که خواستین بعد برید توبه کنید :دی

لنگ نوشت دو : از اونجایی که فینخیلی قلمبه مون کاربر فعال تالار ادبیاته و نام کاربریشم عطار ِ ، موتونین یه قاشق چایخوری هم شده از شعرای عشخش عطار ،ضمیمه کادوتون کنین . تهش هم میشه از نخمه بانومون بخوایم به خوشتیل ترین شعر- به انتخاب همکاری - یه نخود امتیاز جایزه بده .
دم همگی گرم پیشاپیش

تا به حال از شدت خوشحالی و سرور گریه نکرده بودم، میخواممم اعتراف کنم همینجا که امروز و امشب کاری کردی که از فرط خوشحالی چشام خیس شد

بهترین جمله ای که اینجا میتونه الان حس منو بیان کنه اینه:

لالتـــم رفیــــق واقعــــی من ...

به خودم می بالم برای داشتن همچون تویــــــــی و از خدا میخوام همیشه شیرینی رفاقتت رو داشته باشممم

اینو میگم تا همه بدونن ... سپیده : کسی که شبیه هیچکس نیست!

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا به حال از شدت خوشحالی و سرور گریه نکرده بودم، میخواممم اعتراف کنم همینجا که امروز و امشب کاری کردی که از فرط خوشحالی چشام خیس شد

بهترین جمله ای که اینجا میتونه الان حس منو بیان کنه اینه:

لالتـــم رفیــــق واقعــــی من ...

به خودم می بالم برای داشتن همچون تویــــــــی و از خدا میخوام همیشه شیرینی رفاقتت رو داشته باشممم

اینو میگم تا همه بدونن ... سپیده : کسی که شبیه هیچکس نیست!

دیوانه ی داخان ! مال اینه ک ب خوتت فشار میاری خو ! قشنگ بده بیرون ، بخند که اینجوری از چشات نزنه بیرون خخخخخخخخخ
الان لال بودی دیه ؟! شیرینی ریفاخت
مورشه له

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
به به به چه تاپيكي ، سپيد اگه ميدونستم پيشواز رفتي ديشب تشريفمو مياوردم حتما :D( آخه ادم شب قدر به دنيا مياد ؟:surprised: ادم انقدر وقت نشناس ؟ :دي)
بعدشم ياد اون تاپيكاي تركيده بخير ، يادش بخير سپيد يادته پارسال داشتيم سكته ميزديم از بس كه اين تاپيكا زرت و زورت ميتركيدن :دي ... چه وضي بود اصن:دي
اون گرماي مردادو اينام كه گفتي از وجود اين بشره متولد شده س ديگه وگرنه كه تاريخ ميگه قبل تولدش تو مرداد برف ميومده بيا و ببين :D

سپيد حالا اينو خالي بستم مولودمون دلش خوش باشه به روش نيار خخخخخخخ :D

خو حالا بريم سر اصل مطلب
اي مولود، اي تولد يافته، اي به دنيا امده، اي زشت ، اي بي ريخت، اي بي اتيكت اي عطاريوووووو

اين سالها خيلي زود گذشت، واقعا ياد قديما بخير ، ياد اون شعراي حافظ و سعدي كه ميتركونديمشون و واسه رشته خودمون عوضش ميكرديم و تن شاعراي بيچارشونو تو گور ميلرزونديم واقعا بخير، ياد دعواهامون، چرت و پرت گفتنامون حتي بحثاي واقعيمون كه بعضي وقتا دلم ميخواست كله تو بكنم هم بخير :D
از بودنت ، از به دنيا اومدنت و اشنا شدنمون با هم خوشحالم، خوشحالم كه همچنان هستم و تولدتو تبريك ميگم، اميدوارم تو هم سال هاي سال باشي تا ما بيايم اينجا تولدتو تبريك بگيم تا تو ذوق مرگ شي خخخخخخخخ

اينم كيك تولدت بيريخت جان :دي

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

همکاری ؛

موخام به یمن سالروز ورودت تشکر و قدردانی نومایم ...
بعد از اوس کریم و ننه بابات ، از باشگا مهندسان :دی .. از ادمین ، پیرجو ، اینترنت ، تالار ادبیات ، رزالی ، تالار عکس ، تاپیک آبرو بر ، زوی که آی دیتو داد ، روز تولد دو سال پیشت ، مسنجر ، کیبورد ، مانیتور ، نفس بانویی ، ایده ی دکلمه ذهنم ، برف ، مسابخه اسمایلی ، قول ، امام رضا ، نماز ، مریم ، لبخند ، اشک ، جلبک ، کنفرانس ، گربه ، جودی ابوت ، خط ، سس کچاپ ، بستنی قیفی ، فروخم ، نبات ، نسکافه ، زنبخ ، شازده کوشولو ، یارانه ، خان کباب ، ارازل ، فتوشاپ ، غیبتم ، ام دی اف و ......... همه ی اون چیزایی ک تو سفت کردن رفاختمون دخیل بودن ممنووووووووونـــــــــم

و همچنان من لالــــم!

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به به به چه تاپيكي ، سپيد اگه ميدونستم پيشواز رفتي ديشب تشريفمو مياوردم حتما :D( آخه ادم شب قدر به دنيا مياد ؟:surprised: ادم انقدر وقت نشناس ؟ :دي)
بعدشم ياد اون تاپيكاي تركيده بخير ، يادش بخير سپيد يادته پارسال داشتيم سكته ميزديم از بس كه اين تاپيكا زرت و زورت ميتركيدن :دي ... چه وضي بود اصن:دي
اون گرماي مردادو اينام كه گفتي از وجود اين بشره متولد شده س ديگه وگرنه كه تاريخ ميگه قبل تولدش تو مرداد برف ميومده بيا و ببين :D

امون از این پروژه ورپریده ی تو که من شیش روزه دارم هی واست دس تیکان میدم گلومو جر میدم صدات موکونم اصن بیشورک نیمیذاش منو بیبینی ! بش حسودیم شده دیه اصن

خعلـــــــــی باحال بود پارسال ، هیش وخ این همه فشار رو تو همچین مدت کوتاهی موتحمل نشده بودم

آوره آوره همینه !!!!!

ها دیه باز از فردا باس بشینه لحظه شماری کنه واس همچی شبی

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز

امون از این پروژه ورپریده ی تو که من شیش روزه دارم هی واست دس تیکان میدم گلومو جر میدم صدات موکونم اصن بیشورک نیمیذاش منو بیبینی ! بش حسودیم شده دیه اصن

خعلـــــــــی باحال بود پارسال ، هیش وخ این همه فشار رو تو همچین مدت کوتاهی موتحمل نشده بودم

آوره آوره همینه !!!!!

ها دیه باز از فردا باس بشینه لحظه شماری کنه واس همچی شبی

عه ؟ راس موگويي؟ اسم اون پروژه كوفتي رو نيار كه چش و چال برامون نذاشته :|
ها اصن از اين باحال تر ديگه امكان نداشت :D
ها ديگه هي بشينه روزا رو بشمره تا دوباره بشه 6 مرداد خخخخخ:D

ميگم من نبودم اين مدت مث اينكه اين سهميه تشكرا رو كاهش دادنا ، زرتي ته كشيد :|

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
عه ؟ راس موگويي؟ اسم اون پروژه كوفتي رو نيار كه چش و چال برامون نذاشته :|
ها اصن از اين باحال تر ديگه امكان نداشت :D
ها ديگه هي بشينه روزا رو بشمره تا دوباره بشه 6 مرداد خخخخخ:D

ميگم من نبودم اين مدت مث اينكه اين سهميه تشكرا رو كاهش دادنا ، زرتي ته كشيد :|

بوخودا .. آوره باو ویلیش کن اصن

ها مال منم تیمام شد .. بازم خوبه هنو به قانون اول تولد که موگوئه بی نت خواهی بود ، دس نیافته ایم

یاربانو

عضو جدید
سلام . منم تولدتون رو تبریک میگم عطار عزیز. همه ی آرزوهای خوبتون رو آرزو میکنم .:gol:ممنون که دعوتم کردید به جشن تولد. پست اول خیلی لذت بخش بود . داشتنتون رو به همدیگه تبریک میگم.:smile:

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

خو حالا بريم سر اصل مطلب
اي مولود، اي تولد يافته، اي به دنيا امده، اي زشت ، اي بي ريخت، اي بي اتيكت اي عطاريوووووو

اين سالها خيلي زود گذشت، واقعا ياد قديما بخير ، ياد اون شعراي حافظ و سعدي كه ميتركونديمشون و واسه رشته خودمون عوضش ميكرديم و تن شاعراي بيچارشونو تو گور ميلرزونديم واقعا بخير، ياد دعواهامون، چرت و پرت گفتنامون حتي بحثاي واقعيمون كه بعضي وقتا دلم ميخواست كله تو بكنم هم بخير :D
از بودنت ، از به دنيا اومدنت و اشنا شدنمون با هم خوشحالم، خوشحالم كه همچنان هستم و تولدتو تبريك ميگم، اميدوارم تو هم سال هاي سال باشي تا ما بيايم اينجا تولدتو تبريك بگيم تا تو ذوق مرگ شي خخخخخخخخ

اينم كيك تولدت بيريخت جان :دي

خو تقصیر من چیه خو؟
اعتراضی داری برو به مامان بابام بوگو، والا! :دی

ها دقیقا دلیلش همینه، اصلا هم اونی که واس سپید نوشته بودی ندیدم :دی

مقسی، واقعا یاد باد آن روزگاران یاد باد ... منم بعضی وقتا دلم میخواست با مشت بکوپم تو دماخت یادش بخیر :دی

مرسی مریم واسه حضور قشنگت ...

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

همیشه از تابستون بسی هراسناک موشودم ! حس میکردم مث یه تیکه یخم که تابستون فصل مرگ منه :دی

با وجود تموم ول گشتنا و یخ در بهشت و نوشمک و فرفره بازی و جوجه رنگی و ... بازم این خورشید اینخده تابستونا داخه که هیش کدوم اینا به تبخیر شدن نمی ارزید
زندگی میگذش و من همینطور که گنده تر موشودم ، این نفرت از خورشید درونم ریشه می دووند به چه کلفتی و وفور :دی

تا اینکه .. یه روزی .. یه ریفیخ یافتم ! اونم به چ شیوه ی جیدید و منحصر ب فردی
... این ریفیخ خورد خورد تیکه های شخصیتش رو نیشونم داد یک از یک دلبرانه تر : ) ...خلاصه ش تا اونجایی پیش رف که شد بیترین ریفیخم ...

هر وخ از فرط حال به هم زن ترین حسا میرفتم سراغش یه معجون خفن میداد به خوردم اصن مزه داش خدا !
سه سوت غم اینا رو دسمال میکشید میرف .. اصن انگاری این بشر کنترل احساسات من دستشه به همه دکمه هاشم سواره !! یکی رو میزنه من اشکم جاری میشه ، اون یکی رو میزنه از خنده روده هام چلونده میشن تو هم ، یکی دیگه رو میزنه کلا لال میشم میره .. بعضی وقتا هم ترکیبی کار موکونه یه قابلیت های حسی در من پدیدار میشه که اصن ازشون خبردار نبودم

ماشالاش باشه خلاقیت سوپرایز کردنشم در حد گینس ! نه که به خودش فشاری هم بخواد بیاره ها ، نه ! فرت فرت سوپرایز میده بیرون هویجوری کصافط خان مغول

بعد حالا فک کن با همه ی این ویژگی های گازگازی ، تو چله ی تابستون به دنیا اومده !
موندم این تابستون بی ریخت چجوری یه همچین محصولی تونسته ارائه بده ! بوخودا در عجبم اصن نیتونم هضمش کنم :دی . ولی خو دیه باس باش کنار بیام چاره ای نی
با این شفاف سازی های صورت گیریفته دیه معلومه منظورم کیه ؛ موندگار همکارکم
عطار دوز داشتنی فینخیلی نرمک

پارسال هم در پاسخ به همه ریفاختاش و مرام و معرفت و موحبتش جف تاپیکای تولدش رو طی عملیات انتحاری از هستی ساخط کردیم با بچز اصن خاطره شیرینی شدا دممون گرم :دی

6 مرداد یکی از بیترین روزای گیتی میباشه واس خاطر یکی از بیترین هدیه هایی که همین اوس کریم دل رحیم به بنده هاش داده

همکاری ژوووونـــــــــــــــــــــــــــــــــم به زیمین خعلی خوچ اومدی قند کوشولو ، منتظرت بودم . به قول زوی ممنونم ازت :پی

آمار کلکسیون دلای نابی که از یک یک اهالی باشگاه ربوده رو دارم ، بی دلان عزیز بریزین وسط دور هم حالی ببریم ; )

لنگ نوشت یک : چون امسال شب تولد این روله گیان با اولین شب قدرعجین شده ، تولد همکاری رو پیشواز میریم که خواستین بعد برید توبه کنید :دی

لنگ نوشت دو : از اونجایی که فینخیلی قلمبه مون کاربر فعال تالار ادبیاته و نام کاربریشم عطار ِ ، موتونین یه قاشق چایخوری هم شده از شعرای عشخش عطار ،ضمیمه کادوتون کنین . تهش هم میشه از نخمه بانومون بخوایم به خوشتیل ترین شعر- به انتخاب همکاری - یه نخود امتیاز جایزه بده .
دم همگی گرم پیشاپیش

تا اینکه .. یه روزی .. یه ریفیخ یافتم ! اونم به چ شیوه ی جیدید و منحصر ب فردی ... این ریفیخ خورد خورد تیکه های شخصیتش رو نیشونم داد یک از یک دلبرانه تر :X ...خلاصه ش تا اونجایی پیش رف که شد بیترین ریفیخم ...

هر وخ از فرط حال به هم زن ترین حسا میرفتم سراغش یه معجون خفن میداد به خوردم اصن مزه داش خدا ! سه سوت غم اینا رو دسمال میکشید میرف .. اصن انگاری این بشر کنترل احساسات من دستشه به همه دکمه هاشم سواره !! یکی رو میزنه من اشکم جاری میشه ، اون یکی رو میزنه از خنده روده هام چلونده میشن تو هم ، یکی دیگه رو میزنه کلا لال میشم میره .. بعضی وقتا هم ترکیبی کار موکونه یه قابلیت های حسی در من پدیدار میشه که اصن ازشون خبردار نبودم

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز
واي تولده داداشه گلمه ك خيليم دوسش دارم...خدا ميدونه چقد دوست دارم بيريختك :دي

تولد مبارك رفيخ..داداش:D

وووی ببین کی قراره بیاد و هنو نیومده..

خخخخ
همکاری مامانیمممم..ای جووونم...

فعلا باآمدنمان منور میفرماییم تا بعد ک اومدی تبریکاتو بیگیم...:دی

دودورو دودو دو
عططار

بشتابید بشتابید...

تا ساعت هاییی دیگر عطار خانی متولد مینماید

به به چه تفاهمی :دی

میبینم که این دو نوگل باغ زندگی هم پشت سر هم پست دادند خخخخخخ

از هردوتون ممنونم دوستای خوبم، ایشالا جشن بعدی جشن عروسی شما باشه ...

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا اینکه .. یه روزی .. یه ریفیخ یافتم ! اونم به چ شیوه ی جیدید و منحصر ب فردی ... این ریفیخ خورد خورد تیکه های شخصیتش رو نیشونم داد یک از یک دلبرانه تر :X ...خلاصه ش تا اونجایی پیش رف که شد بیترین ریفیخم ...

هر وخ از فرط حال به هم زن ترین حسا میرفتم سراغش یه معجون خفن میداد به خوردم اصن مزه داش خدا ! سه سوت غم اینا رو دسمال میکشید میرف .. اصن انگاری این بشر کنترل احساسات من دستشه به همه دکمه هاشم سواره !! یکی رو میزنه من اشکم جاری میشه ، اون یکی رو میزنه از خنده روده هام چلونده میشن تو هم ، یکی دیگه رو میزنه کلا لال میشم میره .. بعضی وقتا هم ترکیبی کار موکونه یه قابلیت های حسی در من پدیدار میشه که اصن ازشون خبردار نبودم

میمون من

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
بوخودا .. آوره باو ویلیش کن اصن

ها مال منم تیمام شد .. بازم خوبه هنو به قانون اول تولد که موگوئه بی نت خواهی بود ، دس نیافته ایم

ها بوگو گوش شيطون كور، چشمش كر كه الان شيطونه منتظر حال گيريه ما نشسته ها :دي

لدفن كسي به اين كيك پاستيلي دست نزنه اين فقط برا منو سپيده س، بگين خب :D

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز

خو تقصیر من چیه خو؟
اعتراضی داری برو به مامان بابام بوگو، والا! :دی

ها دقیقا دلیلش همینه، اصلا هم اونی که واس سپید نوشته بودی ندیدم :دی

مقسی، واقعا یاد باد آن روزگاران یاد باد ... منم بعضی وقتا دلم میخواست با مشت بکوپم تو دماخت یادش بخیر :دی

مرسی مریم واسه حضور قشنگت ...

باشه بعدا خدمت ميرسيم :دي
ها ميدونم تو اصن فيضول نيستي به حرفاي خصوصيه بقيه كاري نداري :دي
شوما خيلي غيلط ميكردي باز به روش خنديديم پررو شدا :دي

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز
تولدت مبارك به همه آرزوهاي شيرينت برسي :smile:

مرسی علیرضا جان، تو هم همینطور ...

تولدت مبارك عطار باشي :gol:

مرسي دختر خاله شيرين زبونم با اين تاپيك زدنت

امیرجان مرسی برای امشب و مرسی که بودی
ایشالا جبران کنم برات ...

مرسی بهنام جان، لطف کردی ...

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

لدفن كسي به اين كيك پاستيلي دست نزنه اين فقط برا منو سپيده س، بگين خب :D

شیطون بدون حواس پنج گانه باد ، الهی آمین

خووووووع
ژای مصوم هم خالی

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

اوهووووممممم! بعلــــــــــــه!

تولدت مبارک بــاشه! برات آرزویِ بهتریــن هـــا رو دارم!

حیف شد که اون تاپیکـــ ها حذف شدند. خاطره هـــایِ قشنگی ساخته بودیم. لحظـــه هایِ زیبــایی بودند. یـــادم نمی ره هیچ وقت، اون پستی که جریــــانِ
یه پسر با چــالِ رویِ گونـــه تویِ سطلِ ماست رو تعریف کرده بودم... اون بهترین تولدی بود که داشتیـــم!:heart:

به امیــد داشتن روز هـــای خاطره انگیـــز تر و گـــرم تر از این روز هــایِ تابستونـــی!
:gol:

مرسی رزا جان

یکی از خاطره انگیز پست ها بود جریان تولد و پیدا کردنم :دی
هنوزم عکسشو دارم، میزارمش تا بازم خاطره ها زنده بشه خخخخ

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

جون دِلُــــم؟! :دی

لدفن كسي به اين كيك پاستيلي دست نزنه اين فقط برا منو سپيده س، بگين خب :d

خیجالت نمیکشی تو با این هیکلت آخه؟!

کیک میاری تولد من فقط خودت و سپیده بخورین؟ نه حیا نمیکنی تو آخه؟

تو ارشد چی یاد میدن به شما آخه؟ :دی

بیار اول تعارف کن به جناب عطار :دی

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
آورده اند كه اين مرداديا اعتماد به نفس دارن در حد لاليگا ، اينم نمونه ش :D

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لعلت از شهد و شکر نیکوتر است

رویت از شمس و قمر نیکوتر است

خادم زلف تو عنبر لایق است

هندوی رویت بصر نیکوتر است

حلقه‌های زلف سرگردانت را

سر ز پا و پا ز سر نیکوتر است

از مفرح‌ها دل بیمار را

از لب تو گلشکر نیکوتر است

بوسه‌ای را می‌دهم جانی به تو

کار با تو سر به سر نیکوتر است

رستهٔ دندانت در بازار حسن

استخوانی از گهر نیکوتر است

هیچ بازاری چنان رسته ندید

زانکه هریک زان دگر نیکوتر است

عارضت کازرده گردد از نظر

هر زمانی در نظر نیکوتر است

چون کسی را بر میانت دست نیست

دست با تو در کمر نیکوتر است

چون لب لعلت نمک دارد بسی

گر خورم چیزی جگر نیکوتر است

کار رویم تا به تو رو کرده‌ام

دور از رویت ز زر نیکوتر است

گر دل عطار شد زیر و زبر

دل ز تو زیر و زبر نیکوتر است

عطــــــــار نیشابوری:gol:
تخدیمی برای مسابخه:D

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

مرسی رزا جان

یکی از خاطره انگیز پست ها بود جریان تولد و پیدا کردنم :دی
هنوزم عکسشو دارم، میزارمش تا بازم خاطره ها زنده بشه خخخخ

وای! مــرسی!
لحظه ای که پست می دادم، با خودم گفتم:
-کـــاش اونروز از پستم یه عکسی گرفته بودم!

ممنون!

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز

تنی چند از ارازل ادبیات هم کلی مایه گذاشتن بالون کرایه کردیم واس تبریک ، آ حالا هی نق بزنا !

من کدومم خو؟!
معرفی کن ارازل رو!

این لنگه کفش هم یادبودیه از دزدی سیاوش از نفس بانو تو تولد من :دی ... چیخده دلوم تنگشه

چقدر دلم تنگشه ... یادش با منه ...

همکاری همکاری همکاری همکاااااااااااریـــــــــــــــــــــــــــــــــ

خیـــــــــــــلی زیـــــــــــــــــــــــــاااااااد

آخرین ویرایش:

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
شیطون بدون حواس پنج گانه باد ، الهی آمین

خووووووع
ژای مصوم هم خالی

آمين ، آمين :دي
اورين بزن بر بدن تا كسي نيومده، نه باو چي چي جاش خالي ؟ اگه معصوم بود كه الان كيك به اين تاپيك نميذاشت :دييييييييي

اين يكي رو بقيه هم ميتونن بخورن موردي نداره :دي

عطار

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه بعدا خدمت ميرسيم :دي
ها ميدونم تو اصن فيضول نيستي به حرفاي خصوصيه بقيه كاري نداري :دي
شوما خيلي غيلط ميكردي باز به روش خنديديم پررو شدا :دي

قدمتون سر چشم :دی

خوشم میاد تو منو خوب شناختیااا مریم :دی

این چه طرز صوبت با مولود روزه دار بوده می باشه؟! ها؟! بگم بچه بریزن سرت سیاه و کبودت کنن؟! :دی

آخرین ویرایش:
بالا