خسته شدم.چرا کسی انتخابم نمی کنه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

toraj_reza63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نه چندتاشون واسه مامان بزرگم بوده

پس کلا فامیل خواستگار خیزی دارید
بیا ادمین مشکل پیدا شد
اینا تنظیم قوا رو ب هم زدن از نوه تا مادر بزرگ خواستگارا خیزن ماشالله واسه همین محله های دیگه با کمبود مواجه میشن. شوخی

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی عنوان تاپیک رو دیدم حدس زدم که استاتر تاپیک یک تازه وارد باشه؛ احتمالا ایشون هم یکی از کاربرای باشگاه هست که چون روش نمیشده با نام کاربری اصیلیش همچین تاپیکی ایجاد کنه از یک نام کاربری تازه استفاده کرد. اما سوال اینه که چرا خجالت میکشیم که این مساله رو بیان کنیم؟!

من فک میکنم یکی از دلیلهایی که این روزا اکثر افراد تنها هستن اینه که مد شده که کسی بگه میخوام ازدواج کنم بهش میگن " اٌمُل". یا اگه کسی بگه تنهام و دنبال پارتنر یا همسر بگرده بهش میگن ضعیف. باید این طرز فکر عوض بشه بنظرم.

الان من میخوام ازدواج کنم املم؟!!!!!:surprised:
کی همچین چیزی گفته اونوقت؟؟؟

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی عنوان تاپیک رو دیدم حدس زدم که استاتر تاپیک یک تازه وارد باشه؛ احتمالا ایشون هم یکی از کاربرای باشگاه هست که چون روش نمیشده با نام کاربری اصیلیش همچین تاپیکی ایجاد کنه از یک نام کاربری تازه استفاده کرد. اما سوال اینه که چرا خجالت میکشیم که این مساله رو بیان کنیم؟!

من فک میکنم یکی از دلیلهایی که این روزا اکثر افراد تنها هستن اینه که مد شده که کسی بگه میخوام ازدواج کنم بهش میگن " اٌمُل". یا اگه کسی بگه تنهام و دنبال پارتنر یا همسر بگرده بهش میگن ضعیف. باید این طرز فکر عوض بشه بنظرم.

خو همین دیگه! همینجوری ایشونو کسی نمشناسه دارن اینجور سرزنش میکنن ، وای به حال اینکه بشناسن............

*sefid barfi

عضو جدید
عزیزم بیا همین باشگاه صدتا خواستگار پیدا میکنی از بس که پسرای خوبی داره:D

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
الان من میخوام ازدواج کنم املم؟!!!!!:surprised:
کی همچین چیزی گفته اونوقت؟؟؟

من نگفتم. اما کلا دید اجتماع اینجوریه. تو الان این اعتراف رو کردی چون من اون پست رو داده بودم و فضا رو شکستم وگرنه اینو میگفتی؟!

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس کلا فامیل خواستگار خیزی دارید
بیا ادمین مشکل پیدا شد
اینا تنظیم قوا رو ب هم زدن از نوه تا مادر بزرگ خواستگارا خیزن ماشالله واسه همین محله های دیگه با کمبود مواجه میشن. شوخی

اره از مامان بزرگ بگیر تا کوچولومون داریم قاپ میزنیم

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من نگفتم. اما کلا دید اجتماع اینجوریه. تو الان این اعتراف رو کردی چون من اون پست رو داده بودم و فضا رو شکستم وگرنه اینو میگفتی؟!

هر چی میکشیم از این دید اجتماع میکشیم!به چی اعتراف کردم؟!
آره من از کسی ابایی ندارم....میگفتم
:D

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز

واقعا حرفتون رو قبول دارم ......... من نمیدونم چرا بعضیا نمیفهمن همه شرایطشون مث هم نیس .... یکی الان احساس نیاز به ازدواج داره .... یکی خو نداره!!
یه جوری اومدن تو این تاپیک مسخره و سرزنش کردن!!! که از امضای استارتر هم معلومه ناراحت شده .... منم باشم ناراحت میشدم...
به جای ارائه راه حل فقط مسخره بازی درمیارن و سرزنش میکنن و.... اسمشونم تحصیل کرده اس!!!!

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا حرفتون رو قبول دارم ......... من نمیدونم چرا بعضیا نمیفهمن همه شرایطشون مث هم نیس .... یکی الان احساس نیاز به ازدواج داره .... یکی خو نداره!!
یه جوری اومدن تو این تاپیک مسخره و سرزنش کردن!!! که از امضای استارتر هم معلومه ناراحت شده .... منم باشم ناراحت میشدم...
به جای ارائه راه حل فقط مسخره بازی درمیارن و سرزنش میکنن و.... اسمشونم تحصیل کرده اس!!!!

آره درست میگی
من برنامه های تاک شو غربی که میبینم جالبه برام که تو اونجا که همه چیز آزاده خیلی از دخترا تو سن 21 22 سالگی ازدواج میکنن.

ilili

عضو جدید
بیشتر جوونا به راحتی با جنس مخالف ارتباط برقرار میکنن و دوست پسر یا دوست دختر دارن و نیازی به ازدواج ندارن ولی این دوستمون همیشه تنها بوده و ازدواج براش زیبا و هیجان انگیزه
شاید کسی که قبلا رابطه و دوستی با جنس مخالف رو تجربه کرده باشه اصلا دلش نمیخواد حتی به ازدواج فکر کنه
همیشه همه میگن نجابت صداقت و... ولی در اخر کسی انتخاب میشه که نه نجابت داره نه صداقت (چه دختر و چه پسر)
نمونش همین دوستمون...میگه ظاهرم خوبه خانوادم خوبه اخلاقم خوبه پس مشکلش چیه؟تو این دو رو زمونه مشکلش این شده که نجیبه
قبول کنین که نامردای زمونه طرفدارای بیشتری دارن ...

کلا سعی کنید نسبت به کسی احساس نیاز نکنید این یه ضعفه..بعضی وقتا لازمه که انسان تنها ولی قوی باشه

nazi jooon

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
بابا ملت سرکاریم...بیخیال بحث.اگه سحر خانم با این نظرات متقاعد شده باشن که خداروشکر و اگه نه که بهتره خودشون واسه مشکل خودشون اقدامی کنن.
..

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بیشتر جوونا به راحتی با جنس مخالف ارتباط برقرار میکنن و دوست پسر یا دوست دختر دارن و نیازی به ازدواج ندارن ولی این دوستمون همیشه تنها بوده و ازدواج براش زیبا و هیجان انگیزه
شاید کسی که قبلا رابطه و دوستی با جنس مخالف رو تجربه کرده باشه اصلا دلش نمیخواد حتی به ازدواج فکر کنه
همیشه همه میگن نجابت صداقت و... ولی در اخر کسی انتخاب میشه که نه نجابت داره نه صداقت (چه دختر و چه پسر)
نمونش همین دوستمون...میگه ظاهرم خوبه خانوادم خوبه اخلاقم خوبه پس مشکلش چیه؟تو این دو رو زمونه مشکلش این شده که نجیبه
قبول کنین که نامردای زمونه طرفدارای بیشتری دارن ...

کلا سعی کنید نسبت به کسی احساس نیاز نکنید این یه ضعفه..بعضی وقتا لازمه که انسان تنها ولی قوی باشه

:D

جان بهروز راست میگی

من به این یارو مشکوکم به جون بهزاد
یجای کار میلنگه

amirstark

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بابا ملت سرکاریم...بیخیال بحث.اگه سحر خانم با این نظرات متقاعد شده باشن که خداروشکر و اگه نه که بهتره خودشون واسه مشکل خودشون اقدامی کنن.
..

جان بهروز منم قبول دارم

حالا هی شما بیایین بخاطرش تو سرو مغزتون بزنین

لیختن اشتاین

عضو جدید
اقا من یه چیزو از رو تجربه میگم .. البته تجربه دیگران....... هر چی زن و شوهر جلف تر باشن زندگیشون پر متلاتم تر و پر فراز و نشیب تر خواهد بود...... تازه راه طلاق هم براشون بازتر خواهد بود.......

بعضی ها لطفا الکی جبهه نگیرن....... اینارو وکلای پایه یک دادگستری میگن نه من مهندس..........

رز سیاه

عضو جدید
کاربر ممتاز
بابا دیگه دارم افسرده میشم از بس رفتم عروسی هایی که عروس متولد 72-73-74-75 بودن!
من یه دخترم، چطور میتونم انتخاب کنم؟ راهش چیه؟

الهی..
بابا اونا خیلی زود ازدواج میکنم..
در اینصورت من الان باید فسیل شده باشم:D
بعدشم..
تو قراره با یک نفر ازدواج کنی..
اون یه نفر وقتش برسه میاد..حالا چه شونصد تا خواستگار داشته باشی چه هیچی ..
به این مسائل فک نکن..
اینکه یه نفر خواستگار زیاد داشته باشه حتما دلیل بر ارزشمند بودنش نیست..
یا اینکه یکی خواستگار نداشته باشه یا خواستگار دکتر و مهندس نداشته باشه کم ارزش نیست :smile:
تو الان باید از این فرصتهایی که داری استفاده کنی..
خودتو مشغول کارایی که دوست داری انجام بدی،بکن..
همه چی به وقت خودش :)

A N A H I T A

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه چی دیگه بگم
آدم یه خواستگار یا 2 تا خواستگار داشته باشه اما مررررررررررد باشن کافیه!
نه 10 تا که هیچ کدوم مرد نیستن!که گیج بشی آخرشم حس کنی با هیچ کدوم خوشبخت نمیشی!
دنبال مرد باش نه مگس های گرد ....

1007

عضو جدید
سلام. من دختری 23ساله و کارشناسی رو تموم کردم و ایشالا به زودی میرم سر کار.خانواده تحصیلکرده و نسبتا مذهبی دارم(چادری نیستم اما واجبات دینم رو رعایت می کنم) با وضعیت مالی خوب و قیافه معمولی نسبتا خوب. من تا حالا شخصیتم اجازه نداده که بخواهم با پسری دوست باشم و درعین اینکه در خانه و جمع دوستام خیلی شوخ هستم ولی همیشه جلوی یک پسر متانتم را حفظ کردم. اما گفتم یه کم خودمو خالی کنم. از دردام بگم. از تنهاییم بگم. خیلی دلم گرفته.دیگه واقعا خسته شدم.دیدم که اکثر پسر ها میگن: دوست داریم همسرمون نجیب باشه، خانوم باشه، خوش اخلاق باشه! اما من نه آرایش غلیظ میکنم، نه خانواده بدی دارم، خوش اخلاقم، مهربونم، همیشه نجابت خودم رو حفظ کردم اما تا به حال یه خواستگار خوب هم نداشتم. هر چی بوده مشکلات اساسی غیر قابل حل داشتن. الانم چند ماهیه که از اونم خبری نیست. دارم دیوونه میشم. وقتی دوستام از خواستگارای دکتر مهندسشون تعریف می کنند داغون میشم. نمیدونم چرا انقد بدبختم.خدا منو دوست نداره. چرا صدامو نمیشنوه؟ مگه من چه گناهی کردم؟ چقد دعا کردم؟ تو رو خدا نگید باید خودت یه کاری کنی، مجالس زنانه و اینا و ... . من همیشه در جمع هستم. همیشه ظاهرم مرتب و تر و تمیزه، همیشه خوش برخوردم. اما من دیگه از زندگیم هیچ لذتی نمیبرم. همش روز مرگیه.من واقعا نیاز به همسر دارم. اینو گفتم که نگید مگه همه چی ازدواجه، برای من ازدواج جزء مهم ترین هاست، من خودم خیلی خجالت میکشم از اینکه هیچکس انتخابم نمیکنه.نه اینکه خانوادم بد باشن، اونا اصلا به روی خودشون نمیارن. من دختری هستم که از سن کوچیکی نماز میخوندم. حجابم هم تقریبا کامله. مگه من چی از زندگی میخوام؟ اصلا مادیات برام مهم نیست. همین که محتاج کسی نباشیم برام کافیه. همین که حلال رو حروم نکنه کافیه، همین که اهل دود و دم نباشه کافیه. توقع زیادیه؟ احساس میکنم هر چقد جلف تر باشی بیشتر طرفدار داری. ملاک پسرها اینه؟ عدالت خدا اینه؟ دلم خیلی گرفته.
دیگه واقعا نمیدونم چیکار کنم...:cry:

توكل بر خدا كن

Dreamer Girl

عضو جدید
به جز گرفتن مدرک کارشناسی هنر دیگه ای هم داری؟!!
چند تا کتاب تو زندگیت خوندی؟!
چند تا فیلم تو زندگیت دیدی؟!
چند تا زبان بلدی؟!
یعنی جدا هیچ کاره دیگه ای به جز ازدواج کردن نداری؟!یه برنامه ریزی کن وقتت بین کارایی که دوس داری تقسم کن...سعی کن توشون حرفه ای بشی..کلا تو زندگیت هرچی بیشتر به یه چیزی گیر بدی دیرتر و بدتر مییاد سراغت...از فکرش بیا بیرون..کاری که از دستت برنمیاد..پس بیخود بهش فک نکن...

divooneh7

عضو جدید
هیچکس جز خودت نمیداند
راز و رمزهای مسیر زندگی را ...
جز تو کسی آگاه نیست
به حکمت زندگی....
گاهی سیبی را از من میگیری
تا در جایی دیگر
یک درخت سیب به من ببخشی ...
کاش حواسم باشد
آن هنگام که چیزی را از من دریغ میکنی
ناسپاسی نکنم
و ایمان داشته باشم که چیز بهتری را به من عطا خواهی کرد.

sana.68

عضو جدید
یه روز دوستم بهم گفت که حس میکنم هیچکی دوستم نداره .بهش گفتم از کسی رو بخواه که لایقت باشه از ته دل خواست وبعد یک ماه خدا بهترین وبهش داد.پس خالصانه بهترین و از خدا بخواه.
گاهی وقتا پسرا فک میکنن دختر کم سن وسال خیلی خوبه اما نمیدونن که اختلاف سنی زیاد چه مشکلاتی رو میتونه داشته باشه پسر بزرگتر باشه خوبه اما نه 8 و.. سال.مهم اینه درک و شعورشون به حد کافی رسیده باشه و فردا پس فردا زندگی به میدون جنگ تبدیل نشه.درک ادما به سن نیس اما تجربه و قرار گرفتن تو موقعیت های مختلف میتونه اگاهی و طرز برخوردهارو متفاوت کنه و بهبود ببخشه.

f.babaei

عضو جدید
سلام... ببخشید میشه ویژگی های این "خانوم " رو عنوان کنید؟
کاملا مشخصه منظورم همون ارزشهای خود شخصه اگه من بخوام اینجا بگم که خانوم یعنی چه میگن شعار میده درصورتیکه برای من مهمه وارزش محسوب میشه!:surprised:
همون صفات خوبیه که از همسر آیندتون انتظار دارید:gol::heart:

glosi

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عزیزم اولا داری عجله میکنی
دوما تا خدا نخواد هیچ کاری اتفاق نمیفته ..........
و ی چیزی :ک هیچ چیزو ب زور از خدا نخواه
وقتی چیزی رو ب زور از خدا بگیری پشیمون میشی ..........

• Like
واکنش ها: etnn
وضعیت
موضوع بسته شده است.