ماجرای شگفت انگیز یک قو که قاتل زنجیره ای شد!

mezak

کاربر فعال
جانوارشناسان در حال بررسی رفتار یک قوی پرخاشگر ساکن ولز انگلیس هستند که تاکنون 15 قوی دیگر را به قتل رسانده و از سوی رسانه های این کشور لقب "هانیبال" را گرفته است. به گزارش خبرگزاری مهر، "هانیبال" عنوان "آدمخوار" معروف فیلم "سکوت بره ها" است. اکنون رسانه های انگلیس این نام را بر روی یک "قوی پرخاشگر" گذاشته اند که تاکنون 15 همنوع خود را کشته است.
این قو برای دفاع از قلمرو خود در یک دریاچه کوچک نزدیک به قلعه "پمبروک" در ولز انگلیس همنوعان خود را می کشد.
روش کشتن هانیبال به این گونه است که این قاتل زنجیره ای نزدیک قوهای دیگر می شود و با نوک خود به آنها ضربه می زند و آنها را با بالهای خود نگه داشته و سرشان را زیر آب می کند تا خفه شوند.
پس از آنکه هانیبال قوها را کشت جفت خود را برای دیدن اجساد قربانیان خود به محل جنایت می برد.
ماریا ایوانس از سازمان محافظت از حیوانات انگلیس با تاکید بر رفتار عجیب هانیبال اظهار داشت: "من هرگز یک پرنده تا این حد خشن را ندیده بودم. اولین حمله این قو در ماه فوریه اتفاق افتاد. در آن زمان، هانیبال سر رئیس گروه رقیب را تا زمانی که خفه شود زیر آب نگه داشت. رفتار این قو از نظر علمی دقیقا مشابه رفتار یک قاتل زنجیره ای است."
این کارشناس افزود: "هنوز علل این پرخاشگری شدید مشخص نیست اما شاید آلودگی آب مسئول این رفتار غیرعادی این قو باشد. در حقیقت آب این دریاچه بسیار شور و آلوده است."
براساس گزارش تلگراف، خانواده های ساکن این منطقه از اثرات منفی رفتار این قوی قاتل زنجیره ای بر روی روحیه فرزندان خود به شدت واهمه دارند و به همین علت هانیبال برای انجام آزمایشاتی برای کشف علل این پرخاشگری از دریاچه دور می شود.
هانیبال مشغول دفاع از قلمرو خود
اجساد قربانیان قتلهای زنجیره ای
هانیبال تحت الحفظ از منطقه دور می شود

lazlo

عضو جدید
هانیبــــــــــــــــــــــــــــــــــال سرخ باید گردددددد:biggrin::biggrin::biggrin:

mezak

کاربر فعال
تو انگلیس اعدام ندارند مگه؟
ولی این حالت حیوانات که در اون برا خودشون قلمرویی مشخص کنند همیشه بوده ولی این مورد خیلی دیگه شورش رو در آورده:eek:
یعنی به نظرت باید اعدام بشه؟!!
درسته تقریباً تمام جانوران قلمروهایی برای زندگی خودشون مشخص می کنند. میشه گفت خیلی غیرتیه!

lazlo

عضو جدید
یعنی به نظرت باید اعدام بشه؟!!
درسته تقریباً تمام جانوران قلمروهایی برای زندگی خودشون مشخص می کنند. میشه گفت خیلی غیرتیه!
خوب که فکر کردم نه نمیخواد.
فکر کن کسی از اینصحنه ها خبر نداشت. آیا چیزی از دنیا کم میشد