همه مهندسين برق بيان خودشون رو معرفي كنن

Masoud_IEC

عضو جدید
سلام
منم مسعود هستم لیسانس قدرت
2 ماهی میشه خدمتم تموم شده ( مخم حسابی ریست شده ! )
فعلن دارم مرور میکنم مباحث مختلفو + اینکه برا ازمون نظام مهندسی اماده میشم
در بست در خدمت بچه ها هستم

@nÐrÕmËd@

عضو جدید
با سلام منم دانشجوی الکترونیک ترم ۳ هستم واز آشنایی با همگی بسیار خوشحالم امیدوارم کمکی از دستم بر بیاد:‏)‏‏;‏‏)‏

...ANTY...

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان:gol::gol::gol::gol:
منم ابزاردقیق میخونم ترم آخر کارشناسی . . .
مشکلی باشه در خدمتم!

bolghanabadi

عضو جدید
سلام
من اميد برقباني دانشجوي سال سوم برق -كنترل.
علاقه زيادي به برق صنعتي وساختمان وكلا برق دارم(گير نديد)
اگه كمكي از دستم بر بياد در خدمتم.
ياعلي.
سلام آقاامید
میشه بپرسم کجایی هستی؟شاید همشهری در امدیم!!خوشحال میشم؟؟

alireza5761

عضو جدید
سلام. دانشجوی کارشناسی ارشد برق -قدرت هستم و در پتروشیمی مشغول کار هستم. از آشنایی با همه دوستان خوشبختم

EVELVENT

عضو جدید
salam be hame dostaie khobam
age rize mizeha ro hamtoo jame bozorgtara ghabool mikonin man ham terme2abzar dagig hastam vali hamishe be komak bishtar ehtiaj daram.
omidvaram doostaie khoobi peida konam

بهار امیدوار

عضو جدید
سلام
من بهار فارغ التحصیل غیر انتفاعی
کار مزتبط پیدا نکردم تو این یکسال
میخام یه محصول تولید کنم
لطفا مهندسین محترم نظر بدن چه محصولی تولید کنم که پرکاربرد باشه ، و فروشش خوب باشه
سپاس

jujushow

عضو جدید
سلام
امید هستم ، فارغ التحصیل قدرت از ازاد ساوه . توی این 7 ماهه که سربازیم تموم شده بیکارم تا خدا چه خواهد :smile:

nazli90

عضو جدید
سلام.نازلی هستم.فارق التحصیل برق_مخابرات.خواستم بگم زیاد خودتونو تو زحمت نندازین بچه ها از کار خبری نیس:(

QRT

عضو جدید
سلام بچه برقيا ؛ من ايمان دانشجوي ترم آخر برق قدرت از صنعتي اصفهان هستم . راستش بدجوري دلم گرفته ؛ از اينكه دارم از شما مهندساي زبل جدا ميشم ؛ درعوض خوشحالم كه به ارشديا ميپيوندم. باي باي

nooranelect

عضو جدید
سلام به همه کسایی که مثلا باید الان تو مملکت کاره یی باشن!حسین هستم فارغ التحصیل برق_الکترونیک . این حرفو از من به یادگار داشته باشین به فکر شغل دولتی نباشید!! یه مدت طولانی وقت بذارید و فکر کنید راجع به اینکه چه شغلی میتونید راه بندازی که هنوز دست توش زیاد نشده .من در حال حاضر صاحب یک دفتر مهندسی و یک کارگاه نقلی هستم که تولید اصلیم تابلو روان هست. هر چند دوربین مداربسته، درب اتوماتیک ، طراحی سیستم های الکترونیکی رو نیز انجام میدم. و باور کنید اخر سال 1391 با 4 یا 5 میلیون سرمایه شروع به کار کردم و راضی هستم.

عباس22

عضو جدید
سلام من عباس هستم
دانشجوی قدرت ترم 6
بچه ها قصد دارم انصراف بدم و مدرک کاردانی بگیرمو برم سر کار نظرتون چیه؟

m_hasti

عضو جدید
سلام
من هستی ترم4مهندسی برق کنترل علوم تحقیقات فارس خوشبختم

sogand73

عضو جدید
سلام من ترم سه برق دانشگاه صنعتي اصفهان هستم و هنوزم تعيين گرايش نکردم!

hamid elec

عضو جدید
سلام
با احترام به تمام سروران رشته عزیز برق
حمید هستم فارغ التحصیل 88
گرایش قدرت
سرپرست برق در یک شرکت خصوصی
دوستان یک تجربه کوچک که در واقع بزرگترین : به سواد دانشگاهی تون توی کار اکتفا نکنید.
امیدوارم که بیشتر بتونیم با همدیگه آشنا بشیم.

با سپاس فراوان

m.m199473

عضو جدید
سلام به همه دوستان من کاردانى برق قدرت رو تموم کردم و تازه دارم وارد مقطع ليسان ميشم. اميدوارم بتونيم در تبادل اطاعات موفق باشيم

آخرین ویرایش:

m.m199473

عضو جدید
سلام به همه.من کاردانى برق قدرت رو تموم کردم.و تازه دارم وارد مقطع کارشناسى ميشم. به اميد موفقيت همه مهندسين ايران زمين

avrmega16

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان

من سعید و لیسانس الکترونیک هستم که برای ادامه تحصیل از اتریش پذیرش گرفتم اما به دلیل مشکلات چند ماهی هست که تو هاله ای از ابهام قرار گرفته همه چیز
دوستان اصلا به فکر پیدا کردن کار نباشید و به نظر من هر فرصتی که به عنوان کار پیش اومد ازش پذیرایی کنید و به فکر این نباشید که حتما مرتبط با رشته تون باشه واقعا خودتون قضاوت کنید با این همه دانشجوی برق و عقب ماندگی ما در زمینه فناوری و این حوزه از دانش نباید انتظار داشت که کار خاصی پیدا کرد، من یه همکلاس داشتم که تو همورودیهای ما شاگرد اول بود و معدلش هیچوقت از 19 پایینتر نمیومد دلیل اصلی درس خوندنش هم تنها فقر خانواده و نداشتن نفوذ در جامعه بود و تنها امیدش همین درس بود اما غافل از اینکه درس ما اصلا با صنعت و بازار کار ما هیچ ارتباطی نداره و بنده خدا الان در حال مسافرکشی با پیکان باباشه، تو اتریش که رفته بودم هر دانشگاهی با یه شرکت خاص و یا کمپانی معتبر قرارداد داشت و حتی میشه گفت اون کمپانی از این دانشگاه جدا نبود و مثل دانشگاه علوم پزشکی تو ایران که همه بیمارستانها و اماکن بهداشت و دارو و ... در دستشون گرفتن تو کشورهای پیشرفته هم صنعت و فناوری تو دست دانشگاهها و دانشکده های مرتبطه اما تو کشور ما صنعت با تعدادی آدم زیر دیپلم همواره به تمسخر گرفتن علم و دانشگاه میپردازه و مهندسان ما در حالت عادی باید سرافکنده باشن، یادمه یه بار برای یه دانشگاه علمی کاربردی رفته بودم که چند نفر اصلا سالن همایش رو نبدیل به سیرک و محیطی برای مسخره بازی درآوردن خوب که نگاه کردم دیدم یکیشون چهره اش برام آشناست وقتی فکر کردم دیدم این آقا دور یکی از میدانها دستفروشه خیلی برام جالب بود و رفتم یه مقداری باهاش بحث کنم فهمیدم این آاقا تا دوم راهنمایی در حالت عادی درس خونده که طی یک سال و نیم تونسته دیپلم بگیره و الانم داره کاردانی برق میخونه چون شنیده خیلی بازار کارش خوبه و خیلی به خودش میبالید که به همین راحتیا داره پیشوند مهندس رو میگیره در حالیکه اصلا یه معادله ساده رو بلد نبود حل کنه و فقط برای حواشی دانشگاه وارد این میدان شده بود، خوب واقعا به نظر شما این درد نیست؟ من تا جایی که یادمه تا دیپلم گرفتم 12 سال درس خوندم و حتی تو دانشگاه هم خیلی دوران سختی رو پشت سر گذاشتم اما این فرد وقتی 2 سال دیگه کاردانی بگیره کی درک میکنه که شخصی مثل من و خیلی از شماها فاصله زیادی با این آدم داریم؟
حرف برای گفتن زیاده و خود شما هم میدونین، به هرحال ببخشید که زیاد حرف زدم فقط خواستم به دوستان دانشجو بگم که زیاد از آینده و خودتون راضی نباشین و فکر نکنین که بعد از پایان درس همه چیز رو به راهه و گرفتن مدرک خیلی کار عظیمی محسوب نمیشه هرچند برای ما خیلی زحمت داشته باشه