ارشد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شوخی بودا
مهم اینه که مکانیکیم .فرهنگ مهم نیست. الان 1 ترمش تموم شد.:smile: کلن 2 ترم دیگه با همیم.ی ترم هم که پروزه است.

ممنون،اصلا فکرشو نمیکردم اینجا یه همکلاسی پیدا کنم:smile: ایشالله با هم موفق باشیم

87682111

عضو جدید
حالا تو شماررو بده.سالی که نکوست........ تو از این طرف اون پسره هم که از اون طرف( همون تونل بادیه.اون که پایان نامشم اماده کرده:)) با شما ها نمیشه تو سبزوار همکلاس شد. فکر کنم برین میز اول هم بشینین.چه مکافاتی دارم تو خوابگاه با شماها.اینم از آخر عمرمون:smile:

خیلی باحالی... آخر شبی روح و روانمون عوض شد.:biggrin:

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی خوبه؟
ازاد وشبانه خوبیش اینه که مدرکتو میدن.من الان مدرکم روبرومه:biggrin:

مدرک اصلیتو گرفتی؟من گواهیشو دارم.....برای یکی از مدارک دانشگاه سبزوار نوشته بود مدرک اصلی کارشناسی مورد تایید وزات علوم،الان من واسه این مدرک چکار کنم؟من فقط گواهیشو دارم...همین کافیه؟..ممنون میشم برام توضیح بدی همکلاسی:smile:

NASTOH

عضو جدید
مدرک اصلیتو گرفتی؟من گواهیشو دارم.....برای یکی از مدارک دانشگاه سبزوار نوشته بود مدرک اصلی کارشناسی مورد تایید وزات علوم،الان من واسه این مدرک چکار کنم؟من فقط گواهیشو دارم...همین کافیه؟..ممنون میشم برام توضیح بدی همکلاسی:smile:

من اصلشو دارم.وزارت علوم کجا هست اصلن.برا من زده دانشگاه آزاد.منم نمیدونم چه جوری باید تایید بشه

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نرم افزار بلدی چیزی؟
بچسب فلونتو یاد بگیر اگه بلد نیستی

با فلوئنت و گمبیت کار کردم تو دوره کارشناسی و بهش خیلی علاقه دارم،خیلی.....پروژه کارشناسیم مدل سازی و تحلیل پمپ سانتریفیوژ بود.......گرچه اولش فک میکردم کار سختی هست ولی فلوئنت فقط به این ختم نمیشه و ماژولهای سختی داری و بعضی قسمتاش هم باید مقاله خونده باشی......به نظرم 70 درصد گمبیت و 30 درصد فلوئنت هست.

87682111

عضو جدید
فدات بشم
دوست داشتی با من همکلاس بشی .نهههههههه؟؟/؟؟؟؟///؟

چی بگم داداش. می خوام تا شروع کلاسا به دانشگاه فکر نکنم. به نظرم میاد آخرین لحظات آزادیه... مضخرفه، نهههههههههههه؟؟/؟؟؟؟///؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اصلشو دارم.وزارت علوم کجا هست اصلن.برا من زده دانشگاه آزاد.منم نمیدونم چه جوری باید تایید بشه

اصلشو چطوری گرفتی؟رفتی دانشگات چه مدارکی لازم هست ببری تا دانشگات(منظورم همون آزاد) برات مدرک اصلی رو بده؟

NASTOH

عضو جدید
با فلوئنت و گمبیت کار کردم تو دوره کارشناسی و بهش خیلی علاقه دارم،خیلی.....پروژه کارشناسیم مدل سازی و تحلیل پمپ سانتریفیوژ بود.......گرچه اولش فک میکردم کار سختی هست ولی فلوئنت فقط به این ختم نمیشه و ماژولهای سختی داری و بعضی قسمتاش هم باید مقاله خونده باشی......به نظرم 70 درصد گمبیت و 30 درصد فلوئنت هست.

95 درصد مش زنی 5 درصد گمبیت

NASTOH

عضو جدید
شما دو نفری تاپیکو به فنا دادین. فرد صبح ملت میان می بینن 100 صفحه رفته جلو. بی خبر از اینکه شده چت روم!!!! :smile:

نه دیگه کسی نمیاد.ما هم داریم روزای اخرو سپری میکنیم.

راستیییی کتاب ریاضی چیو پیشنهاد میکنی؟ گاج یا پارسه؟

مقاومت چییییییی؟

شوووووووووووووووووخیییییییییی بوووووووووووو:biggrin:ذاااااااااا یادش بخیر...........................:(

NASTOH

عضو جدید
به نظرم رتبه تا1800یا 1700 آوردن تو مکانیک کار سختی نباشه.نظر دوستان چیه؟

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به نظرم رتبه تا1800یا 1700 آوردن تو مکانیک کار سختی نباشه.نظر دوستان چیه؟

به نظر من هیچ کاری سخت نیست خواستن توانستن هست عاقا:Dفقط باید شرایط درس خوندن و منابع خوب برات مهیا باشه و از همه مهمتر هدف برای ایجاد انگیزه درس خوندن......ولی آره تا رتبه 1700 راحته،تو الان تقریبا همه باکسهات 20 درصد باشه رتبه خوبی میاری پس این نشون میده راحته.....

amir-sky

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان مثل این خسته شدین ولی من پر انرژی هستم،برین بخوابین،خوابتون گرفته:D،شب خوش دوستان،شب خوش همکلاسی:D

یاعلی

ni444

عضو جدید
سلام دوستان من شبانه تبدیل کاشان قبول شدم میخواستم ببینم اگه ثبت نام کنم وترم اول اونجا بمونم میتونم کنکور سال دیگه شرکت کنم که اگه جای بهتری قبول شدم انصراف بدم
لطفا یکی جواب بده

yohanblack43

عضو جدید
لطفا یکی جواب بده

سلام دوست عزیز اره میتونید.غیر از دوره ی روزانه در بقیه دوره ها اگه پذیرفته بشید میتونید کنکور بدید و درسایی رو که در کاشان پاس کردید تطبیق میدن براتون.اما از بقیه هم بپرسید.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا