حجاب بهتره یا بی حجابی؟؟؟؟

daneshpajooh

عضو جدید

مسئله ای شخصیست، فکر می کنم این که من به عنوان یک مرد در مورد این موضوع نظر بدم خنده دار باشه

حجاب یا بی حجابی
دوستان درست می گن، حد وسط هم داره،
اما تصمیم در رابطه با بود و نبود و وسط و اینور و اونورش با ما نیست که در موردش نظر بدیم

اما در مورد این عکس ها
تنها سکوت را جایز میدانم
چون این مسئله هم باز به خانم ها مربوط میشه
و
چون بعید می دونم خانم ها در نگاه به خودشون تنها یک شکلات رو ببینن
در واقع این عکس ارزش خانم ها از نگاه یک مرد رو هم کامل بیان نمی کنه، قیاس انسان به این پیچیدگی با یک کالا
جاهلیت نیست؟
شما فکر نمی کنید اون شکلات هم برای خودش زندگی ای داره، علایقی داری، ازادی هایی میخواد، خصوصیاتی داره و بدون "کسی که قراره بخورتش" هم معنا داره؟!!

بیاین کمی به همدیگه احترام بگذاریم
فقط یه خورده

daneshpajooh

عضو جدید
البته من طرز تفكري رو كه تنها پوشيدگي رو حجاب ميدونه قبول ندارم و باور دارم كه حياء تنها به پوشش نيست .
من اون پوششي رو قبول دارم كه متانت و وقار زن رو حفظ كنه و اون رو سهل الوصول نشون نده . اگر حجابي بايد باشه بخاطر اينه كه ارزش والاي زن حفظ بشه و احيانا بازيچه ي نگاه هاي هوس آلود مردان نشه .

mina_srk

کاربر فعال
به نظر من ججاب یه چیز شخصیه!
یکی دلش میخواد بد حجاب باشه!به کسی ربطی نداره!کسی رو تو قبر دیگری نمیذارن!
دلش میخواد بره جهنم اصلا!چی کار دارن این گشت ارشادیاااااا؟
در مورد عکس
من یه برداشتی کردم
کسی که بیحجابه یا بد حجاب میشه که نمیشه بهش گفت آدم خراب!
این درست نیست
بهتره طرز فکرامونو درست کنیم!

mohsenjoon

عضو جدید
ببین من فکر نمی کنم این سوأل درستی باشه صد در صد اگر ازادی بود که خود شخص انتخاب کنه که با حجاب باشه یا بی حجاب خیلی عالی می شد من می توانم بگویم که اگر چنین اختیاری را به مردم می دادند من با شجاعت تمام اختیار داشتن یا نداشتن حجاب همسرم را به او محول می کردم
از نظر من باید به تفکر و فکر زنها احترام گذاشت من با حجاب اجباری و بی حجابی اجباری مخالفم چون با انسانیت موافقم
می دونید از نظر من تنها تفاوت انسان و حیوان فقط قدرت تشخیص انسان هستش نه چیز دیگری .
باید این ازادی را به زن یا مرد داد تا هر چه را که می خاهند بپوشند هر چه را که می خاهند بگویند(واقعیات ) هر گونه می خاهند فکر کنند:smile:;)
---------------------------------------------------------------------------------------------------
بدانید . فردا و فردا های ما سبز خواهد بود. و بد اندیشان رسوا خواهند گردید
.
آیت‌الله منتظری: باطل است / آیت‌الله صانعی: مشروعیت ندارد
آیت‌الله طاهری: نامشروع و غاصبانه است / آیت‌الله هاشمی: مردم باور ندارند
اقای خامنه ای:هر چه من بگویم!

Saeed_askari

عضو جدید
کاربر ممتاز
مسئله ای شخصیست، فکر می کنم این که من به عنوان یک مرد در مورد این موضوع نظر بدم خنده دار باشه

حجاب یا بی حجابی
دوستان درست می گن، حد وسط هم داره،
اما تصمیم در رابطه با بود و نبود و وسط و اینور و اونورش با ما نیست که در موردش نظر بدیم

اما در مورد این عکس ها
تنها سکوت را جایز میدانم
چون این مسئله هم باز به خانم ها مربوط میشه
و
چون بعید می دونم خانم ها در نگاه به خودشون تنها یک شکلات رو ببینن
در واقع این عکس ارزش خانم ها از نگاه یک مرد رو هم کامل بیان نمی کنه، قیاس انسان به این پیچیدگی با یک کالا
جاهلیت نیست؟
شما فکر نمی کنید اون شکلات هم برای خودش زندگی ای داره، علایقی داری، ازادی هایی میخواد، خصوصیاتی داره و بدون "کسی که قراره بخورتش" هم معنا داره؟!!

بیاین کمی به همدیگه احترام بگذاریم
فقط یه خورده

مرد هم حجاب خاص خودشو داره

البته هر کس خودش میدونه
یکی با برقع....یکی لخت
ولی خودم شخصآ از آدمهای بی حجاب (مرد و زن) خوشم نمیاد

لوتی مشروطی

عضو جدید
حجاب امری شخصیه همرا با تاثیرات اجتماعی.
در مورد عکس مورد اشاره فکر نمی کنم توهینی در کار باشه که در مثل جای هیچ مناقشه نیست!
عکس وجود زن رو به شکلات تشبیه کرده که شیرین و دلچسب هست و در صورتی که این وجود با حجاب واقعی که در رفتار و ظاهر جاری هست محافظت نشه طعمه ی مگس هایی میشه که خود بی ارزش هستند و ارزش شکلات رو هم تباه می کنند!

خيبر

عضو جدید
کاربر ممتاز
من حجاب رو خيلي ميپسندم..
هميشه گفتم بازم ميگم كه من با خانم هاي چادري خيلي بهتر ارتباط برقرار ميكنم تا با خانم هاي كم حجاب..
هميشه هم دوست داشتم دختراني كه در اطرافم زندگي ميكنن حجابشونو رعايت كنن...البته ميگم اگر دوست داشتند چون آزادن.

daneshpajooh

عضو جدید
من در اینجا عکسی می گذارم واز دوستان عزیز می خواهم وجدانی وحضرت عباسی جواب منصفانه دهند :

http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=12676&stc=1&d=1251236900​

تصویر سمت راست نشانگر شیرینی خوشمزه بدون پوشش است ؛ چگونه مکس ها دورش وروی آن جمع شدند برای.......
ولی تصویر سمت چب همان شیرینی خوشمزه ولی با پوشش ..........اما مکس ها دور ورش نیست و..........

چرا ؟

چهار قدم بالاتر رو اگه نگاه مي كرديد مي ديديد كه اون عكسايي كه شما زحمت كشيديد گذاشتيد و باز نميشه بنده گذاشتم !

mohsenjoon

عضو جدید
البته من طرز تفكري رو كه تنها پوشيدگي رو حجاب ميدونه قبول ندارم و باور دارم كه حياء تنها به پوشش نيست .
من اون پوششي رو قبول دارم كه متانت و وقار زن رو حفظ كنه و اون رو سهل الوصول نشون نده . اگر حجابي بايد باشه بخاطر اينه كه ارزش والاي زن حفظ بشه و احيانا بازيچه ي نگاه هاي هوس آلود مردان نشه .

برادر عزیز حجاب متانت و وقار زن رو حفظ نمی کنه اون اخلاق و رفتار و در واقع روحیه زن و علایق اون به شوهرش است که می تونه به قول شما متانت و وقار زن رو حفظ كنه
اگر اینها نباشد زن هیچ به شما وفادار نخاهد بود چه با حجاب چه بی حجاب کمی روشن فکرتر باشید
----------------------------------------------------------------------
.
-----------------------------

FROM_HELL

کاربر بیش فعال
من هیچ اعتقاذی به حجاب ندارم
در واقع به حیا بیشتر معتقدم.
حالا با چند تا تار مو و آستین کوتاه یا مانتو کوتاه مگه قراره چه اتفاقی بیفته؟ که به همچین آدمایی بد حجاب میگن؟
اینا همش به طرز فکر وذهنیت آدما ربط داره.
اگه اینطوریه آقایون هم نباید ریششون رو بتراشون.
لباسهای آستین کوتاه بپوشن.
کنار دریا یا تو کوچه با شلوارک دیده بشن و..........................
اما تو جامعه ی ما فقط به خانما گیر می دن.
به خاطر یه مشت افکار پوسیده......................

پاناگولیس67

عضو جدید
حجاب امر شخصی نیست
چون فرد مربوطه وارد جامعه میشود وجامعه شرایط وقوانین خودش را دارد
جامعه خونه خاله نیست
دوست عزیز گاهی در مقام قوانین در مورد حجاب بحث میشه که در حوزه باید ها و نباید ها و هنجار ها قرار میگیره...
گاهی مبحثی به صورت مستقل بررسی میشه مثل لزوم و ضرورت حجاب.
بی حجابی یک مصداقش حضور در جامعه است..مصداق های فراوان دیگری میتوان برایش متصور شد..حضور در مهمانی های شخصی..حضور در جامعه با قوانین متفاوت و ...
اونچه که من بهش اشاره کردم پذیرش حجاب یا عدم پذیرش آن توسط فرد بود بدون نگاه به قوانین..
من فکر میکنم به جای پرداختن به تئوری ها سعی کنیم در عمل انسانهای درستی باشیم..

mohsenjoon

عضو جدید
حجاب امر شخصی نیست
چون فرد مربوطه وارد جامعه میشود وجامعه شرایط وقوانین خودش را دارد
جامعه خونه خاله نیست
ببینم قوانید اون جامعه رو تو برقرار می کنی یا تک تک افراد او جامعه؟
تک تک افراد این جامعه ای که جنابعالی داری حرفش رو می زنی حق این رو دارند که ازادی خودشون را در باب حجاب یا قیر حجاب داشته باشند قوانین نیز باید از این ازادی مردم پاسداری بکنه نه به عنوان یک سری قوانین عقب افتاده و پوسیده بر مردم تحمیل بشه وتمام ازادیهای اونها رو با نام دین(کلاه شرعی) بگیره
خیر و صلاح جامعه دست خود مردم است اگر اونها به دین خاصی عقیده داشتند خوب می توانند قوانین ان را اجرا کنند ولی اگر قبول نداشتند می توانند طبق عقیده خویش عمل کنند
مردم وکیل وسی نمی خاهند
نباید ما بر اساس عقیده شخصی خود (چه اسلام چه مصیحیت و ....هر عقیده ای) عقاید و دیدگاهای تک تک افراد جامعه خویش را که برادر و خواهران ما هستند را از نظر بیندازیم و به ان بی احترامی کنیم
قوانین دینی کاملآ شخصی هستند و هر کس می تواند از ان پیروی کند یا نکند
پس لطف کنید که قوانین را با عقاید مخلوط نکنید و از ان یک سری قوانید ارتجاعی را به مردم تحمیل نکنیم
این به قول شما بد حجابی ها و یا بد حجابی ها ریشه در این موضوع دارد که اجبار در هر چیز موجب بیشتر شدن ان چیز می شود پس بیایید به عقاید مردم احترام بگزارید و انقدر نخاهید با یک مشت سخنهای عقیدتی ازادی مردم را سلب کنید
--------------------------------------------------------------------------------------------------
.
اقای خامنه ای:هر چه من بگویم

mohsenjoon

عضو جدید
سؤال درام از شما:
کمربند بستن در حین رانندگی
یا گذاشتن کلاه ایمنی برای موتور سوار .....مگر شخصی نیست ؟
پس چرا قانون برای کسیکه ار آنها استفاده نمی کند جریمه گذاشته است
آیا این دیکتاتوری وزور نیست؟
با سلام خدمت دوست عزیز بنده این سخن را از این دوست مهترم خواندم می خاهم ان را در این جا بررسی کنم و به ان پاسخ دهم
در این جا مقلته ای را بیان کرده ان و بر اساس ان گفته خویش را اثبات کرده اند
ببین دوست عزیز دولت وقوانین به این دلیل به وجود امدند تا امنیت و اسایش را برای انسانها و افرادی که حکومت را انتخاب کرده اند تأمین کنند
کلاه ایمنی و کمربند و گواهی نامه و......جزو همین اصل است زیرا حکومت جلو مردم باید جوابگو باشد که مثلآ چرا فلان سال امار کشتههای رانندگی زیاد بود؟پس دولت قوانینی را ایجاد می کند تا از امار کشته ها تا حد معقول جلو گیری کند
پس این امر بسیار مشخص است که وظیفه یک حکومت است که وقتی ثروت یک ملت در دست اوست از جان انها تا حد ممکن محافظت کند
و این ربطی به ازادی عمل افراد نداره ببین اگر یک فرد مثلآ بی حجاب باشد اگر صدمه ای ببیند خود او می بیند و خود اوست که باید پاسخگو باشد نه دولت و قوانین
دولت می تواند کارهای به قول خودش فرهنگی انجام دهد نه با یک سری مزخرفات ازادی مردم را سلب کند و اسم ان را محافظت از دید مردان هوس باز بنامد
بنا بر این دولت در برابر ازادی مردم در امور شخصی باید پاسدار باشد نه با یک سری عقاید شخصی ازادی یک ملت را از انان بگیرد و به قول دوست عزیز مان دیکتاتوری را راه اندازی کند و ان را با چنین دلایل بسیار سستی اثبات کند (مقلته)
-----------------------------------------------------------------------------------
.

mohsenjoon

عضو جدید
[/center]
اینجا ایران است ونظام آن جمهوری اسلامی است
اسلام حاکمیت دارد واکثریت قاطع مردم ایران مسلمان هستند وهیچ مسلمان قوانین اسلامی که خدا وضعش کرده است کنار نمی گذارد ..........افتاد
و هر قانون باید ونباید دارد
تمام دنیا به قوانین نظامشان احترام می گذارد

واسلام نظام مترقی وبرتر از نظام لیبرال دمکرات است
برادر یکم ارام بیا با هم بریم
اولآ این جا ایران است خودم می دانم
دومآ نظامش چه است من نمی دانستم؟!
سومآ دین مردم را تو معلوم می کنی یا مردم تو مشخص می کنی که تمام انها مسلمان هستند یا خو د ان ملت ؟!
قوانین باید ضامن امنیت و مردم باشد نه ضامن از بین برنده ازادی های انان با بهانه اسلام
کمی مطالعه کنی می بینی که در خود این دین هم ازادی وجود دارد نه جبر و زور گویی
جهره بسیا خشنی که امثال شماها بر مردم روا می دارید
نظام اسلامی مترقی ترین نظام است؟
این همه بی کاری این همه جنایت علیه مردم در خیابانها تجاوز به مردم درصد بالای بیکاری تورم بسیار عالی (البته به خاطر رکوداقتصادی در حال کاهش)بی اعتباری جهانی و......!!
کمی مطالعه کن
این هم از طرفداران اسلام

--------------------------------------------------------------------------------------------------
.

somia

عضو جدید
[/center]
اینجا ایران است ونظام آن جمهوری اسلامی است
اسلام حاکمیت دارد واکثریت قاطع مردم ایران مسلمان هستند وهیچ مسلمان قوانین اسلامی که خدا وضعش کرده است کنار نمی گذارد ..........افتاد
و هر قانون باید ونباید دارد
تمام دنیا به قوانین نظامشان احترام می گذارد

واسلام نظام مترقی وبرتر از نظام لیبرال دمکرات است
شما طوري حرف ميزنيد كه انگار هر قانوني كه تو ايران وضع ميشه اجرا ميشه و هيچ اشكال ديگه اي نداريم جز اين مسئله

mohsenjoon

عضو جدید
ببین دوست عزیز من هم عقیدم بر این هست چرا ما نظام و حکومتی نداریم که به تمام عقاید احترام بزاره چه عقیده شما باشد چه عقیده بنده و دیگر دوستان
و همه بتوانند در ان با تفکر خود لباس بپوشند سخن بگویند و به یک کلام حق انتخاب داشته باشد بر خلاف یک حیوان که باید همه چیز را برایش مشخص کرد و اگر از ان قوانین تحدی کرد او را بکشیم یا تنبیهش کنیم؟
من اگر از یک سری دید و نگرش طرفداری می کنم در واقع دارم از انسانیتم دفاع می کنم انسانیت من انتخاب و قدرت ازادی است
چرا ما باید به وسیله یک سری قوانین که ازادی مردم را پای مال می کند باید بسازیم و عمر عزیز خویش که گرانبهاترین چیز یک انسان است را به پای ان بریزیم و از انسانیت خود دست بکشیم
مگر چه می شود شما که اینقدر عقیده قوی دینی (اسلام) دارید بتوانید کنار یک شخص دیگر که عقیده به مصیحیت یا یهودیت و... دارد زندگی کنید
اخر مگر میشود شما جامعه را یک سیستم سیاه وسفید در نظر بگیرید و بگوید همه افراد فلان دین را دارند پس محکومند که به زیر فلان حکومت با فلان قوانین باید زندگی کند!
خودتان را به جای افرادی بگزارید که حق نفس کشیدن به انها داده نمی شود چه حسی به شما دست می ده:que:د
-----------------------------------------------------------------------------------

.

آخرین ویرایش:

yuza

اخراجی موقت
جواب فرمایشات شما دو باره میدهم :
ودر آخر خودمون به آنان عرض کردیم :
به زبان ساده سؤالی دارم از شما:
ای خانم متجدد وای خانم باکلاس ؛ ظاهر تو با این نما در أجتماع........

http://www.www.iran-eng.ir/attachment.php?attachmentid=12680&stc=1&d=1251242407

آیا فکر واندیشه , خلاقیت ؛ معنویت وحس آرمان خواهی مردان را؛ بیداروتحریک میکند؟
یا حس حیوانی آنان .....کدامیک ؟
:gol::gol::gol:[/center]
خیلی حرکته کثیفیه که ناموس مردم رو اینجور مسخره میکنید....
تو که ادعایه مسلمونی داری..این کار درسسته؟
100 سال پیش چه جوری بحث میکردند؟عکس نبوده که حرف میزدند فقط

فقط منطق داشته باشید

mohsenjoon

عضو جدید
جوابی به شما دوست عزیز

جوابی به شما دوست عزیز

برادر یکم ارام بیا با هم بریم
اولآ این جا ایران است خودم می دانم
دومآ نظامش چه است من نمی دانستم؟!
نظامش جمهوری اسلامی
سومآ دین مردم را تو معلوم می کنی یا مردم تو مشخص می کنی که تمام انها مسلمان هستند یا خو د ان ملت ؟!
رفراندوم بگیرید واز مردم سوال شود آیا مسلمان هستید یا خیر تا معلوم شود مردم چه دینی دارند

قوانین باید ضامن امنیت و مردم باشد نه ضامن از بین برنده ازادی های انان با بهانه اسلام
اگر فرض محال کسی به بهانه اسلام حق عده ای را گرفت آن فرد باید مقصر شناخته شود وبه میز محاکمه کشیده شود ربطی به اسلام ندارد
کمی مطالعه کنی می بینی که در خود این دین هم ازادی وجود دارد نه جبر و زور گویی
اتفاقاً اسلام هم اخلاق محمد دارد وهم شمشیر علی علبه سلام.......
برو خودت مطالعه کن

جهره بسیا خشنی که امثال شماها بر مردم روا می دارید
نظام اسلامی مترقی ترین نظام است؟
ما چهره خشن برای کسانیکه همصدا با بیگانگان حرکت می کنند نشان میدهیم وبه بهانه آزادی, کودتای ننگین مخملی به راه می اندازند ....... مجال نفس کشیدن نمی دهیم
اینجا گرجستان نیست
این همه بی کاری این همه جنایت علیه مردم در خیابانها تجاوز به مردم درصد بالای بیکاری تورم بسیار عالی (البته به خاطر رکوداقتصادی در حال کاهش)بی اعتباری جهانی و......!!
کمی مطالعه کن
این هم از طرفداران اسلام
اینهمه آشوبگری وآتش زدن اموال عمومی و.و. چه میشود
کشتار از هر طرف که باشد محکوم است
اتفاقاً ما اهل مطالعه هستیم به خاطر همین ایران را به دست نا اهلان واگذار نخواهیم کرد وخودی ها را از غیر ناخودی میشناسیم .......
خدا حافظ ........دارم می روم سحری بخورم وسلام
بنده به تمام فرمایشات شما در این قسمت جواب می دهم
1- خوب شد که گفتی در قیر این صورت نمی دانستم گیر چه جانورانی افتاده ام
2- عجب منطقی به به رفراندوم . رفراندومی که مردم در زمان رأی خویش نمی دانستند به چه چیزی رأی می دهند یکیش پدر خودم که نمی دونست جمهوری اسلامی چی اون بنده خدا وخیلی دیگه فقط به اعتبار اسلام رأی دادند نه حکومت اسلامی که ناشناخته بود شما اگر به امار چند ماه بعد به همه پرسی قانون اساسی توجه کنید می بینید که این امار از 99درصد به گفته اقایان(چون اعتباری به اینها نیست) رأی به 75 درصد تقریر یافت یعنی حدود 25 درصد سقوط در عرز 5 یا 6 ماه جالب نه!؟
تازه ان زامان رهبر انقلاب فردی کاریزماتیک بود او اگر می گفت کمنیست هم مردم مطمعن باش به اون رأی می دادند اگر جرأتی دارید در حال حاضر رفراندوم را برگزار کنید تا از ملت یک نه بزرگ دریافت نمایید به قول اقای خمینی که در بهشت زهرا می گفت اختیار ملت دست خودش است و پدران ما نمی توانند برای ما تصمیم بگیراند انها برای خویش بصمیم گرفتند و ما نیز برای خویش پس بنا بر این ملت هنوز حق دارد برای خویش تصمیم بگیرد
3- بحث بنده نیز به شما همین است که خودتان هم ان را به اثبات رسانیدید بله باید بهانه است دست افراد فرصت طلب گرفته شود یعنی اسلام به سر جای خود برگردد تا بتوان با افرادی که از قانون فراتر می روند برخورد کرد نه افرادی که با نام اسلامی خطا می کنند و کسی کاری به کارشان ندارد
4- واسه همین می گم برو مطالعه کن عزیزم ببین بله اخلاق محمدی داره برای فقرا برای بی کسان برای افرادی که حقوقشان زیر پا نهاده می شود و خشم علی بر کسانی که بر ازادی مردم پای می گزارد ببین فیلم محمد رسوالله رو نگاه کن وقتی مسلمانان به مکه رسیدند اولین کسی که به او امان داده شد دشمن پیامبر ابوسفیان بود زنش را دیدی که حجاب نداشت ایا پیامبر به زور چادر سر مردم گزاشت یا با مهبت و ازادی عمل مردم؟ اگر به زور بود که تا العان حجاب از بین رفته بود ؟ یا حضرت علی که فرمود شرم بر من باد که در حکومت اسلامی طلا از پای دختر یحودی بیرون می کشند اما در این حکومت به دختران این خاک و بود تجاوز می شود اما صدا با مدعیان نمایندگی خدا در نمی اید شرم اور است

5- ببینم مدرکتان کجاست شما چگونه یک اعتراض دوستانه مردم را بر نمی تابید و ان را به دولتهای خارجی نسبت می دهید هتمند مدرکتان همان اعترافات ننگین است که در ان بیدادگاهای(دادگاهایی که بیشتر شبیح دادگاهای تصویه دوره استالین است) خودتان مردم را مجبور می کنید که انجا به اعتراف دست بزنند واقعآ برایتان متأسفم که دارید به دست خود خود را نابود می کنید البته این طبیعی است مستبدان معمولآ در اخر کار چنین بر سر خود می اوردند واژهای مانند دشششششششمنان یا بیییییییییییگانگان در نظامهای استبدادی بسیار معمول هستند و این نظامها به وسیله ان قصد هر چه بیشتر کردن سرکوب مردم را دارد کمی تاریخ فاشیست المان نازی و کمنیست اتحاد جماهیر شوروی را مطلعه کنید دقیقعآ سخنان شما را در این باب تکرار می نمایند

6- عزیزم عاشوبگری از کدام طرف بود ایا از سمت مردم بود یا از سمت مأمورین ؟ ایا شما تصاویری را که دوربینهای بعضی از مردم ان را ثبت کرده اند را دیده اید ؟ مأمورینی که با باتوم مشقول اتش زدن و شکستن اموال عمومی هستند هتمند ادعا می کنید که بله اینها کار دشمن است:biggrin: بله بهانه زیبایی است
شما تصاویری را که مأمورین و لباس شخصی ها به طرف مردم بی صلاح بی دفاع بی گناح تیر اندازی می کنند را دیده اید ؟ در کشورهای قربی پلیس در شرایط بسیار ویژه حق دارد به سمت مردم ان هم به طرف پاهایشان تیر اندازی کند به ویژه با تیرهای پلاستیکی که اسیب کمی به فرد مقابل وارد می کند اما در حکومت اسلامی عدل علی افراد نظامی و قیر نظامی(که معلوم نیست از کدو جهنم دره ای می ایند) به سمت مردم ان هم به طرف بالاطنه معمولآ سر و سینه انها با تیرهای جنگی تیر اندازی می کنند و با نام خدا انها را شهید می کنند شما این عمل کثیف و شنیع را چه می نامید ؟دفاع از انقلاب یا دفاع از اسلام اینجا از اسلامی که دم می زنی چه می ماند قیر از یک نام؟
راستی گفتی خودی را از ناخودی جدا کرده اید این بسیار درست است شما دقیقآ سخن من را اثبات کردید نظامهای مستبد به دلیل این که مردمشان اعتمادی به انها ندارند در نتیجه احساس فروپاشی می کنند سعی می کنند دایره ای به دور خود بکشند به نام دایره خودی و ناخودی این دایره روز به روز نیز تنگتر و تنگتر می شود تا حدی که مرکز قدرت در اطراف خویش قیر از چند عنصر امنیتی چیزی باقی نمی گزارد اخرش هم فروپاشی کامل
راستی کشور به دست نا احلان افتاده عزیز بگزار برایت حکایتی را باز گویم
روزی شخصی با انوشیروان دادگر از رهای می رفت به سرزمینی رسیدند که از بین رفته بود شخص از انوشیروان پرسید اینجا کجاست انوشیروان گفت این سرزمینی بزرگ و پهناوری بوده شخص پرسید چرا نابود شد انوشیروان دادگر گفت به این علت که کارهای بزرگ به دست نادانان افتاده و کارهای کوچک (که هزار ماشاالله همین کارها نیز در دست بزرگان نیست)به دست بزرگان
بله دوست عزیز این است درد دل جامعه دست از سر دین پاک ما بردارید بگزارید خودمان برای خودمان تصمیم بگیریم شما دین ما را الوده ساختید و ان را به سمت نابودی کشیدید سخن اخرم هم این است که بزرگترین دشمن برای دین در طول تاریخ همین حکومتهای به حساب دینی بوده اند مانند رنسانس و خودمان
راستی نظرات زیبایتان را بر خانندگان تحمیل نفرمایید با تشکر
وسلام
---------------------------------------------------------------------------------------------------

.

آخرین ویرایش:
سلام دوستان

من قصد اظهار نظر رو در رابطه با بحث اصلی این تاپیک از ابتدا تاکنون نداشته و ندارم که تصمیم گیری در رابطه با خانم ها با خودشان است،
پستی نوشتم در رابطه با پست های دوستان و اکنون نیز چنین می کنم، البته پست پیشین مشکلات سایت شامل حالش شد و 503 شد!
پس این بار خلاصه :
1
حسام جان(لوتی مشروطی عزیز) حالا فهمیدی چرا تو رو به صدتا حامیان جدید دولت ترجیح می دیم؟
2
ابتدا با دیدن پیشرفت عجیب و غریب تاپیک شگفت زده شدم، اما پس از دیدن نام کاربری "شمس 110" متوجه شدم ایشون(شمس 110، KARBO V BLA ، YAMEHDI و شب روشن و دکتر م.را!!) تاپیکی جدید رو نیز کنتراتی برداشتن و مشغول اظهار فضل هستند، سپاس از ایشان
3
البته این تاپیک که در اون اهانت به اصلاح طلبان وجود نداشت قاعدتا نباید جای ایشان می بود، اما با دیدن عکس های اخر همگی متوجه میشیم که این همه حرص و جوش، همه و همه برای ربط دادن ماجرا به علی اکبر هاشمی رفسنجانی بوده
گویا شمس 110 عزیز میان میلیاردها بی حجاب تنها چشمشون به عکسهای بدحجابی های حامیان ایشان، آن هم در سال 84 افتاده
4
اینکه حجاب خوب است یا بد، زمین است و خوبی و بدی انسان بی حجاب و با حجاب اسمان
5
تمامی بزرگوارانی که از پست های شمس 110 عزیز تشکر کردند
لطفا بار غضب الهی را بین خودشان تقسیم کنند که انتشار عکسهای نوامیس مردم، و بالطبع تایید آن، آن هم با عناوینی مانند " چیزی ندارم بگم جز تنم" صدهزاران مرتبه از خطای کرده و ناکرده ی یک بی حجاب بالاتر است

6
گویا شمس 110 عزیز با پوشش یا عدم آن مشکلی ندارند، ایشان
الف) با شخص اقای هاشمی مشکل دارند
ب) با حامیان ایشان مشکل دارند
ج)محو تماشا و دید زدن تن های این حامیان و گزینش عکسهای تاثیرگذارتر بوده و در قاموس ایشان کسی که حجاب دارد حرف برای زدن دارد ولاغیر
و) راغب به آبروبری هستند،
من مسلمانم، در دین من آبروی مسلمان و نامسلمان بردن خطاست
دین شمس 110 گرامی؟
7
از مدیریت تقاضا دارم
الف) اهانت های ایشان در این تاپیک را بررسی کنند
ب) اکانت های قارچی ایشان را بررسی کنند که ن در رابطه با 3 تای آنها مدرک دارم، شب روشن، شمس 110 و KARBO V BLA
هرچند
yamehdi عزیز که ....
8
شمس 110 عزیز(یا همون دکتر م.ر.ا گرامی)
اگر از دست من دلخور شده و قصد توهین دارید، اشکالی نیست
منتهی لطفا در یک پست نه صدتا

نسیم ن

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کسی یه تعریفی از حجاب داره من خودم با چادر و روسری از این جور مسخره بازیها بدم میاد و متنفرم
اما از لباسهایی هم که جلبه توجه میکنه و شخصیته آدم رو زیره سوال میبره هم بدم میاد
لباسی رو دوست دارم که در عین حال که راحته و جلویه دست و پایه آدم رو نمیگیره قشنگ و پوشیده هم باشه و جلبه توجه نکنه :gol:

meh_61

عضو جدید
من فکر میکنم ما تا زمانیکه درگیر بحثای دینی ومذهبی وپوشش و........باشیم نمیتونیم پیشرفت کنیم.
آخه توی اون عکس چی میبینید؟کجاییم ما؟

نرگس313

عضو جدید
به نظر من ما در تعریف و تبیین حجاب تو جامعه مون دچار مشکل شدیم.قرآن اول ازهمه مردان رو به حفظ نگاه دعوت می کنه بعدبه پاک دامنی و بعد هم زنان رو به همین ترتیب.بعدش مساله حجاب رو مطرح میکنه که زنان باید خودشون رو بپوشونند تا (شناخته بشن و مورد آزار قرار نگیرن..)یعنی ابتدا باید تو جامعه فرهنگ احترام گذاشتن و فرهنگ نگاه کردن و حد و حریم همدیگر رو نگاه داشتن چه از طرف خانما و چه از طرف آقایون جا بیفته بعد حجاب هم جا میوفته نمی دونم تونستم منظورم رو بفهمونم؟یا نه