نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

saeed.yadollahi

عضو جدید
به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اواخر شهریور ماه آغاز می‌شود و بر اساس آن کلیه داوطلبان اعم از پذیرفته‌شده و پذیرفته‌نشدگان می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

من اسکیس نمیدم.میرم برای تکمیل ظرفیت

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
به گزارش سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، ثبت‌نام داوطلبان در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اواخر شهریور ماه آغاز می‌شود و بر اساس آن کلیه داوطلبان اعم از پذیرفته‌شده و پذیرفته‌نشدگان می‌توانند در این مرحله شرکت کنند.

من اسکیس نمیدم.میرم برای تکمیل ظرفیت
منظورش کسانی هست که اسکیس میدن ولی قبول نمیشن هست وگرنه کسی که اسکیس نمیده نمیتونه شرکت کنه البته فکر کنم یکی سوال پرسیده بود از مرکز آزمون بهش این جواب رو داده بودن

saeed.yadollahi

عضو جدید
درگذشت هموطنان را در تصادف خونین اتوبان قم-تهران رو تسلیت میگم.اجساد به دلیل سوختگی شدید قابل شناسایی نیستند.
بیشترشون جوون هستند.خدا کنه جزء دعوت به مصاحبه نباشن.
برای بازمانده ها دعا کنید.​

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها قاعدتا کسی که اسکیس نده نمیتونه تو تکمیل ظرفیت شرکت کنه...چون من مثلا الان ترازم شده 6800 ممکنه با اسکیس ترازم بشه 5500 ولی خب کسی که اسکیس نداده ترازش همون 6000 باقی بمونه اونوقت تو تکمیل ظرفیت اون قبول میشه و من قبول نمیشم و این اصلا منطقی نیست:surprised:

zaha hadid26

کاربر فعال
درگذشت هموطنان را در تصادف خونین اتوبان قم-تهران رو تسلیت میگم.اجساد به دلیل سوختگی شدید قابل شناسایی نیستند.
خیلی دلخراش بود خدا صبر بده به بازمانده ها

Seti.Star

عضو جدید
کاربر ممتاز
زمان برگزاری مرحله اسکیس آزمون کارشناسی ارشد آزمایشی هنر اعلام شد

زمان برگزاری مرحله اسکیس آزمون کارشناسی ارشد آزمایشی هنر اعلام شد

سایت آزمون دکتری ( Phd Azmoon.Net ) کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد : رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد از برگزاری آزمون تشریحی گروه آزمایشی هنر در مقطع کارشناسی ارشد در روز جمعه ۲۲ شهریور ماه خبر داد.
دکتر ناصر اقبالی گفت: داوطلبانی که به آزمون تشریحی دعوت شده‌اند، باید در روز جمعه ۲۲ شهریور ماه به محل برگزاری آزمون مراجعه کنند.
وی افزود: داوطلبان گروه آزمایشی هنر پذیرفته شده در مرحله اول باید جهت ورود به جلسه آزمون مرحله دوم روز چهارشنبه ۲۰ شهریور ماه به سایت مرکز آزمون به نشانی www.azmoon.org مراجعه و برگه ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد تأکید کرد: پذیرفته شدگان مرحله اول در صورت عدم حضور در آزمون تشریحی مرحله دوم پذیرش و ارزشیابی نخواهند شد و از ادامه تحصیل در رشته تحصیلی موردنظر خود باز خواهند ماند.
وی با اشاره به برگزاری این آزمون منحصراً در شهر تهران گفت: پذیرفته‌شدگان مرحله اول باید برای شرکت در آزمون به محل حوزه امتحانی‌ای که در برگه ورود به آزمون درج شده است، مراجعه کنند.
زمان دریافت خبر : دوشنبه ۱۸م شهریور ۱۳۹۲
[h=4]پی اچ دی آزمون : www.PhdAzmoon.Net[/h]

simai

عضو جدید

واقعا با این برنامه ریزیشون گند زدن .ما که , دل بودی بیایم با این اتفاقم که دیگه خانواده می گن نرو.کاش یکم به شهرستانیام فکر می کردن

simai

عضو جدید
کسی می دونه موضوع اسکیس سراسری امسال چی بود?ممنون می شم اگه جواب بدین دوستان

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی می دونه موضوع اسکیس سراسری امسال چی بود?ممنون می شم اگه جواب بدین دوستان
مزخرفترین اسکیس سال های اخیر بود به نام طراحی گنبد نما در کنار حرم حضرت معصومه اینم خود برگه اسکیس
یکی از آداب پسندیده ایرانیان،گرامی داشت مکانهای مقدس و متبرک است.
ایرانیان هنگام گذر از راههای برونشهری،بامشاهده گنبد این مکانها در جایی که گنبد نما خوانده میشود می استاده اندواز دور ادای احترام میکردند.
امروزه به علت سرعت زیاد آمد و شد در بزرگراهها،این رسم نیکو به فراموشی سپرده شده است.

موضوع اسکیس:

طراحی بنایی با نام (گنبد نما )در مسیر آزاد راهتهران_قم و بر بلندای تپه ای که از آنجا گنبدحرم حضرت معصومه(س)قابل مشاهده است.

ویژگی های بنای گنبد نما:

1_این بنا باید دارای ارزش نمادین بوده و از دوردست به صورت نشانه ای قابل مشاهده باشد.
2_این بنا باید نیازهای زیارت کنندگان رابرآورده کند:سلام گاه،نمازخانه،وضوخانه،سروی س بهداشتی ها،فروشگاه و چای خانه
3_این خدمات برای حدود 50 نفر مسافر پیش بینی شود.

مدارک لازم برای ارائه طرح:

برگه شماره 1:تنظیم ترسیم جدول برنامه فیزیکی که در آن تعداد و زیر بنای هریک ازکارکردها و هریک از کارکردها به تفکیک فضای باز،نیمه باز و بسته محاسبه و ارئه شده باشد.
_طراحی نقشه یا نقشه های گنبد نما شامل فضای باز،نیمه باز و بسته در مقیاس 1:50

برگه شمار2:_طراحی نمای گنبد نما آنچنان که ازآزاد راه تهران_ قم قابل مشاهده است.در مقیاس 1:50

طراحی برشی از بنا در مقیاس 1:50

برگه شماره 3:_طراحی پرسپکتیو از داخل فضا به سمت چشم انداز گنبد حرم مطهر

simai

عضو جدید
این دیگه چه موضوعی بوده.همون بهتر که واسه اسکیسش
نیومدم چون من که سوت می کشید سرم با این موضوع

sonor

عضو
واقعا با این برنامه ریزیشون گند زدن .ما که , دل بودی بیایم با این اتفاقم که دیگه خانواده می گن نرو.کاش یکم به شهرستانیام فکر می کردن

ایشالا اون بلایی کسر ما دارن میارن یکی سر بچه هاشون بیاره که انقدر با سرنوشت ما بازی میکنن .فقط به فکر خودشونن.همشم سر این دانشجو

jhangard

کاربر بیش فعال
ایرانیان هنگام گذر از راههای برونشهری،بامشاهده گنبد این مکانها در جایی که گنبد نما خوانده میشود می استاده اندواز دور ادای احترام میکردند.
امروزه به علت سرعت زیاد آمد و شد در بزرگراهها،این رسم نیکو به فراموشی سپرده شده است.

اینم عاخه شد موضوع؟ اصن همون بهتر که به فراموشی سپرده بشه...
حالم از معماری که ترویج خرافات میکنه به هم میخوره... شدید.
میدونستید سالانه به طور متوسط 300 امامزاده در ایران کشف و استخراج میشه !!!؟؟؟ تو محله ی ما که تا 20 سال پیش فقط زمین کشاورزی بوده الان یک فروند امامزاده کشف کردن و ضریح و گنبد ساختن براش!!!...

پ.ن: دیشب تو اتوبان تهران قم دو تا اسکانیا تصادف کردن به طرز فجیعی با 80 کشته و زخمی.... پشت یکی از اتوبوسا بزرگ نوشته بود: << بــــــیِـــــــمه ابوالفـــــــــــــضـل >>
کشورای دیگه شاید از بیمه های معقول تری استفاده میکنن که مثل ما هر سال رتبه اول مرگ و میر تصادفات جاده ای دنیا نمیشن...

آخرین ویرایش:

mahboooobeh

عضو جدید
من تازه از مسافرت برگشتم....دیشب تو اتوبان قم به تهران این تصادفو از نزدیک دیدم......واقعا دردناک بووووووووووود:(
=======
شما وا3 اسکیس چیکار میکنید؟؟؟؟؟دلو دماغ کارکردن نیست!!!!!بعد اون اسکیس مزخرف دولتیییییییییییییی:razz:

zaha hadid26

کاربر فعال
من تازه از مسافرت برگشتم....دیشب تو اتوبان قم به تهران این تصادفو از نزدیک دیدم......واقعا دردناک بووووووووووود:(
=======
شما وا3 اسکیس چیکار میکنید؟؟؟؟؟دلو دماغ کارکردن نیست!!!!!بعد اون اسکیس مزخرف دولتیییییییییییییی:razz:

آره ما که از نزدیک دیدیم کلی ناراحت شدیم چه برسه شما...
ترازت چند شده؟

تهرنگ

عضو جدید
سیستم مالی دانشگاه آزاد یکپارچه هستش، شما چون قبلا ثبت نام کردین ، دیگه لازم نیست هزینه ای بدید و میرید دانشگاه جدیدتون ثبت نام میکنین

جدی؟؟؟ یعنی ثبت نام کنیم بعد به همین راحتی میگن برو یه دانشگاه دیگه که قبول شدی پولتم واریز میشه به حساب دانشگاه جدیدت؟؟؟ مطمئنی؟؟؟

elham m

عضو جدید
چرا خبری از کارتا نیس
کاش هر کی تو حوزه انتخابیش بود یا مثل امتحان تستی هر کی تو شهر خودش. خیلی ظلمه بخدا این همه راه رو بری تهران:mad: من که باید 4 صبح حرکت کنم با کمبود خواب و خستگی راه چه اسکیسی بشه اسکیس من:confused:

ff_z

عضو جدید
اخه پس این کارتا چی شد چرا خبری از کارتا نیست !!!!!!!!!! نکنه آزمون لغو شده :biggrin:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا