ارشد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Masoumi_Manu

کاربر فعال مهندسی مکانیک , مشاور تحصیلات تکمیلی
کاربر ممتاز
ایمان من این کتاب رو مختصر نگاه کردم.کیفیت نوشتاری و فونت و ترکیب صفحه بندی و...به نظرم خیلی ضعیفه.دقیق یادم نمیاد ولی فکر کنم فقط سه کنکور اخیر(90_91_92) توشه و بقیش توی سی دیه.یعنی باید واسه بقیه کنکوراش بشینی پای کامپیوتر...خوب اینا ایرادای اعصاب خوردکنی هستن(واسه من)
در رابطه با محتوای کیفیش چیزی نمیدونم و حرفت برام سنده:gol:
والا کتابی که من داشتم از کنکور 85 تا 90 رو داشت و راضی بودم معمولا هم پاسخ های تشریحی کنکور ها به این زودیا بیرون نمیاد ولی سنجش زودتر از بقیه میده مثلا پارسال که نزدیک کنکور بود آخرین کتابش تشریح تست های 91 بود
با تشكر از هم دانشگاهي خودم آقاي معصومي و mooshi9003 ;)

بعضي وقتا كه فصلي رو مي خوندم يه نگا تو سوالات كنكور مي كردم واسه همين پرسيدم جواب تشريحي دارن سوالاي كنكور يا نه

آقاي معصومي به نظر شما كدومو بخرم؟

ممنون

شما نجف آباد درس خوندی؟ ورودی چندی؟
نظر من سنجشه ولی بازم خودت کتابا رو بررسی کن یکمم به سلیقه مربوط میشه

• Like
واکنش ها: maxy
قوی ترین و جامع ترین دپارتمان تحصیلات تکمیلی در رشته مکانیک در میان تمامی سایت های فارسی زبان.
با حضور رتبه های برتر ارشد و دکتری از دانشگاه های شریف، تهران، خواجه نصیر و علم و صنعت

برای گفتگو پیرامون منابع ارشد، پاسخگویی به مشکلات درسی، آزمون های آزمایشی مکانیک با تطبیق بسیار نزدیک به سئوالات ارشد مکانیک

حتما به دپارتمان تحصیلات تکمیلی در انجمن نواندیشان سر بزنید :

http://www.google.com/search?q=foru...hrome.0.69i57.8548j0&sourceid=chrome&ie=UTF-8

maxy

عضو جدید
والا کتابی که من داشتم از کنکور 85 تا 90 رو داشت و راضی بودم معمولا هم پاسخ های تشریحی کنکور ها به این زودیا بیرون نمیاد ولی سنجش زودتر از بقیه میده مثلا پارسال که نزدیک کنکور بود آخرین کتابش تشریح تست های 91 بود

شما نجف آباد درس خوندی؟ ورودی چندی؟
نظر من سنجشه ولی بازم خودت کتابا رو بررسی کن یکمم به سلیقه مربوط میشه[/SIZE]

ممنون آقاي معصومي به احتمال همون سنجشو ميگيرم

بله نجف آباد خوندم
ورودي 88 مكانيك سيالاتم:redface:

dash @li

کاربر بیش فعال
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/misc/quote_icon.png نوشته اصلي بوسيله ali113 http://www.www.www.iran-eng.ir/images/buttons/viewpost-left.png

من این کتاب رو به پیشنهاد یکی از دوستان ازش گرفتم به نظرم برای اونایی که
برای برنامه ریزی و هدف گزاری و نحوه کنکوری خوندن سردر گمند خیلی عالیه

http://www.kheilisabz.com/Cat-18-%D9...%B1%D9%87.html
حتما یه سری بخونیدش عالیه من یه دور خوندمم به نظرم باید یه دور دیگه بخونمش!!!!!!

راجع به این یکی نمی دونم!!!!!!!!!!!

واسه کنکور سراسری بود که دوست عزیز نه کارشناسی ارشد

شرمنده ولی به دلیل اینکه مشاوره و ارزش گزاری و هدف دار شدن زیاد مربوط به مقطع تحصیلی نمیشه من برای دوستانی که هی دم از بی انگیزگی میزنن پیشنهاد میدم حتما به این کتاب سر بزنن

موفق باشین ;)

fayyazjahani

عضو جدید
آقا سطح من تو ریاضیات متوسطه اما دیگه زیادم تو آفساید نیستم ، من دوست دارم نکات رو با دلیلش یاد بگیرم اینجوری بهتر هم تو حافظه میمونه ولی همه کتابای کنکور صرفا نکته وار گفتن ، مشکل من اینه که وقتی میخوام بخونمشون حس می کنم دارم معارف میخونم !!

خب هم کتاب آغاسی و هم کتاب معتقدی درس نامه داره دیگه .درس نامه معتقدی یکم باز باز تره یکم جذاب تر نوشته ولی خب درس نامه آغاسی یکم چون کتابش کوچیکتره برای همین یک غیر جذاب تره ولی هردوتا کتاب خوبن . من پیشنهادم اینه یکی از این دو کتاب رو بخری بخونی و چون درس نامه هم داره میتونی خودتو تو تستاش محک بزنی اگه تونستی بفهمی که خوبه اگه نه مثل من شوتی . البته من شوت بودم کلاس رفتم از شوتی در اومدم .
حالا خودت میدونی دیگه ببین میتونی از پسش بر بیای یا نه .

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
دوستانی که براشون مقدوره که به تهران سفر کنن یا ساکن تهران هستند بنده از 16 شهریور تهران هستم و در خدمتم اللخصوص بچه های ساخت
;)

موفق باشید

SoheilSmart

عضو جدید
من این کتاب رو به پیشنهاد یکی از دوستان ازش گرفتم به نظرم برای اونایی که
برای برنامه ریزی و هدف گزاری و نحوه کنکوری خوندن سردر گمند خیلی عالیه

http://www.kheilisabz.com/Cat-18-كتاب مشاوره.html
حتما یه سری بخونیدش عالیه من یه دور خوندمم به نظرم باید یه دور دیگه بخونمش!!!!!!

راجع به این یکی نمی دونم!!!!!!!!!!!

کتاب اولو من دارم
برای کنکور کارشناسی نوشته شده و برای بچه های پیش دانشگاهی و پشت کنکوری خوبه

Benyamin_NV

اخراجی موقت
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من الان ترم 6 هستم میخوام برای ارشد 94 خودمو یواش یواش آماده کنم.

رو باکس ریاضیات(ریاضی 1-2 و ریاضی مهندسی و معادلات) مشکل دارم.دنبال یه منبع خوب و مفهومی میگردم که تقریبا اثبات همه فرمولها و مثالهای حل شده رو گفته باشه من اصلا برای ریاضیات جزوه و منبعی ندارم.همه جزواتم گم شده.
کلا میخوام کامل باشه یا به عبارتی یه مرجع خوب باشه که هر وقت دچار مشکل شدم بهش رجوع کنم و یاد بگیرم.میخوام اول مفهمومی یاد بگیرم بعد برم سراغ کتاب و جزوات کنکوری.برای ریاضی عمومی کتابهای آقاسی برام خوبن؟یا کنکوری و نکته ای توضیح دادن؟
اگه لازم بود چند منبع بهم معرفی کنین تا من برم ببینم و بخرم.ممنون میشم که راهنماییم کنین،خیلی سرگردانم.

siavashbehzad1

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز.
من الان ترم 6 هستم میخوام برای ارشد 94 خودمو یواش یواش آماده کنم.

رو باکس ریاضیات(ریاضی 1-2 و ریاضی مهندسی و معادلات) مشکل دارم.دنبال یه منبع خوب و مفهومی میگردم که تقریبا اثبات همه فرمولها و مثالهای حل شده رو گفته باشه من اصلا برای ریاضیات جزوه و منبعی ندارم.همه جزواتم گم شده.
کلا میخوام کامل باشه یا به عبارتی یه مرجع خوب باشه که هر وقت دچار مشکل شدم بهش رجوع کنم و یاد بگیرم.میخوام اول مفهمومی یاد بگیرم بعد برم سراغ کتاب و جزوات کنکوری.برای ریاضی عمومی کتابهای آقاسی برام خوبن؟یا کنکوری و نکته ای توضیح دادن؟
اگه لازم بود چند منبع بهم معرفی کنین تا من برم ببینم و بخرم.ممنون میشم که راهنماییم کنین،خیلی سرگردانم.

پایه ریاضیت در چه حده ؟ کارشناسی ریاضیو چقد زدی

Benyamin_NV

اخراجی موقت
پایه ریاضیت در چه حده ؟ کارشناسی ریاضیو چقد زدی

سلام،خوبه بد نیست،من در واقع دارم ازین رنج میبرم که اصلا یه منبع خوب و کامل ندارم،بعضی اوقات یه چیزایی یادم نیست باید برم ببینم و مفهومش رو بخونم و یاد بگیرم.نمیشه که به جزوات دبیرستان رجوع کرد،آن جزوه هام هم معلوم نیست کجان!!
من کارشناسی ریاضی رو 8 درصد زدم!!ولی بیشتر ازین ها میفهمم،بالاخره در طول دانشگاه کار کردم.بعضی قسمتای ریاضی رو نفهمیدم میخوام رجوع کنم بهش بخونم، مثال براتون میزنم مثلا من معادلات دیفرانسیلم بد نیست،تو دانشگاه 17.5 شدم ولی استادمون قسمت کنولوشن رو درس نداده،من میخوام آن قسمتو بخونمش،ولی منبع ندارم که برم ببینم اصلا چی هست!!!
مثلا ریاضی عمومی 2 استادمون انتگرال دوگانه و سه گانه و انتگرال سطح و منحنی الخط و دیورژانس وکرل یک تابع و لاپلاسین یک تابع اسکالر رو نگفته ولی منبع خوب ندارم برم بخونمش.
ریاضی 1 استادمون محاسبه مساحت ناحیه در صفحه و روش حلقه مستدیر و کاربردهای انتگرال رو نگفته.بعضی از قضایای ریاضی رو بلدم و فهمیده بودم ولی الان یادم رفته باید مراجعه کنم تا یادم بیاد.من بیشتر دوست دارم یه کتابی باشه که خوب فرمولا رو اثبات کرده باشه.و توضیح داده باشه و کلا طوری باشه که بعد از مطالعه آن مبحث،مفهموم مطلبو تا حدودی بگیرم.
ریاضی مهندسی هم بد نیستم ولی معادلات مشتقات جزئی مخصوصا برای شرایط مرزی غیر همگن که باید از طریق ضرایب نامعین استفاده کنم رو بلد نیستم،شرایط مرزی همگن باشه رو بلدم.
یه قسمتی از ریاضی مهندسی بود برای نگاشتLnz که نمیدونم چرا یه شاخه غیرتحلیلی داره اصلا از کجا این شاخه غیرتحلیلی آمده!!!!
بعد اثبات فرمولا برام خیلی مهمه،من کلا فرمول نمیتونم حفظ کنم بابد اثباتشو بلد باشم تا حفظ شم.این خیلی برام مهمه.یه چند تا مرجع حوب میخوام،نگارشی هم خوب باشه و آدم رغبت کنه که بخونه چه بهتر.بیشتر رو ریاضی 2 فک کنم مشکل دارم،چون نصف ریاضی 2 رو فک کنم بلد نیستم!!
من راستشو بخواین اصلا اطلاعات ریاضیم نظم خاصی تو مغزم نداره،چون واقعا بد مطالعش کردم و از طرفی منبع درست و حسابی ندارم به خاطر همین خیلی سردرگمم،کتابا رو از دوستان میگرفتمو پس میدادم و دیگه نمیخوندم!!بعدها از یکی دیگه یه کتاب دیگه قرض میگرفتم!!کلا یه منبع خوب داشته باشی هرازگاهی بهش رجوع کنی خیلی خوبه که من ندارم!!!ممنون میشم کمکم کنین،خیلی سردرگمم.کلا مفهوم و اثبات فرمولا برام مهمه.حداقل بیشتر فرمولا رو اثبات کرده باشه.ممنون

آخرین ویرایش:

siavashbehzad1

عضو جدید
سلام،خوبه بد نیست،من در واقع دارم ازین رنج میبرم که اصلا یه منبع خوب و کامل ندارم،بعضی اوقات یه چیزایی یادم نیست باید برم ببینم و مفهومش رو بخونم و یاد بگیرم.نمیشه که به جزوات دبیرستان رجوع کرد،آن جزوه هام هم معلوم نیست کجان!!
من کارشناسی ریاضی رو 8 درصد زدم!!ولی بیشتر ازین ها میفهمم،بالاخره در طول دانشگاه کار کردم.بعضی قسمتای ریاضی رو نفهمیدم میخوام رجوع کنم بهش بخونم، مثال براتون میزنم مثلا من معادلات دیفرانسیلم بد نیست،تو دانشگاه 17.5 شدم ولی استادمون قسمت کنولوشن رو درس نداده،من میخوام آن قسمتو بخونمش،ولی منبع ندارم که برم ببینم اصلا چی هست!!!
مثلا ریاضی عمومی 2 استادمون انتگرال دوگانه و سه گانه و انتگرال سطح و منحنی الخط و دیورژانس وکرل یک تابع و لاپلاسین یک تابع اسکالر رو نگفته ولی منبع خوب ندارم برم بخونمش.
ریاضی 1 استادمون محاسبه مساحت ناحیه در صفحه و روش حلقه مستدیر و کاربردهای انتگرال رو نگفته.بعضی از قضایای ریاضی رو بلدم و فهمیده بودم ولی الان یادم رفته باید مراجعه کنم تا یادم بیاد.من بیشتر دوست دارم یه کتابی باشه که خوب فرمولا رو اثبات کرده باشه.و توضیح داده باشه و کلا طوری باشه که بعد از مطالعه آن مبحث،مفهموم مطلبو تا حدودی بگیرم.
ریاضی مهندسی هم بد نیستم ولی معادلات مشتقات جزئی مخصوصا برای شرایط مرزی غیر همگن که باید از طریق ضرایب نامعین استفاده کنم رو بلد نیستم،شرایط مرزی همگن باشه رو بلدم.
یه قسمتی از ریاضی مهندسی بود برای نگاشتLnz که نمیدونم چرا یه شاخه غیرتحلیلی داره اصلا از کجا این شاخه غیرتحلیلی آمده!!!!
بعد اثبات فرمولا برام خیلی مهمه،من کلا فرمول نمیتونم حفظ کنم بابد اثباتشو بلد باشم تا حفظ شم.این خیلی برام مهمه.یه چند تا مرجع حوب میخوام،نگارشی هم خوب باشه و آدم رغبت کنه که بخونه چه بهتر.بیشتر رو ریاضی 2 فک کنم مشکل دارم،چون نصف ریاضی 2 رو فک کنم بلد نیستم!!
من راستشو بخواین اصلا اطلاعات ریاضیم نظم خاصی تو مغزم نداره،چون واقعا بد مطالعش کردم و از طرفی منبع درست و حسابی ندارم به خاطر همین خیلی سردرگمم،کتابا رو از دوستان میگرفتمو پس میدادم و دیگه نمیخوندم!!بعدها از یکی دیگه یه کتاب دیگه قرض میگرفتم!!کلا یه منبع خوب داشته باشی هرازگاهی بهش رجوع کنی خیلی خوبه که من ندارم!!!ممنون میشم کمکم کنین،خیلی سردرگمم.کلا مفهوم و اثبات فرمولا برام مهمه.حداقل بیشتر فرمولا رو اثبات کرده باشه.ممنون

بنظرم پایه ریاضیتون ضعیفه . نمره دانشگاهم نمیتونه ملاک خوبی باشه چون بعضی جاها شل میگیرن همونطور که خودتون فرمودین .....
ریاضی 1 و 2 آقاسی معادلات گاج و مهندسی نصیر کتابایه خوبین در این زمینه . مطالبو از این کتابا بخونین هر جا به مشکل خوردین لکچر بگیرین . بیشتر از اینم وقت صرفش کنید باقی باکساتون به مشکل شاید بخورین

Benyamin_NV

اخراجی موقت
بنظرم پایه ریاضیتون ضعیفه . نمره دانشگاهم نمیتونه ملاک خوبی باشه چون بعضی جاها شل میگیرن همونطور که خودتون فرمودین .....
ریاضی 1 و 2 آقاسی معادلات گاج و مهندسی نصیر کتابایه خوبین در این زمینه . مطالبو از این کتابا بخونین هر جا به مشکل خوردین لکچر بگیرین . بیشتر از اینم وقت صرفش کنید باقی باکساتون به مشکل شاید بخورین

سلام.ممنون.

آره شل گرفتن،آره فک کنم ضعیف باشم:redface:

ریاضی 1 و 2 آقاسی و معادلات گاج و ریاضی مهندسی نصیر رو از کجا گیر بیارم؟من بچه شهرستانیم،تو شهرستانا مثل بابل و نور و آمل پیدا میشه؟
منظورتون از لکچر چیه؟متوجه نشدم.
ممنون آقا شما خیلی خوبین،ممنون که به من کمک میکنین.ممنون:gol::gol::gol::gol::gol:

siavashbehzad1

عضو جدید
سلام.ممنون.

آره شل گرفتن،آره فک کنم ضعیف باشم:redface:

ریاضی 1 و 2 آقاسی و معادلات گاج و ریاضی مهندسی نصیر رو از کجا گیر بیارم؟من بچه شهرستانیم،تو شهرستانا مثل بابل و نور و آمل پیدا میشه؟
منظورتون از لکچر چیه؟متوجه نشدم.
ممنون آقا شما خیلی خوبین،ممنون که به من کمک میکنین.ممنون:gol::gol::gol::gol::gol:

باید باشه به احتمال زیاد . هر قسمتیو متوجه نشدی از دوستات یا استاد مربوطه بخواه واست توضیح بده اینجوری کارت سریعتر پیش میره نیازیم نیست چند تا منبع بخونی تا یه مطلب واست جا بیفته ( بهش میگن لکچر ) . در خدمتیم هر سوالی باز داشتی دوست عزیز

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
منابع ارشد ساخت و تولید

منابع ارشد ساخت و تولید

دوستانی که قصد شرکت در کنکور ساخت و تولید رو دارن یک بار دیگه منابع رو بهشون معرفی میکنم:
معرفی منابع ارشد ساخت و تولید:
انیورسال :
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت فرایند های سنتی براده برداری
جزوه: دکتر رازفر دانشگاه امیرکبیر
توانایی ماشینکاری:
کتاب مرجع: اصول ماشینکاری و ابزار شناسی تالیف دکتر رازفر
قالب پرس:
کتاب مرجع: گام به گام طراحی قالب های برش انتشارات نشر طراح + طراحی قالب و قیود نشر طراح هر دو کتاب تالیف عبدالله ولی نژاد
جزوه : دکتر ملایی دانشگاه امیرکبیر
اندازه گیری:
کتاب مرجع: هر کتابی با موضوعیت مترولوژی و اندازه گیری
جزوه: اندازه گیری دکتر عبدالله دانشگاه امیرکبیر
علم مواد:
کتاب مرجع: علم مواد تالیف آقای تویسرکانی
CNC:
کتاب مرجع: ماشین های کنترل عددی تالیف مهندس لطفی
هیدرولیک و پنوماتیک
کتاب مرجع: کاربرد هیدرولیک وپنوماتیک تالیف دکتر رضاعی و دکتر باصری
تولید مخصوص:
کتاب مرجع: هرکتابی با موضوعیت فرایند های ماشینکاری غیر سنتی مثل کتاب آقای مصطفی عرب و یا بیغال
جزوه درسی: دکتر عبدالله دانشگاه امیرکبیر
مدیریت تولید:
دکتر الوانی یا دکتر متقی و یا هرکتابی با این موضوعیت
علاوه بر کتب بالا کتاب مهندسی تولید و فناوری ترجمه دکتر بشارتی انتشارات دانشگاه تهران
به همراه یک کتاب حاوی تست و نکته که پیشنهاد بنده کتاب ساخت و تولید انتشارات سپاهان تالیف دکتر رازفر و فرحناکیان است.

Benyamin_NV

اخراجی موقت
باید باشه به احتمال زیاد . هر قسمتیو متوجه نشدی از دوستات یا استاد مربوطه بخواه واست توضیح بده اینجوری کارت سریعتر پیش میره نیازیم نیست چند تا منبع بخونی تا یه مطلب واست جا بیفته ( بهش میگن لکچر ) . در خدمتیم هر سوالی باز داشتی دوست عزیز

سلام اقا سیاوش.

من امروز صبح به بابل زنگ زدم،گفت دارن،فقط گفت ریاضی مهندسی کریمی دوجلده!!؟؟همونی هست که شما گفتین؟؟طرف گفت یه جلد تست و جلد درس،جلد تستشو سال دیگه بخرم خوبه؟؟یا هر دو رو بخرم؟؟
ریاضی 1-2 آقاسی رو گفت دارن.
ببینین خیالم راحت باشه که مفاهیم و اثبات رو تا حدودی داره؟؟دیگه خودتون میدونین که ریاضیم در چه وضعیتی هست:redface:
چون من راهم دوره تو شهرمون ندارن،مجبورم برم بابل بخرم...ولی البته باید برم ببینم همینطوریم نمیشه نظر داد.
به هرحال ممنون،کسایی دیگم اگر هستن منو راهنمایی کنن.

Benyamin_NV

اخراجی موقت
سلام اقا سیاوش.

من امروز صبح به بابل زنگ زدم،گفت دارن،فقط گفت ریاضی مهندسی کریمی دوجلده!!؟؟همونی هست که شما گفتین؟؟طرف گفت یه جلد تست و جلد درس،جلد تستشو سال دیگه بخرم خوبه؟؟یا هر دو رو بخرم؟؟
ریاضی 1-2 آقاسی رو گفت دارن.
ببینین خیالم راحت باشه که مفاهیم و اثبات رو تا حدودی داره؟؟دیگه خودتون میدونین که ریاضیم در چه وضعیتی هست:redface:
چون من راهم دوره تو شهرمون ندارن،مجبورم برم بابل بخرم...ولی البته باید برم ببینم همینطوریم نمیشه نظر داد.
به هرحال ممنون،کسایی دیگم اگر هستن منو راهنمایی کنن.

سلام.دست مریضا.دمتون گرم،درسته ما بچه شهرستانی هستیم،از دهات کوهستان هستیم ولی انسانیم،یه تحویلی منو بگیرین:redface:

آقا ایمان نظر شما چیست؟

siavashbehzad1

عضو جدید
سلام.دست مریضا.دمتون گرم،درسته ما بچه شهرستانی هستیم،از دهات کوهستان هستیم ولی انسانیم،یه تحویلی منو بگیرین:redface:

آقا ایمان نظر شما چیست؟
دوست عزیز معمولا روزی یه بار به سایت سر میزنن اکثر بچه ها !!!! واسه همین شما ناراحت نشو اگه جوابتو دیر گرفتی
کتابایی که معرفی کردم تو اکثر منابع پیشنهادی ارشد هست . میتونین توی تایپیک منابع ارشدم ببینینشون . واسه مطالعه بهتر کتابایه آقاسی میتونین به سایت خود استادم سر بزنید

mohandes_ali

عضو جدید
اقای معصومی کتاب مهندسی تولید و فناوری دکتر بشارتی دو جلدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز
اقای معصومی کتاب مهندسی تولید و فناوری دکتر بشارتی دو جلدی هست؟؟؟؟؟؟؟؟
بله مهندس هر جلد یه بخشی از مطالب رو در بر گرفته شما باید هر دو جلد رو تهیه کنید و مطالب مهمشو مطالعه کنید

dash @li

کاربر بیش فعال
ساختیاش

دوستانی که کتاب ارکان رو می خوان و می دونیم که چاپ نمیشه میتونم کمک شون کنم در هر صورت اگر دسترسی ندارین بهم بگین ان شالله کارم صواب باشه نه کباب.....

چطور ارشد بخونین
سر فصل دروس ارشد ساخت وتولید تربیت
چون این فایل را در ذخیره های pico fileام دیدم سریع گذاشتمش
http://s3.picofile.com/file/7480304187/arshad.rar.html

آخرین ویرایش:

mohandes_ali

عضو جدید
ساختیاش

دوستانی که کتاب ارکان رو می خوان و می دونیم که چاپ نمیشه میتونم کمک شون کنم در هر صورت اگر دسترسی ندارین بهم بگین ان شالله کارم صواب باشه نه کباب.....

چطور ارشد بخونین

ارکان؟؟؟اه اه مزخرفه من گرفتم دو روز پیش خیلی غلط داشت مخصوصا تایپی بردم فروختمش با ضرر

Nyquist

عضو جدید
سلام دوستان ، من یک سری کتاب کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم که چاپ 89 هستند و کاملا نو هستند ، من خودم میخواستم کنکور شرکت کنم که منصرف شدم ، اگر کسی میخواد به من پیغام خصوصی بده . من با همون قیمت روی جلدش که مال سال 89 هستش میفروشم . ( من تهران هستم )

بامداد 2

عضو جدید
ساختیاش

چطور ارشد بخونین

عالی ه . شما محبت می کنین :)

بامداد 2

عضو جدید
سلام دوستان ، من یک سری کتاب کنکور کارشناسی ارشد مکانیک دارم که چاپ 89 هستند و کاملا نو هستند ، من خودم میخواستم کنکور شرکت کنم که منصرف شدم ، اگر کسی میخواد به من پیغام خصوصی بده . من با همون قیمت روی جلدش که مال سال 89 هستش میفروشم . ( من تهران هستم )

لیستی از منابعی که دارین بنویسین خب . اگ کسی بخواد اعلام می کنه .

faramarz63

عضو جدید
دوستان یه مساله ای هست که شدیدا ذهنم رو مشغول خودش کرده
من ترم 6 هستم و 30 واحدم مونده تیرماه فارغ التحصیل میشم امسال قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارم سعیم بر اینه که امسال بتونم تو دانشگاه مورد نظرم قبول شم که وقفه ای در تحصیلم ایجاد نشه ولی حالا فرض کنیم امسال به هر دلیلی نتونستم رتبه خوبی کسب کنم یا جای مورد نظرم قبول نشدم اونوقت تکلیف من چیه؟باید برم سربازی؟ یا اینکه میشه یکسال دیگه هم کنکور داد؟

اساتید اگه کسی اطلاع داره لطفا منو راهنمایی کنه از این سر در گمی در بیام ممنون میشم:confused:

Gooner

عضو جدید
دوستان یه مساله ای هست که شدیدا ذهنم رو مشغول خودش کرده
من ترم 6 هستم و 30 واحدم مونده تیرماه فارغ التحصیل میشم امسال قصد شرکت در کنکور ارشد رو دارم سعیم بر اینه که امسال بتونم تو دانشگاه مورد نظرم قبول شم که وقفه ای در تحصیلم ایجاد نشه ولی حالا فرض کنیم امسال به هر دلیلی نتونستم رتبه خوبی کسب کنم یا جای مورد نظرم قبول نشدم اونوقت تکلیف من چیه؟باید برم سربازی؟ یا اینکه میشه یکسال دیگه هم کنکور داد؟

اساتید اگه کسی اطلاع داره لطفا منو راهنمایی کنه از این سر در گمی در بیام ممنون میشم:confused:

تا 1سال بعد از تاریخ فارغ التحصیل شدن فرصت داری که دوباره کنکور بدی.

Masoumi_Manu

کاربر ممتاز

شب قدر، فصل نزول آیات رحمانی بر بوستان جان‌های روحانی است.
التماس دعا....

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا