کلوپ آبیدلان.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستای گل

سلام..

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خبر مهمممممممممممممممممم

احتمالا از جام باشگاها کنار گذاشته میشیمممم

:(
.
.
.
.
فدراسیون فوتبال آسیا، لیست بازیکنان استقلال برای جام باشگاهای آسیا رو برگشت زد!

.

.

.

ﻧﺎﻣﻪ ﯼ ﺍﯼ ﺍﻑ ﺳﯽ ﺑـﻪ ﻓــﺪﺭﺍﺳــــﯾــﻮﻥ ﻓـﻮﺗـﺒﺎﻝ ﻭ باشگاه استقلال:
ﻟــﯿـــﺴــﺖِ ﺗــــﯿـﻢ ﻣـــﻠــﯽ ﺭﻭ ﭼﺮﺍ ﻓـــــﺮﺳﺘـﺎﺩﯾـﻦ؟
ﺟﺎﻡ ﻣﻠﺘهای آسیا امسال که نیست !!

:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دست شما درد نکنه!!:surprised:

اونموقع که تاپیک تازه زده شده بودو چهار پنج نفر نبودن ما و دوستان هی میومدیم پرچم و بالا نگه میداشتیم که همواره مهم باشیم!!!!
چون دیگه پیشکسوت شدیم رفتیم تو هیأت مدیره سرمون شلوغه دیر به دیر میایم!!!
آخ آخ آخ ببین چجوری فراموش شدیم!!
هوی محسن که الان بالاخره تو زندگیت ی جا اول شدی!!!بیا بگو از بچه های قدیم!!!این مقاما و میزا موندگار نیست اقا!!:D

خو من نمیشناختم ببخشــــــــــــــــــــــــــید!!!!!!!!!!!

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خبر مهمممممممممممممممممم

احتمالا از جام باشگاها کنار گذاشته میشیمممم

:(
.
.
.
.
فدراسیون فوتبال آسیا، لیست بازیکنان استقلال برای جام باشگاهای آسیا رو برگشت زد!

.

.

.

ﻧﺎﻣﻪ ﯼ ﺍﯼ ﺍﻑ ﺳﯽ ﺑـﻪ ﻓــﺪﺭﺍﺳــــﯾــﻮﻥ ﻓـﻮﺗـﺒﺎﻝ ﻭ باشگاه استقلال:
ﻟــﯿـــﺴــﺖِ ﺗــــﯿـﻢ ﻣـــﻠــﯽ ﺭﻭ ﭼﺮﺍ ﻓـــــﺮﺳﺘـﺎﺩﯾـﻦ؟
ﺟﺎﻡ ﻣﻠﺘهای آسیا امسال که نیست !!

:D

پسر قلبم اومد تو دهنم ...

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان!
در راستای هدف حذف بیگانه ها از نظر سنجی صندلی داغ و با توجه به اینکه این مسئولیت خطیر به من واگذار شده،ی سوال:
شما این دوستان رو میشناسید؟؟؟!!!!!!!!
baran2
,arch.mi
Coraline
shabnam..
وضعیت سفید
venoos*m
n*@*f*@*s,
.:ارمیا:.
**آگاهدخت**
پسر آریایی
تذکر:حضور این اسامی تو این لیست بدین معناست که من نمیشناسمشون نه هیچ چیز دیگه!تو رو خدا نیاید 100 تا نقل قول از این پست نگیرید که ینی چی و.....!!!!!

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
:w18:
کسی کمک نمیکنه؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
من منتظرمااااااااااا!!!!!!!!!!!!!!!

آخرین ویرایش:

F A R Z A N E

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام سلام من اومدم

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بر دوستان!
در راستای هدف حذف بیگانه ها از نظر سنجی صندلی داغ و با توجه به اینکه این مسئولیت خطیر به من واگذار شده،ی سوال:
شما این دوستان رو میشناسید؟؟؟!!!!!!!!
baran2
,arch.mi
Coraline
shabnam..
وضعیت سفید
venoos*m
n*@*f*@*s,
.:ارمیا:.
**آگاهدخت**
پسر آریایی
تذکر:حضور این اسامی تو این لیست بدین معناست که من نمیشناسمشون نه هیچ چیز دیگه!تو رو خدا نیاید 100 تا نقل قول از این پست نگیرید که ینی چی و.....!!!!!

خوب ما ک نمیتونیم همه رو بیرون کنیم ....شما نمیشناسینشون بقیه ک میشناسن.....ممکنه اینجوری ب بچه ها توهین بشه شاید قبلا فعالیت داشتن و بنا ب دلایلی نتونستن دیگه فعالیت کنن...

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اخه لنگم ترس داره؟؟!!!!!!ی تیکه پارچه است دیگه!فقط همین!!!!!!!!!:دی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خوب ما ک نمیتونیم همه رو بیرون کنیم ....شما نمیشناسینشون بقیه ک میشناسن.....ممکنه اینجوری ب بچه ها توهین بشه شاید قبلا فعالیت داشتن و بنا ب دلایلی نتونستن دیگه فعالیت کنن...

بقیه ینی کی مثلا؟؟!!!!هیشکی که حرف نمیزنه!!!!!!!تازه من تو اون لیستم نگاه کردم فقط اسم 3تاشونو پیدا کردم!که یکیشون که اصلا دیروز اومد به شیوه کاملا تابلو اینجا پست گذاشت که اسمش بیاد تو اون لیست!!!!!!!اون 2 تای دیگه هم فقط 2تا پست داشتن!حالا ما هر کی که اسمش تو اون لیست باشه قبول میکنیم هر جند که تابلو باشه!ولی بقیه دیگه نمیشه که!!!!!

mohanna360

عضو جدید
کاربر ممتاز
بقیه ینی کی مثلا؟؟!!!!هیشکی که حرف نمیزنه!!!!!!!تازه من تو اون لیستم نگاه کردم فقط اسم 3تاشونو پیدا کردم!که یکیشون که اصلا دیروز اومد به شیوه کاملا تابلو اینجا پست گذاشت که اسمش بیاد تو اون لیست!!!!!!!اون 2 تای دیگه هم فقط 2تا پست داشتن!حالا ما هر کی که اسمش تو اون لیست باشه قبول میکنیم هر جند که تابلو باشه!ولی بقیه دیگه نمیشه که!!!!!

نمیدونم شاید بچه های قدیمی تر....چی بگم والا هرچی صلاحه بهتره همون کارو انجام بدیم فقط گفتم ی وقت ب کسی بی احترامی نشه..:gol::gol::gol:

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نمیدونم شاید بچه های قدیمی تر....چی بگم والا هرچی صلاحه بهتره همون کارو انجام بدیم فقط گفتم ی وقت ب کسی بی احترامی نشه..:gol::gol::gol:
http://www.www.www.iran-eng.ir/misc.php?do=whoposted&t=328366 تو این لینک حتی کسی که ی بار هم پست داده اسمش هست. و قرار شد که منبعمون برا شناسایی ابیدلا همین باشه!ینی من پیشنهاد دادم و بقیه هم استقبال کردن!البته اگه کسی هم تو این لیست نیست و یکی از ابیدلا بیاد و بگه که ابیدله ما قبول میکنیم چون حرف هر ابیدلی سنده!برا همینم اسما رو اینجا گذاشتم!!!!