کجا بدم جعبه برام بسازن؟

mhjiran-eng

عضو جدید
سلام به همه دوستان و اساتید
من مهندس الکترونیک هستم و برای جاهای مختلف دستگاه های الکترونیک طراحی می کنم و می سازم
برای جعبه اش ( کیس ) دنبال یه جایی میگردم که برام بسازه.
قیمت ارزون هم تموم بشه
الان با پلکسی گلاس ( طلق) یه نمونه اولیه هم ازش درآوردم.(با سالید ورکز هم یه چیزایی کشیدم)
حالا می خوام با فلز ، یا با الیاف و رزین - فایبر گلاس یه جا بدم برام بسازن ( البته اگر همین پلکسی گلاس هم یه کم نشکن تر بود و یه کم هم بهتر خم بهش می دادن با همین کار می کردم )

شما که تو این رشته فعالیت می کنید ، به نظرتون کجا بدم ؟

راستی این نمونه سازی چیه ؟ چون من تعداد دستگاه هام همیشه کمه ( مثلا 30 تا دونه ) شاید به صرفه باشه.

پیشاپیش تشکر

mhjiran-eng

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااای:confused:
چرا کسی نمیاد جواب بده
حتی کسی نمیاد سر بزنه
چقدر باید صبر کرد؟
وااااااااااااااااااااااااااااای.:mad:
دفعات مشاهده شده : 9 بار! ( که به احتمال قوی 6 بارش خودم بودم:D ، دوبارش هم مدیر انجمن اومده ببینه خلاف قوانین پست نداده باشم! اون یه نفر دیگه هم حتما با گوگل اومده دنبال چیزی میگشته:razz: )
این جوری هر کی مشکل داشته باشه و راهنمایی بخواد سنگین تره خودش بره تو اون موضوع که کمک می خواد اینقدر مطالعه کنه که اوستا بشه .:)
خوب پس من سوالم رو عوض می کنم:
کسی یه انجمن مکانیک قوی می شناسه که جواب آدم رو زودتر بدند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:D
اصلا بچه های مکانیک با انجمن حال می کنن؟ یا ترجیه می دن تلفنی از هم سوال بپرسن؟:biggrin:

mehran.eng

عضو جدید
سلام
به چه تعدادی می خواید ؟
اگر قالبش پلاستیک یا دایکاست باشه من در خدمتم
در صورتی که هنوز نیاز دارید به این قالب به من پیام خصوصی بدید(حتما پخ کنید) تا آدرس کارخونه رو براتون بفرستم

mhjiran-eng

عضو جدید
واللا من د ایکاست نمی دونم چیه
الان سرچ کردم نوشته "دایکاست یا ریخته‌گری تحت فشار عبارت است از روش تولید قطعه از طریق تزریق فلز مذاب و تحت فشار به درون قالب".
ببینید تعداد من 20 یا 30 تاست ( که ممکنه بشه ماهی 20 تا ).
هزینه اش چطور در میاد؟
براتون پیام خصوصی هم فرستادم . چک بفرمایید

sima fallah

عضو جدید
سلام،وقت بخیر
اگر جعبه ها رو کامپوزیتی بخواهید برای 20-30 عدد چندان به صرفه نیست،شاید تولید بروش(نمونه سازی سریع) Rapid porototype بهتر باشه، ولی باید ببینید از نظر هزینه ای می صرفه؟
در صورت نیاز میتونم کمکتون کنم.

آخرین ویرایش:

mhjiran-eng

عضو جدید
از پاسختون متشکرم
در مورد ابعاد باید بگم که فایلش رو من آپلود کردم-هم یه نمونه با پلکسی ساختم که عکسش هست و هم فایل کورل دراوش - هم یه چیزی خودم با سالیدورکز درست کردم-آدرسش اینه:

http://sdrv.ms/14p5qq4
یا
https://skydrive.live.com/redir?resid=CA6A754BA0FDEDCF!112

در مورد rapid prototyping انگار خیلی گرون در میاد
در مورد کامپوزیت : من نمی دونم این همون الیاف و رزین هست یا نه . ولی یه نفر به من یه قیمت داد گفت دونه ای 230 هزار تومان برات تموم میشه .
یه نفر هم گفت با فلز برات در میارم 200 تومن خیلی تمیز و عالی.!
من دوست دارم زیر 150 تومن تموم بشه ولی همون هم اگر میشد کار می کردم . منتها طرف گفت که الان تا یکی دو ماه سرش شلوغه و نمی تونه به کار من فکر کنه .
متشکر

bmbtehran

عضو جدید
راهنمایی در مورد ساخت جعبه

راهنمایی در مورد ساخت جعبه

09386327735
برادرم برایتان درست می کنه اینم موبایلشه برای یک نفر دیگه هم که برای الکترونیک می خواست درست کرد از کل تهران و کرج ارزانتر میگره با لیزر برش
**********************************************************************************************

آخرین ویرایش:

bmbtehran

عضو جدید
اگر کار ساخت جعبه برش مواد داشتید برای شما در کمترین زمان و کمترین قیمت انجام می ده قبلش حتمی از بقیه قیمت بگیرد جعبه را برای یک نفر دیگه که برا الکترونیک می خواست ساخته است احسان مرادی 09386327735

mohammadebadi

عضو جدید
یه شرکتی هست به اسم بهار تو خیابون جمهوری توی یکی از اون دو تا پاساژی که لوازم الکترونیک می فروشن. انواع مختلف جعبه واسه کاربرد های مختلف داره که همشون تو ابعاد استاندارد ساخته شدن و ماله یه شرکت چینی هستند. می تونی بگی برات به سفارشت پانچ کنند یا یه تغییراتی هم بهش بدن.

mhjiran-eng

عضو جدید
یه شرکتی هست به اسم بهار تو خیابون جمهوری توی یکی از اون دو تا پاساژی که لوازم الکترونیک می فروشن. انواع مختلف جعبه واسه کاربرد های مختلف داره که همشون تو ابعاد استاندارد ساخته شدن و ماله یه شرکت چینی هستند. می تونی بگی برات به سفارشت پانچ کنند یا یه تغییراتی هم بهش بدن.
خیلی متشکر .
من سایت اونجا رو دیدم و کاتالوگ اینترنتی شون رو هم دانلود کردم و کاملا بررسی کردم . ولی ابعاد جعبه هایی که اونجا داره همه کوچیکه و اونقدر هم تنوع نداره که به یکی از ایده های من نزدیک بشه . من چیزایی تو مایه های 20*30*40 میگردم . برای اینجا فکر کنم همه اش 10*10*10 باشه!
بازم متشکر

mavvaj

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ناراحت نشو من اومدم شاید اطلاعاتم بدردت بخوره
من یه کارگاه ماشین سازی جم وجور دارم اینجور کارام رو میبرم جاده قدیم کرج خیابان فتح 11 . تا دلت بخاد خم کار داره. اگه مشکلت حل نشد میتونی به من ایمیل بزنی ( setak1390@yahoo.com)

mhjiran-eng

عضو جدید
سلام دوست عزیز
ناراحت نشو من اومدم شاید اطلاعاتم بدردت بخوره
من یه کارگاه ماشین سازی جم وجور دارم اینجور کارام رو میبرم جاده قدیم کرج خیابان فتح 11 . تا دلت بخاد خم کار داره. اگه مشکلت حل نشد میتونی به من ایمیل بزنی ( setak1390@yahoo.com)
متشکر از توضیحتون
می تونید بیشتر توضیح بدید؟ خم فلز یا فایبر گلاس ؟ با دستگاه اتوماتیک یا اینکه باید حدودی براشون مشخص کنم کجا ها رو خم بززند ؟
در مورد برش و سوراخ چطور ؟ خودشون انجام می دن یا اینکه قبلا باید برم بدم کارم رو سوراخ کاری کنند یه جای دیگه؟
متشکر از توضیحتون