کلوپ آبیدلان.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]افزایش شانس ایران با انصراف سه کشور از میزبانی جام ملت‌ها/ فدراسیون فوتبال چشم انتظار دولت[/h]
سه کشور دیگر آسیایی از میزبانی جام ملت‌های آسیایی 2019 انصراف دادند تا شانس ایران برای کسب میزبانی این رقابت‌ها بیشتر شود.

مسئول کمیته مسابقه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، از انصراف سه کشور دیگر آسیایی از میزبانی جام ملت‌های آسیا در سال 2019 خبر داد.

با انصراف بحرین، لبنان و میانمار تعداد کشورهایی که خواستار میزبانی جام ملت‌های آسیا هسند به عدد هفت رسید تا شانس ایران برای دریافت میزبانی این بازی‌ها بیش از پیش شود.

شاهین رحمانی در این رابطه به ایسنا گفت: در مرحله اول AFC از هر 47 کشور آسیایی خواست که در صورت تمایل برای میزبانی جام ملت‌های آسیا درخواست دهند. در این مرحله 11 کشور ابراز تمایل خود را به AFC اعلام کردند. در مرحله دوم، الزاماتی در هفت بند به 11 کشور مذکور ارسال شد تا این کشورها برای اجرای این هفت بند ضمانت اجرایی بدهند. کشورها برای این کار باید امضای یکی از سه مقام بلند پایه شامل وزیر، نخست وزیر یا رییس جمهور را دریافت می‌کردند.

وی ادامه داد: ابتدا قرار بود که کشورهای داوطلب مدارک لازم را تا پایان ماه "می" به AFC ارائه کنند ولی مالزی درخواست تمدید این مهلت را داشت و به این ترتیب زمان ارسال مدارک تا ابتدای جولای تمدید شد. سپس به دلیل درخواست‌های مجدد کشورهای داوطلب این مهلت تا پایان ما جولای یعنی تا هفت روز دیگر تمدید شد. پس از مرحله اول، لبنان انصراف خود را اعلام کرد و در دو هفته اخیر هم سه کشور دیگر از کسب میزبانی جام ملت‌های آسیا انصراف دادند.

رحمانی ادامه داد: اکنون دو کشور از شرق و پنج کشور از غرب آسیا همچنان داوطلب کسب میزبانی هستند. کشورهای ایران، عربستان، امارات، کویت، عمان، چین و مالزی، کشورهایی هستند که همچنان تمایل خود را برای کسب میزبانی حفظ کرده‌اند.

مسئول کمیته مسابقه‌های کنفدراسیون فوتبال آسیا در ادامه درباره نحوه برگزاری رقابت‌های جام ملت‌های آسیا در سال 2015 گفت: این مسابقه‌ها برای اولین بار مانند جام جهانی و به صورت چرخشی برگزار می‌شود. استرالیا برای کسب میزبانی جام ملت‌ها از همه استان‌های خود کمک مالی دریافت کرده بود و برای این که همه آن‌ها را در میزبانی جام ملت‌ها سهیم کند، تصمیم گرفت که مسابقه‌ها را به صورت چرخشی در پنج استان برگزار کند. به این ترتیب همه تیم‌ها در مرحله گروهی باید سه بازی خود را در سه شهر مختلف انجام دهند. به این صورت دولت‌های محلی این کشور منتفع می‌شوند.

وی افزود: به این ترتیب زمان استراحت تیم‌ها کمتر و هزینه تماشاگران بیشتر می‌شود. همچنین کار رسانه‌ها سخت‌تر خواهد بود.

رحمانی همچنین از قرارداد شرکت تویوتا با مسئولان اجرایی جام ملت‌های 2015 خبر داد و به ایسنا گفت: این شرکت در زمینه حمل و نقل مسابقه‌ها 110 خودرو در اختیار برگزار کنندگان این مسابقه‌ها قرار می‌دهد.

وی در پایان گفت: کمیته اجرایی AFC سپتامبر سال آینده میلادی، میزبان جام ملت‌های 2019 را مشخص می‌کند. تا آن زمان، هفت کشور باقی مانده در فهرست داوطلبان در کارگاه‌هایی شرکت می‌کنند و فرم‌های مخصوص را پر می‌کنند.

به گزارش ایسنا،‌ کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه‌ای که به فدراسیون فوتبال ایران فرستاده است، خواستار ضمانت حمایت دولت در چند بخش از جمله مهاجرت، اجازه کار، امور گمرکی و مالیات، معافیت کلی مالیات، ایمنی و امنیت و حمایت و به رسمیت شناختن حق تبلیغات شده است. فدراسیون فوتبال در همین رابطه نامه نگاریهایی را برای گرفتن تعهد در بخش های مربوطه انجام داده است که منتظر پاسخ ارگانهای مربوطه است و اگر سازمانهای مربوطه همکاری نکرده و تعلل کنند شانس ایران از دست خواهد رفت.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1)الان که رفتم رای بدم اسم چند نفر دیدم که تا حالا تو کلوپ ندیده بودم!لطفا رای کسایی که ابیدل نیستن رو حساب نکنین!اسم همه ابیدلا رو هم میتونید با کلیک رو http://www.www.www.iran-eng.ir/misc.php?do=whoposted&t=328366 داشته باشین!(این لینک اسم کساییه که تو تاپیک پست دادن به همراه تعداد پستاشون!البته قبول دارم که پیدا کردن اسم از توش سخته ولی اگه درباره کسی مطمئن نبودیم میشه ازش استفاده کرد!)
2)وقتی هم که صندلی داغ شروع شد به سوالای غیر ابیدلا ج داده نشه!
3)هر کسی که بگه که من رو صندلی نمیشینم حق پرسیدن سوال رو هم نداشته باشه!و هر کی هم که بیاد و سوال بپرسه ینی خودشو برای نشستن اماده کرده!(اینجوری کسی نمیتونه بیاد و بقیه رو سوال پیچ کنه بعد خودش بگه که من نمیشینم!)
خوب شد که قانون مملکت من ننوشتم وگرنه هیشکی نمیتونس ی نفس اضافه بکشه!!!!!!:دی

Likes.........

لایککک

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]احتمال غیبت تیموریان مقابل سپاهان[/h]

آندرانیک تیموریان هافبک ملی پوش استقلال شاید بازی هفته دوم مقابل سپاهان را از دست بدهد.

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین؛ تیموریان در حالی به استقلال پیوسته که فعلا به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه دست در تمرینات گروهی شرکت نمی کند.

او که در بازی با گسترش فولاد غایب خواهد بود شاید بازی حساس هفته دوم مقابل سپاهان را از دست بدهد.البته امیر قلعه نویی در این بازی حساس به هیچ عنوان راضی به غیبت تیموریان نیست ولی این بازیکن حتی هنوز مجوز حضور در تمرینات گروهی را از سوی پزشکان به دست نیاورده است.

ظاهرا آندو باید تا دو هفته دیگر در انتظار حضور در میادین فوتبال باشد.

mohammad5mousavi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
[h=1]کسی با «بفرمایید» در بوندس‌لیگا سرمربی نمی‌شود/ استقلال شانس اول قهرمانی است[/h]
خبرگزاری تسنیم: بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران گفت: در آلمان اینطور نیست که بگویند چون شما ۱۰ سال در بوندس‌لیگا بازی کردید بفرمایید سرمربی یک تیم بوندس‌لیگایی شوید.

وحید هاشمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شرایط خود در آلمان، تیم جدیدش در لیگ دسته پنجم این کشور، اوضاع و احوال فوتبال ایران و آخرین اخبار نقل و انتقالات فوتبال ایران صحبت‌هایی را مطرح کرد که متن کامل آن را در زیر می‌خوانید:

* تسنیم: آقای هاشمیان! ابتدا از اوضاع و احوال تیم جدیدتان (نیندورف) صحبت کنید.

تیمی که امسال هدایت آن را برعهده گرفته‌ام در اوبرلیگای آلمان یا همان دسته پنجم این کشور حضور دارد و در مسابقات ایالت هامبورگ شرکت می‌کند. البته چند پیشنهاد دیگر هم داشتم که ترجیح دادم کنار خانواده‌ام باشم و به خاطر مربیگری دور از هامبورگ زندگی نکنم. 22 روز است که تمرینات‌مان را شروع کرده‌ایم و در تورنمنت اسکالاکاپ که با حضور 10 تیم برگزار شد توانستیم به مقام قهرمانی برسیم، هر چند که حضور در این تورنمنت باعث شد تا چند بازیکن مصدوم روی دست‌مان بماند. متاسفانه در حال حاضر تیمم کامل نیست.

*‌ تسنیم: تیم‌تان از نظر امکانات در چه سطحی است؟

امکانات خوبی داریم، چمن طبیعی، چمن مصنوعی، زمین تنیس، سالن بدنسازی و ... .

* تسنیم: جالب است که یک تیم دسته پنجمی در آلمان چنین امکاناتی دارد اما پرسپولیس و استقلال که در بالاترین سطح فوتبال ایران حضور دارند چنین امکاناتی ندارند.

شما دارید درباره فوتبال آلمان صحبت می‌کنید. خیلی تفاوت بین فوتبال ما و‌ آلمان وجود دارد. مثلا می‌گویند بوخوم 1888 یعنی این تیم برای 120 سال پیش است حالا 120 سال پیش فوتبال ما کجا بوده؟ از نظر فنی هم فکر نکنید که لیگ دسته پنجم آلمان سطح پایینی دارد. نمی‌خواهم مقایسه کنم اما سطح کیفی این مسابقات بسیار بالاست.

* تسنیم: چه زمانی بازی‌های لیگ 5 آلمان آغاز می‌شود؟

یکشنبه این هفته اولین دیدار خود را در جام حذفی ایالت هامبورگ برگزار می‌کنیم. این مسابقات با حضور تیم‌های دسته 4، 5 و 6 برگزار می‌شود و به صورت تک حذفی است. از 2 هفته دیگر لیگ 18 تیمی ایالت هامبورگ برگزار می‌شود که این مسابقات به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

*‌ تسنیم: تیم نیندورف سال گذشته در لیگ چه مقامی به دست آورد؟

فصل گذشته این تیم سیزدهم شد و یکی از کاندیداهای سقوط به لیگ ششم بود که در هفته‌ آخر ماندنی شد. تیم نیندورف فصل گذشته 17 شکست و 61 گل خورده را به ثبت رسانده بود و برای فصل جدید هم هیچ بازیکن جدیدی به این تیم اضافه نشده است. خودم فکر می‌کنم تجربه جدیدی در پیش دارم و امیدوارم بهتر از فصل گذشته نتیجه بگیریم.

*‌ تسنیم: اما شما فصل پیش در تیم هالستینگ نتایج فوق‌العاده‌ای به دست آوردید...

بله، پارسال ما در 23 بازی فقط 3 شکست داشتیم و 17 دیدرا بدون باخت را پشت سر گذاشتیم اما امسال شرایط سخت است، فکر می‌کنم امسال تجربه سخت و جالبی در پیش دارم.

*‌ تسنیم: کمی هم در خصوص بوندس‌لیگا صحبت کنید، فکر می‌کنید امسال چه تیم‌هایی مدعی اصلی قهرمانی باشند؟

به نظر من در فصل جدید هم بایرن مونیخ شانس اول قهرمانی است البته دورتموند حریف سرسختی برای بایرن در کسب این مقام محسوب می‌شود.

*‌ تسنیم: این امکان وجود دارد که مانند فصل پیش بایرن مونیخ و دورتموند تا فینال لیگ قهرمانان اروپا برسند؟

کار خیلی سختی است. فوتبال قابل پیش‌بینی نیست. در همین فصل گذشته دورتموند تا آستانه حذف از مسابقات پیش رفت. مطمئنا فصل جدید تیم‌های اسپانیایی، ایتالیایی و انگلیسی تمام تلاش‌شان را می‌کنند تا در فینال لیگ قهرمانان اروپا حضور داشته باشند.

* تسنیم: توضیح می‌دهید که برای مربیگری چرا لیگ دسته 5 آلمان را انتخاب کردید؟

من مدرک A مربیگری بوندس‌لیگا را گرفته‌ام و در کشور آلمان هر کسی که بخواهد در بوندس‌لیگا یا بوندس‌لیگای 2 مربیگری کند باید پس از‌آنکه مدرک A را دریافت کرد 12 ماه در لیگ‌های پایین‌تر سرمربی‌گری را تجربه کند که از 12 ماه من 5 ماه باقی مانده است. بعد از پایان این دوران باید در کلاس حرفه‌ای مربیگری آلمان که چندین ماه طول می‌کشد شرکت کنم، البته اینطور نیست که هر کس بتواند در این کلاس‌ها حضور داشته باشد. برای ورود به این دوره باید گزینش شوید.

* تسنیم: ولی در فوتبال ایران اینطور نیست و هر بازیکنی بازنشسته می‌شود توقع دارد به سرعت سرمربی یکی از تیم‌های بزرگ شود.

هر کشوری برای خودش ساختاری دارد، در آلمان بازیکنان بزرگی مانند اولاف‌تون در لیگ 4 و 5مربیگری کرده و یا باخ بازیکن مطرح هامبورگ که با من و مهدوی‌کیا هم هم‌بازی بوده در حال حاضر در لیگ 6 آلمان فعالیت می‌کند. نمونه دیگر تورستن فرینگس است که در حال حاضر سرمربی تیم دوم وردربرمن در لیگ 4 آلمان است. در آلمان اینطور نیست که بگویند چون شما 10 سال در بوندس‌لیگا بازی کردید بفرمایید سرمربی یک تیم بوندس‌لیگایی شوید.

*‌ تسنیم: اخبار فوتبال ایران را دنبال می‌کنید؟

مگر می‌شود دنبال نکنم؟ اینجا از طریق اینترنت و خبرگزاری‌ها از فوتبال ایران مطلع می‌شوم. واقعا صعود به جام جهانی با این حواشی که در فوتبال ما وجود دارد یک اتفاق خوب و مهم بود. در کنار این اخبار نقل و انتقالات را هم تاحدودی پیگیری می‌کنم.

* تسنیم: با این تفاسیر فکر می‌کنید مهم‌ترین اتفاق فصل نقل‌وانتقالات ایران چه بود؟ جدایی کریمی و انصاری‌فرد یا جباری؟

از این دست جابه‌جایی‌ها ممکن است اتفاق بیفتد که گاهی هم جذاب و جنجالی می‌شود، در همه دنیا هم به این صورت است. مثل رائول که بعد از سال‌ها بازی در رئال مادرید از این تیم جدا می‌شود و به شالکه می‌پیوندد.

* تسنیم: چه تیم‌هایی را مدعی قهرمانی این فصل فوتبال ایران می‌دانید؟

پرسپولیس، استقلال، سپاهان و تراکتورسازی مدعیان اصلی قهرمانی هستند، در کنار این تیم‌ها فولاد و نفت را هم باید جدی گرفت هر چند که معتقدم استقلال تیم بهتری است و بازیکنان باتجربه و ملی‌پوش زیادی دارد اخیرا هم که آندرانیک تیموریان به این تیم اضافه شده، به نظرم این تیم مدعی اصلی کسب عنوان قهرمانی است اما چیزی مشخص نیست. متاسفانه در فوتبال ایران مسئله‌ای که بسیار زیاد به آن توجه می‌شود حاشیه است نه متن.

* تسنیم: چند روز پیش بازی نمادینی بین تیم ملی 1998 و تیم ملی فعلی ایران برگزار شد، این بازی را دیدید؟

نه اما شنیدم که این مسابقه یک نیمه داشته است! البته از این دست بازی‌های نمادین در تمام دنیا برگزار می‌شود ولی برگزاری آن هدف دارد نمی‌دانم هدف از برگزاری این مسابقه چه بوده است اما نکته عجیب تقابل بازیکنان جوان و پیشکسوت در این مسابقه بود.

تسنیم: چه زمانی به ایران برمی‌گردید؟

خیلی وقت است که به ایران نیامده‌ام و دلم برای کشورم تنگ شده است. 19 دسامبر نیم فصل اول مسابقات لیگ 5 آلمان به پایان می‌رسد آن زمان به ایران می‌آیم. فکر می‌کنم حدود 4 ماه دیگر.

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپولیس

پایین

پایین

پایین تر

تااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
476 جهان

** توی رده بندی جدید باشگاه های جهان موتور اکشن زیمباوه سرورت نباشه صلواااااات**

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

چه جالب من اینو نمیدونستم
من تو تاپیک آبیدلان هفتمم با 396 تا پست
البته با فعالیتی که 4 نفر اول داشتن و دارن دیگه نمیشه بهشون رسید حتی اگه تقویت کنم مجتبی جباری و فرهاد مجیدی رو هم بگیرم بازم نمیرسم بهشون
ابوالفضل که خدا بیامرز شده رو 506 مونده ، سارا هم که نزدیکه همش 6 تا پست بالاتره :D سعیدم که فعالیتش کم شده وگرنه بهم رسیده بود
محسن تو این همه پست رو کی گذاشتی؟؟ 911 تا؟؟:surprised:
----------------------
ببخشید تشکرام تموم شده

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته با فعالیتی که 4 نفر اول داشتن و دارن دیگه نمیشه بهشون رسید حتی اگه تقویت کنم مجتبی جباری و فرهاد مجیدی رو هم بگیرم بازم نمیرسم بهشون
ابوالفضل که خدا بیامرز شده رو 506 مونده ، سارا هم که نزدیکه همش 6 تا پست بالاتره :D سعیدم که فعالیتش کم شده وگرنه بهم رسیده بود
----------------------
ببخشید تشکرام تموم شده

اره خیلی برا منم جالب بود
مصن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:مصن همش اسپم بوده:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
----------------------
ببخشید تشکرام تموم شده

خودمم تو شوكم هنوز ولي ...ما همچين ادمي هستيما:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

اسپم؟؟ این اصلا پست نمیذاشت اینجا (البته اونایی هم که میذاشت اسپم بود)، پارتی بازی شده ، 911 تا ؟؟ اصلا امکان نداره

خودمم تو شوكم هنوز ولي ...ما همچين ادمي هستيما:D

کار کدوم مدیر ارشده ؟؟ :D
یعنی از 4000 پست 25% تو این تاپیک بوده ؟؟ بابا آبیدل

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلن اسپم بازی:D:biggrin:
برو عامو من خيلي وقته پست نذاشتم تازه..هي بچه ها پرچم ميچرخونن اينجا:D

اسپم؟؟ این اصلا پست نمیذاشت اینجا (البته اونایی هم که میذاشت اسپم بود)، پارتی بازی شده ، 911 تا ؟؟ اصلا امکان نداره

كار بچه هاي بالا نست ها:D

ابي دلم چقد من :دي

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز

والا بقیه که بار علمیشون زیاد بود(فکنکنی خودمو میگما:D)رده اول نیستن:D
مصن مجبورم از کلوپه ابیدلان به هر شکلی شده حذفت کنم:D
کیست مرا یاری کند در این دوئل؟؟؟؟:D

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا بقیه که بار علمیشون زیاد بود(فکنکنی خودمو میگما:D)رده اول نیستن:D
مصن مجبورم از کلوپه ابیدلان به هر شکلی شده حذفت کنم:D
کیست مرا یاری کند در این دوئل؟؟؟؟:D

خودتو خسته نكن..عاغا ما بريم رو خوش

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
----------------------
ببخشید تشکرام تموم شده

والا همینو بگو کی انقد فعالیت داشته :surprised:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا همینو بگو کی انقد فعالیت داشته :surprised:

سارا تو الان رقیب منی ، خیلی نزدیکی :D
اما محسن رو بیخیال شیم نمیشه به گردشم رسید ، کلا 4 نفر اول خیلی دورن ، تازه نرگس 6-7 ماه نبود ، فکرشو کن اگه بود 1400-1500 تایی پست داشت اینجا

کلا ی لینک گذاشتم همه رو بردم تو شک!!!!!
ینی شماها تا حالا این لینک ندیده بودین؟؟!!!!!!

من که ندیده بودم
شما کجای جدولی؟؟

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اما محسن رو بیخیال شیم نمیشه به گردشم رسید ، کلا 4 نفر اول خیلی دورن ، تازه نرگس 6-7 ماه نبود ، فکرشو کن اگه بود 1400-1500 تایی پست داشت اینجا

؟؟

نمیزارم بزنید جلو :cool:
اگه نرگس این چند ماهم بود قطعا بالاتر از محسن بود صد درصد

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

من که ندیده بودم
شما کجای جدولی؟؟

من فعلا با افتخار در رده 28 امم!!!!!
چیه!؟؟؟!؟!!!اصلا هم خنده نداره!!!!

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز