نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

نظرسنجی صندلی داغ کلوپ ابیدلان 1

• مجموع رای دهندگان
    42
  • نظرسنجی بسته .
وضعیت
موضوع بسته شده است.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان گل مخصوصا آبیدلان عزیز.
با توجه به اینکه کسی مستقیما اعلام آمادگی نکرد خودم چند نفر رو انتخاب کردم.
چند نفر از آقایون و چند نفر از خانم ها.
شما دوستان عزیز میتونید با رای دادن خودتون اولین نفری که روی صندلی داغ آبی میشینه رو انخاب کنید تا ما آتیشش بزنیم...دی
تا 4روز فرصت هست که رای بدید.

آقایان:

1)jahan pahlevan
*mohsen_24(2
gharybeh(3
mani24(4

خانم ها:

1).eliii.
Aghrab Khatoon(2

لطفا اسپم نکنید
کسی که انتخاب میشه به مدت 10روز رو صندلی باید بشینه تکون هم نخوره ......دی
موفق باشید....
به دلیل اینکه تو این تاپیک من اشتباهی 4اسم آقا رو زدم انشاا...تو تاپیک بعدی تعداد خانم ها بیشتر خواهد بود

کر بختیاری

آخرین ویرایش:

*tasnim*

کاربر فعال تالار پزشکی ,
کاربر ممتاز
عاقا با اینک سخت بود از بین آبیدلا یکیو انتخاب کنم ! اما 10،20،30،40 کردمو یکی رو انتخاب کردممم:D
فقط کی باید سوال طرح کنیم :دی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
این چند تا قانون رو هم به صندلی داغ کلوپ آبیدلان اضافه کنید لطفا!!!!!

[h=2]این چند تا قانون رو هم به صندلی داغ کلوپ آبیدلان اضافه کنید لطفا!!!!![/h]
1)الان که رفتم رای بدم اسم چند نفر دیدم که تا حالا تو کلوپ ندیده بودم!لطفا رای کسایی که ابیدل نیستن رو حساب نکنین!اسم همه ابیدلا رو هم میتونید با کلیک رو http://www.www.www.iran-eng.ir/misc.php?do=whoposted&t=328366 داشته باشین!(این لینک اسم کساییه که تو تاپیک پست دادن به همراه تعداد پستاشون!البته قبول دارم که پیدا کردن اسم از توش سخته ولی اگه درباره کسی مطمئن نبودیم میشه ازش استفاده کرد!)
2)وقتی هم که صندلی داغ شروع شد به سوالای غیر ابیدلا ج داده نشه!
3)هر کسی که بگه که من رو صندلی نمیشینم حق پرسیدن سوال رو هم نداشته باشه!و هر کی هم که بیاد و سوال بپرسه ینی خودشو برای نشستن اماده کرده!(اینجوری کسی نمیتونه بیاد و بقیه رو سوال پیچ کنه بعد خودش بگه که من نمیشینم!)
خوب شد که قانون مملکت من ننوشتم وگرنه هیشکی نمیتونس ی نفس اضافه بکشه!!!!!!:دی
خودم میدونستم نباید اینجا پست بذارم!ولی تو کلوپ داشت گم میشد!!!!!از بس که بچه ها فعالیت میکنن!!!!!!!:دی

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز

1)الان که رفتم رای بدم اسم چند نفر دیدم که تا حالا تو کلوپ ندیده بودم!لطفا رای کسایی که ابیدل نیستن رو حساب نکنین!اسم همه ابیدلا رو هم میتونید با کلیک رو http://www.www.www.iran-eng.ir/misc.php?do=whoposted&t=328366 داشته باشین!(این لینک اسم کساییه که تو تاپیک پست دادن به همراه تعداد پستاشون!البته قبول دارم که پیدا کردن اسم از توش سخته ولی اگه درباره کسی مطمئن نبودیم میشه ازش استفاده کرد!)
3)هر کسی که بگه که من رو صندلی نمیشینم حق پرسیدن سوال رو هم نداشته باشه!و هر کی هم که بیاد و سوال بپرسه ینی خودشو برای نشستن اماده کرده!(اینجوری کسی نمیتونه بیاد و بقیه رو سوال پیچ کنه بعد خودش بگه که من نمیشینم!)
خودم میدونستم نباید اینجا پست بذارم!ولی تو کلوپ داشت گم میشد!!!!!از بس که بچه ها فعالیت میکنن!!!!!!!:دی

عه من از همه بيشتر تو كلوپ پست دادم:D

Coraline

مدیر تالار پزشکی
مدیر تالار
کاربر ممتاز
عاقا منم آبی دلم خو
رأی دادم
ولی توی این لیستتون نبودم نمیدونم چرا:cry: قبلاً پست دادما

behzad-hr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان آبی دل ، منم میتونم شرکت کنم تو این برنامتون ؟؟؟

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان اشکال نداره بیاید شلوغ کنی فوقش یه هفته اخراج :D
والله.خخخخ

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان آبی دل ، منم میتونم شرکت کنم تو این برنامتون ؟؟؟
بله داداش من پستاتون رو دیدم شما تایید هستی......بسم الله

آفرین خیلی کار خوبی کردی........مرسی که اون لینک رو گذاشتی.......

fantastic girl

عضو جدید
اگه اسم کسی از قلم افتاد به بزرگی خودش ببخشه..
فکرامونو میکنیم بعد بهت خبر میدیم!!
حالا دیگه مجبوریم بخاطر گل روی خانومت ببخشیمت دیگه :D

***********!!!!!!!!
من فامیلمو نمیگماااااااااا.............***........
خوب شد داش رضا؟؟؟؟؟؟؟
برو به سلامت هواسم هست.......
باشه عزیزم برو خیالت راحت نگو!بجاش من میگم:D:w15:

jahan pahlevan

عضو جدید
کاربر ممتاز

باشه عزیزم مشکلی نیست شما بگو تاوانشم پس بده........
آهای خانم الم الم.......شیشه آبمدنی.......شیلنگ شهرداری..........کلوپ آبیدلان...........!!!!!!!!!!:w15:
افتاد؟؟؟؟؟ نیافتاده بازم سکه دارم............:w15:

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هنوز رای ندادم، گذاشتم به عنوان نفر آخر رای بدم که ضربه مهلکی بر بدنه اون شخص وارد کنم

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

فکرامونو میکنیم بعد بهت خبر میدیم!!
حالا دیگه مجبوریم بخاطر گل روی خانومت ببخشیمت دیگه :D

به خاطر ....
دمت گرم.ولی اعصاب خرابه بازم باید بریم سرکار..
موفق باشید..

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ایول ممنون
بالاخره کسی پیدا شد ما رو عملی یاری بده.
پس موقع شمردن رای ها شما به دقت بشمارشون.

pesare abidell

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تا اینجا مجید صدر جدول رو در اختیار داره و علی هم تخته گاز دنبالشه....دی
حیف که نمیشد کاندید بشم وگرنه......دی

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
رای ما gharybeh
صرفا جهت اسپم:D
:D

سلام
من یه چیزی هم بگم
آقا رضا لطف داشته به من، اسم من رو یهو گذاشت تو نظر سنجی اصلا هم هماهنگی چیزی نکرد قبلش ، من واقعا خبر نداشتم
منم خودم صبح دیروز رفته بودم صفحات خیلی قدیمی کلوپ و با یادی از گذشته برا خیلی از بچه های قدیمی که دیگه کمتر میان پیام گذاشتم و جویای احوال شدم
خواستم بگم که اون احوال پرسی واسه قبل از ایجاد این تاپیک و این نظرسنجی بود ، یه وقت دوستان قدیمی فکر نکن من بخاطر رای آوردن رفتم احوال پرسی
گفتم که بقول بچه ها شفاف سازی کرده باشم
اما من به عنوان پیر مرد تاپیک خیلی نمیتونم دووم بیارم ، واسه 90 دقیقه روم حساب نکنید ، 60 دقیقه بسه

*N.A*

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D

سلام
من یه چیزی هم بگم
آقا رضا لطف داشته به من، اسم من رو یهو گذاشت تو نظر سنجی اصلا هم هماهنگی چیزی نکرد قبلش ، من واقعا خبر نداشتم
منم خودم صبح دیروز رفته بودم صفحات خیلی قدیمی کلوپ و با یادی از گذشته برا خیلی از بچه های قدیمی که دیگه کمتر میان پیام گذاشتم و جویای احوال شدم
خواستم بگم که اون احوال پرسی واسه قبل از ایجاد این تاپیک و این نظرسنجی بود ، یه وقت دوستان قدیمی فکر نکن من بخاطر رای آوردن رفتم احوال پرسی
گفتم که بقول بچه ها شفاف سازی کرده باشم
اما من به عنوان پیر مرد تاپیک خیلی نمیتونم دووم بیارم ، واسه 90 دقیقه روم حساب نکنید ، 60 دقیقه بسه
با سلام
اگه کسی بخاد رای بیاره میاره نیازی نیس که به کسایی بگه بیان یا نه
مطمئن باش کسی همچین فکریو نمیکنه

وضعیت
موضوع بسته شده است.