استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

a.nazari.63

عضو جدید
سلام نگران نباش

سلام نگران نباش

سلام
آقا به من زنگ زدن گفتن بيا گزينش ...........سخته ؟؟؟؟

ممكن رد بشم يعني ؟؟؟؟؟؟؟؟
:cry:

سلام

دوست عزیز اولا تمرین کنید دیدتون رو به گزینش عوض کنید و با احساس کاملا خوب و مثبت در موردش فکر کنید تا بتونید به خوبی باهاش رو به رو بشید مثلا فکر کنید این یه موقعیته که خدا برام فراهم کرده و حتما خودش هم کمکم خواهد کرد تا موفق بشم و من باید نهایت استفاده رو ازش ببرم و یک راهیه که برای پیشرفت تو زندگی برام باز شده که شاید بعدها این فرصت برام پیش نیاد پس همین حالا باید برای موفقیت تو این مرحله برنامه ریزی کنم تا بعدها حسرت نخورم و فقط به نکات مثبتی که دارین تمرکز کنید نه اینکه از سیاست چیز زیادی نمیدونید!خیلیا چیزی از سیاست نمیدونن ولی تو گزینش قبول میشن.یه سری نکات خاص داره که باید یاد بگیرید. و سعی کنید همین حالا که فرصت دارید مطالعات لازم رو بکنید تا سر گزینش کم نیارید. file:///D:\DOCUME~1\DEAR-U~1\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gif.بعدش از نظر من هیچ وقت از صداقت ضرری نمیبینید.فقط توکل کنید به خدا باقیش درست میشه.واسه احکام چیزی بیشتر از احکام نماز و روزه ازتون نمیپرسن کتاب رساله عمليه امام خمینی رو بگیرید بخونید همه سوالات از اون پرسیده میشه.فکر کنم کلش ۱۱۶ صفحه است دو سه روزه میتونید بهش مسلط بشید.در مورد اخبار سیاسی سخت نمیپرسن. اخبار رو گوش بدین کمک خوبی میشه در بقیه موارد هم خب از همین امشب برید نماز جماعت که ازتون پرسیدن بگید سعی میکنم برم.نماز جماعت رفتن کار خیلی سختی نیست file:///D:\DOCUME~1\DEAR-U~1\LOCALS~1\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image001.gifتو باقی موارد هم صداقت داشته باشین و با اعتماد به نفس کامل حقیقت رو بگین.چون ممکنه اگه راستش رو نگید تو تحقیقات معلوم بشه و واستون بد بشه!!البته تو حرفاتون یه کم سیاست هم به خرج بدین!!مثلا تا از محیطهای مجازی مثل فیس بوک و این چیزا نپرسیدن مواظب باشید بین حرفاتون اسمش رو هم نیاریدو مواردی از این دست.فیس بوک فقط یه مثال بود که گفتم..
.به خدا و خودتون اعتماد کنید. به نظر من مصاحبه باید خیلی راحتتر از این حرفا باشه .اونا که نمیخان مارو مواخذه کنن که کجارفتین چرا رفتین و هزار تا سوال دیگه مث این اونا فقط میخان ببینن ۱) از خانوادت شناخت کامل داری و اعضای خانوادت به خدا و کشور اهمیت میدن یا نه ۲)از احکام خبر داری .راه های بدست آوردنشو بلدی در کل بچه مسلمون واقعی هستی یا ظاهری یعنی کارایی که خدا گفته انجام بدین ، انجام میدی یا نه ۳) از اوضاع مملکتت و اوضاع جهان خبر داری و به رهبری اعتقاد داری یا نه .
روند سوالات گزينش:
معرفی خود – اعضای خانواده – محل تولد وضعیت افراد خانواده و..
سوالات اصلي احكام (مهمتره و تو بيشتر گزينش ها تكرار مي شه)
مقلدومرجع تقلید(بدونيد مرجع تقليدتون كيه) احکام نماز ( رکن، غیررکن ، تفاوتشون،واجبات نماز،شکیات صحیح، شکیات باطل) احکام روزه مسافر، روزهایی که روزه حرامه(عيد فطر و قربان) ، نماز جمعه ، طریقه وصل شدن به نماز جماعت ، شرایط لباس نماز گزار ،غسل، تیمم، سجده سهو، اصول و فروع دین ، زکات ، خمس نماز آیات، خمس- آیه الکرسی و اینکه در چه سوره ای هست(سوره بقره)-خواندن سوره قدر
سوالات سیاسی مهم
اخبار گوش میکنی؟ آخرین اخبار روز؟انتخابات شرکت کردی ، نظرت در مورد انتخابات۸۸ ، شرکت در راهپیمایی-عضویت بسیج
سوالات سياسي غير مهم
ولی فقیه – خبرگان رهبری- شورای نگهبان- مجمع تشخیص مصلحت نظام- دیوان عدالت اداری –مطهری- –- گرایش ها و تقسیم بندی سیاسی←اصول گرایی.اصلاح طلب.میانه رو- اسامی وزرای اطلاعات،علوم ونفت
اخلاق:
کشیدن سیگارو قلیان- مطالعه کتابهای غیر علمی- سلامت وضعیت جسمانی- سابقه کار و سابقه علمی

در پايان

فايل ضميمه چند تا گزينش به همراه جواب كامل سوالات مهمشه اگه وقت داشتين بخونين خيلي كمك ميكنه.

روز گزينش لباس رسمي بپوشيد بهتره (كت و شلوار)، ريش اگه نميگذاشتين ، اون روز هم نگذاريد ضايع ميشه. ولي سه تيغه هم نكنيد.
کسی که به مصاحبه عقیدتی میرسه امکان رد شدنش خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی کمه.
انشاالله هر چی خیره براتون پیش میاد.ما هم واسه موفقیتتون دعا می کنیم.
حالا برا منم دعا کنید.

پیوست ها

• 2.zip
    106.3 کیلوبایت · بازدیدها: 0

وحیدوحید

عضو جدید

هرچیزی امکان داره 50 -50 است میگم ببخشید شما مشکلی چیزی داشتید که بهتون گیردادند خو

علی بیگی چرت نگو تو رو قرآن! اون مصاحبه تخصصی بود که 50-50 بود! توی گزینش آدم احتمال 99 درصد قبوله و 1 درصد احتمال داره ردش کنن

AEG32A

عضو جدید
علی بیگی چرت نگو تو رو قرآن! اون مصاحبه تخصصی بود که 50-50 بود! توی گزینش آدم احتمال 99 درصد قبوله و 1 درصد احتمال داره ردش کنن

وحید جان چرا خودتو عصبانی میکنی حالا این یه چیزی گفت:smile:
من که کلا احساس میکنم این دوستمون که میگه بهش گفتن بیا مصاحبه گزینشی خواسته مارو سر کار بذاره چون...

وحیدوحید

عضو جدید
وحید جان چرا خودتو عصبانی میکنی حالا این یه چیزی گفت:smile:
من که کلا احساس میکنم این دوستمون که میگه بهش گفتن بیا مصاحبه گزینشی خواسته مارو سر کار بذاره چون...

آخه اصلا دلم نمیخواد جو این تاپیک استرسی بشه.
نه بعید میدونم سر کاری باشه. ali_spgc از بچه های خوب تاپیکه و از این کارا نمیکنه! یعنی تا حالا که نکرده :)

AEG32A

عضو جدید

دلیلش زیاد مال نیست ولی خب من بر مبنای همین گفتم
این پیامیه که این دوستمون 2 روز پیش گذاشته به نظرت با توجه به این پیام میتونن 3 روز پیش بش زنگ زده باشن؟:smile:

آقا چي شد گزينش كسي خبر نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فقط تحقيقات محليه يا خودمون هم بايد بريم گزينش؟؟؟؟؟؟؟
خدايي گاز يه چيزه ديگه هست.....نفت اگه تو عسلويه داشت خوب بود

وحیدوحید

عضو جدید
دلیلش زیاد مال نیست ولی خب من بر مبنای همین گفتم
این پیامیه که این دوستمون 2 روز پیش گذاشته به نظرت با توجه به این پیام میتونن 3 روز پیش بش زنگ زده باشن؟:smile:

داداش واسه خودت یه پا شرلوک هلمزی :biggrin:
حالا صبر میکنیم خودش بیاد ببینیم چی میگه ;)

mohsenv21

عضو جدید
آقایونه مهندسین گرام ، ارزش داره من که رشتم مکانیکِ برای ارشد تغییر رشته بدم و یه رشته مرتبط با نفت و گاز بخونم ،یا نه ارشد مکانیک ، بهتره ؟

واسه ادامه تحصیل بهتون پیشنهاد میکنم درصورتی که حس و حال تغییر رشته دارید برید سراغ رشته های مدیریتی

3 روز پيش
گفتن 9 برم واسه گزينش

ممكنه رد كنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مشكل نه اصلا تا حالا نداشتم

اما اگه سوال كنه نتونم جواب بدم يا بلد نباشم چي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این که بهت گفتن بیا گزینش دلیل خاصی نداره، فقط ممکنه توی تحقیقات محلی که اومدن از حرف هایی که شنیدن زیاد راضی نیستن
یا شایدم دیدن خیلی کارتون درسته گفتن دعوتش کنیم یه چیزایی ازش یاد بگیریم!!!
:w26:
خیلی کم پیش میاد که کسی رو رد کنن، بهتره بگم نادره ، مگر اینکه طرف مشکل سیاسی یا اخلاقی حادی داشته باشه، بهر حال شما خودتون رو بهتر میشناسید اگه مشکلی نیست اصلا نگران نباشید
سوالات زیاد سختی هم نمیپرسن، اصلا قرار نیست همه سوالات عقیدتی-سیاسی رو بلد باشیم

چندتا سوالی که توی گزینش بچه های سال قبل پرسیده شده اینا هستن
مطمئناً به درد همه میخوره، شاید هرکدوم از ماها هم مجبور بشیم بریم گزینش

1- ارکان نماز و واجبات آن و فرقش
2-سجده سهو
3-خواندن یک سوره از قرآن که حفظی
4- چگونگی تیمم
5-نماز و روزه مسافر
6-شرکت در مراسم مذهبی
7- شرکت در کدام راهپیمایی داشتی
8- 9 دی چه روزیه؟
9- نماز جمعه می ری؟
10- اجلاس جنبش عدم تعهد
11-ولایت فقیه چست؟( این سوال را تقریبا از همه می پرسن)
12- وظایف رهبر چیست؟

اینم چندتا دیگه
- اسم امام جمعه شهرتون چیه؟ اسم حاج آقای مسجدتون چیه؟

- قرآن چند جزء داره؟
- فرق اصول دین و فروع دین در چیست؟
- آخرین رأیی که دادی برای چی بود؟
- در شب قدر خوبه که چه کارهایی انجام بشه؟
- از کی تقلید می کنی؟
- اذان رو بلدی بخونی؟
- اذان صبح به وقت شهرتون ساعت چنده؟ طلوع آفتاب ساعت چنده؟ شما نماز صبح رو ساعت چند می خونی؟
- مسافتی که فرد رفت و برگشت طی می کنه تا مسافر حساب بشه چقدره؟

اینم یه فایل PDF مفید برای گزینش، احتمالا میتونی جواب خیلی از این سوالات رو اونجا پیدا کنی

پیوست ها

• Gozinesh_Estekhdami.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 0

Yadavaran

عضو جدید
سلام آقاجان خبردارشدیم ضرا یب حقوقیرحدود 20 درصد بیشتر شده است کسی اطلاع بیشتری ندارد من برابیدبلند هم فکر کنم این مقدار با محاصبه به 4.1 رسیده باشد نظر شما چیست .خ و
توضیح آنکه من روز مصاحبه نفت 90 متوجه شدم ضریب مسجدسلیمان 3.281 بوده ولی دوستم گفت امسال 4.105 شده خو .

آخرین ویرایش:

.Petroleum

عضو جدید
سلام آقاجان خبردارشدیم ضرا یب حقوقیرحدود 20 درصد بیشتر شده است کسی اطلاع بیشتری ندارد من برابیدبلند هم فکر کنم این مقدار با محاصبه به 4.1 رسیده باشد نظر شما چیست .خ و
یعنی 4.509*20%+4.509=5.4108 ؟
به سلامتی شون بزن زنگو لوتی، سوسولا جیغ هورا بکشن ، ولی حقوق ما کجا حقوق دکترهای مقیم کجا؟
سلام
آقا به من زنگ زدن گفتن بيا گزينش ...........سخته ؟؟؟؟

ممكن رد بشم يعني ؟؟؟؟؟؟؟؟
یه چیز میگی کک میندازی تو پاچه ی ما میری؟ لااقل یکم توضیح میدادی مارو تو خماریش نمیزاشتی ،دادشه من ، عزیز من،ده آخه ......،اینجانب به شخصه معتقدم این رفیقمون میخاسته مخ مارو بزاره تو فرقون ،وقتی زنگ میزنی میگن 2-3 ماهه دیگه، برو 20 مرداد ، چطور به این گفتن نهم بیا مصاحبه؟نه اخه میشه ؟

وحیدوحید

عضو جدید

شما از کجا خبردار شدی برادر من؟
نه دیگه شما اون منبعت رو به من نشان بده!

وحیدوحید

عضو جدید

من از رفیقم که آزمون شرکت نفت سال 90 قبول شده بود بهم گفت که برا منطق نفت خیزرضریب ا امسال افزایش یافته خو

خب برادر من این قضیه واسه اوایل امسال بود! اونم نه واسه ضریب حقوق؛ بلکه برای حقوق پایه بود. که حقوق ما فکر کنم سیصد و خورده ای بود که الان شده 498 تومن

وحیدوحید

عضو جدید
توضیح آنکه من روز مصاحبه نفت 90 متوجه شدم ضریب مسجدسلیمان 3.281 بوده ولی دوستم گفت امسال 4.1.05 شده خو

والا من که تا حالا نشنیدم ضریب حقوق رو ببرن بالا! همیشه حقوق پایه میره بالا. اگر قرار باشه ضریب حقوق افزایش پیدا کنه الان باید ضریب عسلویه 40 یا 50 بود :)

Yadavaran

عضو جدید
والا من که تا حالا نشنیدم ضریب حقوق رو ببرن بالا! همیشه حقوق پایه میره بالا. اگر قرار باشه ضریب حقوق افزایش پیدا کنه الان باید ضریب عسلویه 40 یا 50 بود :)
یعنی میگی دروغ بوده آقاجون از بچه های انتقال گازی اینجا کسی است بدونیم قضیه چیه خو

وحیدوحید

عضو جدید
یعنی میگی دروغ بوده آقاجون از بچه های انتقال گازی اینجا کسی است بدونیم قضیه چیه خو

اون دوست شما احتمالا حرف دروغ نزده و به نظر باز هم طبق معمول جنابعالی قضیه رو اشتباه فهمیدی یا به قولی چپ برداشت کردی ;)

ali_spgc

عضو جدید
چي بگم آقا خونه نشسته بوديم حدود ساعت 11 بود زنگ زدن گفتن بيا به آدرس شركت گاز واسه گزينش روز 9 مرداد.......گفتن صبح ساعت 9 انجا باشيد...آخه مريضم بيام دوروغ بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلش تحقيقات محلي اومدن و رفتن:cry:

baaroon

عضو جدید
چي بگم آقا خونه نشسته بوديم حدود ساعت 11 بود زنگ زدن گفتن بيا به آدرس شركت گاز واسه گزينش روز 9 مرداد.......گفتن صبح ساعت 9 انجا باشيد...آخه مريضم بيام دوروغ بگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

قبلش تحقيقات محلي اومدن و رفتن:cry:
برا من که نه تحقیقات اومدن نه زنگ زدن این دیگه آخرشه

ali_spgc

عضو جدید
جالبه اينجا همه ميگن بهشون زنگ نزدن ...شما هم كه ميگي نيومدن تحقيقات محلي واست.... من شنيدم به همه نميگن بيان گزينش بشن....حتما به اونايي كه شك دارن يا چه ميدونم مشكل دارن ميگن بيان

baaroon

عضو جدید
جالبه اينجا همه ميگن بهشون زنگ نزدن ...شما هم كه ميگي نيومدن تحقيقات محلي واست.... من شنيدم به همه نميگن بيان گزينش بشن....حتما به اونايي كه شك دارن يا چه ميدونم مشكل دارن ميگن بيان

برا من هردوشونه نه زنگ زدن نه اومدن تحقیقات!

بالا