استخدام شرکت ملی گاز ایران [ آزمون کتبی + مصاحبه علمی + مصاحبه عقیدتی + طب صنعتی ]

MANO TO

عضو جدید
نه داداش همه تستا که نه یه مشکلی داشتم رفتم ببینم چجوریاس از نگرانی دربیام.طب هم ربطی به رشته نداره برا همه یجوره اگه مشکل پزشکی تا الان نداشتی خیالت راحت باشه.
اقا ما اخر نفهمیدم بیضه ها چک میشه یا نه؟کسی خبر داره از این کارای خاکبرسری هم میکنن یا نه؟

بله 100% چک میکنن مشکلی وجود نداشته باشه و مهم هم است

AEG32A

عضو جدید
من امروز رفتم بیمارستان نفت واحد طب صنعتی به هزار زور رفتم پیش متخصص چندتا بشین پاشو و پا مرغی و اینچیزا داد گفت مشکلی نداری اصن انگار دوباره زنده شدم.
بچه ها به نظرم چون این سری طب صنعتی با گزینش در کنار هم انجام نشد اموزشی دیرتر شروع بشه من نظرم اذر ماه است.من کلا یذره بدبین هستم ولی هرجور حساب میکنم مهر اصن راه نداره.درکل ایشالا هرچی زودتر باشه هممون رستگار بشیم.
من بعد ردیف شدن کار میرم پی ادامه تحصیل اصن نمیتونم قبول کنم لیسانس بمونم همه دور و برم حداقل فوق دارن(البته همشون بیکارن)

خب خدا روشکر
به امید خدا آموزشی رفتنمونم هر چه زودتر ردیف میشه

بچه ها یه سوالی اطرافیان شما در باره اینکه شما دارین برای کار میرین عسلویه چه برخوردی میکنن؟
برا من همه با ترحم رفتار میکنن میگن اخییییی داری میری اونجا؟چرا اونجا؟این همه درس خوندی تهش باس بری اونجا؟
من فقط دوست دارم تو او لحظه بزنمون تو دهنشون انگار کار تو مملکت ریخته.من فقط لبخند میزنم میگم دیگه چاره ای نبود

آره بابا بعضی از فامیلا مام دقیقا همین رفتارو میکنن البته بعضیاشون
حتی یکی از فامیلامون میگفت بری عسلویه چیکار بری نظام مهندسی ساختمان رو لوله کشی گاز ساختمونا نظارت کنی بهتره:biggrin:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز شما از طرف شرکتی یا جایی رفتی برای طب صنعتی یا نه همین طوری یه حرکت خود جوش زدی برای افزایش اعتماد بنفس ؟
در ضمن برای اطرافیانی که ، نمیفهمن دردت چیه ، چرا داری میری تو غربت و گرما و ... کار کنی میتونی با یه آبدولیا چاگی یا ضربه چپ راست به صورت ،آپر چپ و در ادامه هوگ راست کاملا ملتفتِ شون کنی

کاملا تایید میشه. البته یه هایکیک هم استفاده کنی بد نیست.

moheby25

عضو جدید
آقاجان بدبخت شدیم رفتش تفتو شانسخو الکی خرمونکردند بریم رایبدیم اللن هم فهمیدیم همش کشک بیدحیفجونی که تو مملکت ماهدر رفت خدالعنتشون کنه زنگ زدمبیدبلندمسولنیری انسانیشونیگه 7 الی 8 ما دیکه طولمیکشه خو مگه آدم میزادخوچقدر عمرمیکنه خو مهه نه مهنه .
یکی اینو ترجمه کنه ببینیم علی کنکوری چی میگه!!!!!!!!!!

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه داداش همه تستا که نه یه مشکلی داشتم رفتم ببینم چجوریاس از نگرانی دربیام.طب هم ربطی به رشته نداره برا همه یجوره اگه مشکل پزشکی تا الان نداشتی خیالت راحت باشه.
اقا ما اخر نفهمیدم بیضه ها چک میشه یا نه؟کسی خبر داره از این کارای خاکبرسری هم میکنن یا نه؟
بابا حساس نباشین!! من رفتم برا پلی اکریل کامل طب صنعتی . امروزم یه 100 تومن هزینه عکس رادیولوژی مجبور شدم بدم. اتفاقا بیضه ها رومعاینه نکردن اما همه جای دیگه رو کامل چک کردن.
شما اگر رفتی دیدی میخواد اونجا رو هم چک کنه خیلی عادی رفتار کن انگار به .....مت هم نیست! اصلا خودت پیشنهاد بده بگو میخوای کامل دربیارم؟ من خودم به یارو گفتم . دیدم علاقه ای نداره ولش کردم :D

amin2x

عضو جدید
بابا حساس نباشین!! من رفتم برا پلی اکریل کامل طب صنعتی . امروزم یه 100 تومن هزینه عکس رادیولوژی مجبور شدم بدم. اتفاقا بیضه ها رومعاینه نکردن اما همه جای دیگه رو کامل چک کردن.
شما اگر رفتی دیدی میخواد اونجا رو هم چک کنه خیلی عادی رفتار کن انگار به .....مت هم نیست! اصلا خودت پیشنهاد بده بگو میخوای کامل دربیارم؟ من خودم به یارو گفتم . دیدم علاقه ای نداره ولش کردم :D
100 تومن پول دادی!مگه عکس از کجا گرفتن؟

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقاجان بدبخت شدیم رفتش تفتو شانسخو الکی خرمونکردند بریم رایبدیم اللن هم فهمیدیم همش کشک بیدحیفجونی که تو مملکت ماهدر رفت خدالعنتشون کنه زنگ زدمبیدبلندمسولنیری انسانیشونیگه 7 الی 8 ما دیکه طولمیکشه خو مگه آدم میزادخوچقدر عمرمیکنه خو مهه نه مهنه .
نه نامووووووووووسن میخوام بدونم پیش خودت چی فکر کردی اینجوری نوشتی؟ فکر کردی ما خط بریل بلدیم! خط ژاپنی سرمون میشه؟ با مردم آکومبا تو آفریقای شرقی همخونه بودیم؟!!!
یعنی بچه همسایه ما 6 سالشه از تو خداییش بهتر مینویسه !!
.
.
.
هرکس ترجمه کرد برای ارتباط با مریخی ها به مدت 6 ماه استخدام رسمی میشه :Ph34r:
.
اینم ترجمه خودم که تا اینجا فهمیدم:
آقا جان بدبخت شدیم بعد یکی انگار رفته تفت بعد اونجا مثل پینیکیو تبدیل به خر شده!! بعد رفته رای هم داده در همون حال کشک بادمجون خورده و نصفش رو هدر داده (احتمالا ریخته رو زمین)! بعد زنگ زده یه جایی به اسم مبیدبلند ! که نمیدونم دقیقا کجاست ! فکر کنم تو همون آکومبا باشه ! بعد مسئول اونجا بش گفته 7 - 8 ماه طول میکشه آدم زایمان کنه !! بعد علی کنکوری بش گفته خو مگه چقدر آدم عمر میکنه! اون مهنه مهنه هم نمیدونم چیه ! فکر کنم یجور اصطلاح باشه تو جزیره آکومبا !

آخرین ویرایش:

AEG32A

عضو جدید

نه ظاهرا نگاه میکنن چون توی اون آیین نامه ای که خودت تو سایت گذاشته بودی واریکوسل و هیدروسل هم اومده بود که واسه اینا حتما باید بیضه ها چک بشه حالا بازم به شانس بچه ها

آخرین ویرایش:

raminet

عضو جدید
کاربر ممتاز
100 تومن پول دادی!مگه عکس از کجا گرفتن؟
امین تو خوده پلی اکریل یه درمانگاه مجهز و کامل داشت که هم اسپیرومتری هم ادیومتری هم ازمایشگاه هم چکاپ انجام شد اما واسه رادیولوژی از سینه و کمر فرستادنم بیرون اونجا مجبور شدم پول آزاد بدم !! واسه همه مینوشت نه فقط من

mehdi1085017

عضو جدید
کسی میدونه دوره آموزشی گاز مدت زمانش چقدره؟
دوره آموزشی هم 2 هفته 2 هفتس یا مرخصی نداره؟

mohsenv21

عضو جدید
بچه ها یه سوالی اطرافیان شما در باره اینکه شما دارین برای کار میرین عسلویه چه برخوردی میکنن؟
برا من همه با ترحم رفتار میکنن میگن اخییییی داری میری اونجا؟چرا اونجا؟این همه درس خوندی تهش باس بری اونجا؟
من فقط دوست دارم تو او لحظه بزنمون تو دهنشون انگار کار تو مملکت ریخته.من فقط لبخند میزنم میگم دیگه چاره ای نبود

برخوردها متفاوته!
یکی میگه:
از 30روز هر ماه، 15 روزش که قراره اینجا بخوری و بخوابی، 15 روز بعدیش هم میری عسلویه میخوری و میخوابی!!!:surprised:

اون یکی میگه:
خب وضعیت مالیت خوب میشه هر وقت پول خواستیم میایم سراغت
:cry:

یکی دیگه میگه:
وقتی ماشین خریدی 15 روزی که نیستی بیارش خونه ما خودمون توی خیابون ازش محافظت میکنیم!!!
:eek:

بعدی میگه:
خب اونجا که رفتی ... ( این قسمت بدلیل غیر بهداشتی بودن حرفاشون و ترس از حذف شدن پروفایلم و اینکه ممکنه اینجا زن و بچه مردم رد بشن سانسور شده)
:whistle:

شما اگر رفتی دیدی میخواد اونجا رو هم چک کنه خیلی عادی رفتار کن انگار به .....مت هم نیست! اصلا خودت پیشنهاد بده بگو میخوای کامل دربیارم؟ من خودم به یارو گفتم . دیدم علاقه ای نداره ولش کردم :d

:biggrin::w15::w15::w15:
خدا خفت نکنه رامین که از خنده ترکیدم، میگم تو که اینقده پایه هستی امکانش نیست بجای من بری؟؟؟ من اصلا روم نمیشه!!!:D

کسی میدونه دوره آموزشی گاز مدت زمانش چقدره؟
دوره آموزشی هم 2 هفته 2 هفتس یا مرخصی نداره؟

دوره آموزشی سال های قبل معمولاً بین 6 تا 9 ماه بوده
سوال دوم قبلاً هم پرسیده شده بود که کسی جواب دقیقی درموردش نداشت،
من فقط این رو میدونم که بعضی از قبولی های نفت 90 که آموزشیشون توی خود منطقه عسلویه بود به همین صورت 2-2 بودن، البته توی اون مدت آموزشی مرخصی نداشتن

آخرین ویرایش:

.Petroleum

عضو جدید
-اگر علم در ثریا باشد مردانی از پارس بدنبال ثریا خواهند رفت .
-اومدم توی چت به فامیلمون بگم ” salam khoobi ” دستم خورد به “a” شد ” ? asalam khoobi ”
الان خبر دادن از ذوق شوغ مرگ شده ، بهش سرم وصل کردن. مادرش اینام اومدن خونمون تاریخ عقد رو مشخص کنن ! استخدامی گازو چه کنم ؟
-باشد که موتورهای ذهن مبارک بکار بیافتد ، و طرح مسئله کنید تا بحث کنیم ، یعنی الان هیچ مشکلی نیست دیگه همه سوالات تون و مشکلات حل شده ، واقعا باورم نمیشه ، روحانی متشکریم

mehdi1085017

عضو جدید
بزرگترین سوالی که برای همه هم هست اینه که کی این آموزشی شروع میشه! بابا خب بیاید راستش رو بگین و ملت رو از نگرانی نجات بدین!

hooman9899

عضو جدید
آقایون سلام.من تازه با اینجا آشنا شدم.برادرا متاسفانه من تو مرحله گزینش مردود شدم.سوالم اینه که آیا امکانش هست بعد از گرفتن نیروها تکمیل ظرفیت بزنن یا کسایی رو بخوان؟!؟!؟
چون شنیدم عده ای هستن که نمیرن یا میرن شرکت گاز.ممنون میشم پاسخ بدید.

.Petroleum

عضو جدید
آقایونه مهندسین گرام ، ارزش داره من که رشتم مکانیکِ برای ارشد تغییر رشته بدم و یه رشته مرتبط با نفت و گاز بخونم ،یا نه ارشد مکانیک ، بهتره ؟

آخرین ویرایش:

.Petroleum

عضو جدید
آقایون سلام.من تازه با اینجا آشنا شدم.برادرا متاسفانه من تو مرحله گزینش مردود شدم.سوالم اینه که آیا امکانش هست بعد از گرفتن نیروها تکمیل ظرفیت بزنن یا کسایی رو بخوان؟!؟!؟
از کجا فهمیدی گزینش قبول نشدی؟

mehdi1085017

عضو جدید
گزینش یا مصاحبه؟!!

hooman9899

عضو جدید
تو سایت زده جلو اسمم مردود.البته ببخشید منظورم مصاحبه هست.
داداش شما خبر نداری تکمیل میکنن یا نه؟

mehdi1085017

عضو جدید
آقایونه مهندسین گرام ، ارزش داره من که رشتم مکانیکِ برای ارشد تغییر رشته بدم و یه رشته مرتبط با نفت و گاز بخونم ،یا نه ارشد مکانیک ، بهتره ؟
همین مکانیک رو ادامه بده رفیق،همه جا به درد میخوره، مگه هر کی رفت تو شرکت نفت باید نفت بخونه؟1 :D

.Petroleum

عضو جدید
تو سایت زده جلو اسمم مردود.البته ببخشید منظورم مصاحبه هست.
داداش شما خبر نداری تکمیل میکنن یا نه؟

والا تا اونجایی که من میدونم ، اگر برات بیان تحقیق با اینکه مردودد شدی ، (که برای یه عده از مردودی ها هم رفتن تحقیق ) میشه گفت شانست بیشتره که تو تکمیل ظرفی باشی . موئد باشی اخوی
الا به ذکر الله تطمئن القلوب

amin2x

عضو جدید
رشته مرتبط تر از مکانیک هم مگه داریم؟اکثر افرادی که تو صنعت نفت کار میکنن برق و مکانیک هستن.بدبخترین فارغ التحصیل ها هم بچه های مهندسی نفتن

.Petroleum

عضو جدید
همین مکانیک رو ادامه بده رفیق،همه جا به درد میخوره، مگه هر کی رفت تو شرکت نفت باید نفت بخونه؟1 :D
نگرفتی مهندس ، وقتی پایه حقوقت به مرتبط بودن رشتت به نفت بستگی داره ( هر چه مرتبط تر بیشتر) پس حتما اگررشتت نفتی باشه تو پیشرفت کاریت موثره !

ali_spgc

عضو جدید
سلام
آقا به من زنگ زدن گفتن بيا گزينش ...........سخته ؟؟؟؟

ممكن رد بشم يعني ؟؟؟؟؟؟؟؟

baaroon

عضو جدید
سلام
آقا به من زنگ زدن گفتن بيا گزينش ...........سخته ؟؟؟؟

ممكن رد بشم يعني ؟؟؟؟؟؟؟؟
جدا؟ کی زنگ زدن و کی گفتن بی؟
برای منم تحقیقات نیومدن ممکنه به منم زنگ بزنن؟
یا اونایی که اکی شدن دعوت به مصاحبه میکنن یا بالعکس؟

آخرین ویرایش:

baaroon

عضو جدید
3 روز پيش
گفتن 9 برم واسه گزينش

ممكنه رد كنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مگه تا به حال دانشگاه یا جای دیگه مشکلی داشتی که میگی ممکنه ردم کنن؟
طلا که پاکه چه منتش به خاکه
بیخود میکنن الکی گیر بدن
بلا خره نمیتونن از هیچکسی مصاحبه عقیدتی نگیرن

برو همه چیز به امید خدا حلله

ali_spgc

عضو جدید
مشكل نه اصلا تا حالا نداشتم

اما اگه سوال كنه نتونم جواب بدم يا بلد نباشم چي ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بالا