شرکت نفت و گاز پارس استخدام شده های آزمون 1390

mahpok

عضو جدید
شانا _ گروه گاز: مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به رویکرد دولت در حفظ شرکت‌های حاکمیتی، از خروج چهار شرکت زیرمجموعه گاز از شمول اصل ٤٤ خبرداد.
جواد اوجی با تاکید بر اجرای اصل ٤٤ قانون اساسی و اقدام های اساسی صورت گرفته در این زمینه به خبرنگار شانا، گفت: شرکت های انتقال گاز، پالایش گاز پارس جنوبی، ذخیره سازی گاز و مهندسی و توسعه گاز در مالکیت ١٠٠درصدی شرکت ملی گاز ایران باقی خواهد ماند.مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران تصریح کرد: بنابر مطالعات کارشناسی، در بخش پالایشگاه های گاز کشور به جز پالایشگاه های گاز پارس جنوبی که به طور کامل در مالکیت دولت باقی خواهند ماند، بقیه پالایشگاه ها به نسبت ٢٠ درصد (شرکت ملی گاز) و ٨٠ درصد (بخش خصوصی) واگذار خواهند شد.------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
این خبر برا پاییز سال 89 است من هیچ جا ندیدم حرفی از واگذاری اس پی جی سی باشه شما رو چه حسابی اینو میگید؟
دوسته عزیز تا اونجایی که من اطلاع دارم این شرکت به دلیل ازمون استخدامی اخیر ظرفیت خالی در حال حاظر نداره و به نظرم به این شرکت منتقل نمیشید

اقای امیری هم همینو گفت
گفت که احتمال خصوصی شدن کمه ولی به کل اون رو رد نکرد
امیری اظهار امیدواری میکرد که spgc بیاد اصفهان و بعضی ها رو انتخاب کنه
ولی خیلی ها از جمله خود من این ریسک رو نکردیم که spgc میاد یا نه و همون پخش رو انتخاب کردیم

آخرین ویرایش:

mahpok

عضو جدید
در کل اقایون نگران نباشن مهم اینه که ما وارد وزارت نفت شدیم
از اقایونی که توی شرکت نفت پارتی دارن الان بهترین موقعیت برای پیدا کردن جا تو یه شرکته نفتیه
از پارتیتون بخواین که یه جایی رو براتون تو شرکتی که دوست دارین برین پیدا کنه و همین الان منتقل بشین چون اگر وارد یک شرکت شدین دیگه منتقل شدن از اون خیلی سخته
به نظر من این یک فرصته و باید ازش استفاده کرد

peyman13

عضو جدید
سلام
روز شنبه بالاخره بعد از کلی کش و قوس اقای امیری حاضر شد در جلسه پرسش و پاسخ شرکت کنه
این جلسه دو ساعت طول کشید و برای ما قطعی شد که باید منتقل بشیم
قرار شد تو همین هفته و هفته اینده از شرکت پخش فراورده های نفتی، گاز و اروندان بیان اصفهان و کسانی که تمایل دارن برن به این شرکت ها اعلام امادگی کنن
دیروز یعنی یکشنبه از شرکت پخش اومدن و از تمام بچه ها دعوت کردن که بیان مصاحبه البته منظور از مصاحبه این بود که به بچه ها میگفتن ما الان توی فلان شهر پست خالی داریم اگه میخوای بیا اگه نه که هیچی
حدود 30 درصد بچه ها رفتن پخش از جمله خود من اکثر بچه هایی که رفتن پخش افتادن تو شهر خودشون
مثلا از شما سوال میکرد اهل کجا هستی و توی شهر خودتون دنبال پست خالی میگشت که من توی شهر خودم دو تا پست خالی بود که یکیشون رو بعد از ساعتها فکر کردن انتخاب کردم
دیروز بلوایی بود اینجا همه در حال فکر کردن و تصمیم گیری بودن .قرار شد برای گروه دوم هم دوباره بیان اصفهان و کسانی که تمایل دارن بیان پخش رو انتخاب کنن.
کسانی که گروه دوم هستن به نظر من یه شانس بزرگ نصیبشون شده چون راحت تر از ما میتونن تصمیم گیری کنن
هر چی از اقای امیری پرسیدم که ایا شرکت spgc میاد یا نه گفت نمیدونم
دوست عزیز شما اهل کجایی و کجا افتادی؟

arsalan.sh

عضو جدید
Help me

Help me

بچه ها من گزینش پایانه ها قبول شدم. امابا این خبری که الان توی تاپیک خوندم خیلی مردد شدم. به نظر شما پایانه ها رو انتخاب کنم یا پخش و پالایش رو. لطفا هرکسی که پیشنهادی به ذهنش میرسه راهنماییم کنه. ممنون :confused:

mahmudreza

عضو جدید
سلام.از دوستان کسی هست که لیسانس برق قدرت داشته باشه و به پایانه ها منتقل شده باشه؟

UNVRAZI

عضو جدید
با سلام
من مهندس شیمی هستم والان در یکی از فاز ها مشغول به کارم
از دوستان که در اصفهان مستقر هستن یک در خواست دارم دوستان الحمد الله تکلیف بسیاری از شما ها مشخص شد در صورت امکان از مسئولین بپرسین که ما بقی نیرو های رو که میخوان اتقال بدن(و الان مشغول به کارن) تکلیفشون کی مشخص میشه ؟ وکجا ها منتقل میشن؟
از همکاریتون صمیمانه سپاسگزارم:smile:
با تشکر

hyperlink05

عضو جدید
قطعی تا پایان سال جاری

قطعی تا پایان سال جاری

کد خبر: 14708سه شنبه، 31 اردیبهشت 1392 - 10:13
زهیری خبر داد: بهره برداری قطعی فازهای ۳۵ ماهه پارس جنوبی تا پایان سال جاری

نفت نیوز: مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس در ارتباط با بهره برداری از فازهای ۳۵ ماهه توسعه میدان پارس جنوبی گفت: عملیات اجرایی تمام این فازها به طور قطع تا پایان سال جاری به اتمام می رسد و در سال آینده، بهره برداری کامل از این فازها آغاز خواهد شد.
به گزارش نفت نیوز؛ 'محمدرضا زهیری' در گفت و گو با ایرنا افزود: فازهای ٣٥ ماهه پارس جنوبی شامل طرح توسعه فازهای ١٣ (معادل دو فاز)، ١٤ (معادل دو فاز)، فاز ١٩ (معادل دو فاز)، فازهای ٢٠ و ٢١، فازهای ٢٢، ٢٣ و ٢٤ (معادل دو فاز) است که ظرفیت تولید آن‌ها حدود ٢٥٠ میلیون متر مکعب در روز پیش‌بینی شده است.

یادآور می شود، در میدان گازی پارس جنوبی، تاکنون ١٠ فاز به بهره‌برداری رسیده است و روزانه ٢٠٥ تا ٢١٠ میلیون متر مکعب گاز از این میدان مشترک برداشت می‌شود که در تزریق گاز به میدان های نفتی، تامین خوراک مجتمع‌های پتروشیمی، مصرف داخلی و صادرات بکار می رود.
با راه اندازی تمام فازها، حداقل سالانه ١٠٠ تا ١٤٠ میلیارد دلار درآمد نصیب اقتصاد کشور می شود.

آخرین ویرایش:

UNVRAZI

عضو جدید
با سلام
از دوستان که در اصفهان مستقر هستن یک در خواست دارم دوستان الحمد الله تکلیف بسیاری از شما ها مشخص شد در صورت امکان از مسئولین بپرسین که ما بقی نیرو های رو که میخوان اتقال بدن(و الان مشغول به کارن) تکلیفشون کی مشخص میشه ؟ وکجا ها منتقل میشن؟
با تشکر
دوستان کسی هست جواب بده؟

si_ja103

عضو جدید
دوستان کسی هست جواب بده؟

همکار گرامی با سلام متاسفانه هیچکس اطلاعات دقیقی نداره و یا نمیده من شخصا رفتم تهران این موارد دستگیر بنده شده 1. حدودا 300 نفر از مشغولین به کار اعزام می شند. 2. گفتند ظرف 2 ماه آینده تکلیف نیروهای مازاد مشخص خواهد شد.

hyperlink05

عضو جدید
تاریخ: 1392/03/01
بازديد مديريت عامل از پالايشگاه خشكي فاز 14 پارس جنوبي

دكتر محمد رضا زهيري مديرعامل شركت نفت و گاز پارس صبح امروز از بخش هاي مختلف پالايشگاه خشكي در دست ساخت فاز 14 پارس جنوبي بازديد كرد.

در ادامه اين برنامه مديرعامل شركت در جمع مديران و كارشناسان و نمايندگان شركت هاي پيمانكار اين طرح حضور يافت و از تلاش هاي انجام شده تشكر كرد. مهندس سعيد ستاري مجري اين فاز در اين جلسه گزارشي از پيشرفت اجراي بخش هاي مختلف اين طرح و مهمترين دستاوردهاي شركت هاي ايراني فعال در توسعه فاز 14 بيان كرد.

در ادامه دكتر محمد رضا زهيري با سپاس از تلاش هاي همه كاركنان اين طرح اعلام كرد كه منابع انساني ، سرمايه هاي اصلي شركت هستند و اينجانب پذيراي نقطه نظرات و پيشنهادات همه كاركنان براي برطرف كردن مشكلات و موانع اجراي طرح ها هستم.

وي اعلام كرد مديريت ارشد اين شركت متعهد است كه همه مشكلات شخصي ، رفاهي ، استخدامي و اداري كاركنان را در چارچوب مقررات صنعت نفت برطرف نمايد.

در پايان اين بازديد تعدادي از كاركنان فاز 14 در ديدار چهره به چهره با مديرعامل ، اهم مشكلات و مسائل خود را بيان نموده و دستورات مقتضي براي رفع اين موارد از سوي دكترزهيري به واحدهاي مربوطه ابلاغ شد.

hyperlink05

عضو جدید
تكذيب كرد

تكذيب كرد

کد خبر: 14708سه شنبه، 31 اردیبهشت 1392 - 10:13
زهیری خبر داد: بهره برداری قطعی فازهای ۳۵ ماهه پارس جنوبی تا پایان سال جاری

نفت نیوز: مدیر عامل شرکت نفت و گاز پارس در ارتباط با بهره برداری از فازهای ۳۵ ماهه توسعه میدان پارس جنوبی گفت: عملیات اجرایی تمام این فازها به طور قطع تا پایان سال جاری به اتمام می رسد و در سال آینده، بهره برداری کامل از این فازها آغاز خواهد شد.
به گزارش نفت نیوز؛ 'محمدرضا زهیری' در گفت و گو با ایرنا افزود: فازهای ٣٥ ماهه پارس جنوبی شامل طرح توسعه فازهای ١٣ (معادل دو فاز)، ١٤ (معادل دو فاز)، فاز ١٩ (معادل دو فاز)، فازهای ٢٠ و ٢١، فازهای ٢٢، ٢٣ و ٢٤ (معادل دو فاز) است که ظرفیت تولید آن‌ها حدود ٢٥٠ میلیون متر مکعب در روز پیش‌بینی شده است.

یادآور می شود، در میدان گازی پارس جنوبی، تاکنون ١٠ فاز به بهره‌برداری رسیده است و روزانه ٢٠٥ تا ٢١٠ میلیون متر مکعب گاز از این میدان مشترک برداشت می‌شود که در تزریق گاز به میدان های نفتی، تامین خوراک مجتمع‌های پتروشیمی، مصرف داخلی و صادرات بکار می رود.
با راه اندازی تمام فازها، حداقل سالانه ١٠٠ تا ١٤٠ میلیارد دلار درآمد نصیب اقتصاد کشور می شود.
تاریخ: 1392/03/02
پاسخ به برخي ابهامات رسانه اي مربوط به راه اندازي فازهاي جديد پارس جنوبي

روابط عمومي شركت نفت و گاز پارس در اطلاعيه اي جديد، برخي از اخبار منتشره رسانه ها مبني بر " زمان بهره برداري از طرحهاي جديد پارس جنوبي" را تكذيب كرد .

طي هفته جاري يكي از خبرگزاري هاي داخلي خبري با عنوان "بهره برداري از طرحهاي 35 ماهه پارس جنوبي تا پايان سال جاري " به نقل از مدير عامل شركت نفت و گاز پارس منتشر نمود كه پس از آن برخي مطبوعات و خبرگزاري هاي ديگر به نقل از اين رسانه اقدام به انعكاس خبر نادرست مذكور نمودند .
از آنجا كه روند ساخت و توسعه طرحهاي پارس جنوبي براساس رويه مشخصي حاصل از برنامه ريزي بخش كارفرمايي و پيمانكاران حاضر در هر يك از طرحها و در هماهنگي كامل با اهداف و راهبردهاي صنعت نفت ايران در حال انجام است، مقاطع زماني اجراي هر يك از مراحل توسعه فازهاي پارس جنوبي نيز كاملا شفاف و مشخص است .

بر همين اساس لازم است عنوان شود كه اعلام خبر " بهره برداري از طرحهاي 35 ماهه پارس جنوبي تا پايان سال جاري" نادرست بوده و اساسا مدير عامل شركت نفت و گاز پارس مصاحبه اي با اين مضمون كه در بردارنده بهره برداري و آغاز توليد از اين طرحها تا پايان سال جاري باشد با هيچ يك از رسانه ها نداشته و موضوع فوق تكذيب مي شود .

بديهي است براساس چارچوب برنامه اي انديشديده شده توسط شركت نفت و گاز پارس كه به تاييد وزارت نفت و شركت ملي نفت ايران رسيده است هرگونه اخبار مربوط به افتتاح و بهره برداري از طرحها از سوي روابط عمومي آن شركت، رسانه هاي رسمي وزارت نفت و يا برگزاري مصاحبه مطبوعاتي مديريت عامل شركت نفت و گاز پارس كه در آينده نزديك برگزار مي شود به افكار عمومي و مخاطبان محترم اعلام خواهد شد تا مردم عزيز كشورمان از دستاوردهاي جهادگراني ملي و فرزندان خود در اين ميدان مشترك اطلاع يابند .

arsalan.sh

عضو جدید
سلام به بچه های اصفهان . چه خبر؟ بجز پخش و پالایش دیگه از چه شرکتهایی اومدن واسه گزینش؟
ما پایانه ای ها اهوازیم 2 ماه برامون دوره گذاشتن.به این صورت که هر ماه 3هفته سر کلاس میریم یه هفته استراحت

ferferfer

عضو جدید
سلام
آقا اینجا کسی خبری از آزمون نفت نداره؟ نتایج کی اعلام میشه؟؟

mahmudreza

عضو جدید
سلام به بچه های اصفهان . چه خبر؟ بجز پخش و پالایش دیگه از چه شرکتهایی اومدن واسه گزینش؟
ما پایانه ای ها اهوازیم 2 ماه برامون دوره گذاشتن.به این صورت که هر ماه 3هفته سر کلاس میریم یه هفته استراحت
سلام.از اصفهان پست میدم. نه شرکت جدیدی نیومده. اونجا چه خبر .معلومه کجا می افتید. اقماری هستید؟

UNVRAZI

عضو جدید
پارس جنوبی» چگونه ثروت سرانه «قطر» را 10 برابر «ایران» کرد؟‍!مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/stories/news/90/07/nse07-04.jpg​
صندوق بین المللی پول در آخرین گزارش خود اعلام کرد که قطر از نظر شاخص قدرت خرید، ثروتمندترین کشور جهان شده است.بر اساس اعلام این صندوق سرانه تولید ناخالص داخلی قطر 81 هزار و 466 دلار است که حدود10 برابر ایران است!با این اوصاف کشور کوچک قطر با جمعیتی کمتر از یک میلیون نفر - که بخش قابل توجهی از آن هم مهاجران و نیروی کار خارجی است - درصدر ثروتمندترین کشورهای جهان از نظر قدرت خرید بر مبنای سرانه تولید ناخالص داخلی قرار گرفته است تا این کشور علاوه بر یکه تازی رسانه ای در جهان عرب- به مدد الجزیره - و نیز در کنار سیاست خارجی توسعه محورش، یک قدرت نوظهور اقتصادی نیز باشد.اما اینکه قطر چگونه توانسته است به این حد از مکنت و ثروت برسد، سوالی است که مستقیما به ایران نیز مربوط می شود.ایران و قطر در خلیج فارس صاحب یک میدان گازی مشترک هستند. ایرانی ها آن را "پارس جنوبی" می نامند و قطری ها "میدان شمال" می خوانندش.طبق مقررات بین المللی، ایران و قطر به عنوان مالکان این میدان ،که بزرگترین گازی دنیاست، می توانند هر اندازه که بخواهند از آن برداشت نمایند و اینگونه نیست که سهم هر کدام مثلا 50 درصد از کل این میدان باشد. بنابراین ممکن است کشوری با برنامه ریزی و سرمایه گذاری مناسب، 90 درصد برداشت کند و آن یکی 10 درصد و حتی کمتر.از این رو، قطری ها در سال های اخیر با یک برنامه ریزی دقیق و با همکاری شرکت های مهم نفت و گاز جهان، اقدام به استحصال گسترده گاز و میعانات گازی از این حوزه مشترک کرده اند. به طوری که در حال حاضر تنها از رهگذر صادرات LNG حاصل از پارس جنوبی، قطری ها در سال قریب به 40 میلیارد دلار سود خالص به جیب می زنند که برای این کشور کم جمعیت رقمی افسانه ای است که اجداد قطری ها در خواب هم نمی دیدند.اما اینک در حالی که ایران 75 میلیون نفری با مشکلات اقتصادی متعددی مواجه است و هر کدام از این 75 میلیون نفر در ذره ذره پارس جنوبی با قطری ها سهیم اند، شریک جنوبی به یمن دوراندیش و مدیریت کارآمدش توانسته است آن "خواب ندیده" را تعبیر کند و سهم ایرانی ها را به طور کاملا قانونی و شرافتمندانه تصاحب کند.قطری ها برای توسعه فازهای گازی خود در پارس جنوبی یا همان میدان شمالی برنامه ریزی بسیار دقیقی دارند. آنها محاسبه می کنند که فلان فاز دقیقاً‌ چه زمانی به پایان می رسد و بر اساس آن، اقدام به ساخت اسکله، سفارش کشتی های حمل LNG و بازاریابی می کنند تا به محض استحصال،کشتی در اسکله ی آماده شده، پهلو گرفته باشد و مشتری هم در آن سوی جهان منتظر LNG قطر باشد.اما در ایران، آن طور که سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اعتراف کرده، در پارس جنوبی نسبت به قطری ها 10 سال عقب هستیم و خبر بد اینکه شیب این میدان نیز به سمت قطر است که با کم شدن حجم موجودی آن، در نهایت این قطر خواهد بود که تتمه این میدان گازی را برداشت خواهد کرد و ملت ایران سهم مناسب خود از بزرگترین میدان گازی کل تاریخ در کل جهان را هرگز دریافت نخواهد کرد چه آنکه در سایه سوء مدیریت ها و مشکلات اقتصادی و فنی و تحریم ها هنوز که هنوز است توسعه فازهای پارس جنوبی در ایران یک دغدغه و مشکل دائمی است و ای بسا زمانی فازهای ایرانی پارس جنوبی تکمیل شوند که دیگر در این میدان گازی نمانده باشد.نکته آن که قطری ها نه تنها به سرعت فازهای خود در پارس جنوبی را توسعه می دهند بلکه برای کند شدن روند توسعه فازهای ایرانی پارس جنوبی کارشکنی هم می کنند و به لطایف الحیل می کوشند شرکت های خارجی طرف قرار داد ایران ،‌ در کار خود وقفه ایجاد کنند کما این که در حال حاضر پیمانکار چینی توسعه فاز 11 مدت هاست که امروز و فردا می کند و این در حالی است که در قطر کارها بر اساس برنامه به سرعت پیش می رود.قطری ها نه تنها از رهگذر پارس جنوبی به ثروت بسیاری رسیده اند بلکه با درک این واقعیت که روزی این میدان تهی از گاز خواهد شد، درآمد حاصله از آن را در اقصی نقاط جهان سرمایه گذاری می کنند تا یک درآمد زاینده و دائمی برای نسل های آینده از خود به جا بگذارند..../تحلیل:عصرایران

arsalan.sh

عضو جدید
سلام
آقای هاشم پور کی هستند؟
آیا ایشان در پایانه ها تشریف دارند؟
بله اونجان. شما هم تماس بگیرین و بپرسین که کجا می افتیم.جوابی که بهتون دادن رو توی تاپیک بذارین لطفا
07722823673
داخلی 26633
آقای جمالی یا هاشم پور

mahpok

عضو جدید
پارس جنوبی» چگونه ثروت سرانه «قطر» را 10 برابر «ایران» کرد؟‍!مجموعه: اخبار سیاسی و اجتماعی
http://www.www.www.iran-eng.ir/images/stories/news/90/07/nse07-04.jpg​
صندوق بین المللی پول در آخرین گزارش خود اعلام کرد که قطر از نظر شاخص قدرت خرید، ثروتمندترین کشور جهان شده است.بر اساس اعلام این صندوق سرانه تولید ناخالص داخلی قطر 81 هزار و 466 دلار است که حدود10 برابر ایران است!با این اوصاف کشور کوچک قطر با جمعیتی کمتر از یک میلیون نفر - که بخش قابل توجهی از آن هم مهاجران و نیروی کار خارجی است - درصدر ثروتمندترین کشورهای جهان از نظر قدرت خرید بر مبنای سرانه تولید ناخالص داخلی قرار گرفته است تا این کشور علاوه بر یکه تازی رسانه ای در جهان عرب- به مدد الجزیره - و نیز در کنار سیاست خارجی توسعه محورش، یک قدرت نوظهور اقتصادی نیز باشد.اما اینکه قطر چگونه توانسته است به این حد از مکنت و ثروت برسد، سوالی است که مستقیما به ایران نیز مربوط می شود.ایران و قطر در خلیج فارس صاحب یک میدان گازی مشترک هستند. ایرانی ها آن را "پارس جنوبی" می نامند و قطری ها "میدان شمال" می خوانندش.طبق مقررات بین المللی، ایران و قطر به عنوان مالکان این میدان ،که بزرگترین گازی دنیاست، می توانند هر اندازه که بخواهند از آن برداشت نمایند و اینگونه نیست که سهم هر کدام مثلا 50 درصد از کل این میدان باشد. بنابراین ممکن است کشوری با برنامه ریزی و سرمایه گذاری مناسب، 90 درصد برداشت کند و آن یکی 10 درصد و حتی کمتر.از این رو، قطری ها در سال های اخیر با یک برنامه ریزی دقیق و با همکاری شرکت های مهم نفت و گاز جهان، اقدام به استحصال گسترده گاز و میعانات گازی از این حوزه مشترک کرده اند. به طوری که در حال حاضر تنها از رهگذر صادرات LNG حاصل از پارس جنوبی، قطری ها در سال قریب به 40 میلیارد دلار سود خالص به جیب می زنند که برای این کشور کم جمعیت رقمی افسانه ای است که اجداد قطری ها در خواب هم نمی دیدند.اما اینک در حالی که ایران 75 میلیون نفری با مشکلات اقتصادی متعددی مواجه است و هر کدام از این 75 میلیون نفر در ذره ذره پارس جنوبی با قطری ها سهیم اند، شریک جنوبی به یمن دوراندیش و مدیریت کارآمدش توانسته است آن "خواب ندیده" را تعبیر کند و سهم ایرانی ها را به طور کاملا قانونی و شرافتمندانه تصاحب کند.قطری ها برای توسعه فازهای گازی خود در پارس جنوبی یا همان میدان شمالی برنامه ریزی بسیار دقیقی دارند. آنها محاسبه می کنند که فلان فاز دقیقاً‌ چه زمانی به پایان می رسد و بر اساس آن، اقدام به ساخت اسکله، سفارش کشتی های حمل LNG و بازاریابی می کنند تا به محض استحصال،کشتی در اسکله ی آماده شده، پهلو گرفته باشد و مشتری هم در آن سوی جهان منتظر LNG قطر باشد.اما در ایران، آن طور که سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس اعتراف کرده، در پارس جنوبی نسبت به قطری ها 10 سال عقب هستیم و خبر بد اینکه شیب این میدان نیز به سمت قطر است که با کم شدن حجم موجودی آن، در نهایت این قطر خواهد بود که تتمه این میدان گازی را برداشت خواهد کرد و ملت ایران سهم مناسب خود از بزرگترین میدان گازی کل تاریخ در کل جهان را هرگز دریافت نخواهد کرد چه آنکه در سایه سوء مدیریت ها و مشکلات اقتصادی و فنی و تحریم ها هنوز که هنوز است توسعه فازهای پارس جنوبی در ایران یک دغدغه و مشکل دائمی است و ای بسا زمانی فازهای ایرانی پارس جنوبی تکمیل شوند که دیگر در این میدان گازی نمانده باشد.نکته آن که قطری ها نه تنها به سرعت فازهای خود در پارس جنوبی را توسعه می دهند بلکه برای کند شدن روند توسعه فازهای ایرانی پارس جنوبی کارشکنی هم می کنند و به لطایف الحیل می کوشند شرکت های خارجی طرف قرار داد ایران ،‌ در کار خود وقفه ایجاد کنند کما این که در حال حاضر پیمانکار چینی توسعه فاز 11 مدت هاست که امروز و فردا می کند و این در حالی است که در قطر کارها بر اساس برنامه به سرعت پیش می رود.قطری ها نه تنها از رهگذر پارس جنوبی به ثروت بسیاری رسیده اند بلکه با درک این واقعیت که روزی این میدان تهی از گاز خواهد شد، درآمد حاصله از آن را در اقصی نقاط جهان سرمایه گذاری می کنند تا یک درآمد زاینده و دائمی برای نسل های آینده از خود به جا بگذارند..../تحلیل:عصرایران

واقعا تاسف باره
قلبم درد گرفت

mahpok

عضو جدید
سلام بالاخره بعد از دو هفته از اصفهان برگشتیم خونه
در کل تا اینجا دوره ی خوبی بود یه خورده کم و کاستی داشت ولی به نظر من خوب بود
دوره نظم خوبی داشت و کلاس ها هم تا حدودی به درد بخور بودن
روزهای اخر دوره بود که اینترنت خوابگاه هم وصل شد
تا اینجا فقط از پخش اومدن و 21 نفر منتقل شدن پخش و بقیه هم منتظرن که شرکت گاز یا فلات قاره یا اروندان بیاد
به امید روز های خوب
اگه سوالی داشتین در خدمتم

UNVRAZI

عضو جدید
با سلام
با تشکر

arsalan.sh

عضو جدید
سلام بچه هایی که رفتن اصفهان واسه دوره بجز پخش وپالایش و SPGC از شرکت دیگه ای واسه گزینش نیومدن؟ پس تکلیف بقیه چی میشه؟

si_ja103

عضو جدید
با سلام ، به اطلاع کلیه همکاران جدید الاستخدام می رسانم که شرکت نفت و گاز پارس شروع به تماس با همکاران شاغل کرده و از آنها برای مصاحبه برای spgc دعوت میکند. خبر موثق بوده و نکته دوم گویا این انتقال از عهده مدیریت ها هم خارج است . اگر دوستان خبر جدیدی دریافت کردند اینجا پست بفرمایند ممنون

si_ja103

عضو جدید
دوستان خبر های تکمیلی :
خبر فوری: با گروه 4 دارن تماس می گیرن ، مصاحبه در شهر جم می باشد و از تاریخ 9 تا 12 تیر میباشد .رشته های عمران - مکانیک - برق قدرت تا حالا تماس گرفته شده موثق

POGC1390

عضو جدید
پانا نیوز منتشر کرد+ توضیحات ؛
۱۳۹۲/۵/۲۶

لیست 10 تغییر بزرگ مدیریتی در نفت/ آغاز تغییرات از شنبه آینده 19:30

در اکثر معاونت و مدیریت‌های کلیدی صنعت نفت، انتصاب مدیران جدید قطعی شده است و هم اکنون یکسری استعلامات قانونی از برخی از نهادهای نظارت و بازرسی در حال انجام است که با تکمیل این استعلامات از هفته آینده دور جدید تغییرات آغاز خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پانا نیوز، بیژن نامدار زنگنه دو برنامه کوتاه و بلندمدت برای توسعه بخش‌های بالادستی و پائین دستی صنعت نفت به مجلس ارائه کرده است که راه‌اندازی دست کم دو فاز جدید پارس جنوبی تا پیش از زمستان سالجاری، دو طرح جدید پالایشگاهی نفت، برنامه‌ریزی برای تامین سوخت زمستانی و افزایش صادرات نفت مطابق با اهداف قانون بودجه از مهمترین برنامه‌های کوتاه مدت شیخ الوزرا است.

بر این اساس یکسری تغییرات و جابه جایی مدیریتی در سطح چهار شرکت اصلی تابع وزارت نفت، برخی از معاونت‌های ستادی و شرکت‌های بهره بردار نفتی در دستور کار قرار گرفته است.

از این رو در تمامی این تغییرات از مدیران قدیمی و با سابقه صنعت نفت استفاده می شود و قرار نیست بر خلاف روند دولت دهم مدیری بدون سابقه فعالیت در سطوح مختلف ستادی، فنی و عملیاتی در صنعت نفت کشور مشغول به کار شود.

از سوی دیگر هم اکنون در اکثر معاونت و مدیریت‌های کلیدی صنعت نفت، انتصاب مدیران جدید قطعی شده است و هم اکنون یکسری استعلامات قانونی از برخی از نهادهای نظارت و بازرسی در حال انجام است که با تکمیل این استعلامات از هفته آینده دور جدید تغییرات آغاز خواهد شد.

ضمن این نکته ضروری است که این امکان وجود دارد که یک مدیر پس از برکناری از یک مسئولیت، در مدیریت و مسئولیت دیگری مشغول به کار شود، ضمن آنکه صدور برخی از احکام انتصاب توسط وزیر و تعدادی توسط مدیران عامل جدید شرکت‌های مادر تخصصی انجام خواهد شد.

یک منبع خبری موثق و مطلع لیست تغییرات مدیریتی کوتاه مدت را در وزارت نفت به شرح ذیل اعلام کرد:

1- مدیریت عامل شرکت ملی نفت ایران
2- مدیریت عامل شرکت ملی گاز ایران
3- مدیریت عامل شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران
4- مدیریت امور بین‌الملل شرکت ملی نفت ایران
5- معاونت برنامه‌ریزی و نظارت بر منابع هیدروکربوری وزارت نفت
6- مدیریت عامل شرکت نفت و گاز پارس
7- مدیریت عامل شرکت نفت مناطق مرکزی
8- مدیریت عامل شرکت مهندسی و توسعه نفت (متن)
9- مدیریت عامل شرکت ملی صنایع پتروشیمی
10- مدیر کل روابط عمومی وزارت نفت

توضیح پانا نیوز:
کاربران محترم درباره انتشار این خبر نظرات متعددی و گسترده ای به پانا نیوز ارسال کرده اند که ضمن تشکر از تمام بزرگواران از اعتماد به این پایگاه اطلاع رسانی به دلیل حجم بالای نظرات ارسالی، تا ساعاتی دیگر تمامی نظرات قابل انتشار به روز رسانی خواهد شد. پانا نیوز از تمامی کاربران به دلیل تاخیر در بروز رسانی نظرات عذرخواهی می کند.

بالا